הסיכום השבועי

nati6589884

New member
רוני היא אישה היא לא גבר.

את יכול להסתכל בניק פשוט כתוב אם המשתמש זכר או נקבה. ושנית דווקא רוני אישה מאוד נחמדה. לא חושב שהיא מנסה לריב. אף פעם לא ראיתי שהיא פועלת ככה. היא בסך הכל צינה את התואר הרשמי של הספר אלומתי זה הכל. אין בזה שום בעיה לטעמי.

siv30

New member
הוא גם ספר אימה?

בגודרידס יש לסטיבן קינג קהל מעריצים אדוק. בחיי כל ספר שלו זוכה שם לכזו חשיפה שאני לא מבינה איך אנשים לא רועדים מהתכנים.

nati6589884

New member
מי שקורא אותו רוצה לרעוד אחרת לא היה קורא.

אני אוהב את סוגת האימה הסופר אוהב עלי הוא אדגר אלן פו אפל לגמרי. מאוד מתחבר עליו. לא מכיר את סטיבן. אבל שמעתי שהוא אולי הסופר אימה העכשווי הכי טוב. אני ארכוש את הספרים שלו מקווה בקרוב.

הוא משתייך לז'אנר

בינתיים הוא לא כ"כ מפחיד אותי. נראה מה הולך לקרות שם בקאשוואק, אולי לקראת הסוף הוא יגביר את אלמנט האימה כמו ב-22.11.63 כשהאימה התגברה מעבר למה שציפיתי.
יש בספר גם איזה קטע שנראה קצת כמו התייחסות למובי-דיק, אבל אני לא אספר מהו.

siv30

New member
מה יכול להיות אימה

בתאריך הרצח של קנדי ? תספיילר חופשי ממילא כשאני קוראת ספר אני מתחילה בפרק האחרון ותכננתי לקרוא אותו.

זה מסע בזמן

הגיבור נוסע בזמן לעבר כדי למנוע את רצח קנדי. נשאלת השאלה מה יקרה במקום ובתקופה שיחזור אליהם ועוד אחרי שינוי כ"כ מהותי בהיסטוריה.

roni64

New member
אני חובבת קינג

ו"סלולרי" הוא בעיני ספר חלש. מחכה לי כעת "החצי האפל".

siv30

New member
שבוע שבו לא קראתי כל מה שתכננתי

השבוע סיימתי את "מדוע טייסי קמיקזה חובשים קסדות" ספר מעולה, הבעיה היחידה היא ריבוי הנושאים והדוגמאות שאני לא זוכרת בסיום הספר.
&nbsp
סיימתי גם את "water for elephants " חביב ואני מבינה את הנסיבות שהובילו אותו לרשימת רבי המכר.
&nbsp
סיימתי את "אושר בכל מחיר" הפרקים שונים מבחינת איכותם. חלקם מקסימים, חלקם סתמיים.
&nbsp
קראתי 230 עמודים מ "the eye of god" עד כה קישקוש מקושקש שמערבב היסטוריה עם מדע ומתח. מחבר בין אטילה ההוני וגינגס חאן ובין נבואה יהודית עתיקה. לא יודעת כמה סבלנות תהיה לי לסיים את הספר שמונה 615 עמודים.
&nbsp
סיימתי מחצית מ"אישוליים" זה ספר כל כך עצוב ומעיק על הנשמה בעצב שבו שהייתי חייבת הפסקה.

nati6589884

New member
בקשר " לאישוליים" קראתי על הספר והוא מתאים לי.

אני חושב שאני ארכוש אותו, הוא ממש מדבר עלי בתור אדם מאוד בודד. אני חושב שאני מאוד יתחבר עליו. וגם שיבחו אותו כל כך אז אני אנסה יאהב - יופי זכיתי לא יאהב - יפסק באמצע.

KallaGLP

New member
אצלי אין חדש.

עדיין עם אותם שניים: "למען אהבת ילדי" ו"אלוהי הדברים הקטנים", אך כבר בשלב ממש מתקדם עם שניהם.
זאת כיוון שמרבית הקריאה שלי היא של יצירות הנשלחות לכתב העת.

Arana

Active member
מנהל
אני עדיין עם The Mote in God's Eye

מתקרבת לחצי, אבל בקצב שזה הולך כנראה שאצטרך לעשות העתק-הדבק על ההודעה הזו לעוד כמה וכמה סיכומים שבועיים

למעלה