צביקה

אני אחליט בשביל כולם.

עוד!!! ועכשיו פילית חייבת לצייר פרקים חדשים! והתרגלנו להרבה יותר מפרק ביום, לפחות איזה ארבע-חמש! ביום! חדשים! בלי מריחות! יהההה!

pillit

New member
צביקה 183

זהו ש... אגב מריחות... העניין היה- שאני נסעתי למחנה של הסוכנות- באמריקה, ושלחתי משם גלויות לתפוז. שחלק אבדו וחלק היו האם אמא של המריחות ועכשיו תסבלו בשקט.

ailag

New member
איזה כיף זה

בדקתי את הפורום בדיוק כשהתחלת להעלות, אז כל ריפרש יש קומיקס חדש.

אה!!!

זה רק ריבוע אחד של ציור וקראת לזה קומיקס! אה! אה! אהההההההה! סקוט מקלאאוד היה סוקל אותך באבנים.

ailag

New member
זה כמה ריבועים

פשוט את שאר הריבועים רק חכמים יכולים לראות. |הולכת להמשיך ללכסן אופרטורים עם ערכים עצמיים של תנע זויתי וספין באוסילטור הרמוני שבבור פוטנציאל אינסופי תחת השפעת שדה מגנטי|

pillit

New member
צביקה 191

מפה זה רק מתדרדר... את הצד השני של גלויות אלו, אנשי תפוז שכחו לסרוק- ואז איבדו את המקור. אני יכולה טיפה לשחזר- היות ואחרי המחנה טיילתי קצת בארה"ב אז , כמובן שגם צביקה טייל והיו לו הערות פרובינציליות על כל דבר- מיכאל- הרשה לעצמך לדובב את הגלויות הבאות...

j i m m y

New member
אפשר לנסות?

"הירקון שלנו יותר ירוק מהירקון שלהם" טוב, לא משהו, נחזור יותר מאוחר עם משהו יותר מבריק.

מממ...

"הגעתי לניו יורק והיה נורא כייף. זה היה ממש כמו בסרטים רק בלי גודזילה וחלליות. האמריקאים נחמדים, אבל לא מפותחים. אבל אחד לא מדבר עברית ואין שום טלפון שמקבל טלכרט." טוב, ניסיתי...

pillit

New member
מכאל ~!!!!

ממש קלטת אותו בול ! אולי תכתוב לו כמה פרקי סיום, בשביל הנוסטלגיה ? fan art ומי יודע- אולי יהיה לי כוח לצייר עוד כמה פרקים ?

pillit

New member
זה עלבון, למשהו ?

אה, ומכאל- חשבתי שתוכל לכתוב על שגשגות, ומה קרה לו- בסוף... אני הזנחתי אותו בזמנו. הקהל התעקש על סיגלי יותר מאשר עליו... משום מה...

למעלה