לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1139011,390 עוקבים אודות עסקים

פורום קומיקס

קומיקס הוא מדיום, בדיוק כמו קולנוע וספרות, מבחינת הרעיונות שהוא יכול להכיל. אין רעיון שלא שייך או קהל שקומיקס לא יכול לפנות אליו. מגיבורי העל של מרוול ודי.סי ועד "מאוס" של ארט שפיגלמן על השואה, הקומיקס מכסה עולם שלם של ז'אנרים וסגנונות.פה המקום שלנו לדון בכל מה שקשור לקומיקס.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קומיקס

קומיקס הוא מדיום, בדיוק כמו קולנוע וספרות, מבחינת הרעיונות שהוא יכול להכיל. אין רעיון שלא שייך או קהל שקומיקס לא יכול לפנות אליו. מגיבורי העל של מרוול ודי.סי ועד "מאוס" של ארט שפיגלמן על השואה, הקומיקס מכסה עולם שלם של ז'אנרים וסגנונות.פה המקום שלנו לדון בכל מה שקשור לקומיקס.
x
הודעה מהנהלת הפורום
כתובת מקוצרת לפורום: http://comics.tapuz.co.il

שאלות? טענות? בקשות לפרסום? פנו למנהל/ת הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בפורום- יובל שרון'
אירוח בפורום- יובל שרון
14/11/2014 | 12:40
52
369
ביום שני הקרוב, ה-17.11, בין השעות 19:00-21:00, נתכבד לארח את יובל שרון!
במהלך האירוח יובל יספר, בין השאר, על איך זה לנהל חנות קומיקס ויענה לשאלות שתעלו בפניו.
זוהי הזדמנות טובה לברר על התככים והמזימות של עולם העסקים בתעשיית הקומיקס, מה גם שיובל מבין ומנוסה ביותר ויוכל לענות על שאלות שיש לכם לגבי קומיקסים שונים!
אתם מוזמנים להעלות כבר עכשיו שאלות ליובל, ואני אדאג לשרשר אותן למקום הנכון בזמן האירוח.

יובל שרון הוא חובב קומיקס מגיל צעיר. כבר בגיל 11 התחיל לאסוף חוברות קומיקס ועם השנים הוא החליט לקחת את אהבתו שלב קדימה.
בשנת 2000 הקים יחד עם חברו, דני אמיתי, את "קומיקס וירקות", תחילה כאתר באינטרנט ודוכנים מזדמנים.
לאחר כ-3 שנים, הם עברו למשכן פיזי ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב, שם פתחו חנות עם מגוון רחב של קומיקסים ומוצרים נלווים, וב-2009 נפתחה חנות נוספת ברעננה.
ב-2011 "קומיקס וירקות" זכתה בפרס אייזנר (מה שמכונה האוסקר של תעשיית הקומיקס) לקמעונאים המצטיינים בקידום מדיום הקומיקס. לפרס זה מועמדים אלפי ספקים וחנויות קומיקס מרחבי העולם כולו!

קומיקס >>
לצפיה ב-'אחלה אורח!'
אחלה אורח!
14/11/2014 | 13:40
4
91
נראה לי שהרבה מאיתנו דיברו איתו פנים מול פנים לא פעם.
קומיקס >>
לצפיה ב-'��'
��
<< ההודעה הנוכחית
14/11/2014 | 19:15
70
לצפיה ב-'בהחלט אחלה אורח! ולקראת האירוח, לקט תמונות'
בהחלט אחלה אורח! ולקראת האירוח, לקט תמונות
15/11/2014 | 13:06
1
86
יובל הוא לא מוכר סטנדרטי בחנות, ולא פעם הוא בחר להוכיח עד כמה הוא נאמן לעבודתו בתעשיית הקומיקס! 

קומיקס >>
לצפיה ב-'בתחפושת של רובין הוא יותר מזכיר את סינדרום מהincredibles'
בתחפושת של רובין הוא יותר מזכיר את סינדרום מהincredibles
16/11/2014 | 12:30
33
לצפיה ב-'!Best Comicbook salesperson ever'
!Best Comicbook salesperson ever
16/11/2014 | 12:33
41
אני אחשוב על שאלות
קומיקס >>
לצפיה ב-'שאלה ליובל'
שאלה ליובל
14/11/2014 | 17:09
1
114
היי,
השאלה שלי נובעת מכך שאני גרה רחוק מתל אביב ובעיקר צרכנית קומיקס במשלוחים והזמנות ופחות בהגעה פיזית לחנות. 
איך אתם מתמודדים עם לקוחות פוטנציאליים שלמרות חיבתם לחנות, מעדיפים מסיבות פונקציונאליות (מרחק ועלות) לרכוש את הקומיקסים שלהם בדרכים אחרות?
מה הערך המוסף שאתם נותנים לצרכן קומיקס שיגרום לו להעדיף לרכוש מכם (בעיקר אם זה לרוב במשלוחים) כשיש לו אפשרויות זולות יותר?
תודות.
קומיקס >>
לצפיה ב-'מסובך אבל...'
מסובך אבל...
17/11/2014 | 19:11
53

בגדול התשובה היא יחס והעובדה  שיש לך עם מי לדבר במקרה ומשהו מתפקשש .אני לא משלה את עצמי ואני יודע שיש דרכים זולות יותר .היתרון שלנו בתור חנות שממוקמת בארץ היא התשלום שניתן לבצע אותו ביותר דרכים מאשר כרטיס אשראי ,אפשרות לתשלומים ושיש לך עם מי לדבר .כמובן שגם אפשר להשיג מאיתנו המלצות על דברים והמשלוח המהיר .

קומיקס >>
לצפיה ב-'שאלה ליובל '
שאלה ליובל
14/11/2014 | 20:07
3
122
יובל,
הצהרת בעבר שאתה אוהב את האומנות של רוב ליפילד ושל ג'ון רומיטה ג'וניור,
זה לא קצת מוזר שאדם שפתח חנות קומיקס בעצם שונא קומיקס שנראה טוב???
קומיקס >>
לצפיה ב-''
16/11/2014 | 12:32
55
וואי, אני זוכר שהיה לי דיון איתו על ג'ון רומיטה ג'וניור בחנות.
בדיוק בעניין הזה!
אני הייתי משוכנע שהוא מסתלבט עליי בהתחלה
קומיקס >>
לצפיה ב-''
17/11/2014 | 19:05
1
61

אדון מולי היקר התשובה היא פשוטה טעם משובח,אבל בגדול אני מודע שיש לי חולשה לאדון ליפילד היקר מכיוון שכאשר הוא צייר קומיקס ואני הייתי ילד צעיר ורך בשנים האנרגיה והדמיות הגדולות מהחיים פשוט נראו לי טוב . בקשר לרומיטה אני פשוט חושב שהוא צייר טוב אני אוהב את הקווים שלו ואני אוהב את הדרך בה הוא מספר סיפור .

קומיקס >>
לצפיה ב-'לא תירוץ!!! :)'
לא תירוץ!!! :)
17/11/2014 | 21:39
23
לצפיה ב-'המלצה להתחלה'
המלצה להתחלה
15/11/2014 | 10:25
9
128
שלום יובל, ותודה שבאת להתארח! 

אם נכנס מישהו לחנות שבכלל לא קרא אף פעם קומיקס אבל היה רוצה להתחיל, מה אתה ממליץ לו בתור "סיפתח"?
יהיה הבדל בהמלצה שלך אם מדובר בגבר או אישה, וגם אם זה קשור לגיל?

קומיקס >>
לצפיה ב-'כיף להתארח...'
כיף להתארח...
17/11/2014 | 19:17
8
72

שאלה טובה ולתשובה יש  כמה חלקים,קודם כל אתה מברר למה הוא נכנס לחנות? אולי הוא ראה סרט ורוצה לקרוא את הקומיקס שזה מבוסס עליו,אולי היא ראתה משהו אצל חברים וזה מספיק עניין אותה כדי לחפש את ההמשך?. כמובן שהכול תלוי בגיל קצת פחות אם זה גבר או אישה. הכי חשוב לברר מה בדיוק הוא רוצה מכיוון שיש למדיום הזה המון ז'אנרים .עם הזמן אתה מפתח מין "יכולת" או אפילו "כוח על" שעוזר לך לכוון אנשים לקומיקס הנכון .אני תמיד אומר שאין דבר כזה בן אדם שלא קורא קומיקס יש בן אדם שלא קרא את הקומיקס הנכון .אז אתה פשוט שואל ושואל מנסה לא להלחיץ כדי לצמצם את האפשריות ויחד איתו בוחר את הקומיקס שנכון לאותו אדם . 

קומיקס >>
לצפיה ב-'קרה שהמלצת למישהו ואח"כ הוא חזר לומר שהוא התאכזב?'
קרה שהמלצת למישהו ואח"כ הוא חזר לומר שהוא התאכזב?
17/11/2014 | 19:22
1
38
לצפיה ב-'קרה גם קרה...'
קרה גם קרה...
17/11/2014 | 19:26
51
בטח שקרה,יש פעמים שאתה לא מצליח לקלוע אבל אם הבן אדם חוזר זה אומר שעשית משהו טוב.אני חושב שהכל תלוי במצב רוח שלך מתי שאתה קורא ויכול להיות שמשהו שאהבת בחנות פתאום לא יעבוד כי אין לך את אותו חיבור שהיה לך שם .אבל כל עוד הוא חוזר אז סבבה ואפשר לתקן ולהמליץ על משהו אחר .
קומיקס >>
לצפיה ב-'ומה לגביך?'
ומה לגביך?
17/11/2014 | 19:32
5
68
אולי תמליץ קצת על דברים שאתה בעיקר אוהב לקרוא?
ואולי תענה גם על השאלה המתבקשת- איפה אתה נמצא על הסקאלה של מרוול/דיסי/אימג'?

קומיקס >>
לצפיה ב-'ואוו'
ואוו
17/11/2014 | 19:38
4
63
אני מוצא את עצמי בזמן האחרון קורא יותר אימג, תמיד הייתי מרוול זומבי ואני אוהב את הדמיות של החברה. אבל אימג פשוט מפציצה בזמן האחרון , אולי זה אומר שאני מתבגר?
ממרוול לדעתי thor היה יצירת מופת!!!
ומאימג saga, sex criminles, walking dead.
קומיקס >>
לצפיה ב-'אם תמיד היית "מרוול זומבי"-'
אם תמיד היית "מרוול זומבי"-
17/11/2014 | 20:26
3
55
מה דעתך על כל האירועים והקרוס-אוברים שMARVEL הכריזה עליהם לאחרונה?
יש גם שמועות על איפוס של היקום שלהם, בדומה למה שנעשה ב-DC. אתה בעד או נגד?
קומיקס >>
לצפיה ב-'זה מסובך'
זה מסובך
17/11/2014 | 20:33
2
51
בתור קורא קומיקס אני אוהב, בתור ספק אני שונא אותם שנאת מוות!!!
קומיקס >>
לצפיה ב-'מה זאת-אומרת?'
מה זאת-אומרת?
17/11/2014 | 20:36
1
45
למה זה כל-כך נורא בתור ספק?
קומיקס >>
לצפיה ב-'מדע מדויק'
מדע מדויק
17/11/2014 | 20:40
47
בארצות הברית יש לחנויות אפשרות החזרה על חלק מהכותרים, זאת אומרת תזמין מה שבא לך ואם לא מכרת אז תחזיר. לנו בארץ אין את זה מה שהזמנת שלך ותעשה מה שאתה רוצה עם זה. לצערי כשזה מגיע לאירועים או חוברות מיוחדת חברות הקומיקס לא מספקות יותר מדיי מידע חוץ מ״ אתה חייב להזמין את זה כי כאן הכל קורה!!!!!!״.
עכשיו לך תזמין 100 עותקים ממשהו שמתברר הקישקושים אחד גדול.
קומיקס >>
לצפיה ב-'הו-הו, יובל! '
הו-הו, יובל!
17/11/2014 | 00:11
5
92
קודם כל- מופרעים  #7...? אני מקווה שבתכנון

שאלה ראשונה- אם לא היית הבעלים של חנות קומיקס, מה היית עושה בחיים? היה לך איזשהו כיוון מסויים לפני שפתחתם את CNV?
שאלה שניה- מיינסטרים או אלטרנטיבי\אינדי? ממה בד"כ אתה מוצא את עצמך נהנה יותר?
ושאלה שלישית- Animal Man (1988) #5, הידוע בשם The Coyote Gospel- כשהמלצת לי לקרוא אותו, זה בשביל לגרום לי להבין למה אני לא אוהב את מוריסון, או שאמרת שאם אני לא אוהב אותו אז גם ככה אין לי מה להפסיד?

בכל מקרה, אתה תותח ותמשיך ככה!
[עידן]
קומיקס >>
לצפיה ב-'מופרעים לנצח!!!!!!!!!!!!!!!'
מופרעים לנצח!!!!!!!!!!!!!!!
17/11/2014 | 19:13
4
59

שלום ..שלום עידן מבחינתי מופרעים כבר מתוכנן עד חוברת 100 נחייה ונראה
שמע שאלה קשה ,אין לי מושג מה הייתי עושה אם לא הקומיקס .לפני החנות למדתי פרסום ועבדתי במחסן מנורות אולי הייתי מחסנאי על? לשמחתי פגשתי את דני והשאר היסטוריה .
ללא צל של ספק מיינסטרים אני פשוט אוהב סופר גיבורים ואני אוהב את הצבע וקשה לי לפעמים עם קומיקס אלטרנטיבי . זה לא אומר שאני לא קורא אחד כזה פעם בשנה וככול שאני מתבגר אז גם הטעם שלי משתנה אבל אני מכור למיינסטרים .
מוריסון קשה אין לי ספק בכך,לי יש יחסי אהבה שנאה איתו ואני עדיין לא החלטתי אם אני שונא אותו או אוהב אותו .מבחינתי החוברת המדוברת היא יצירת אומנות אני אוהב את מה שהיא מייצגת אני אוהב אך שהיא כתובה ומשום מה היא מובנת לי (אני באמת לא יודע אך) . 

קומיקס >>
לצפיה ב-'גם לי יש יחסי אהבה-שנאה עם מוריסון'
גם לי יש יחסי אהבה-שנאה עם מוריסון
17/11/2014 | 19:48
1
43
אשמח לשמוע את דעתך על האוגדן של The Filth שאם זכרוני אינו מטעה אותי- רכשתי אצלכם בהמלצה שלך.
אני אישית קיבלתי כאב ראש איום ונרוא כשסיימתי לקרוא אותו ויצאתי יותר מבולבל מאשר נכנסתי.
אז מי הדפוק כאן? אני או מוריסון? 
קומיקס >>
לצפיה ב-'אנחנו בסדר'
אנחנו בסדר
17/11/2014 | 19:51
40
על הר בטיבט יושב זקן עתיק שהוא ועוד שלושה אנשים בכל העולם מבינים מה קרה ב filth.  
למרות שיש את תום שפירא שכתב על זה ספר שמסביר עד כמה זה טוב ועד כמה אנחנו לא מבינים מה מוריסון רוצה.
קומיקס >>
לצפיה ב-'גם אני לא יודע איך '
גם אני לא יודע איך
17/11/2014 | 20:58
1
42
ותודה על התשובה, אני בהחלט מקווה שמופרעים ימשיך לרוץ!
קומיקס >>
לצפיה ב-'��'
��
17/11/2014 | 21:00
27
הלוואי
קומיקס >>
לצפיה ב-'שאלות עסקיות '
שאלות עסקיות
17/11/2014 | 12:47
8
88
שלום יובל

אני פחות מגיע מעולם הקומיקס, אבל שמעתי על האירוח והייתי רוצה לשאול אותך כמה שאלות בקטע יותר עסקי (בלי להכנס לך לארנק כמובן, אלא באופן יותר כללי):

1- כשהקמת את העסק שלך, היו לך חששות לגבי ההצלחה שלו? אני אמנם לא בקיא בנתונים, אבל למיטב ידיעתי כמות קוראי הקומיקס בארץ היא לא כזו גדולה (תקן אותי אם אני טועה).
האם עשית איזושהי בדיקה או מחקר לפני הקמת העסק, ואם כן אשמח לדעת קצת על איך עשית זאת.

2- בהמשך לשאלה הקודמת, להחזיק חנות של קומיקס זה משתלם כלכלית?
אני יכול להבין שאתה מנהל עסק כזה כי אתה אוהב את התחום ורוצה לעודד את קידומו בארץ, אבל בתכלס אתה רואה צמיחה ושגשוג או שזה מאבק חודשי להחזיק את העסק כמו אצל רוב בעלי העסקים שאני מכיר?

3- אני מתאר לעצמי שהחנות שלך מבוססת בעיקרה על חוברות וספרי קומיקס.
בשנים האחרונות רואים יותר ויותר את דעיכת המדיום המודפס ואת הביטוי של זה בנפילת ודעיכת חנויות ספרים (כמו סטימצקי למשל).
אתה מרגיש את זה גם אצלך בעסק והאם אתה שוקל בכלל התאמות שונות למדיום דיגיטלי?
ביררתי קצת וראיתי שגם עולם הקומיקס נכנס חזק לעולם הדיגיטלי, זה משפיע על מכירות של חומרים מודפסים ובכלל על חנויות (לא רק עליך ספציפית, אלא בעולם בכלל)?

מקווה שהשאלות לא חטטניות מדי, אתה מוזמן לתת תשובות יותר כלליות אם לא נוח לך להתייחס ספציפית.

תודה
קומיקס >>
לצפיה ב-'מקווה שזה יעזור...'
מקווה שזה יעזור...
17/11/2014 | 19:07
7
67

אהלן,השאלה לא חטטנית אבל תבין אותי אם אני לא יראה לך גרפים והעתק של חשבון הבנק .
שאני ודני הקמנו את העסק היה חשש אבל קח בחשבון שהיינו בחורים צעירים בלי משפחות ומשכנתא וחלום אחד גדול . אבל למרות החשש האמנו אחד בשני מה גם שלפני שפתחנו את החנות היה לנו ניסיון של שש שנים לפחות בדוכנים ומכירות דרך האינטרנט אז היה לנו מושג קלוש לאן אנחנו נכנסים .
בקשר לרווחיות של החנות או לכדאיות של להחזיק אותה התשובה פשוטה עשיר אני לא יהיה אבל יש לי כסף לחשבונות לשלם לגן של הילדה ואני מאושר שאני עובד במשהו שאני אוהב .זה לא קל וזה לא פשוט אבל (ועד כמה שזה ישמע פלצני) שלא רק כסף מניע אותך אז מבחינתי כל יום שאני נוסע לחנות ועובד שם זאת הצלחה .
המעבר לדיגיטלי מורגש אבל עדיין לא מהווה סכנה,צריך לזכור ששוק הקומיקס כולל בתוכו גם אספנות לכן קל יותר למכור חוברות .אני מאמין שבעתיד יהיה קשה יותר למכור עותק פיזי והדפוס ילך ויפחת אבל אני מקווה שבארץ ייקח לזה זמן . 

קומיקס >>
לצפיה ב-'זה בהחלט עזר'
זה בהחלט עזר
17/11/2014 | 19:42
6
60
תודה על התשובה

מקריאה של תשובה אחרת שלך כאן באירוח עלתה לי עוד שאלה-
כתבת שבאים אליך לקוחות לחנות בעקבות סרטים שראו.
איך באמת העבודה שבשנים האחרונות צצים כל סרטי הגיבורי-על (והקומיקס בכלל) משפיעה על החנות שלך?
מצד אחד אני מניח שזה אמור לעודד אנשים להתעניין בקומיקס וליצור לך לקוחות חדשים, אבל מעניין אותי לדעת אם זה לא יוצר דווקא את ההשפעה ההפוכה של אנשים שמעדיפים לראות סרט בקולנוע מאשר לקרוא קומיקס.
קומיקס >>
לצפיה ב-'ואם כבר שואלים אותך על סרטים....'
ואם כבר שואלים אותך על סרטים....
17/11/2014 | 20:10
1
49
מה אתה אומר על כל הסרטים שמבוססים על קומיקס?
ובתוך זה- על התכניות העתידיות של מרוול ודיסי לגבי הסרטים שלהם?
קומיקס >>
לצפיה ב-'אני כל כך שמח'
אני כל כך שמח
17/11/2014 | 20:20
43
אם היית אומר ליובל בן הארבע עשרה שיבוא יום והוא יראה את באטמן והנוקמים בקולנוע הוא הייה מתעלף!!!
אני כל כך שמח על כל ההכרזות אני לא יכול לחכות!!! אני אוהב סרטי קומיקס ואני רק מחכה לראות אותם.
קומיקס >>
לצפיה ב-'עוזר אבל...'
עוזר אבל...
17/11/2014 | 20:18
3
48
גל סרטי הקומיקס ששוטף כרגע את הוליווד די עוזר. הבעייה היא למצוא קומיקס שמתאים לבן אדם לקרוא אחרי שראה את הסרט. אסור שהקומיקס יהיה כבד בהמשכיות ואסור שיהיה מסובך מדיי לכן לפעמים קשה למצוא לאנשים את מה שהם רוצים.
קומיקס >>
לצפיה ב-'תודה על התשובות '
תודה על התשובות
17/11/2014 | 20:33
2
32
ושיהיה בהצלחה!
אתה נשמע כמו אחלה בחור ואולי תמצא אותי מגיע לחנות שלכם להתעניין קצת בקומיקס, אני מקווה לא להקשות עליך 
קומיקס >>
לצפיה ב-'חוויה מומלצת! '
חוויה מומלצת!
17/11/2014 | 21:02
13
לצפיה ב-'יאללה בלאגן '
יאללה בלאגן
17/11/2014 | 21:05
21
לצפיה ב-'מתי נראה את הקרוס אובר בין באטמן ופלאפל-מן?'
מתי נראה את הקרוס אובר בין באטמן ופלאפל-מן?
17/11/2014 | 13:33
3
74
האחיין שלי מצפה בקוצר רוח לחוברת הבאה של פלאפל מן ומקווה שאתה תכתוב אותה
ובכלל, מהעם קצת גיבורי על ישראלים באיכות גבוהה?
יש מישהו בארץ שמסוגל להפיק קומיקס שיכתב ויצוייר ברמה של חברות כמו מרבל, dc או אימייג'?
קומיקס >>
לצפיה ב-'פלאפל מן המלך...'
פלאפל מן המלך...
17/11/2014 | 19:10
2
63

בקשר לפלאפלמן צריך לשאול את דורית זה יכול להיות אדיר.
בקשר לשאלה שלך אני חושב שכן יצאו קומיקסים טובים בארץ ואני מאמין שעוד ייצאו .אסור לשכוח שרוב האנשים שמוצאים קומיקס בארץ עושים את זה לבד בלי עזרה כלכלית ובדרך כלל הם כותבים מציירים צובעים ומפיצים את החוברת לבד .זה לוקח המון זמן ממאמץ וכסף ועדיין הם עושים את זה מתוך אהבה ואמונה .יש המון אנשים מוכשרים בארץ ואני מאמין שיבוא יום ויצא קומיקס גיבורי על חודשי כמו ששלגי קומיקס עשו לא מזמן ,ואולי ולדיק יצייר ? 

קומיקס >>
לצפיה ב-'אולי באמת ולדיק יצייר '
אולי באמת ולדיק יצייר
17/11/2014 | 19:26
1
40
בתור יוצר קומיקס פה בארץ, אני ארשה לעצמי גם להגיב קצת על השאלה של snailman100-
מילת המפתח בשאלה שלך היא להפיק.
לכתוב סיפור ולצייר אותו, וגם להדפיס חוברות או ספרים זו לא באמת הבעיה.
הבעיה היא מי ישלם על כל זה ומי ידאג לשווק, לפרסם ולהפיץ את זה כראוי ובאופן שיהיה משתלם להשקיע את כל הזמן והמאמץ.

בקשר לגיבורי-על מדי חודש- אני יכול להעיד שהיה דיבור על זה עם אנשים שונים מהתעשייה פה בארץ ובינתיים זה לא מתקדם.. נחכה ונראה 
קומיקס >>
לצפיה ב-''
17/11/2014 | 19:27
16
לצפיה ב-'שאלה ליובל '
שאלה ליובל
17/11/2014 | 15:46
2
65
מה היית מעדיף לקרוא קומיקס קצר או קומיקס ארוך ?
קומיקס >>
לצפיה ב-'אולי אני אחדד קצת את השאלה-'
אולי אני אחדד קצת את השאלה-
17/11/2014 | 15:55
50
אתה יותר בעניין של אוגדנים או חוברות?
קומיקס >>
לצפיה ב-'שאלה יפה...'
שאלה יפה...
17/11/2014 | 19:15
49

השאלה הנצחית מה עדיף חוברות או אוגדנים? אישית אני אוהב חוברות.אין לי סבלנות לחכות כמה חודשים כדי לקבל את הסיפור השלם ואני מאוד אוהב לקרוא חוברת חודשית .אני אוהב את המתח שאתה נמצא בו מחודש אל חודש אבל לפעמים כיף לקחת כמה חוברות ולקרוא אותם ביחד .

קומיקס >>
לצפיה ב-'מה סיפור הלקוחות הכי הזוי/מצחיק/מביך שהיה לך?'
מה סיפור הלקוחות הכי הזוי/מצחיק/מביך שהיה לך?
17/11/2014 | 18:19
4
75
ושאלה נוספת, אם תורשה לי, יש משהו שהתחרטת שעשית בהקשר של החנות? בין אם טיפול לקוי בלקוח ובין אם מבצע שהוצאתם שפשוט שחט אתכם.
קומיקס >>
לצפיה ב-''
17/11/2014 | 19:03
3
65

יש לי המון סיפורים אבל אין מצב שאני משתף את זה כאן ,אבל יש לי סיפור הזוי מצחיק ומביך באחד על לקוח שאני לא יחשוף את שמו שיום אחד הגיע בדקה שפתחתי את החנות ונשאר איתי כל...אבל כל היום בחנות עד הסגירה כולל טלפונים לחברים ארוחת צהריים והתערב בכל שיחה שהייתה לי עם לקוחות שנכנסו לחנות .
אני לא נזכר במשהו שאני מתחרט עליו חוץ מטעיות שעשתי בהזמנות או שפספסתי משהו,בקשר ללקוחת אנחנו מנסים ומשתדלים שיצאו מרוצים אבל יש פה ושם חיכוכים .הייתי רוצה יום קומיקס חינם יותר מסודר ואנחנו עובדים לכיוון הזה .

קומיקס >>
לצפיה ב-'כמה פעמים נכנסו לחנות שלך ושאלו "יש לכם מלפפונים"?'
כמה פעמים נכנסו לחנות שלך ושאלו "יש לכם מלפפונים"?
17/11/2014 | 19:56
2
53
או כל בדיחת קרש אחרת לגבי ירקות?

ואני לא שואל את זה סתם, כי אני זוכר שהביקור הראשון שלי בחנות שלכם היה עם ידידה טובה שממש לא מתעניינת בקומיקס, וזה בדיוק מה שהיא שאלה
קומיקס >>
לצפיה ב-'יותר מדיי פעמים'
יותר מדיי פעמים
17/11/2014 | 20:00
1
54
ככה זה שאתה מנסה להתחכם, בערך פעם בשעה אתה שומע אנשים עוברים ליד החנות ואומרים ״ מה הקשר ירקות? כנס כנס אחי שאל אותם אם יש להם מלפפון..״
אם אני שומע את זה לפני אני מחכה שהוא יכנס ישאל את השאלה ואז שואל אותו אך זה להיות המגניב בחבר ?
קומיקס >>
לצפיה ב-''
17/11/2014 | 20:24
21
לצפיה ב-'קומיקס אספנות ישראלי'
קומיקס אספנות ישראלי
17/11/2014 | 19:50
1
60
לא ראיתי אצלך בחנות קומיקס ישראלי ישן (לדוגמא חוברות של הוצאת מזרחי שיצאו בשנות השבעים)
אתם לא מתעסקים בזה? או שפשוט אין סחורה שמוצעת למכירה?
קומיקס >>
לצפיה ב-'הלוואי והיה לי יותר'
הלוואי והיה לי יותר
17/11/2014 | 19:56
58
זה משהו שקשה מאוד להשיג, פה ושם נופל לנו משהו ליד. הייתי רוצה שיהיה לי בחנות יותר כי בכל זאת אנחנו חנות ישראלית.
קומיקס >>
לצפיה ב-'סיום האירוח'
סיום האירוח
17/11/2014 | 21:00
1
40
תודה רבה רבה ליובל שבא להתארח אצלנו בפורום וענה על כל השאלות!
אני בטוח שרוב חברי הפורום (אם לא כולם) פגשו אותך כבר לפחות פעם אחת פנים מול פנים, ובכל-זאת כאן במסגרת האירוח הייתה הזדמנות לשאול כמה שאלות שלא שואלים ביום-יום.
לא נותר אלא לאחל לך ולדני בהצלחה עם החנויות שלכם וכולי תקווה שתמשיכו להתרחב בכל הארץ!
אתה כמובן מוזמן לבקר אצלנו בפורום להתעדכן וגם לתת עדכונים

תודה גדולה גם לכל מי שהשתתף ושאל שאלות.
תמשיכו לכתוב בפורום וחכו לאירוחים הבאים!
קומיקס >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
17/11/2014 | 21:03
39
מקווה שנהנתם לי היה כיף תודה רבה לולדיק ולכל מי ששאל שאלות.
קומיקס >>

הודעות אחרונות

16:43 | 05.12.19 אורחים בפורום
04:24 | 19.11.19 slinahuang19
13:18 | 16.11.19 אורחים בפורום
21:50 | 14.11.19 אורחים בפורום
03:41 | 02.11.19 slinahuang19
19:49 | 31.10.19 אורחים בפורום
14:34 | 06.10.19 liorp200
17:44 | 02.10.19 אורחים בפורום
15:42 | 10.08.19 zivelca
11:35 | 04.08.19 אשל6
07:11 | 23.04.19 Hadar169
16:29 | 05.03.19 אורחים בפורום
15:04 | 05.02.19 NuddelmanSarit

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ