איפה אפשר להשיג את גוג ומגוג /מרטין בובר בזול?

KACHIMU

New member
הוא ראוי גם לא במחיר זול

תן לי את ההתרשמות שלך ממנו

איפה אפשר להשיג ? אני מניחה שהוא מעט ישן ולא בכל ספריה הוא יהיה בכריכה רכה

נמרוד2016

New member
שלום לך

את מוזמנת לקנות את הספר מרשת הספרים המיוחדת את הספר גוג וגוג, יש ברשת כמה עותקים ממנו, תזמיני, העובדים המיוחדים שלנו יצרו איתך קשר, תוכלי לבחור דרך משלוח, עותק שמצויין עליו מצבו מ1 עד 10..

https://rebooks.org.il/

העובדים המיוחדים הפחיד אותי קצת

יש גם בחנויות פנים אל פנים מקום במרכז לרכישה של הפלא?

כלומר הספר.

תודה לך, באין ברירה אזמין משם.
מה מחירו אגב?
ומה האיכות מ-1 עד 10 אומרת
(אני לא מתכוננת לעוד קריאה רבת יסורים של ספר סטייל מלחמה ושלום כשדפים שלמים בצרפתית עם תרגום אותיות של חיריק מלכה בלתי קריא מתפוררים ומצהיבים בין אצבעותי).

צריך איכות סבירה שתאפשר קריאה ושימור הספר לבאים אחרי.
כמה זה מ-1 עד 10, בטווח של שקלים?

נמרוד2016

New member
קצת פירוט על החנויות של סיפור חוזר

הספרים המשומשים נמכרים במחיר של עשרים שקל לספר, בנוסף יש מחיר משלוח לבחירתך:
1. קוויקבוקס (משלוח שמגיע לקרבת מקום מגורייך) שלוקח עשרה ימי עסקים לקבלת הספר/ספרים שאיתו המשלוח עולה עשרה שקלים.
2. דואר ישראל הרגיל והישן (הלא כל כך מוצלח, אנשים יעידו), שאיתו משלוח עולה 14 שקלים עם מינימום ימי משלוח של 14 ימים.
בקשר לאיכות הספר אני לא יכול להבטיח לך את הכי טוב שיש כי כל מזין ספרים בסניפים השונים מחליטים לפי שיקול דעתם האישי, בעיקר.
והרי רשימת העותקים שיש לנו ברשת לפי סניפים בארץ:

עותקים
רמת גן: 3
רחובות: 2
חנות חיפה: 2

נמרוד2016

New member
בהצלחה, קריאה נעימה וכמו שאני אומר:

את תמיד מוזמנת לקנות סיפור חוזר

יטפלו בהזמנתך אחרי חג השבועות, כידוע

אני רק תודה...

אתם עושים עבודת קודש, שם בסיפור חוזר.
אחד הפרוייקטים הראויים.
אתם הסיבה שאחרי שנים של הבטחות (לעצמי) פיניתי את כל הספרים שאני לא קוראת יותר מהספריה (ומלאאאא מקום בבית). זה שאני יודעת שתמצאו להם בית ושהם עוזרים למישהו גם אם לא לי אישית עושה טוב.
&nbsp
מאז אני כל פעם מביאה ערימה ויוצאת עם ספרי ילדים חדשים לבת שלי במחיר מצחיק - כל מי שיש לו ילדים מבין איזו הקלה זאת.
&nbsp
אתם נפלאים, בקיצור. כה לחי.

נמרוד2016

New member
תודה רבה על המחמאות המשמחות

אשמח אם תעבירי את השמועה על רשת החנויות ומקומות המכירה בשטח, מכיוון שאין לנו תקציב ליחסי ציבור אז אני שמח לקדם את העניין פה, תודה על מסירת הספרים וכל מה שמסביב, מנמרוד, עובד בסניף סיפור חוזר בכפר סבא.

למעלה