אם מישהו פה אוהב רשימות:

גם אותי צריך אז להרוג P:

עוד אנשים שצריך להרוג: כאלה שפותחים נושא בפורום בתכ'לס על כלום (#$!@$#!#!@#) כאלה שמתי שהם מקללים במסנג'ר הם עושים סימנים מוזרים כמו #$^%% כאלה עם שגיאות הקלדה שמדי פעם נשמטת להם אות המאבטח שמעביר לך את הדבר במצפצף בין הביצים אבל אפילו לא מסתכל על התיק כאלה שעושים רשימות כאלה המאבטח ששואל יש נשק הדביל שצוחק בפעם האלף על הקטע הזה (וואלה רציתי לעשות פיגוע אבל עלית עליי) המניאק שלוקח דרבוקה/גיטרה ממישהו וחושב שהוא יודע לנגן אנשים שלוקחים גיטרה או דרבוקה כדי שינגנו עליהם אחר כך הבנות האלה שחושבות שהן משוררות מורים שנותנים שיעורי בית וופתעים שלא מכינים אותם מורים שנכנסי לכיתה עוד בהפסקה ומי שנכנס שניה אחרי הצילצול רושמים לו איחור מורים את מי שעושה את הפירסומות הקוליות בתפוז ההיפי (die hipi die! סאות'פאק) כאלה שקוראים ספרים ובגלל זה חושבים שהם חכמים יותר מאחרים כאלה שקוראים ספרים אמא של אבי,לפני שהאיידס יעשה זו כאלה שעושים "מי שלא מוחא כפיים בן זונה" וגורמים לך למחוא כפיים גם שאין להם זין לזה כאלה שמוחאים כפיים שאין להם זין למחוא כאלה שאין להם זין המפגרים האלה שמדברים על זה שיש להם ילד כאפות שהם מכפכפים ובסוף זה אחד שאפילו לא מכיר אותם והם מדי פעם מדברים איתו מוזר ילד כאפות הילדים שמדי פעם שואלים אותי מה נשמע ומדברים איתי מוזר (תגיד שמעתי עליך שמועה,היא נכונה? אתה רוצה לזיין את אולכה מי'ב 7?) כונפות שמדברות על להיות קשות להשגה את ההומו הזה מהפירסומת של היוגורטים המפתיעים שמישהו משפיך עליו מהמקרר והוא עושה "מממ מפתיע" אם אנחנו כבר בקטע אז גם את זה שהולך משינה בפירסומת של השוקו יוטבתה,הילד של הסוגרים את המיים (מי שזוכר) ואם עוד מישהו זוכר אז גם את הילד של "כבר ארבע" ואת הילד הג'ינג' של החטיף היסטרי..ובעצם בכלל ילדים ג'ינג'ים בפירסומות! גם את הזאתי שלהמזגן אלקטרה...בעצם בכלל ילדים ג'ינג'ים! כאלו ששונאים אחרים בגלל סיבות מפגרות oh my god! kenny have to die! you basterd's! (סאות'פארק) כאלה שעושים רשימות שחושבים שהן מצחיקות אבל הן לא כאלה שקוראים את הרשימות וצוחקים מהן...עד שהם רואים שגם הם חייבים למות

אהההה סלח נא לי...

אני לא מאמין בדברים הללו! מבחינתי צריך להרוג רק תמנים יותר נמוכים ממטר עשרים[שחר חסון] אה אה אה. וגם את עופר שכטר [אפילו שהוא אשכנזי]

Reut E

New member
צריך להרוג לפי דעתי את כל אלה שמישתמשים

בסמיילים הבאים במסנג'ר ובכלל: D: , :] , >< 3> , \m/ , וכו

למה????

אני חושב שאותם צריך לסרס ולעקר.. בלי הרדמה!!! וגם את אלה שמשתמשים ב :D כך שזה נראה בוכה...

Reut E

New member
סבבה

אני חושבת שצריך גם להרוג את אלה בתפוז שיש להם בחתימה "כבר לא
3.4.2007" למה לעזעזל זה שהם סיימו ללמוד נהיגה אמור לעניין לי את התחת?!?!?@#

פה את צודקת!

איך להרוג? זרקי הצעה.. אבל שלא יהיה יבש. [אני חושב שנשיר להם ביידיש למוות]

Reut E

New member
לי יש את ההצעה הכי מגניבה

נזריק להם לעורק מנטוס לבן וקולה!

לעעעעע

עדין מידיי אולי פשוט נראה להם תמונה של unlimited בערום לדעתי זה מוות מלא ייסורים

למעלה