wolverine - weapon x היייתי שם

nimrodds

New member
wolverine - weapon x היייתי שם

אוגדן שיצא ב 1992 לדעתי, סיפור הניסויים שעשו על לוגאן (אמנם לא ההתחלה שלו, יש את ORIGIN של וולברין שמן הסתם מתחיל את הסיפורים שלו)
בביקור האחרון ב CNV רעננה ראיתי שיש אוגדן שמספר על תקופת הזקנה של לוגאן, למרות שכנראה הרגו אותו לפני כן, אז הייתי שמח לשמוע בעניין זה.
בקשר להמשך אני עוד מתלבט מה לקרוא, יש לי את אוונג'רז השדרה הלבנה הראשון שאני בהתחלה שלו, אבל נראה לי שאחכה לסוף סדרת השדרה הזהובה

nimrodds

New member
מכיוון (ומזל ש...) אני קורא כמה חומרי קריאה במקביל

בכפר סבא בדירה, אני ממשיך עם האוונג'רז בינתיים, אצל ההורים החלטתי להתחיל את Planetary, עוד מוקדם לבקר אותו

Gul the Great

New member
Planetary מעולה!

מה שכן, מומלץ לקרוא קומיקס פופולרי לכמה זמן לפני שקוראים את זה, כי זה מלא באזכורים ומחוות לקומיקסים אחרים.

Gul the Great

New member
Old Man Logan מהנה.

מאוד אהבתי את האומנות של מקניבן שם.
הסיפור לא עמוק במיוחד ונראה שהיה למילר נורא חשוב להראות את העתיד העגום של כמה שיותר דמויות מיקום מרוול במקום להתמקד בצד הסיפורי. אבל זה נחמד וזורם ויש קטעי אקשן מאוד טובים.
כל סיפורי עתיד הם של כעין יקום אלטרנטיבי ואף פעם אין להתייחס אליהם כעתיד האמיתי של הדמויות שאתה קורא כרגע, כך שזה לא משפיע על רעיונות חדשים של העורכים במרוול (כמו המוות של וולברין, שיחזיק שנה גג).
&nbsp
לעומת זאת, Weapon X ממש טוב. האומנות שם מלאה בפרטים. הצביעה מוגבלת בגלל הדפוס, שזה קצת מבאס. אני מאוד אוהב את זה, אבל הרבה לא מתחברים, ככה שכדאי שתעיין לפני.

DDN

New member
אמנות מעולה

יסודות של הסיפור טובים,
ביצוע פרווה.
&nbsp

nimrodds

New member
marvel knights 2099

טוב אני צריך מידע על האוגדן הזה: GO!
תודה רבה

spidey 82

New member
מומלץ

אם אתה שונא את עצמך.
&nbsp
כמו 99 אחוז מהעבודות של רוברט קירקמן במארוול, גם זו לא שווה קריאה. הרעיון היחיד שמעניין שם הוא גרסת 2099 שלו לדרדוויל, אבל הביצוע לא משהו.
&nbsp
רצוי להתרחק מכל מה שקירקמן עשה בתקופתו במארוול, למעט Destroyer.
http://www.comicbookdb.com/title.php?ID=23224

DDN

New member
קיקרמן הוא לא זה שעשה את

captain britain and MI13 ?
אמנם לא האריכה ימים, אבל דווקא אהבתי את החוברת.
&nbsp

spidey 82

New member
לא, פול קורנל.

אולי התבלבלת עם הצייר של הסדרה, ליאונרד קירק.

nimrodds

New member
בכל אופן:

זה אוגדן סיפורים קצרים? יש לו השלכות על אוגדנים אחרים של מארוול?

למעלה