בא לי להביא לכם את עשרת הדיברות

בא לי להביא לכם את עשרת הדיברות

אחרי הכל אני הוא האלוהים של הפורום,ושום מנהל ,אדום או באן לא יאמר לי אחרת. 1)לא תזלזל באלוהי הפורום,הוא בוודאי ותיק ממך,מצחיק ממך וחכם ממך(והוא זה שרשם את הטאג ליין היחידי פה),אל נא תשכח כי דרכיו נסתרות. 2)אל תגיב בפחות מ4 ח' כאשר אתה צוחק,מתחת לכך ייחשב לזילזול בבדיחה 3)אל נא תגיב בסיגנון "חה חה" או "חי חי" המעיד על כך שאתה לא צוחק באמת אלה ציני,השפל את האדם הלא מצחיק בדרכים הגונות יותר-כמו כן לא פשוןט לרשום "אתה לא מצחיק",יש לתת פירוט (אתה לא מצחיק,אמא שלך זונה:גם יתקבל) 4)אל תאמר דבר בטיב המנהלים הנוכחיים,שכן הם כמעט והכחידו אותנו 5)אל תגיב לרשימה זו באופן ציני הנוגד אחת או יותר מהדיברות,זה לא מצחיק,דבילי ופויה! 6)כבד את הגולש הניצב לפניך,גם משתמש שרק רושם מדי פעם "חחחחחXD" להודעה של מישהו הוא מועיל! לעיתם אף יותר מהאדם שרשם את הבדיחה(לעיתים די נדירות אבל עדיין) 7)אמא של אבי חשובה לכולנו:יהודים,ערבים,רוסים,אוקראינים,אשכנזים,מרוקאים והעשירונים העליונים והתחתונים כאחד! זכור זו ואל תשכח להזכיר אותה מדי פעם ללא שום קשר ממשי כאשר אתה מגיב או רושם נושא חדש 8)זכור וכבד את הדיברות האלה כאשר אתה בממלכת 275 9)נסה כמיטב יכולתך שמי שקורא את מה שאתה רושם יעלה חיוך או יצחק,אפילו צחוק של אדם אחד לעיתים שווה כתיבה של שעה שלמה 10)זכור! בעת פריחת הפורום אל תיקח זו כמובן מאליו,וכאשר הפורום דועך אל תעמוד בצד אלא עשה ככל שיכולתך לשקם אותו,שלגולשים יהיה כיף להיות פה ולא לרדת יותר מדי אחד על השני והכל יהיה טוב.

דיברות משנה [סעיפים פנימיים ]

1. אמא של אבי [ראה ערך רעות ] : נעלבת מהר משטויות עקב כך עליך לעצבננה עד כמה שתוכל מכיון שהיא לוקחת הכל ברצינות תהומית [כן!!! עברית צחה!] עליך להבהיר לה חד משמעית שהיא זוננננהההה !! 2.סגנו של אלוהים קדוש מכל דבר אחר !!![תנחש מי זה]ולכן זילזול בו הוא זילזול באל אלוהי הפורום הכל יכול. מה שיכול לגרום למבול. 3. לא תניח לינק לא לחיץ על פני ! כי אז יחרה אף אדוניי בכם!! וסגנו יעריף עליך את קיללתו.. 4.אל תאמר חצי דבר בטיב המנהלים הנוכחיים שכן,הם כמעט והכחידו אותנו.. [שידרוג לדברי אדוניי] 5.ישמאעל הוא קומקום. ואין לערער על קביעה זאת!!![ז=אות!] 6. על אף שהבולבול הוא ציפור , יש עלינו החובה להבין כי אמו של אבי [ראה ערך רעות] אוהבת אותה ועל כן אין להמעיט בערכה.. 7.רעות ,תעשי לי גור חזירוני ים קטן וצדיק. [השתרבב לאימרות] 8. גיזענות הינה דבר שפל . השתדל להשתמש בה.. 9. לרעות יש אח בשם אבי ולכן גם אמא שלה היא ''אמא של אבי''. 10.אנדי קאופמן מהווה השראה לאלוהים, ולכן אל לנו לצחוק עליו או על בולבולו [ראה אמרה מס' 6].

Reut E

New member
יא חנון שמקבל 100 בלשון ובתנ"ך

ואני סגנו של אלוהים! תודה שהזכרת את הסעיף החשוב שלי!

Reut E

New member
בטח שאין לך סגן

דרייבר התבלבל! יש לך סגנית

למעלה