סיכום חודש מרץ

• פותח הנושא Arana
  • פורסם בתאריך

Arana

Active member
מנהל
סיכום חודש מרץ

1. ספר החודש:
2. סרט/סדרת החודש:
3. שיר/דיסק החודש:
4. הדבר הטוב שקרה החודש:
5. הדבר המבאס שקרה החודש:
6. תוכניות לחודש אפריל:
7. ניקיון אביב/פסח - כן או לא
ובמדפי הספרים שלכם

8. זכרתם להעביר את השעה לשעון קיץ

9. המילוי המועדף לאוזני המן

roni64

New member
עונה

ספר החודש: קראתי החודש מעט יחסית, ובכל זאת אני מתלבטת בין שלושה לגבי התואר "ספר החודש", אז אבחר בשלושתם: "מילא 18" מאת ליאון יוריס על גטו ורשה, "ניצב כל הלילות" מאת הרפר לי בגלל הנוסטלגיה והנושא המעניין, ו"מזרן האבן" מאת מרגרט אטווד, תשע מעשיות מרושעות ושנונות.

סרט/סדרת החודש: כרגיל, "המפץ הגדול", וגם "המדינה נגד או ג'יי סימפסון".

שיר/דיסק החודש: באך בלופ

תוכניות לחודש אפריל: שגרה

ניקיון אביב/פסח - כן או לא ובמדפי הספרים שלכם - לא

זכרתם להעביר את השעה לשעון קיץ - כן

המילוי המועדף לאוזני המן - תמרים

דיאנה1

New member
החודש שלי

1. ספר החודש שייך לאחד וליחיד ג'ימס קלאוול עם "גאי ג'ין" האחרון שכתב למרבה הצער.
2. לא ראיתי כמעט טלוויזיה וסרטים החודש, אז אבחר בתוכנית היחידה שכן ראיתי, שהיתה רוב הזמן משעשעת כצפוי "גב האומה".
3. אלבום של מוסיקת רקע ליוגה ומדיטציה שקניתי ואני נהנית ממנו מאד גם כרקע ליוגה שאני עושה בלי שעור מובנה וגם סתם ככה כרקע לקריאה במיוחד אם יש איזה רעש ברקע שאני מנסה למסך.
4. הגיע האביב! שעון קיץ, ימים ארוכים, שמש מדי פעם ומזג אוויר חמים ונעים יותר (בימים מסויימים בכל אופן) והמון פריחה יפה.
5. כל מיני בלגנים בארץ שצריך לטפל בהם מרחוק... אבל לא דברים יותר מדי עקרוניים, סתם שטויות, שבאופן שכבר הפך למשעשע ממקדים ביחד כשלים של כמה מערכות... קניה שלא יצאה לפועל למרות שהכסף חוייב, כשכבר נשלחה, פאשלה של הדואר באספקה, כשכבר בוטלה פאשלה של חברת כרטיסי האשראי בהחזר... וזה אפילו קשור הנה כי מדובר בקורא אלקטרוני שהחלטתי לקנות דווקא בארץ כי היו אמורים להיות מותקנים עליו כל האפליקציות שצריך כדי לקרוא בעברית. big mistake. huge. לא אחזור על זה, אבל שאלה יהיו הצרות. בינתיים כבר קניתי קורא חלופי באמאזון בחצי מחיר שהגיע תוך יום ואחרי שעה כבר כל התוכנות לקריאה בעברית כבר היו מותקנות עליו. אז זה בעצם יצא טוב - יש לי עכשיו גם קורא אלקטרוני עם דיו דיגיטלית (שלא מאמץ את העיניים כמו טבלט רגיל) שמאפשר לי לקרוא בעברית גם ספרים שלא יצאו בפורמט קינדל.
6. להנות מהאביב בטיולים, צילומים, יציאה לטבע.
7. לא באופן מיוחד. במדפים אולי כן, משהו שכבר מזמן הייתי צריכה לעשות כדי לפנות מקום בספריה, אולי באמת זה הזמן.
8. היום לא צריך לזכור כשזה קורה בטלפון ובמחשב אוטומטית, צריך רק להתאים את שעון היד והשעונים על התנור והמיקרו.
9. פירות יבשים. יאממי.

just Orli

New member
תשובות מרץ

1. ספר החודש: אמה / ג'יין אוסטן. למרות שלא אהבתי את כל הדמויות והוא היה נורא ארוך, מאוד נהניתי לצלול לאנגליה הוויקטוריאנית שוב, ובסופו של דבר אפיון הדמויות מקסים ומעניין.
2. סרט/סדרת החודש: אני מתה על משחקי השף...
3. שיר/דיסק החודש: לא זוכרת אם זה היה החודש, אבל השגתי לאחרונה דיסק של זמרת אלמונית מבחינתי בשם שירי גולן, והדיסק הזה פשוט תענוג לאזניים...
4. הדבר הטוב שקרה החודש: סיימנו לעצב הזמנות לחתונה אחרי הרבה טרטורים ותלאות עם המעצבת (שהייתה מאוד נחמדה, אבל לקח זמן עד שהתוצאה המודפסת קלעה לטעמנו ולהדמיה במחשב).
5. הדבר המבאס שקרה החודש: הרבה עומס בעבודה אבל פחות התקדמות ממה שהייתי רוצה.
6. תוכניות לחודש אפריל: לטייל
7. ניקיון אביב/פסח - כן או לא? ובמדפי הספרים שלכם? בן זוגי חולה ניקיון אז כנראה שכן
אבל לא זכור לי שאנחנו עושים באביב ניקיון הרבה יותר גדול משעושים כל שבוע ממילא. את מדפי הספרים אני מסדרת כל הזמן כשנכנס ספר חדש, כי אין לי הרבה מקום...
8. זכרתם להעביר את השעה לשעון קיץ? כן
9. המילוי המועדף לאוזני המן? עד השנה שנאתי ממש אזני המון ואף פעם לא אכלתי מהן, אבל השנה יצא לי לקנות קפה בקונדיטוריה שני בחיפה ושם נותנים עם הקפה עוגייה קטנה על חשבון הבית - בסביבות פורים נתנו אוזן המן שהם מכינים עם מילוי אגוזים. זה היה כל כך טעים ששבוע לאחר מכן קניתי קופסה שלמה של אוזני המן בטעמים שונים (הכול רק לא פרג), וחידשנו את המלאי הזה בבית פעמיים לפחות. אז היו שם הרבה טעמים שהצליחו סוף סוף לחדור דרכי, אבל אגוזים עדיין מנצח

תשובות

1. ספר החודש:
הכל משתלם באמריקה / פיטר מאס

2. סרט/סדרת החודש:
בעבור חופן דולרים

3. שיר/דיסק החודש:
מרץ היה החודש של יום הפאי אז... PI / Kate Bush

4. הדבר הטוב שקרה החודש:
פורים

5. הדבר המבאס שקרה החודש:
ניסיון להשתמש בכתוביות של יוטיוב.

6. תוכניות לחודש אפריל:
בהמשך ל-2: לנסות לצפות ב"יוג'ימבו" עם תרגום לספרדית.

7. ניקיון אביב/פסח - כן או לא ובמדפי הספרים שלכם
העיסוק בניקיונות פסח משעמם אותי.

8. זכרתם להעביר את השעה לשעון קיץ
הרשת הסלולרית והמחשב זכרו, את שעון היד נאלצתי לכוון בעצמי.

9. המילוי המועדף לאוזני המן
כל מילוי סביר שאינו שוקולד.

motior

Member
הסיכום שלי

1. ספר החודש: "כאב" של צרויה שלו. כתוב היטב לדעתי.
&nbsp
2. סרט/סדרת החודש: "אלמנטרי" - סדרה אמריקאית על שרלוק בניו יורק של ימינו. פחות טובה מ"שרלוק" של ה-BBC לטעמי, אבל עדיין מוצלחת. לוסי ליו בתפקיד ד"ר ווטסון...
&nbsp
3. שיר/דיסק החודש: where are we now של דיוויד בואי. חזרתי אליו שוב.
&nbsp
4. הדבר הטוב שקרה החודש: לכבוד יום ההולדת שלי הכנתי עוגיות טבעוניות וחילקתי בעבודה - הן התקבלו יפה

&nbsp
5. הדבר המבאס שקרה החודש: דיכאון יום ההולדת העצים את הדיכאון הרגיל
&nbsp
6. תוכניות לחודש אפריל: שום דבר מיוחד.
7. ניקיון אביב/פסח - כן או לא ובמדפי הספרים שלכם: לא
&nbsp
8. זכרתם להעביר את השעה לשעון קיץ: כן
&nbsp
9. המילוי המועדף לאוזני המן: בעיקרון פרג, אבל מאז הטבעונות (3 פורימים) לא אכלתי אוזני המן במילוי פרג. אכלית עוגיות שוקולד שעוצבו בצורת אוזני המן במילו שוקולד צ'יפס

KallaGLP

New member
הסיכום שלי:

1. ספר החודש: - "שלג" של אורהן פאמוק
2. סרט/סדרת החודש: לאחר סיומה של "Revenge", חזרנו לצפות ב-"סקנדל", העונה הרביעית. סדרה מופרכת, אך משעשעת.
3. שיר/דיסק החודש:
4. הדבר הטוב שקרה החודש: בתי קיבלה תעודת הצטיינות בלימודים
5. הדבר המבאס שקרה החודש: מחלות האביב
6. תוכניות לחודש אפריל: לסיים כבר כמה ספרים שאני יושבת עליהם הרבה זמן.
7. ניקיון אביב/פסח - כן או לא ובמדפי הספרים שלכם: לא בשניהם, מנסים לשמור על הניקיון כל השנה בעזרתה האדיבה של עוזרת הבית.
8. זכרתם להעביר את השעה לשעון קיץ - אצלנו זה חל כבר מזמן וכן.
9. המילוי המועדף לאוזני המן: לא קונים אוזני המן.

למעלה