לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1139111,391 עוקבים אודות עסקים

פורום קומיקס

קומיקס הוא מדיום, בדיוק כמו קולנוע וספרות, מבחינת הרעיונות שהוא יכול להכיל. אין רעיון שלא שייך או קהל שקומיקס לא יכול לפנות אליו. מגיבורי העל של מרוול ודי.סי ועד "מאוס" של ארט שפיגלמן על השואה, הקומיקס מכסה עולם שלם של ז'אנרים וסגנונות.פה המקום שלנו לדון בכל מה שקשור לקומיקס.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קומיקס

קומיקס הוא מדיום, בדיוק כמו קולנוע וספרות, מבחינת הרעיונות שהוא יכול להכיל. אין רעיון שלא שייך או קהל שקומיקס לא יכול לפנות אליו. מגיבורי העל של מרוול ודי.סי ועד "מאוס" של ארט שפיגלמן על השואה, הקומיקס מכסה עולם שלם של ז'אנרים וסגנונות.פה המקום שלנו לדון בכל מה שקשור לקומיקס.
x
הודעה מהנהלת הפורום
כתובת מקוצרת לפורום: http://comics.tapuz.co.il

שאלות? טענות? בקשות לפרסום? פנו למנהל/ת הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'לחם בקומיקס'
לחם בקומיקס
27/02/2008 | 19:05
19
435
נראה לי שפעם עשינו כזה, למרות שלא מצאתי... בכל מקרה:
"לחם", אם אינני טועה, הוא ביטוי שמציין גם "בסיס". ו"לחם בקומיקס" הכוונה היא לקומיקסים הכי בסיסיים שכל קורא קומיקס חייב להכיר ו\או כל קורא מתחיל צריך להתחיל מהם.

אז אם מתחשק לכם,
בואו נעשה את זה כמו שעשו פה על קומיקס רשת ישראלי:
כל מי שירצה ישים לשים המלצה, ישרשר אותה כתגובה להודעה הזאת. כל מי שירצה להגיב על המלצה מסויימת יגיב עליה ישירות. וככה נוכל לשמור את השירשור ולכוון לשם כל מי שירצה לקבל המלצה על קומיקס טוב :)

אז... מי מתחיל?
קומיקס >>
לצפיה ב-'Hellblazer: Dangerous Habits'
Hellblazer: Dangerous Habits
27/02/2008 | 19:15
3
14
הקומיקס שהיווה השראה לסרט "קונסטנטין".

ג'ון קונסטנטין נוצר ממש במקרה ע"י אלן מור כדמות משנה בקומיקס "swamp thing", אבל הקסם האישי והממזריות שלו הפכה אותו לדמות עם סדרה משלו (כבר למעלה מ-250 חוברות).
קונסטנטין הוא אדם רגיל שהתמחה בקסמים ובמאגיה שחורה. במסגרת ה"תחביב" הזה הוא מתמודד יום יום עם רוחות, שדים, מלאכים, ואפילו השטן בעצמו (מי שהוא לא יהיה באותו הרגע). הייחודיות של קונסטנטין, לדעתי, הוא שבניגוד לקומיקסים אחרים שבהם כוח גדול יותר (שבד"כ מגיע מחפץ קסום כלשהו) מביא לך את הניצחון, אצל קונסטנטין המצב הפוך: ככל שהוא יצבור יותר כוח ויתעמק יותר במאגיה, כך החיים שלו ירדו יותר לטימיון, הוא יפגע בחברים שלו, ויקרב את עצמו קרוב יותר אל חיי נצח בגיהינום.

ואם כבר מדברים על חיי נצח בגיהינום,
בקומיקס הספציפי הזה, Hellblazer: Dangerous Habits, שנכתב ע"י גארת' אניס, קונסטנטין מגלה שהוא עומד למות מהר מאוד מסרטן ריאות (הוא מעשן בכמויות מסחריות, כבר אמרתי?). קונסטנטין, שמודע היטב לכך שכל הגיהינום מחכה לרגע שבו הוא ימות כדי לסגור איתו חשבון, מנסה בכל דרך אפשרית להתחמק מהגורל האכזר הזה. וכשמדובר בג'ון קונסטנטין, ה-bastard הכי גדול בקומיקס, "כל דרך אפשרית" מקבל משמעות חדשה.
זה קומיקס נהדר, מבריק, ואחד הנדירים של גארת' אניס שלא עובד לפי התבנית של preacher.
שעות של הנאה!
קומיקס >>
לצפיה ב-'נשמע מעולה=)'
נשמע מעולה=)
27/02/2008 | 20:22
1
4
לצפיה ב-'זה פשוט מעולה'
זה פשוט מעולה
27/02/2008 | 20:46
5
לך על זה.
קומיקס >>
לצפיה ב-''
28/02/2008 | 14:55
4
הכתיבה גאונית בספר הזה, בלי קשר להתרחשויות ואקשן, ואולי זה אחד הדברים שגורמים לספר הזה להכנס לרשימת ה"לחם".
קומיקס >>
לצפיה ב-'אני רוצה'
אני רוצה
27/02/2008 | 19:27
11
6
גיבורי על כללי:
Invincible- סדרה מאת רוברט קירקמן (בית IMAGE) אחת מסדרות גיבורי העל-נוער, הטובה ביותר שקראתי בכל הזמנים, מצחיקה, זורמת, אקשן טוב ואומנות נהדרת. חובה

Identity Crisis- בראד מלצר תעשה לי ילד!!! סיפור נהדר, איכותי, כתוב בצורה מושלמת, מציג קונפליקט הזהות של גיבורי העל, אומנות ברמה נהדרת, מציג בעיה מוכרת בצורה נהדרת. סיפור מהטובים שיצא לי לקרוא, וגם כריכות של טרנר בכל חוברת, שווה ביותר.

ספיידרמן:
Kraven's Last Hunt- שאימה מגיעה לקומיקס. סיפור מסמר שיער, כתוב בצורה פאנטסטית, ללא ספק אבן דרך לכל קורא ספיידרמן באשר הוא.

Spiderman Blackcat: Evil that Man Do- קוין סמית' וזוג הדודסונים הנשוי מביאים סיפור איכותי, מאוייר ברמה גבוהה, עלילה נהדרת, ואיך בלי פלישיה הארדי בלבוש עור צמוד?

Spiderman: Blue- ג'ף לואב וטים סייל עם מיני סדרה מדהימה על חיי האהבה של ספיידרמן, פשוט לקרוא.

באטמן:
Batman: the Killing Joke- סיפור הבאטמן, או שמה הג'וקר, הטוב ביותר שיש. מאד פילוסופי, מאד פילם נויר, כתוב נהדר, איכות במיטבה.

Batman: the Long Haloween- הסיפור הכי טוב אחרי זה שמעליו, סיפור בלשים מהטובים שקראתי מעודי, אומנות נהדרת, שוב לואב וטים סייל בסיפור נהדר על רוצח חמקמק. באטמן במיטבו.

Batman: War Games- סיפור אקשן נהדר, המון דברים טובים, אומנים מתחלפים וסיפור טוב שמראה את עולמו של באטמן בצורה הטובה ביותר, המון דמויות והסינרגיה שבינהם. סיפור מאד מהנה.

Graphic Novels שונות
Pride of Bagdhad- בריאן ק. וון בסיפור מרגש, אנושי וחמים על להקת אריות בעיראק הכבושה. כתוב נהדר, אנושי, חמים ומרגש, במילה אחת, טוב.

In the Shadows of No Towers- ארט שפיגלמן בעבודה מיוחדת ברקע אסון התאומיים, גודל מיוחד, דפים מיוחדים, חומר טוב.

Astro- חוברת בודדת של האומן המיוחד Nil Hamm, בלי מילים רק אומנות נהדרת, ילדותית וטובה.
קומיקס >>
לצפיה ב-'למה אתה קשה?'
למה אתה קשה?
27/02/2008 | 19:30
2
4
הבאתי שירשור דוגמה לאיך לעשות את זה. עכשיו איך אנשים אמורים להגיב על ספרים מסויימים בצורה מסודרת?!

קומיקס >>
לצפיה ב-'אני לא קשה...אני לא מתרגל למסגרת'
אני לא קשה...אני לא מתרגל למסגרת
27/02/2008 | 22:07
1
2
לצפיה ב-'לא כל מסגרת היא לרעתך'
לא כל מסגרת היא לרעתך
27/02/2008 | 22:27
3
ברגע ששברת את המסגרת שהצבתי בעצם הרסת את האפשרות של אנשים לפתח דיון על הקומיקסים שהמלצת עליהם. פגעת רק בעצמך.
אני ממליץ שפשוט תזין את הקומיקסים שוב, בצורה מסודרת, עם הרחבה לגביהם ולמה הם כאלה חשובים, וגם תשים תמונה כדי לפנק.
קומיקס >>
לצפיה ב-'אי לא הייתי ממליץ על The Evil That Man Do.'
אי לא הייתי ממליץ על The Evil That Man Do.
27/02/2008 | 23:23
4
3
אבל זה רק אני. אם כן, אז רק עד גיליון 3 . החצי השני של הסיפור הוא פשוט נפל, איום ונורא.

(רואה, מולי? אפשר לפתח דיון גם כך!)
קומיקס >>
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
27/02/2008 | 23:37
3
2
תחשוב מה יקרה אם אנשים יתחילו להגיב על לפחות 3 מהדברים שהוא המליץ שם. קטסטרופה!

מה גם, שהיה הוגן אם אנשים היו שמים את השם של הקומיקס המומלץ בכותרת. רק לשם הסדר.

אתה בא לשוקומיקאזה?
קומיקס >>
לצפיה ב-'האמת היא שבכלל לא חשבתי על זה.'
האמת היא שבכלל לא חשבתי על זה.
28/02/2008 | 00:23
2
כנראה שלא.
קומיקס >>
לצפיה ב-'בעצם יכול להיות שכן.'
בעצם יכול להיות שכן.
<< ההודעה הנוכחית
28/02/2008 | 00:25
2
אשקול את זה עד מחר.
קומיקס >>
לצפיה ב-'עכשיו סגור שלא אגיע.'
עכשיו סגור שלא אגיע.
28/02/2008 | 23:21
2
אולי בשוק הבא.
קומיקס >>
לצפיה ב-'Nils Hamm'
Nils Hamm
27/02/2008 | 23:39
4
כתבת את השם שלו לא נכון אז אני מתקן כדי שלא יהיה בלבול.. או לא יודע מה.
קומיקס >>
לצפיה ב-'כל כך הרבה?'
כל כך הרבה?
28/02/2008 | 14:57
1
3
כלומר, אני מבינה שהם היו מעולים בעיניך, אבל בתור אחת שלא קראה את רובם.. מה גורם לכל אחד מהם להיות מנכסי צאן הברזל בקומיקס?
קומיקס >>
לצפיה ב-'אני פשוט חושב שכל אחד צריך לקרוא'
אני פשוט חושב שכל אחד צריך לקרוא
28/02/2008 | 15:40
4
אותם כי הם טובים, הסיפור מיוחד או מה שהם מייצגים
קומיקס >>
לצפיה ב-'אני חושב'
אני חושב
27/02/2008 | 19:31
1
9
שאסור שיהיה לחם בקומיקס בשום אופן, וללא יוצאים מן הכלל.
זה מפריע את רצף הזמנחלל של הקומיקס.
מקקלאוד אמר. בחיי.
קומיקס >>
לצפיה ב-'זה מזכיר לי'
זה מזכיר לי
29/02/2008 | 20:42
4
יש סידרת אנימציה יפנית יפה בשם מעבר לזמן בערוץ הילדים.
קומיקס >>
לצפיה ב-'Batman The Long Halloween'
Batman The Long Halloween
28/02/2008 | 19:46
2
גף' לואב וטים סייל מספרים פה על התקופה שהרווי דנט עוד היה הרווי דנט ולא two face, כאשר העטלף, גורדון והרווי עצמו רודפים אחר רוצח סדרתי שמחסל bad-guys, באזהרה מוקדמת. הראשון מתרחש בהאלווין ורצח נוסף מתבצע כל חג שמגיע. באומנות מגניבה שמוציאה את המיטב מכל הדמויות.

דבר ראשון באוגדן (הרחב ידיים) מופיעים המון דמויות מגות'הם מהג'וקר, דרך החתולה ועד הרידלר. וכולם עושים את עבודתם נאמנה. הגוקר שמנסה לשגע את באטמן, החתולה שמנסה לפתות אותו ועוד. במהלך הסיפור רואים כיצד המקרה הקשה הזה משפיע על דנט כשהרוצח מסתובב לו בעיר.

סיפור בלשי מעולה, כמו שהעטלף צריך להיות. אפל, מלוכלך ועם עלילה מבריקה המראה את השתלשלות האירועים שהולידו את אחד הנבלים האהובים עליי - Two Face.
קומיקס >>

הודעות אחרונות

16:43 | 05.12.19 אורחים בפורום
04:24 | 19.11.19 slinahuang19
13:18 | 16.11.19 אורחים בפורום
21:50 | 14.11.19 אורחים בפורום
03:41 | 02.11.19 slinahuang19
19:49 | 31.10.19 אורחים בפורום
14:34 | 06.10.19 liorp200
17:44 | 02.10.19 אורחים בפורום
15:42 | 10.08.19 zivelca
11:35 | 04.08.19 אשל6
07:11 | 23.04.19 Hadar169
16:29 | 05.03.19 אורחים בפורום
15:04 | 05.02.19 NuddelmanSarit

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ