סיכום חודש פברואר

• פותח הנושא Arana
  • פורסם בתאריך

Arana

Active member
מנהל
סיכום חודש פברואר

1. ספר החודש:
2. סרט/סדרת החודש:
3. שיר/דיסק החודש:
4. הדבר הטוב שקרה החודש:
5. הדבר המבאס שקרה החודש:
6. תוכניות לחודש מרץ:
7. למה אתם ו/או בני משפחותיכם מתחפשים בפורים

8. איך ניצלתם את היום הנוסף שקיבלתם השנה בחודש פברואר

תשובות

1. ספר החודש:
"מרד הנפילים" / איין ראנד.

2. סרט/סדרת החודש:
I'm Sartana...Trade Your Pistols For A Coffin

3. שיר/דיסק החודש:
Kansas - The Point Of Know Return

4. הדבר הטוב שקרה החודש:
לא זוכר - הייתי בפייסבוק.

5. הדבר המבאס שקרה החודש:
6. תוכניות לחודש מרץ:
שגרה של אירועים משפחתיים וימי הולדת. פורים גם.

אני אלבש ג'ינס וכובע

דחייה של העברת דף בלוח השנה.

roni64

New member
עונה

1. ספר החודש: קראתי כמה ספרים טובים החודש, אבל לא ספרי וואו. אם לבחור את הבולטים: "רעידת האדמה של הוגו" מאת איתמר לוי הפתיע אותי - ספר מקורי. הערכתי מאוד את "יהודים ומילים" מאת עמוס עוז ופניה עוז-זלצברגר, אנסה לגבש סקירה.
2. סרט/סדרת החודש: "המפץ הגדול", כרגיל
3. שיר/דיסק החודש: לקיתי במצב רוח צרפתי. הנה שיר שאני אוהבת במיוחד - Les neiges de Kilimanjaro
4. הדבר הטוב שקרה החודש: היה רגוע
5. הדבר המבאס שקרה החודש: הקיץ באמצע החורף
6. תוכניות לחודש מרץ: עוד מאותו דבר
7. למה אתם ו/או בני משפחותיכם מתחפשים בפורים: לא טיפוס של פורים
8. איך ניצלתם את היום הנוסף שקיבלתם השנה בחודש פברואר: קראתי את "מכתבים מסקאי"

היי לכולם

אני
או פרפרית

בת 32, גרה בניו יורק, קוראת פה מפעם לפעם והחלטתי שהגיע הזמן להצטרף באופן רשמי

&nbsp
1. ספר החודש: הממ... קראנו במועדון קוראות את "עד שיום אחד" אבל לא נפלתי ממנו. אני קוראת את הספר "שיר לאיזי ברדלי" ובנתיים מאוד מעניין.
&nbsp
2. סרט/סדרת החודש: fuller house, ולו בשביל הגעגוע הנוסטלגי

&nbsp
3. שיר/דיסק החודש: מהשתיל הזה/דני סנדרסון, בביצוע של קרן מלכה.
&nbsp
4. הדבר הטוב שקרה החודש: הממ... שהוא נגמר סופסוף.
&nbsp
5. הדבר המבאס שקרה החודש: טיפול פוריות שנכשל, הבנה שכנראה העניינים יותר מסובכים ממה שחשבנו. יאללה מתקדמים

&nbsp
6. תוכניות לחודש מרץ: לעבור עוד טיפול, לעבוד, לעבוד, לעבוד... אלה הם חיי

&nbsp
7. למה אתם ו/או בני משפחותיכם מתחפשים בפורים- אני מתלבטת. אני גננת כך שצריכה משהו שיהיה מוכר לילדים, לא חשוף ונוח לעבודה.
&nbsp
8. איך ניצלתם את היום הנוסף שקיבלתם השנה בחודש פברואר- בלהתעצבן על המרפאה שעברה מקום והתבלבלו עם התאריך וככה מצאתי את עצמי מאחרת לעבודה וזה אחרי שוידאתי מלא פעמים מולם אם זה במקום הישן או במקום החדש באותו יום.
&nbsp

siv30

New member
ברוכה הבאה

גננת זו עבודה קשה מאוד אני מצדיעה לך, אני בקושי מגננת את עצמי ואת 2 הילדים שלי .
&nbsp
בהצלחה, בסוף זה מצליח רק צריך די הרבה סבלנות וכח רצון

Arana

Active member
מנהל
ברוכה הבאה

שמחה שהחלטת להצטרף

את יותר ממוזמנת לפתוח הודעה חדשה עם מענה לאחד השאלונים שלנו כדי שנכיר את טעמך הספרותי קצת יותר טוב

KallaGLP

New member
היי

1. ברוכה הבאה
2. בהצלחה בטיפולים
3. מה שכתבת בסעיף 8 כל כך אופייני לאמריקאים. חשבתי שרק בקליפוניה, אך מסתבר שלא.

תודה

דווקא מדובר במרפאה שמנהל רופא ישראלי. אני מאוד מעריכה אותו ולפחות הוא לעומת האמריקאים שלא הבינו מה הבעיה- הבין למה כל כך כעסתי.
מעטים האנשים שמצליחים לגרום לי להתעצבן ברמה כזו, אני לרוב מעבירה הלאה ולא כועסת אבל הם יודעים טוב מאוד שאני לא סתם קובעת את התורים שלי להכי מוקדם שאפשר-אני חייבת להגיע לגן עד שעה מסוימת ובימי שני- בכלל חייבת להגיע כמה שיותר מוקדם.
&nbsp
כעסתי ככה כי שאלתי במיוחד, הבהרתי את העניין של ה-leap year כדי לוודא שמבינים שיש עוד יום וזה לא ה-1 לחודש... זה די הרס לי את כל היום והוציא אותי מהאיזון.

סיכום

ספר החודש: איגוד השוטרים היידים
סרט/סדרת החודש: היה צריך להיות ההמשך לצער גידול בנות אבל אני מאוד מאוכזבת מכמה שזה צ'יזי. סדרת החודש שלי היא חברים, שהחודש צפיתי בה שוב בפעם המי יודע כמה.
3. שיר/דיסק החודש: הטעם המוזיקלי שלי ירד לשירים של הזומבה, כך שהמדריכה שלי בוחרת לי את הפלייליסט..
4. הדבר הטוב שקרה החודש: המשך לצער גידול בנות
5. הדבר המבאס שקרה החודש: המשך לצער גידול בנות. שלושים שנה חיכינו וזה מה שיצא?
6. תוכניות לחודש מרץ: להחליט סוף סוף אם אנחנו באים לארץ בקיץ או לא.

siv30

New member

הפלייליסט שלי נבחר עי מדריכת ה TRX. לדעתי הן לא מספיק מודעות לכוחות וההשפעה שיש להן על טעם ההמון

KallaGLP

New member
סיכום החודש שלי:

1. ספר החודש: בדקתי בסיכומים שלי וגיליתי שזה היה חודש חלש מבחינת כמות הספרים שקראתי. בסך הכל קראתי שניים ואת קריאתם טרם סיימתי. שני הספרים טובים, אך בכל זאת "שלג" של פאמוק לוקח, גם כי הוא כזה חזק וגם כי אני נמצאת איתו במצב הרבה יותר מתקדם.

2. סרט/סדרת החודש: עדיין צופה ב-Revenge, אך גם בזה לא חלה התקדמות רבה החודש.

3. שיר/דיסק החודש: אין משהו מיוחד.

4. הדבר הטוב שקרה החודש: קרו כמה דברים טובים, המרכזי שבהם הוא שלבננו הבכור אושר גרין קארד (הוא חייל שמשרת בקבע במסגרת תכנית השירות שאליה התחייב עוד לפני שתוכנן המעבר, ולא יכול לעבור בשנים הקרובות לחיות איתנו בארה"ב, אלא רק לבוא לביקורים. לכן היה סיכוי שלא יאשרו לו והייתי די מודאגת מהעניין). דבר טוב משמעותי נוסף שקרה - טיול השלג שעליו חלמתי יצא אל הפועל והוכתר בהצלחה ובהנאה רבה. באופן סמלי, הספר שקראתי במהלך הטיול (כמה שהספקתי) הוא "שלג". דבר שלישי טוב שקרה הוא שבני השני סיים סוף כל סוף את עונת הכדורגל בבית הספר, ומעכשיו יילך רק לחוג הרגיל שלו. והשמחה נובעת מכך שלאור הרמה שלו הוא נבחר לשחק לא עם בני גילו (כיתה ט') אלא בקבוצת הבוגרים (כיתה י"ב) ונראה כמו גור קטן בקרב כלבים אימתניים (החברים לקבוצה פשוט נהגו לשאת אותו עם הידיים להנאתם) וכל הזמן דאגנו שיקבל פציעה רצינית (והוא אכן קיבל זעזוע מוח קל פעם אחת, אך יכול היה להיות עוד הרבה יותר גרוע).
5. הדבר המבאס שקרה החודש: שכמעט תמיד מישהו מבני המשפחה חייב להיות חולה.

6. תוכניות לחודש מרץ: להוציא עוד גיליון של כתב העת (המון המון עבודה), לצאת לטיולים אביביים, להיות כמה שיותר בריאים.

7. למה אתם ו/או בני משפחותיכם מתחפשים בפורים: אצלנו זה "ליל כל הקדושים" והוא כבר מזמן חלף.

8. איך ניצלתם את היום הנוסף שקיבלתם השנה בחודש פברואר: לא זכור לי משהו מיוחד. היה יום עבודה רגיל.

siv30

New member
עונה

לצערי ממעבר על הספרים שקראתי החודש לא מצאתי אף ספר שאפשר להכתיר אותו כספר החודש.
&nbsp
הדבר הטוב שקרה החודש, סוף סוף קיבלנו את הדירה החדשה ועברנו, היפהיפ הוריי!!
&nbsp
תוכניות לחודש מרץ להתחיל לפתוח את ארגזי הספרים הארוזים ולמיין אותם. לקראת יציאת מצריים מעבדות לחירות נקווה שגם הספרים שלי ישוחררו מהקופסאות שלהם

Arana

Active member
מנהל
מסכמת

1. ספר החודש: "דברי ימי מנזר" / סאראמאגו
2. סרט/סדרת החודש: סדרה - "דוקטור הו", ממש עכשיו סיימתי את העונה האחרונה, ואני נאלצת לחכות עד אביב 2017 לעונה החדשה
. סרט - ללא שום ספק "דדפול" מוכתר לא רק כסרט החודש, אלא גם כסרט השנה (אפילו שהיא רק התחילה...)
3. שיר/דיסק החודש: הפסקול של "דדפול", לדעתי הברקה.
4. הדבר הטוב שקרה החודש: בעקבות חיבור שהייתי צריכה להכין על העיר סביליה גיליתי עליה דברים מעניינים מאוד, ובעיקר שהיא עיר יפהפיה (מוזמנים להתרשם בסרטון)
5. הדבר המבאס שקרה החודש: כרגיל, עבודה...
6. תוכניות לחודש מרץ: סעודת פורים משפחתית

היחידים שמתחפשים הם כנראה האחיינים שלי, שדי משנים את דעתם כל יומיים, כך שכנראה שעד שעת השי"ן לא ממש נדע...
דווקא באותו יום זימנו אותי לאיזו הדרכה מיותרת לחלוטין בעבודה, אז ביליתי כמה שעות בלהתעצבן בנסיעה לשם, להתעצבן בהדרכה, ולהתעצבן בדרך חזרה

BloodyRose

New member
איזה כייף שהתמדת עם הדוקטור

אני ממש נאבקתי בעונות האחרונות, כ"כ לא התחברתי לקפאלדי... למרות השיפור בעונה האחרונה, אני עדיין מחכה שיתחלף.
אבל כדי להישאר עם טעם טוב בפה, חזרתי השבוע לעונה הראשונה, של אקלסטון, ואני נהנית מכל שנייה. עדיין מחכה שתהיה לי מספיק סבלנות לחזור לעונות הראשונות, הפסקתי אי שם באמצע הדוקטור הרביעי, שהוא ממש ממש ממש נהדר)

Arana

Active member
מנהל
גם אני לא מאוד התחברתי אליו

וגם לא למט סמית, למרות ששניהם נותנים הופעה טובה ומשעשעת. עונה 8 היתה לגמרי סתמית, עונה 9 קצת יותר טובה. הבנתי שקפאלדי יישאר לפחות עוד עונה אחת, וייתכן שלאחר מכן יעזוב.
אני גם כן שוקלת לנסות שוב לחזור לסדרה הקלאסית, עוד לא סיימתי אפילו את העונה הראשונה, אבל אני מאוד רוצה להגיע לשלב שבו הדמות של הדוקטור סוף סוף מתגבשת. לגבי צפייה חוזרת באקלסטון וטננט - יש לי ידיד שאחרי שראה את "בלינק" הסכים לנסות ולראות את כל הסדרה מההתחלה, וזה תמיד יותר כיף לראות יחד

וחוץ מזה, עוד לא ראיתי את העונה האחרונה של טורצ'ווד! גם זה בתכנון...

BloodyRose

New member
לא התחברת לסמית'? באמת?

בעיני הוא התגלמות הדוקטור. נהדר לראות את התהליך שהוא עבר מדוקטור "צעיר" וקלאמזי לדוקטור הכי "זקן" שראינו בסדרה (מבחינת מחוות גוף, תנועות, תגובות, הבעות פנים). התהליך שהוא עבר, גם כשחקן וגם בדמות, הוא פשוט נהדר.
מבחינת הסדרה הקלאסית - אני התאהבתי בהארטנל בשנייה הראשונה שראיתי אותו, ונכון שלקח קצת זמן עד שהדמות התגבשה לחלוטין, אבל מפרק לפרק רואים את השינוי הזה, חוצמזה שבינתיים מאוד נחמד לראות את המלווים (טוב, את איאן וברברה. סוזן בלתי נסבלת).

והמלצה אחרונה - אם עוד לא ראית, אז תחפשי את Adventures in time and space
סרט שמארק גאטסיס יצר לקראת היובל של הסדרה, על איך הכל התחיל. נהדר ומרגש.

למעלה