נו, אז עכשיו כשיום כיפור חלף, מה הספקתם לקרוא?

Guid

New member
מחזור ליום כיפור

אני אדם דתי, אז הייתי בבית הכנסת כל היום (רובו, אם נדייק).

איך עדיין לא עשו מחזור ליום כיפור בקומיקס?

אני קראתי את "Supergirl & the Legion of Super Heroes: The Quest for Cosmic Boy"

האמת שהיה חצי-כוח, אבל אני מניח שזה בעיקר כי אני לא מכיר את הנפשות הפועלות.
קניתי את האוגדן הזה כי בן-הדוד הקטן שלי חפר לי שהוא רוצה משהו של סופר-גירל, והאמת שיחסית היא לא מופיעה הרבה בסיפור הזה, למרות הכותרת המטעה...
גם לאמנות לא ממש התחברתי. זה מה שאני מכנה פוטנציאל מבוזבז- יכולות לא רעות שפשוט לא באות לידי מיצוי מלא...

Guid

New member
הא, קטע משעשע.

בדיוק בשבוע שעבר קראתי את "Superboy and the Legion of Super Heroes: The Early Years",
וגם אני יצאתי ממנו בתחושת פספוס כלשהי (למרות שהאמנות הייתה לא ממש רעה). זה היה מן אוסף סיפורים כזה שהיה נחמד לקרוא, אבל לא יותר מזה.
מה שכן, זה עשה לי חשק להתחיל לקרוא סיפורים של הליגיון, ועכשיו אני קורא את האוגדן השני של הריצה משנות השמונים

mulon1984

New member
לא קומיקס, מסתבר

במשך כל החג שמרתי על מקום מסויים תמורת שכר מעולה. מאחר ואני לא מוציא קומיקס מהבית, התחלתי (בפעם השלישית) לקרא את "חולית" של פרנק הרברט. הפעם הגעתי רחוק יותר מאי פעם ואולי אפילו אסיים :)

mulon1984

New member
לא יודע...

כאילו, יש שם המון חוכמה, אבל זה מרגיש כאילו זה יושב על קלישאה מאוד גדולה של האיש הטוב הוא מושלם והופך לכמעט אלוהים, ואילו האיש הרע הוא סמל מובהק של רוע בלי מורכבות עמוקה יותר.

Gul the Great

New member
האיש הרע הוא אולי מעט קלישאה, אבל אחת כזאת שמסוות היטב

האיש הטוב הוא בכלל לא מושלם. אנחנו בעצם עדים להתהוות שלו ולהחלטות שלו ולאירועים שמובילים אותו אירועים הבאים (גם אם הם נחזו באיזו נבואה).

mulon1984

New member
אתה מעט מגזים

אני בדיוק בסוף החלק הראשון (פול וג'סיקה באוהל במדבר), ובינתיים הכל קלישאתי בטירוף. כל הדמויות יושבות בדיוק על תבניות שראינו כבר אינסוף פעמים.

Gul the Great

New member
יש מצב שאחרי הספר זה נהפך לקלישאה.

אני אסתייג בטיעון שקראתי את הספר לפני כעשר שנים, כך שיכול להיות שבראש שלי זה נכנס לאיזשהי משבצת שהיום לא קשורה למציאות.
(גלשנו קצת מהנושא המרכזי של הפורום...)

mulon1984

New member
(יסלחו לנו)

מה גם שהיתה אדפטציה לקומיקס של הסרט,
ומוביוס היה בצוות של האדפטציה של חודורובסקי.

mulon1984

New member
וואו!

תראו מי היה אחראי על האומנות של הקומיקס על פי חולית:
Bill Sienkiewicz

Gul the Great

New member
Criminal Vol. 4: Bad Night

אז מבחינתי זה היה הימור בטוח, אהבתי את שלושת הראשונים, אני בכללי מאוד אוהב את הכתיבה של אד ברובייקר ואת האומנות של השותף הכמעט קבוע שלו שון פיליפס.
הסיפור היה טוב. כבד, אבל לא ממש כבד. הוא היה מעט פחות טוב מאשר האוגדנים הקודמים, בגלל שזה היה יותר סיפור על מישהו שנקלע לסיטואציה לא קלה לעומת בקודמים שהגיבורים הכניסו את עצמם לסיטואציה הזאת (כאילו בלית ברירה).
האומנות, כרגיל, יפה, אפלה ומחוספסת, מה שמשווה לה תחושה ריאליסטית.
אני אוהב את הבוטות שיש באומנות ובסיפור, את זה שלא חוסכים מאיתנו כמעט אף פרט גרפי.
האוגדנים לא קשורים אחד לשני, כך שאפשר להתחיל עם כל אחד מהם. אני, למעשה, התחלתי עם השני. מה שכן קשור זה שבקודמים היה אזכור של דמויות מאוגדן אחר, ובנוכחי אם היה לא קלטתי אותו, כי קראתי את האחרים לפני די הרבה זמן.
בכל מקרה, אני ממליץ לקרוא קודם אותם, כי זה החלש בחבורה.

קיוויתי לקרוא עוד קומיקס, אבל נתקעתי מול העונה החמישית והאחרונה (והלא משהו) של Misfits.

mulon1984

New member
אחלה קומיקס

היחיד מהסדרה שקראתי.
היה מגניב, לא הלהיב אותי מספיק כדי להמשיך הלאה. אולי בהמשך.

למעלה