מה קראתם לאחרונה?

AmitMosheOren

New member
Two Guns

אני קורא את Two Guns של סטיבן גראנט שהפך להיות סרט בכיכובם של דנזל וושינגטון ומארק וולברג. אני בחוברת אחת לפני אחרונה ובינתיים אני מעדיף בהרבה את הסרט על הקומיקס.

Guid

New member
X-Factor: Complete Collection Vol.1

היה כיף!!!
אני אוהב את הכתיבה השנונה של דייויד. זה ממש מרענן לפעמים.
לקח לי המון זמן לסיים את זה, קראתי את זה ממש לאט בגלל שהאונות קצת הפריעה לי. אבל אני רואה שזה משתנה, בחוברות הבאות זה כבר צוות אחר, וזה טוב.
&nbsp
מאוד נהניתי

mulon1984

New member
Black Science vol 1

של רמנדר.
אני באמצע כי אני קצת עמוס בעבודה, אבל זה נראה כמו רמנדר קלאסי: המון אקשן, המון דמיון, דמויות נהדרות ומורכבות, בקיצור - תענוג :)

The Underwater Welder

הקומיקס של ג'ף למייר מונה 214 עמודים בשחור לבן שמספרים על רתח תת-ימי עם זכרונות מודחקים.
העלילה התחילה לי קצת איטית מדי, אבל עם הקריאה יותר נכנסתי לזה.
בכל זאת הרגיש לי שהיה אפשר לוותר בכיף על כמה עמודים שמלבד להאט את הקצב וקצת לשעמם לא תרמו לעלילה לטעמי...
ולמרות הכל, הסיפור עצמו לא רע וגם האופן שבו הוא מסופר.
ולגבי האמנות- האמת, חצי כוח.. הרבה מההערה הזאת קשור גם לבימוי של הסצינות השונות והפאנלים בפרט.
מרגיש לי שמדובר באמן שיש לו קו ייחודי והוא יודע לתאר דברים בצורה טובה, אבל איכשהו מגיע להחלטות אמנותיות די צפויות ולעיתים גם עשויות לא מספיק טוב.
מצד שני, לפעמים יש לי רגישות-יתר לדברים כאלה, אז אולי לקוראים אחרים זה לא ממש יפריע.
בסה"כ זה לא מצוייר גרוע, פשוט לא מספיק טוב (או לפחות זו דעתי).

מקרה קלאסי

של על טעם וריח וכו'. אותי כל ספר וספר שלו הפיל מחדש וקראתי הרבה שלו.
כל מקרה, אני קורא עכשיו בעקיצות ולא ברצף את שירת התליין שמספר על המקור של כייבל וזה לא רע בכלל אבל לא מפיל כמו שחשבתי שיהיה.

למעלה