לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1139311,393 עוקבים אודות עסקים

פורום קומיקס

קומיקס הוא מדיום, בדיוק כמו קולנוע וספרות, מבחינת הרעיונות שהוא יכול להכיל. אין רעיון שלא שייך או קהל שקומיקס לא יכול לפנות אליו. מגיבורי העל של מרוול ודי.סי ועד "מאוס" של ארט שפיגלמן על השואה, הקומיקס מכסה עולם שלם של ז'אנרים וסגנונות.פה המקום שלנו לדון בכל מה שקשור לקומיקס.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קומיקס

קומיקס הוא מדיום, בדיוק כמו קולנוע וספרות, מבחינת הרעיונות שהוא יכול להכיל. אין רעיון שלא שייך או קהל שקומיקס לא יכול לפנות אליו. מגיבורי העל של מרוול ודי.סי ועד "מאוס" של ארט שפיגלמן על השואה, הקומיקס מכסה עולם שלם של ז'אנרים וסגנונות.פה המקום שלנו לדון בכל מה שקשור לקומיקס.
x
הודעה מהנהלת הפורום
כתובת מקוצרת לפורום: http://comics.tapuz.co.il

שאלות? טענות? בקשות לפרסום? פנו למנהל/ת הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-''
24/07/2010 | 16:43
15
1
לצפיה ב-'היי :) אני חדש כאן ומאוד אהבתי את הפורום :)*'
היי :) אני חדש כאן ומאוד אהבתי את הפורום :)*
18/07/2010 | 19:20
14
35
מכיוון שאני מאוד אוהב לקרוא קומיקס ונהנ מקריאות עמוקות מאוד אבל גם מדברים קצת יותר קלילים ואין לי הרבה כסף להוציא כרגע, רציתי לשאול אם מישהו במקרה רוצה למכור אוגדנים או חוברות של הסדרות הבאות:
astonishing x-men

swamp thing

umbrella acadamy

x-men the dark phonix saga

או כל דבר שהוא ממש ממש אבל ממש ממליץ עליו, מקורי, או שמעורבים בו גיבורים ידועים כגון באטמן, ספיידרמן, הלבוי או חבורת האקס מן המקורית. הקטע הוא שאני יותר בקטע של קומיקס אלטרנטיבי ומאוד אוהב סיפורים ריאליסטיים או אוטוביוגראפיים שמקבלים עיבוד מעניין ברומן גראפי, וגם מאוד אוהב את הדברים שעושה אלן מור ופרנק מילר-בצד המקורי, אז בקטע של הסופר-גיבורים אני מחפש דברים קצת יותר עמוקים, יותר נוגעים ומעניינים פסיכולוגית ועלילתית ופחות דגש על האקשן או ה"מאגניבות" בסטייל הציור והעיצוב...אוהב את הקלאסיקות...

יש למישהו מה להציע?

בנוסף, למישהו יש אולי דברים שהוא מעוניין למכור של chaster brown או של doug tennapel או של jason?

וגם חוברות של the maxx?

תודה לכל המגיבים ואשמח לקבל המלצות...

דברים שממש ממש אהבתי:

blankets-craig thompson
fell. feral city- warren ellis
וכמובן, איך אפשר שלא-
watchmen"-allan moore art: dave gibbons הכל כך כל כך מהנה והופך קרביים...

יום מקסים לכולם :)
קומיקס >>
לצפיה ב-'Batman: The Dark Knight Returns'
Batman: The Dark Knight Returns
18/07/2010 | 23:20
2
11
זה של פרנק מילר. בערך מתי שווצ'מן יצא, שנות השמונים.
אני בדר"כ לא קורא קומיקס בז'אנר סופר-הגיבורים אבל הקומיקס הזה ממש טוב. מומלץ.
קומיקס >>
לצפיה ב-'הי אביב! תודה רבה על ההמלצה :) נכנסתי לקישורי'
הי אביב! תודה רבה על ההמלצה :) נכנסתי לקישורי
19/07/2010 | 09:08
1
9
שלך וראיתי את הקומיקס  המ-ד-ה-י-ם שלך!!! אני ממש אוהב :) קומיקס בשחור לבן לא תמיד עשוי בכזאת רמה טובה, אני לא מבקר מקצועי או משהו אבל ראיתי כבר המון קומיקסים(גם אם לא קראתי את רובם ממש) של המון חבר'ה ואני ממש מתלהב ממה שאתה יוצר :) אם תוציא פעם חוברת קומיקס בסגנון, יש לך לקוח :) גם מאוד אהבתי את השילוב שלך בין ריאליסטי לקריקטורי (בבלונים) ואת הטכניקה שלך עם הגוונים של השחור אפור לבן. איזה מגניב :) אתה לומד איפשהו? סתם מתוך התעניינות...אני מצייר מאז שאני זוכר את עצמי ולכן אוהב קומיקס אבל רק לאחרונה מאז גיל12 בערך התחלתי ממש לחזור לזה, ואני מאוד אוהב את כל התעשייה האלטרנטיבית וחולם קצת ליצור קומיקס בעצמי...אולי בבוא היום אעלה לכאן דברים שתוכלו לבקר ולתת עיצות.

בקשר לאביר האפל חוזר- קצת מרתיעה אותי המחשבה שהוא אמור להיות ממש מבוגר שם ...בנוסף הצחיק אותי שרובין ג'ינג'י, חחחח...אבל זה לא באמת אומר כלום על איכות הקומיקס ופרנק מילר הוא אכן שם דבר בכל מה שקשור לקומיקס אפל ומוצלח...

קראתי קצת על "באטמן:השנה הראשונה" וזה נראה לי מעניין...אני מקווה שאחרי הסרט הככה ככה לדעתי-באטמן מתחיל-יש תמיד מה להוסיף בקומיקס שאמור להיות יותר טוב :) ובבקשה אל תרביצו לי-גם לא אהבתי את האביר האפל-יש משהו בסגנון האובר-רציני של כריס נולאן שפשוט הוציא לי את החשק לבאטמן...אז נכון, הית' לדג'ר ענקי ואין מה לדבר-הקונספט של הסרט מוצלח, אבל הביצוע ארוך מדיי, רציני להחריד, הרגשות של באטמן לא נראים אמיתיים כל כך, יש משהו מעצבן בשחקן שמשחק אותו, אין כימיה בין הבנות המעצבנות שמאיישות את התפקידים הנשיים לבין ברוס וויין, ובנוסף-המוזיקה פושרת עד מעצבנת!!!! במיוחד הצפירה המוזרה הזו כל פעם שהג'וקר מספר את הסיפור הבדוי המתחלף של המקור לצלקת שלו...באמת, זה כאילו למישהו לא היה כוח להשקיע והוא תקע צפירה של יום כיפור במקום לייצר משהו קצת יותר מעניין...כל אלה הפכו בשבילי את הסרט למוגזם(ותשמעו את הלחישה הצרודה והאפילה בסטיריאו כל פעם שהעטלף פותח את הפה-יש לו מיקרופון פנימי בגרון?! זה חלק מהחליפה?! הוא התחיל לבצע ניתוחים פנימיים כדי להפחיד יותר?! לוקח את העבודה קצת יותר מדיי ברצינות, לא?) ויותר מדיי מוערך...אני אישית לא אוהב לקטול והקונצנזוס לגמרי נגדי הפעם, אבל באתי לראות באטמן-לא סרט מאפייה עם אחלה נבל אבל בלי שום כימיה או עניים משמעותי בין הדמויות...היחיד שמעניין שם הוא המפקח גורדון, גארי אולדמן-אין מה לדבר על איכויות המשחק שלו...כמו לדג'ר הוא נעלם בתפקיד והוא פשוט הדמות היחידה שאיכשהו מתצליחה לעניין ולגעת...אז אני מחכה לקטילות...(מפחד קצת עד כמה יחרימו אותי בגלל הביקורת שלי לסרט שסוגדים לו...) אני מברבר ומברבר...סליחה...פשוט מתהלב למצוא פורום קומיקס שבו אני סוף סוף יכול לדבר וזה אשכרה יעניים מישהו-החברים שלי לא מתים על קומיקס כל כך...

קומיקס >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/07/2010 | 11:17
5
יש לי תכנונים להדפיס את הקומיקס כספר עם כמה עמודי בונוס וכו'. יהיו לפחות שני ספרים כי זה הולך להיות ארוך.
אני לא לומד בשום מקום. למדתי אמנות בתל-אביב לפני כמה שנים, אבל לא נראה לי שזה קשור לקומיקס במיוחד. זה בעיקר לימוד עצמי.

גם אני לא השתגעתי על הסרט של "האביר האפל" אבל אהבתי את הג'וקר. ת'כלס זה הדבר היחידי שאהבתי שם. הסרט בהחלט ארוך מדי.

רובין הוא לא סתם ג'ינג'י, הוא בחורה ג'ינג'ית בקומיקס של פרנק מילר. אבל אל תתן לזה להרתיע אותך, זה באמת קומיקס מצויין.
פרנק מילר כתב את "באטמן: השנה הראשונה". זה לא קומיקס מדהים, אם אתה שואל אותי, הוא די משעמם. זה מגולל את ההתחלה של ברוס וויין כבאטמן כשבדיוק באותו הזמן גורדון נכנס לתפקיד שלו במשטרה ו"מערכת היחסים" שלהם מתחילה. זה מין קומיקס פשע סביר שכזה. שום דבר מיוחד.
The Killing Joke של אלן מור יותר מומלץ. זה קומיקס שמתרכז בג'וקר ובהסטוריה שלו (איך הוא נהיה הג'וקר ומה הוא היה לפני). יש רק עוד קומיקס אחד של באטמן שאני יכול להמליץ עליו (לא יודע למה נתקעתי על באטמן אבל אני לא יכול לחשוב על עוד משהו שלא קראת במיינסטרים שאני יכול להמליץ עליו) - Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth. חולי-נפש (בינהם הג'וקר ושאר האוייבים של באטמן) משתלטים על בית המשוגעים ארקהם ודורשים שבאטמן יגיע לשם אחרת הם יהרגו את צוות הרופאים. קומיקס קצת מוזר, בעיקר ויזואלית, אבל לא רע בכלל.
All Star Superman זה גם נחמד (אני לא סובל את סופרמן אז זה אומר משהו). רק אל תתבלבל ותקרא את All Star Batman כי זה פשוט קומיקס נוראי.
קומיקס >>
לצפיה ב-'הצעות לקריאה:'
הצעות לקריאה:
19/07/2010 | 11:47
2
10
למרות שקצת נזרקת לכל הכיוונים מבחינת הדוגמאות למה שכבר קראת, הנה עוד המלצות שונות ומשונות:
כיוון גיבורי העל-
batman: the killing joke - Alan Moore
batman:arkham asylum - Grant Morisson
Wolverine - origin
Marvel 1602
DC kingdome come - Alex Ross
DC:the new frontier -Darwyn Cooke
Lex Luthor - Brian Azzarello

בקטע הריאליסטי יותר:
Local - Brian Wood
Essex county - Jeff Lemire
Ghost world - Daniel Clowes

בקטע אחר בכלל:
Fables
Transmetropolitan -Warren Ellis
The Surrogates
Scalped - Jason Aaron
Ex Machina - Brian K. Vaughn

ועוד ועוד ועוד....

תיהנה
קומיקס >>
לצפיה ב-'עוד קצת המלצות'
עוד קצת המלצות
19/07/2010 | 14:24
1
8
ALL STAR SUPERMAN
CRIMINAL
100 BULLETS
CAPTAIN AMERICA
FANTASTIC FOUR (JOHNATAN HICKMAN
SEAGUY
STEPHEN KING N
STEPHEN KING THE STAND
INCOGNITO
THE BRAVE AND THE BOLD (J.MICHAEL STRYAZINCKY
GUARDIANS OF THE GALAXY
NEW X MEN (GRANT MORRISON

אם אתה מחפש אפילו דברים קמצ יותר ישנים גם יש לי הרב פה זה דברים חדשים שלא אמורים להיות בעיה למצוא
קומיקס >>
לצפיה ב-'חבר'ה תודה רבה רבה על קבלת הפנים החמה וההמלצו'
חבר'ה תודה רבה רבה על קבלת הפנים החמה וההמלצו
19/07/2010 | 15:55
3
ת!!!!! עכשיו יש לי מבחר לחפש ממנו משהו מתאים וכייפי :)

קומיקס >>
לצפיה ב-'המלצות נוספות'
המלצות נוספות
19/07/2010 | 23:28
6
10
משום מה, ראיתי שאף אחד לא המליץ על The Sandman של ניל גיימן, שזו יצירת מופת של קומיקס. ובאיזשהו מקום אני מרגיש מטופש להמליץ על זה בכלל, כי זו המלצה כזאת ברורה.

באמת עם אלן מור אי אפשר לטעות... יש לו את ה-League of Extraordinary Gentlemen (שאני מקווה שאייתתי כמו שצריך...) ואת Promethea, ששניהם שונים מאוד מ-Watchmen ואחד מהשני, אבל ממש טובים.

ואני יודע שמישהו המליץ כבר על Transmetropolitan של וורן אליס, אבל זה פשוט מצוין שאני חייב להמליץ שוב. ואם באליס עסקינן, Planetary ממש טוב, מציג את עולם הקומיקס בדרך מקורית מאוד עם ציורים מדהימים של ג'ון קאסאדיי (שצייר את 24 החוברות הראשונות של Astonishing X-Men שהתעניינת בהן...)

כמובן שיש עוד מ-ל-א, אבל אלו המלצותיי לעכשיו.
קומיקס >>
לצפיה ב-'תודה רבה על ההמלצות הנוספות!! קניתי את:'
תודה רבה על ההמלצות הנוספות!! קניתי את:
<< ההודעה הנוכחית
22/07/2010 | 00:23
5
12
BATMAN: The killing joke

וקניתי עוד כמה דברים אלטרנטיביים שנראו לי מגניבים:

sweet tooth של ג'ף למיר וגם את Essex county שלו...פשוט קראתי עליו ברשת דברים מעולים והמלצות למי שאהב את blankets של קרייג ת'ומפסון, שמאוד מאוד אהבתי.

ראיתי את ה-astonishing x-men ולמרות שזה ג'וס ווידון האגדי מ"באפי", התבאסתי שאין בו את רווג ואת גמביט, אני רגיל לצוות המקורי של הסדרה...חחח...וממש רציתי למצוא קומיקס טוב שמקיף את הסיפורים היותר ישנים שלהם ולא מצאתי בחנות...למישהו יש המלצות? אוהב מאוד את גמביט וביסט וכמובן את וולברין, אבל רווג הכי מגניבה עם הכוחות שלה, למרות שעשו אותה אפילו יותר מיוחדת בסרט לדעתי...

planetary נראה לי מסקרן מאוד ואבדוק אותו בהמשך...צר לי לבאס gul the great אבל ממש לא התלהבתי מסנדמן של ניל גיימן...מה שיותר הלהיב אותי שלו זה book of magic כי הוא נשמע הארי פוטר למבוגרים יותר...חחח...והאומנות שם עוצרת נשימה...אולי רק החוברת הראשונה של סנדמן לא מרשימה במיוחד? האומנות שם לא משכה אותי וגם הצביעה שלה...אולי פשוט צריך להתרגל כי גם swamp thing לא מושך אותי בציורים אבל בעלילה דווקא מאוד...אבל לא היה להם בחנות, וגם לא את "ונדטה"...

מישהו מעוניין למכור במקרה עותק ממש שמור של batmn:hush? כי ממש אהבתי את האומנות שם...הצייר מדהים...
מכירים עוד עבודות שלו? ומה לגבי the dark knight returns, the long haloween, arkham asaylem?

ומה הכי מוצלח לקרוא בספיידרמן? יש לכם מושג?

אני מפציץ בשאלות פשוט פתאום ממש בא לי קומיקס :) אחרי קומיקס אחרי קומיקס!

לילה מקסים,
קובי :)
קומיקס >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
22/07/2010 | 18:13
11
קודם כל, כדאי שתפתח שירשור חדש אחרת אף אחד לא יקרא כאן.

האסטונישינג X-MEN של ווידון מעולה, למרות שאין בו את גמביט ורוג. הם גם לא תמיד מופיעים בכל סיפור של אקס-מן, אז אולי כדאי שתנסה בכל זאת.
אם תרצה,
X-men: Supernovas הוא סיפור מעולה, עם איורים מדהימים, ובכיכובה של רוג בתפקיד ראשי.
ובסרט היא ילדה קטנה ומטומטמת. בקומיקס היא תותחית. מיותר לציין מי קורעת את מי במכות.

גמני לא אהבתי את הסנדמן הראשון, אבל לפי מה שאומרים - החל מהאוגדן השני זה משתפר.

מי שצייר את Batman: Hush זה Jim Lee,
המלצות לקומיקס נוסף שלו תוכל למצוא כאן: http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=539...
ארקהם אסיילום מצויין,
The Long Haloween נחשב למצויין,
Dark Knight Returns כבד, אבל מצויין. תוכל לקרא עליו עוד כאן: http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=539...

בספיידרמן מומלץ לקרא את Ultimate Spider-man:
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=539...
קומיקס >>
לצפיה ב-'Astonishing X-Men של ווידון מצוין'
Astonishing X-Men של ווידון מצוין
22/07/2010 | 23:41
3
8
הסיפור כ"כ טוב ומורכב, ועד כמה שאני אוהב את מרוול, בד"כ המצב לא ככה. ובנוסף הוא זכה בפרסים שמעידים על איכותו ע"י מביני דבר.
והדהמת אותי בהתלהבות שלך מרוג. חשבתי שאני בין היחידים שחושבים שהיא אחת הדמויות הכי טובות באקס-מן. דווקא שנאתי את הדמות שלה בסרטים. היה מאכזב נורא.

Sandman זו יצירת מופת. גם אני לא התלהבתי בהתחלה כשראיתי את הצביעה המבאסת שבד"כ מניאה אותי מלרכוש קומיקס, אבל התעלתי על עצמי ולא התאכזבתי. לעומת מה שאמר המגיב השני, גם האוגדן הראשון לדעתי היה מצוין. דווקא לקראת האמצע טיפ טיפה יוצא האוויר, אבל הוא עולה ובענק לקראת הסוף.
בונדטה האומנות מבאסת רצח. אם חשבת שסנדמן גרוע.... לא הייתי ממליץ לך לחפש את ונדטה.

סטרזינסקי כתב ספיידרמן מצוין. בכלל אני אוהב מה שהוא כותב. יש לו את Rising Stars ואת Midnight Nation בהוצאת TOPCOW שהם ממש טובים.

(ואגב, קוראים לי גל. הכינוי הוא משהו ישן נושן שפשוט נשאר... זה פשוט הצחיק אותי שפנית אליי ככה, אז הייתי חייב להגיב על זה)

בכל מקרה, שתהיה לך קריאה מהנה.
קומיקס >>
לצפיה ב-'מה רע באומנות של ונדטה?!'
מה רע באומנות של ונדטה?!
23/07/2010 | 08:29
2
9
הסיפור הוא סיפור על משטר אפל וסכיזופרני, לא? האומנות יושבת על זה מצויין. המון שחור, המון אימה, והיכן שאין שחור יש תערובת צבעים פסיכודליים של טירוף.
אומנות מדהימה!!!

האומנות בסנדמן הראשון שייכת למר סם קית',
שהיום הוא אולי תותח אבל שם הוא עדיין לא היה הכי מגובש.
עדיין אני חושב שהאומנות היתה דווקא מגניבה והסיפור היה חופר ברמות מטורפות.

קומיקס >>
לצפיה ב-'נו טוף.. Different strokes and all...'
נו טוף.. Different strokes and all...
23/07/2010 | 16:32
1
7
אני חושב שנאלץ להסכים לא להסכים.
קומיקס >>
לצפיה ב-'או שנכריע את זה בדו קרב'
או שנכריע את זה בדו קרב
23/07/2010 | 16:35
5
לצפיה ב-'טוגלן'
טוגלן
24/07/2010 | 16:43
4

הודעות אחרונות

16:43 | 05.12.19 אורחים בפורום
04:24 | 19.11.19 slinahuang19
13:18 | 16.11.19 אורחים בפורום
21:50 | 14.11.19 אורחים בפורום
03:41 | 02.11.19 slinahuang19
19:49 | 31.10.19 אורחים בפורום
14:34 | 06.10.19 liorp200
17:44 | 02.10.19 אורחים בפורום
15:42 | 10.08.19 zivelca
11:35 | 04.08.19 אשל6
07:11 | 23.04.19 Hadar169
16:29 | 05.03.19 אורחים בפורום
15:04 | 05.02.19 NuddelmanSarit

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ