צביקה

ושוב אני שואל...

למה צביקה באמצע? ולמה לראם לא אכפת להיות רק לצד צביקה? למי אכפת? כל עוד סוף טוב הכל טוב! YAY!

PurpleGoat

New member
והוו! *מחיאות כפיים*!

בהחלט מצויין ואני חושבת ששווה להדפיס לפחות חלק (או המשך?) :)

ניסו 14

New member
ל-PILLIT

אני רוצה להבין משהו..את\ה בןאו בת?? דרך אגב את מציירת פצצה!! קראתי את כל צביקה!

pillit

New member
איך יכול להיות

שקראת הכלֿועדיין אתה לא יודע אם אני בן או בת ? אני מופיעה שם בכל כך הרבה פרקים...

מקסים.

בשיעורי מחשבים בימי היסודי העליזים, בכיתה ה' או ו', התוודעתי לראשונה לקסמיו של צביקה והשרמנטיות המתפרצת שלו. באותה עת ידעתי להעריך גם את החן וההומור הרב שבפרקים השונים, וגם את הפוטנציאל הקומי הבלתי נדלה שהיה טמון בעובדה שהיה לי ילד בכיתה בשם צביקה, מה שגרר צחוקים לא מעטים לחבורת ילדים בני 11. מסיבות אלו ואחרות, הצליח צביקה להיכנס ללבי, ומדי שיעור מחשבים היינו מתגנבים לתפוז על מנת לצפות בפרק היומי החדש. מאז עברו שנים, סיימתי את היסודי, שיעורי מחשבים נעלמו לבלי שוב, וצביקה נשכח מלבי. עכשיו, כשראיתי את שמו בדף הראשי, מיהרתי להיכנס ולראות האם זהו אכן אהוב ילדותי. בזכות הקומיקס הזה נזרקתי הישר לכיתה ה', אבל גם שמחתי לגלות שהוא ממשיך להיות מקסים ומשעשע שנים אחרי. מעולה.

TheBursar

New member
צביקה לעולם ועד!

קראתי בשקיקה כל קומיקס, כל גלויה שנשלחה וכל טקסט שנון (יותר או פחות זה לא קריטי) חקקתי בליבי את התמונות המרגשות של שיחרורו של צביקה מהכלא המצרי, בכיתי כאשר רצה לשוב הבייתה. חבל שהמרץ להכינו אזל לך... או אולי את עובדת על סדרה חדשה? צביקה - הדור הבא? מה קרה בסוף? האם צביקה נשאר לעד השותף של סיגלי? האם ראם הצליח לצאת עם גלית? האם הזקנה עם הזקן מיסדה את הקשר עם הבחורה בירוק? שאלות אלה ידירו שינה מעיני לפחות לדקות הקרובות.... אבל עכשיו ברצינות - נהניתי כל רגע וחבל באמת שנגמר...

j i m m y

New member
צביקה נוחל הצלחה בין-תפוזית!!! ../images/Emo6.gif

הצביקה בעמוד הראשון במומלצים, פילונית!

למעלה