חמה - רבע עוף/ הדס מטס

• פותח הנושא פל
  • פורסם בתאריך

פל

New member
../images/Emo91.gif חמה - רבע עוף/ הדס מטס

הוצאת אגס 420 עמוד. מי מאתנו לא חשבה, בזמן זה או אחר של חייה ובלי קשר למצבה האמיתי, שהיא שמנה וצריכה דיאטה, אפילו רק קילו או שניים . לדר' רווית כפרי יש בעל אוהב, שני ילדים נחמדים, הכרה מקצועית, חיי נישואין יציבים וגם – חמות מעצבנת, הורים מרגיזים, אחים ואחיות, גיסים וגיסות. ויש גם חגים, מסיבות, מפגשים חברתיים, אירועים משפחתיים, ימי הולדת, ארוחות חגיגיות וארוחות חבריות , וגם כוס קפה וקרואסון, עוגיות חמאה וביסלי, פיצה ופיצוחים, מספר סוגים של בורקאס, ציפס ופסטה ברוטב אלפרדו. ומי לא מכיר/מכירה את הסגידה לאוכל המתקיימת במחוזותינו. ולמי אין ויכוחים קטנים וגדולים עם בן הזוג? ולמי אין חמות עוקצנית וגיסה מעצבנת ששבעה מחסה? ומי לא מכיר את הנחמה המרגיעה והמפייסת שבאכילה? אז מה הפלא שרוית שמנה? שמנה מאוד אפילו, ומשום כך - לא מאושרת. הרי ברגע שאישה עוברת את מידת ה- 46 היא הופכת לבלתי נראית, ללא קיימת. שנה לפני בר המצווה של בנה, יש עליה לחץ לרדת במשקל. רוית מתחילה מסע עצמי שבו היא מתמודדת עם משפחה, ילדים, עבודה, וכמובן – דיאטה, עד לסוף המפתיע. ספר מרתק ומשעשע, שמעמיד, כמעט בפעם הראשונה, את האישה השמנה במרכז, אם כי הוא מתאים גם לגברים. אבל הרעיון המרכזי אינו האישה השמנה, אלא ההתמודדות עם דמוי עצמי. הסופרת מובילה אותנו לתוך סיטואציות מוכרות, הקשיים, התיסכולים, הויתורים המנחמים והביטול העצמי המאוד מקוממים ומרגיזים, והכל בהומור, בשנינות, בשפה קולחת וכל כך אמיתית. ספר שנקרא עם חיוך ובשקיקה – במשך יום אחד בלבד

תודה רבה על ההמלצה

נראה לי מתאים בדיוק לבטן גב שאני עומדת לעשות עוד שבוע באילת, יופי!!

מזכיר את "ילדות גדולות לא בוכות"

של קלמנטיס שם העלילה שונה אך הנושא אותו נושא, מקומן של הנשים המלאות והשמנות בחברה ותפיסתן בעצמן.

מחשבות

New member
תודה. קיבלתי את הספר מהסופרת לקריאה

ומשום מה, למרות עיסוקי בבריאות, הנושא נראה לי אובססיבי מדי. מצד שני הספר לא זז מהערימה שליד המיטה שלי ואגיע אליו.

BloodSugarCrazy

New member
אפרופו הסופרת

בשבוע הספר היא ובעלה היו באים כל כמה ימים לבדוק אם יש מספיק עותקים ממנו (לטעמם), והיו מפחידים את שאר העובדות כדי שישימו עליו מדבקות של "המלצת הצוות" וידחפו אותו לאנשים. רק בגלל ההתנהגות הזו שלהם אני לא מתכוונת לקרוא את הספר. קראתי את ההמלצה והספיק לי.

Gi Hif

New member
ניסיתי. זנחתי

לחיכי זה היה טעים כמו כנפי-עוף קנטקי-פרייד-צ'יקן.

למעלה