דודו גבע מת!

new dawn fades

New member
דודו גבע נפטר מהתקף לב ../images/Emo7.gif

אני בהלם מוחלט. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3046176,00.html

pillit

New member
אני בשוק !

הרגע ראיתי גם אני לא מאמינה...שמשהו יגיד שזו מתיחה- תרגיל לשיווק החוברת החדשה- משהו !!!

אובדן גדול, איש חשוב ויקר

רק לפני ימים ספורים דיברתי איתו,נדהמתי מחביבותו והוקסמתי מאישיותו, ועכשיו הוא איננו. אני חושב שהמילים הלם ושוק קטנות מלתאר איך אני מרגיש עכשיו. דודו גבע היה וישאר אחד מגדולי האומנים שחיו בארץ ! יהי זכרו ברוך ! "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא"...

רק בשבת האחרונה ראיתי אותו

בזמן האחרון אנחנו מספידים הרבה אנשים, אבל מי חלם על דבר כזה?

Gardner

New member
אח, כואב הלב

מעולם לא פגשתי אותו, אבל גדלתי על המגוחכים, ותמיד עקבתי אחרי המדורים שלו. מקווה שהוא עכשיו צוחק עלינו איפשהו.

TazMan

New member
אין לי מילים... רק עצב...

והמון, המון ברווזים...

TazMan

New member
נא להעביר לעץ על דודו גבע

אם גליה יכולה, אודה אם תוכלי להעביר את ההודעה הזו לעץ שמתחתיו על דודו גבע
התבלבלתי בפתיחת ההודעה... סליחה...
מאוד, מאוד עצוב לי...

נירית 88

New member
../images/Emo47.gif דודו גבע ../images/Emo47.gif

אחד הגדולים שהיו. נקווה שאולי איזה הוצאה נורמלית תתעורר ותויצא מחדש את כל הספרים הישנים - המגוכחים , האביר זיק וכל ספרי הילדים המהממים רק כואב שהוא אף פעם לא זכה לקבל את ההכרה המגיעה לו. במדינה נורמלית אמן כזה היה איש עשיר ומכובד

ailag

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo16.gif

*בודקת אם התעוררתי או שזו סתם הזיה של חלום* אוי ויי.. יש לנו כבר יותר מדי "שרשורי נרות". אני מצטרפת למתאבלים. הוא בהחלט השפיע על הקומיקס בישראל, נתן עוד אופי מבקר וסאטירי (ממעט הקומיקס שלו שקראתי לפחות) ו.. טוב, אחרים מנסחים את זה יותר טוב, אז אני רק אגיד אוי ויי.

ailag

New member
כן

האמת שבפורום אחר הערתי שהוא היה בן 54, אבל בשנות ברווז..

muldermx

New member
אני פשוט המום

יצא לי קצת לדבר איתו והוא היה בן אדם כל כך יקר ונחמד. תנחומי לבתו היקירה מימי A4 ולכל המשפחה והחברים. עצוב.

למעלה