אירוח בפורום- יובל שרון

26djelad

New member
שאלה ליובל

מה היית מעדיף לקרוא קומיקס קצר או קומיקס ארוך ?

YuvalCNV

New member
שאלה יפה...

השאלה הנצחית מה עדיף חוברות או אוגדנים? אישית אני אוהב חוברות.אין לי סבלנות לחכות כמה חודשים כדי לקבל את הסיפור השלם ואני מאוד אוהב לקרוא חוברת חודשית .אני אוהב את המתח שאתה נמצא בו מחודש אל חודש אבל לפעמים כיף לקחת כמה חוברות ולקרוא אותם ביחד .

Gul the Great

New member
מה סיפור הלקוחות הכי הזוי/מצחיק/מביך שהיה לך?

ושאלה נוספת, אם תורשה לי, יש משהו שהתחרטת שעשית בהקשר של החנות? בין אם טיפול לקוי בלקוח ובין אם מבצע שהוצאתם שפשוט שחט אתכם.

YuvalCNV

New member

יש לי המון סיפורים אבל אין מצב שאני משתף את זה כאן ,אבל יש לי סיפור הזוי מצחיק ומביך באחד על לקוח שאני לא יחשוף את שמו שיום אחד הגיע בדקה שפתחתי את החנות ונשאר איתי כל...אבל כל היום בחנות עד הסגירה כולל טלפונים לחברים ארוחת צהריים והתערב בכל שיחה שהייתה לי עם לקוחות שנכנסו לחנות .
אני לא נזכר במשהו שאני מתחרט עליו חוץ מטעיות שעשתי בהזמנות או שפספסתי משהו,בקשר ללקוחת אנחנו מנסים ומשתדלים שיצאו מרוצים אבל יש פה ושם חיכוכים .הייתי רוצה יום קומיקס חינם יותר מסודר ואנחנו עובדים לכיוון הזה .

כמה פעמים נכנסו לחנות שלך ושאלו "יש לכם מלפפונים"?

או כל בדיחת קרש אחרת לגבי ירקות?

&nbsp
ואני לא שואל את זה סתם, כי אני זוכר שהביקור הראשון שלי בחנות שלכם היה עם ידידה טובה שממש לא מתעניינת בקומיקס, וזה בדיוק מה שהיא שאלה

YuvalCNV

New member
יותר מדיי פעמים

ככה זה שאתה מנסה להתחכם, בערך פעם בשעה אתה שומע אנשים עוברים ליד החנות ואומרים ״ מה הקשר ירקות? כנס כנס אחי שאל אותם אם יש להם מלפפון..״
אם אני שומע את זה לפני אני מחכה שהוא יכנס ישאל את השאלה ואז שואל אותו אך זה להיות המגניב בחבר ?

hero88

New member
קומיקס אספנות ישראלי

לא ראיתי אצלך בחנות קומיקס ישראלי ישן (לדוגמא חוברות של הוצאת מזרחי שיצאו בשנות השבעים)
אתם לא מתעסקים בזה? או שפשוט אין סחורה שמוצעת למכירה?

YuvalCNV

New member
הלוואי והיה לי יותר

זה משהו שקשה מאוד להשיג, פה ושם נופל לנו משהו ליד. הייתי רוצה שיהיה לי בחנות יותר כי בכל זאת אנחנו חנות ישראלית.

סיום האירוח

תודה רבה רבה ליובל שבא להתארח אצלנו בפורום וענה על כל השאלות!
אני בטוח שרוב חברי הפורום (אם לא כולם) פגשו אותך כבר לפחות פעם אחת פנים מול פנים, ובכל-זאת כאן במסגרת האירוח הייתה הזדמנות לשאול כמה שאלות שלא שואלים ביום-יום.
לא נותר אלא לאחל לך ולדני בהצלחה עם החנויות שלכם וכולי תקווה שתמשיכו להתרחב בכל הארץ!
אתה כמובן מוזמן לבקר אצלנו בפורום להתעדכן וגם לתת עדכונים

תודה גדולה גם לכל מי שהשתתף ושאל שאלות.
תמשיכו לכתוב בפורום וחכו לאירוחים הבאים!

YuvalCNV

New member
תודה רבה רבה

מקווה שנהנתם לי היה כיף תודה רבה לולדיק ולכל מי ששאל שאלות.

למעלה