הוברט הוברט, גרסת הפינק

AmirPerc

New member
וואלה צודק!

אתה יודע, למרות רמת ההומור של הוברט אתה נראה לי בנאדם די חכם.

Hubert Hubert

New member
למרות? ../images/Emo7.gif

תראה, יש איזשהו היגיון בהחלטות שלי על מה לצחוק ועל מה לא (ואין לי הרבה מאוד קוים אדומים), פשוט זה לא נראה לי המקום לנהל את הדיון הזה, אם אתה רוצה לדבר איתי בפרטי, אז או שתשלח לי מסר, או שתיצור איתי קשר באיסיקיו\מסנג'ר 127111924 [email protected]

droriko

New member
לרדת על המראה זה די שטחי

אלא אם אין משהו נוסף כמו שנינות והומור בכל אופן זה לא כזה מוזר שאדם בן 40 ומשהו עם משפחה עושה את זה?

*GormE*

New member
מהסתמכות על שני הקומיקסים

זה של הוברט יותר מצחיק. אמנם צוחק על המראה של אורי, אבל לפחות זה מצחיק לעומת החרא שאורי צייר (ואני לא יודעת למה, אבל שפינק מצייר חרא זה נראה יותר מגעיל מחרא) אולי כי אריאל אמר את האמת, בסך הכל, אורי באמת עצלן. רק חבל שזה העליב אותו...

Hubert Hubert

New member
תודה ../images/Emo9.gif

ונראה לי שיותר העליב אותו הקטע שבו ציירתי אותו כחזיר.

tommy girl1

New member
מישהו יכול לעזור לי בתנ"ך?

האמת, הגיע לאריאל מה שאורי עשה לו, אבל אני בעד אריאל כי אני מושפע מאוד אז.. אני שונא את אורי פינק!!!!!!!!!!!!!!! יא חתיכת חרא!!!!! לא פוגעים באריאל!!! איך מישהו שמחשיב את עצמו יוצר קומיקס מקצועי מרשה לעצמו לרדת על אריאל?? למה לרדת כל כך נמוך!?!? ..רגע, אני בעד אריאל או לא..? בקיצור מוות לאורי פינק.. או לפחות פציעה TheShaklawist.. לא tommy girl1

droriko

New member
פשוט פתטי

למרות שהקטע עם הנוד היה משעשע כל הקטע היה פתטי אם אורי פינק חושב שעל ידי זה הוא "יפגע בכבודו" של מר ויסמן הוא טועה ובגדול זה ידוע שבקרב קהילת חובבי הקומיקס המבוגרים מעדיפים בבירור את הקומיקסים של הוברט על זבנג אורי פינק סתם ממורמר כי אף אחד כבר לא סופר אותו יותר זה הכל לפחות אם אתה יורד נמוך תעשה את זה מצחיק וכמו שכתבתי חוץ מהקטע עם הנוד כל הסטריפ הזה היה די מסריח (הנוד דווקא היה מאד ריחני ונעים לאף)

evil i

New member
בואו רק נכניס דברים לפרופורציות

אריאל ירד על אורי כמו שהוא יורד על כולם. כולל על עצמו. גם בקומיקס על הפסטיבל אריאל ירד על עצמו. וגם עליי. בכל מקרה, אורי ספג הכי הרבה מקרב קהילת הקומיקס, אז הוא פשוט נכנס לאווירה ו"מחזיר" לאריאל. אתם באמת חושבים שאורי עשה את זה כדי להרוס לאריאל את הקריירה? כדי להרוס את שמו הטוב? אורי עשה את זה בשביל הצחוקים. למה לאריאל מותר ולאורי לא? בינתיים זו תהיה טעות לנפח את העסק הזה מעבר למה שהוא כבר עכשיו, לחפש מסרים סודיים, לנתח את היוצרים, או אם היוצרים יחליטו להמשיך להשתלח זה בזה (למרות שיש לי הרגשה שאורי לא ימשיך עם השטויות האלה גם אם אריאל יעשה קומיקס תגובה). מה אפשר להגיד לסיכום? שנה טובה! מוות לכולנו! ומי ייתן ובודהה ינחה את דרכך לשירותים כשתרצה לחרבן (רק שהבודהיסטים לא יתעוררו עכשיו).

אישדשא22

New member
תגובה

בתור אחד שהסתכל מהצד עלי לציין שהתנצלותו שלהוברט היא מגוחכת. מה זה קשור מראה/לא מראה?! לא היה צורך להכנע ללחץ וליישר ההדורים. אורי פינק הוא באמת שמן, ביותר ממובן אחד, והוא באמת לא יפה. זהו. וקומיקס התגובה שלפינק בכלל לא מצחיק, והדמות שאמורה להיות הוברט בכלל לא דומה. כבר אין לו שיער ארוך והוא מרכיב משקפיים. וגם ככה הפנים לא ממש דומות או מצחיקות. כזה הוא כשלון הקריקטורות הציור וההצחקה שלפינק. כמה שזה טרגי ואירוני, קומיקסאי ותיק, מוכשר, ווירטואוזי זה לא יכולגעת בקרסוליו שלמר הוברט הצעיר שעושה עבודותיו הפשוטות למראה בצייר. באמת אין מקום להתנצלויות. אולי על פינק להתנצל על שהוא מבזבז כל-כך הרבה נייר וצבעים על סדרת קומיקס מייגעת, משתחזרת, וסרת טעם שנים על גבי שנים. ועוד הערה: נראה לי שהירידה שלפינק יש לה מטרה משנית שאיש לא נתן עליה הדעת, והיא לטפח ולחזק הסצנה, או הביצה, המקומית. אך בעוד הוברט עושה זאת טוב באמצעות עקיצותיו החדות והארסיות, מר פינק סתם משחק בקקי, תרתי משמע. אבל כך וגם כך לטעמי אין ממש ביצה מקומית איכותית. רוב הקומיקסים הם בסגנון חתרני/אלטרנטיבי, ההיפך מהנורמה, כאשר הזרם המרכזי הוא בעיקר אורי פינק, שכאמור לעיל, פשוט לא יוצר קומיקס ראוי לשמו. זא"ת שאין את הדגם הראשוני-בסיסי שאפשר ויש צורך ליצור לו חלופה, ולכן, לדעתי אין גם אלטרנטיבה או חתרנות ראויה לשמה. אין חכמה אמיתית בלרדת על פינק, כי הוא גרוע, למרות הצלחתו בתחום. כמו שאין מה להתלהב יותר מדי מהקומיקס שלהוברט, כי גם הוא כשלעצמו טפשי מדי, לא הכי מצחיק, ולא מאוד מפותח, למרות שכאמור הוא יותר טוב משל פינק.

evil i

New member
ממש ממש ממש לא מסכים איתך

א. דבר יפה אל אורי. מגיע לו כבוד. ב. גם לזבנג יש מקום של כבוד בסצינה. ואני לא אפרט כי אין לי כוח ג. אתה רוצה לתת להוברט אייזנר כבר עכשיו, אול לחכות לחוברת השישית ולעשות את זה חגיגי? תכניס דברים לפרופורציות. לרדת על המראה החיצוני של מישהו (ואני לא מסכים עם זה שאורי חזירי) לא הופך אותך לסאטיריקן דגול. הקומיקס של הוברט היה נהדר עד הפריים האחרון שהיה קצת מטופש. אני לקחתי את זה ברוח טובה, אבל אני לא יודע מה עם כל השאר. ד. אני חושב שכולנו צריכים לקחת את המלחמה הזאת ברוח טובה ובסבבה. אני בטוח שאורי כן, ואני לא בטוח לגבי הוברט. יאללה, לעבור נושא!

למעלה