מבצע מותחנים באפליקציית עברית

siv30

New member
מבצע מותחנים באפליקציית עברית

לא קראתי אף אחד מהם, המלצות יתקבלו בברכה

https://www.e-vrit.co.il/CategorySearch.aspx?cid=222&isGroup=true

דיאנה1

New member
גם אני לא קראתי אף אחד מהם

יש שם שני ספרים של לי צ'יילד בסידרת ג'ק ריצ'ר. אנשים שאוהבים ספרי מתח בדרך כלל מאד אוהבים אותם (אני ניסיתי את הראשון והחלטתי שזה לא בשבילי.)

לאורה101

New member
היי חדשה כאן, עונה...

אני מחסידי ג'ק ריצ'ר !!!
לי ציילד כותב יפה מאד, מותח מאד עם הרבה התפתחויות בעלילה. לפעמים זה בגוף ראשון מפיו של ריצ'ר ולפעמים במבט של הסופר יודע הכל הכללי יותר.
מבוקש - ריצ'ר נקלע לסיטואציה מוזרה מאד כשהוא תופס טרמפ עם 2 גברים ואישה. מסתבר שהאישה נחטפה וריצ'ר מנסה לעזור לה, יש לה בת שנשארה מאחור אצל חברה ושכנה. 2 הגברים משתמשים בו והוא מנסה להבין ולהחלץ מהמצב. מרתק.
&nbsp
מחר תמות- ריצ'ר מאתר בנסיעה שגרתית ברכבת התחתית אישה שמתנהגת מוזר וחושד שהיא טרוריסטית לפי סימנים שהוא למד מהישראלים, כמובן, מנסה לדובב אותה ומסתבך בעצמו עם האפ.בי.אי. הדברים אינם כפי שהם נראים. מעניין מאד.
&nbsp
אני אישית קראתי את כל הספרים בספרייה שהיו על ג'ק ריצ'ר ולאחרונה קניתי וקראתי את 'אישי' ספרו האחרון.
בעיניי מומלץ לחובבי ספרי המתח.

Arana

Active member
מנהל
גם אני לא קראתי אף אחד מהם, אבל

25 ש"ח זה לא הרבה לעותק דיגיטלי? זה כמעט כמו מחיר המבצעים בחנויות לעותק פיזי. האם באפליקציה הזו הספרים גם נשארים אצלך כקובץ במכשיר? כי הבנתי שבקינדל הקבצים נשארים למעשה בשרת של אמאזון וניתן לחסום לך את הגישה אליהם.

siv30

New member
זה מחיר טוב

הם נשארים בשרת ואפשר להוריד אותם למכשיר. באופן עקרוני לא נרשמו מקרים כאלה באפליקציית עברית וכשפונים לשירות הלקוחות הם מסייעים בצורה נפלאה. בנוסף אפשר להתקין את האפליקציה על 10 מכשירים ולהוריד אותם בו זמנית לחמישה מכשירים שזה יתרון משמעותי.

Arana

Active member
מנהל
ואני רק היום הזמנתי 2 ספרי נייר חדשים

נראה לי שייקח לי עוד הרבה-הרבה זמן להסתגל לשינוי הזה...

siv30

New member
איזה ספרים?

בסדר, בסדר כשתהיי זקנה כמוני תביני שלהגדיל את הפונט זה סוג של דובדבן בספרים

Arana

Active member
מנהל
שני האחרונים שלו

Finders Keepers - החלק השני בטרילוגיית ביל הודג'ס (יש כבר שלישי שאפשר לעשות לו הזמנה מוקדמת וכנראה ייצא בהמשך השנה)
The Bazaar of Bad Dreams - אוסף סיפורים קצרים. אני מתה על הסיפורים הקצרים שלו
מחכה לזה בכיליון עיניים

למעלה