אירוח בפורום- יובל שרון

אירוח בפורום- יובל שרון

ביום שני הקרוב, ה-17.11, בין השעות 19:00-21:00, נתכבד לארח את יובל שרון!

במהלך האירוח יובל יספר, בין השאר, על איך זה לנהל חנות קומיקס ויענה לשאלות שתעלו בפניו.
זוהי הזדמנות טובה לברר על התככים והמזימות של עולם העסקים בתעשיית הקומיקס, מה גם שיובל מבין ומנוסה ביותר ויוכל לענות על שאלות שיש לכם לגבי קומיקסים שונים!
אתם מוזמנים להעלות כבר עכשיו שאלות ליובל, ואני אדאג לשרשר אותן למקום הנכון בזמן האירוח.

יובל שרון
הוא חובב קומיקס מגיל צעיר. כבר בגיל 11 התחיל לאסוף חוברות קומיקס ועם השנים הוא החליט לקחת את אהבתו שלב קדימה.
בשנת 2000 הקים יחד עם חברו, דני אמיתי, את "קומיקס וירקות", תחילה כאתר באינטרנט ודוכנים מזדמנים.
לאחר כ-3 שנים, הם עברו למשכן פיזי ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב, שם פתחו חנות עם מגוון רחב של קומיקסים ומוצרים נלווים, וב-2009 נפתחה חנות נוספת ברעננה.
ב-2011 "קומיקס וירקות" זכתה בפרס אייזנר (מה שמכונה האוסקר של תעשיית הקומיקס) לקמעונאים המצטיינים בקידום מדיום הקומיקס. לפרס זה מועמדים אלפי ספקים וחנויות קומיקס מרחבי העולם כולו!

Gul the Great

New member
אחלה אורח!

נראה לי שהרבה מאיתנו דיברו איתו פנים מול פנים לא פעם.

בהחלט אחלה אורח! ולקראת האירוח, לקט תמונות

יובל הוא לא מוכר סטנדרטי בחנות, ולא פעם הוא בחר להוכיח עד כמה הוא נאמן לעבודתו בתעשיית הקומיקס!

DDN

New member
בתחפושת של רובין הוא יותר מזכיר את סינדרום מהincredibles

Macphista

New member
שאלה ליובל

היי,
השאלה שלי נובעת מכך שאני גרה רחוק מתל אביב ובעיקר צרכנית קומיקס במשלוחים והזמנות ופחות בהגעה פיזית לחנות.
איך אתם מתמודדים עם לקוחות פוטנציאליים שלמרות חיבתם לחנות, מעדיפים מסיבות פונקציונאליות (מרחק ועלות) לרכוש את הקומיקסים שלהם בדרכים אחרות?
מה הערך המוסף שאתם נותנים לצרכן קומיקס שיגרום לו להעדיף לרכוש מכם (בעיקר אם זה לרוב במשלוחים) כשיש לו אפשרויות זולות יותר?
תודות.

YuvalCNV

New member
מסובך אבל...

בגדול התשובה היא יחס והעובדה שיש לך עם מי לדבר במקרה ומשהו מתפקשש .אני לא משלה את עצמי ואני יודע שיש דרכים זולות יותר .היתרון שלנו בתור חנות שממוקמת בארץ היא התשלום שניתן לבצע אותו ביותר דרכים מאשר כרטיס אשראי ,אפשרות לתשלומים ושיש לך עם מי לדבר .כמובן שגם אפשר להשיג מאיתנו המלצות על דברים והמשלוח המהיר .

mulon1984

New member
שאלה ליובל

יובל,
הצהרת בעבר שאתה אוהב את האומנות של רוב ליפילד ושל ג'ון רומיטה ג'וניור,
זה לא קצת מוזר שאדם שפתח חנות קומיקס בעצם שונא קומיקס שנראה טוב???

DDN

New member

וואי, אני זוכר שהיה לי דיון איתו על ג'ון רומיטה ג'וניור בחנות.
בדיוק בעניין הזה!
אני הייתי משוכנע שהוא מסתלבט עליי בהתחלה

YuvalCNV

New member

אדון מולי היקר התשובה היא פשוטה טעם משובח,אבל בגדול אני מודע שיש לי חולשה לאדון ליפילד היקר מכיוון שכאשר הוא צייר קומיקס ואני הייתי ילד צעיר ורך בשנים האנרגיה והדמיות הגדולות מהחיים פשוט נראו לי טוב . בקשר לרומיטה אני פשוט חושב שהוא צייר טוב אני אוהב את הקווים שלו ואני אוהב את הדרך בה הוא מספר סיפור .

TSan

New member
המלצה להתחלה

שלום יובל, ותודה שבאת להתארח!

אם נכנס מישהו לחנות שבכלל לא קרא אף פעם קומיקס אבל היה רוצה להתחיל, מה אתה ממליץ לו בתור "סיפתח"?
יהיה הבדל בהמלצה שלך אם מדובר בגבר או אישה, וגם אם זה קשור לגיל?

YuvalCNV

New member
כיף להתארח...

שאלה טובה ולתשובה יש כמה חלקים,קודם כל אתה מברר למה הוא נכנס לחנות? אולי הוא ראה סרט ורוצה לקרוא את הקומיקס שזה מבוסס עליו,אולי היא ראתה משהו אצל חברים וזה מספיק עניין אותה כדי לחפש את ההמשך?. כמובן שהכול תלוי בגיל קצת פחות אם זה גבר או אישה. הכי חשוב לברר מה בדיוק הוא רוצה מכיוון שיש למדיום הזה המון ז'אנרים .עם הזמן אתה מפתח מין "יכולת" או אפילו "כוח על" שעוזר לך לכוון אנשים לקומיקס הנכון .אני תמיד אומר שאין דבר כזה בן אדם שלא קורא קומיקס יש בן אדם שלא קרא את הקומיקס הנכון .אז אתה פשוט שואל ושואל מנסה לא להלחיץ כדי לצמצם את האפשריות ויחד איתו בוחר את הקומיקס שנכון לאותו אדם .

YuvalCNV

New member
קרה גם קרה...

בטח שקרה,יש פעמים שאתה לא מצליח לקלוע אבל אם הבן אדם חוזר זה אומר שעשית משהו טוב.אני חושב שהכל תלוי במצב רוח שלך מתי שאתה קורא ויכול להיות שמשהו שאהבת בחנות פתאום לא יעבוד כי אין לך את אותו חיבור שהיה לך שם .אבל כל עוד הוא חוזר אז סבבה ואפשר לתקן ולהמליץ על משהו אחר .

TSan

New member
ומה לגביך?

אולי תמליץ קצת על דברים שאתה בעיקר אוהב לקרוא?
ואולי תענה גם על השאלה המתבקשת- איפה אתה נמצא על הסקאלה של מרוול/דיסי/אימג'?

YuvalCNV

New member
ואוו

אני מוצא את עצמי בזמן האחרון קורא יותר אימג, תמיד הייתי מרוול זומבי ואני אוהב את הדמיות של החברה. אבל אימג פשוט מפציצה בזמן האחרון , אולי זה אומר שאני מתבגר?
ממרוול לדעתי thor היה יצירת מופת!!!
ומאימג saga, sex criminles, walking dead.

אם תמיד היית "מרוול זומבי"-

מה דעתך על כל האירועים והקרוס-אוברים שMARVEL הכריזה עליהם לאחרונה?
יש גם שמועות על איפוס של היקום שלהם, בדומה למה שנעשה ב-DC. אתה בעד או נגד?

YuvalCNV

New member
זה מסובך

בתור קורא קומיקס אני אוהב, בתור ספק אני שונא אותם שנאת מוות!!!

למעלה