הבחור שצילם את כף רגלו - וחשף את הבלוף של אמזון

• פותח הנושא wapy
  • פורסם בתאריך

wapy

New member

ברנט אנדרווד חשף את תרמית רבי המכר של אמזון: כדי לקפוץ לראש הרשימה לא צריך באמת שיהיה משהו בספר

כל סופר היה שמח להצמיד את המילה "רב מכר" לשמות הספרים שלו, ובעידן של אמזון מתברר שזה קל מאי פעם. ברנט אנדרווד, שותף בחברת שיווק, החליט להוכיח זאת.

אמזון היא קמעונאית הספרים הגדולה בעולם", הוא מסביר. "יש להם יותר מ-33 מיליון כותרים שהם שולחים כמעט לכל מקום בעולם. בה בעת, אמזון גם מאפשרת לסופרים לפרסם כותרים ישירות בפלטפורמה, ללא צורך באישור של הוצאות לאור, עורכים או - כפי שהספר שלי מוכיח - ללא שום חסמים".- כל הסיפור בקישור

בקישור גם
איך הצליחו סופרים ישראלים אנונימיים להיכנס לרשימות רבי המכר של אמזון
סופרים ישראלים לא מוכרים השתחלו באחרונה לרשימות רבי המכר של אמזון. מי עוזר להם להגיע לשם, ועד כמה מעידה הרשימה על הצלחה ספרותית אמיתית?
ללחוץ כדי לדעת
https://www.facebook.com/wapy.land
בשביל ירושלים
ש.ח. ירושלים

siv30

New member
קראתי את הכתבה

ותהיתי אם אכן מכירת 3 ספרים מהווה רב מכר באמזון. אחרת רוב הכותרים היו אמורים להיות בסטטוס הנחשק הזה והם לא. יתכן שיש להם איזה באג?

דיאנה1

New member
הוא היה רב מכר בקטגוריה הזויה שהוא המציא

כמובן שזה היה הספר היחיד בקטגוריה הזו אז כמה שנמכר ממנו, ישר עשה אותו רב מכר בקטגוריה הזו.

siv30

New member
אההה

באמזון רבי המכר הם לקטגוריה, נכון את החלק הזה לא עיכלתי

איזה מתוחכם, אבל זה לא אומר כלום כי בקטגוריה נורמלית הטריק הזה לא יעבוד.

Arana

Active member
מנהל
ממש מוזר

איך זה שלא כל הספרים של אמאזון הם רבי מכר?

siv30

New member
גם אני תהיתי ואני קונה יותר מספר אחד בחודש

וממש מעטים מוגדרים כרבי מכר. למעשה יחסית לכמות הספרים שיש שם, זה אחוז זניח.

KallaGLP

New member
מה יש?

בעידן שבו ספרים המורכבים מאוסף הודעות מפייסבוק מתפרסמים עבור אלה שמעולם לא קראו ספר, ספר של צילום כף רגל הוא מועמד הולם ביותר להיות רב מכר היסטרי.

למעלה