מה יותר טוב??

YodMan123

New member
מה יותר טוב??

איזה חנות יותר טובה ? קומיקאזה או קומיקס וירקות? ולמה?

זאת שאתה אוהב את הצוות שלה

ומתחבר להמלצות שהם נותנים לך.
כל שאר הפרמטרים זהים או כמעט זהים.

המחיר אותן דבר על המרבית המוחלטת של הקומיקס. מבחינת המבחר, גם אם אין משהו במלאי תמיד אפשר להזמין.
אלא אם אתה גר ברעננה - כפר-סבא, המיקום זהה גם כן. פינה כזו או אחרת ברדיוס של 500 מטר במרכז תל אביב.
שעות פתיחה די דומות, בהבדלים של שעה לפה או לשם בתחילת או סוף יום.
תדירות משלוחים זהה...
וכדומה...

Guid

New member
לי אישית,

כמעט ולא קורה אף פעם שאני מבקר באחת בלי לקפוץ גם לשנייה, ואם אני יודע שאני קונה משהו אז אני משתדל לאזן את זה בין החנויות.

Gul the Great

New member
בואו נדבר רגע על החנויות

היחסים שלי מאוד בעייתיים עם החנויות.
בהתחלה קניתי שם בכמויות גדולות, ממש. קניות של 1,000 ש"ח ומעלה כל שלושה חודשים בערך.
עם הזמן ירדתי בתדירות הקניות, אבל עדיין השקעתי שם לא מעט.
נהניתי לקבל המלצות גם כשהן התגלו כלא מתאימות בסופו של דבר, ובכלל נהניתי מהחשיפה לדברים חדשים.
באיזשהו שלב עברתי לקנות באתר Book Depository.
נכון, לא נהניתי מההמלצות שקיבלתי בחנויות, אבל המחירים שם היו יחסית נמוכים.
אף פעם לא עקבתי אחרי כמה עולה כל אוגדן שאני קונה, כי כשאני אוהב משהו, הכסף לא ממש משחק תפקיד.
בגלל שאני חושב שחשוב שיהיו בארץ חנויות קומיקס, שמהוות תפקיד חשוב מאוד בפיתוח התרבות והפצת המדיה הזאת, החלטתי שאני לא אקנה שם באופן קבוע, אלא מדי פעם וכמות קטנה.
לא יצא לי לקנות שם עד שלא היה כאן את מועדון הספר (שלא הרבה לקחו בו חלק וחבל... כן, הפורום בטח לא יחזיק מעמד עוד הרבה) ואז קניתי קומיקס שעלה 90 ש"ח יותר ממה שהייתי משלם באתר.
אם מדובר בהבדל של 10-20 ש"ח יותר, אין לי בעיה לתמוך, אבל הבדל כזה הוא מאוד משמעותי. גם באחוזים הוא יצא ממש משמעותי - גבוה יותר מעלות הקומיקס באתר!
כמובן שלמרות שהרבה מהעלות היא מכס, וזו לא אשמת החנויות, אני לא יכול ללכת בדעה צלולה לקנות שם.
אני לא נגד החנויות, כמובן, וכל מי שמעוניין לקנות בחנויות מקבל את ברכתי השלמה (שהוא לא ביקש והוא לא צריך אותה).
&nbsp
יצאה לי פעם נוספת ללכת לאחת החנויות, כשקיבלתי כאן פרס כספי מתנת אותה החנות. הבטחתי לפרסם כאן אחרי שאני אנצל אותו, אבל עוד לא הספקתי לקרוא, ככה שאין לי מה לפרסם. בתוספת לפרס הכספי יצא לי לשלם שני שקלים פחות ממה שהייתי משלם באתר.
זה פשוט מצב אבסורדי ועצוב.
&nbsp
בכל מקרה, אני מאחל הרבה הצלחה לחנויות ולהתפתחות תרבות קריאת הקומיקס בארץ.

למעלה