מחפש המלצות לעפרונות ציור

מחפש המלצות לעפרונות ציור

עד עכשיו ציירתי ישירות בעט רגיל על דף ואח"כ עברתי לציור במחשב עם עט גרפי. אני רוצה לשפר את הציור שלי ע"י עשיית סקיצות בעיפרון לפני האינקינג, וגם לרישומי עיפרון בכלל. יש למישהו מהמנוסים פה המלצה על עיפרון שיתאים למטרה כזאת, חוץ מה-HB הרגילים?

giri

New member
HB הכי מתאים

למה? כי H גבוה חורט את הנייר ולא נמחק בקלות, ו - B גבוה נמרח ולא נוח באינקינג. אם אתה מתכנן לצייר בעט על גבי רישום עפרון, אני מציעה שתצייר בעפרון, תטשטש קצת במחק ואז תעבור בעט. כך לא יהיו לך "בועות" של אוויר בגלל העפרון. בהצלחה.

HackMachine

New member
לך עם מה שנוח לך

לכל אחד יש יד אחרת ולכן כל אחד מתחבר לעיפרון אחר. זה הרבה יותר תלוי בך מאשר בהמלצות של אנשים אחרים.

j i m m y

New member
אני מצייר בעפרונות הכי סטנדרטיים

חבילה של עפרונות HB2 של סטאבילו, אילו עם המחק בקצה. תענוג.

הקומקום

New member
נהוג לצייר בעפרונות תכלת

מסיבות שונות נהוג לעשות את הסקיצות התחתונות בעפרון צבעוני בצבע תכלת. זה בגלל שפעם כשצילמו את העבודה הכחול מתחת לא היה נראה (כמו ב blue screen בקולנוע) מאז דברים השתנו אבל עדיין זה נראה הכי מגניב בעולם וזה גם ממש נוח. אז מלבד שאני מצטרף לעצה שתכלס תעשה מה שנוח לך תנסה את העפרונות האלה.

j i m m y

New member
מאיפה אפשר להשיג עפרונות תכלת?<

אין בשום מקום, אפילו בארטא.

elior123

New member
אלו עפרונות אנימציה פשוטים

בצבע כחול. את שלי מצאתי בארט-סט בירושלים.

HackMachine

New member
אם כבר אתה הולך על זה...

אז תדגיש מול המוכר שאתה רוצה עפרון אנימציה מחיק. זה יכול מאוד לתסכל כשאתה מתחיל סקיצה ורוצה לשנות דברים... ואז מתחיל להיות בלאגן גדול על הדף כי אתה לא יכול למחוק שום דבר שאתה כבר לא צריך. בכל אופן, אני ממליץ Sanford. איכות מעולה.

למעלה