לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1139311,393 עוקבים אודות עסקים

פורום קומיקס

קומיקס הוא מדיום, בדיוק כמו קולנוע וספרות, מבחינת הרעיונות שהוא יכול להכיל. אין רעיון שלא שייך או קהל שקומיקס לא יכול לפנות אליו. מגיבורי העל של מרוול ודי.סי ועד "מאוס" של ארט שפיגלמן על השואה, הקומיקס מכסה עולם שלם של ז'אנרים וסגנונות.פה המקום שלנו לדון בכל מה שקשור לקומיקס.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קומיקס

קומיקס הוא מדיום, בדיוק כמו קולנוע וספרות, מבחינת הרעיונות שהוא יכול להכיל. אין רעיון שלא שייך או קהל שקומיקס לא יכול לפנות אליו. מגיבורי העל של מרוול ודי.סי ועד "מאוס" של ארט שפיגלמן על השואה, הקומיקס מכסה עולם שלם של ז'אנרים וסגנונות.פה המקום שלנו לדון בכל מה שקשור לקומיקס.
x
הודעה מהנהלת הפורום
כתובת מקוצרת לפורום: http://comics.tapuz.co.il

שאלות? טענות? בקשות לפרסום? פנו למנהל/ת הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'עיצה לגבי ספריי CIVIL WAR'
עיצה לגבי ספריי CIVIL WAR
02/07/2007 | 14:25
5
4
מרוול הוציאה המון ספרים עם השם CIVIL WAR, אבל בלי שום מדריך לגבי סדר הקריאה של הספרים. או שכל הספרים הם סיפור עצמאי שהספר המרכזי מספר את הסיפור עצמו ושאר הספרים עוסקים בסיפורי משנה?

מה שעוד יותר בלבל אותי זו העובדה שהיו שני ספרים בשם CIVIL WAR באמאזון במחירים שונים, אבל לא הבנתי אם מדובר במהדורה שונה של אותו ספר, או שני ספרים שונים.

כמו כן, איזה סיפורי משנה מעניינים יותר ואיזה היו על הפנים?
קומיקס >>
לצפיה ב-'בעיקרון יש את הסיפור המרכזי'
בעיקרון יש את הסיפור המרכזי
02/07/2007 | 19:53
3
יש את הסיפור המרכזי והשאר הם הסיפורים המתקשרים אליו.
קפטן אמריקה הוא כנראה הסיפור הכי טוב (עוד לא הגעתי לשם), אבל הוא קשור להמשכיות של שאר ההרצה (של ברובייקר ואפטינג) ופשוט מומלץ לקנות את כולה מהאוגדן הראשון.
גם אומרים שהסיפור של וולברין הוא אחלה. אמור להיות מעין סיפור טפשי וכיפי שלא מתעסק הרבה בפוליטיקה שאפיינה את האירוע.
הארק בניו אוונג'רס, שהורכב מהרבה one-shots שעסקו בדמויות יחידות, היה די טוב, אם כי קצת לא מפוקס ומיועד יותר לקוראי הסדרה, מאשר למי שמתעניין ב-CW.

וזה הטובים. FF של CW זה רע.
קומיקס >>
לצפיה ב-'אני ראשוןןן!!1!'
אני ראשוןןן!!1!
02/07/2007 | 20:37
2
30
סדר הקריאה המקורי מופיע פה: http://forums.comicbookresources.com/showthread.php?t=112095

לאוגדנים עצמם כפי שהם מופיעם פה - http://tplist.millarworld.net/civilwar.html (לא לפי סדר קריאה - למעט הראשון שהוא גם הראשון ברשימה - עם המלצות בהתאם למה שקראתי):

The Road to Civil War: מכיל את FF #536-537, אמייזינג ספיידר-מן #529-531 ו-New Avengers: Illuminati (וואן שוט). לא קראתי FF, אבל האילומינטי מומלץ (כהקדמה ל-CW ובפני עצמו). אמייזינג היה בסדר גמור יחסית לסיפורים קודמים של JMS. רק חבל שהוצגה שם זווית מעניינת שהתעלמו ממנה בהמשך כשהמלחמה נכנסה להילוך גבוה.

New Avengers 5: Civil War: גליונות 21-25. כל גליון מתמקד בדמות אחרת ונק' המבט שלה על המלחמה (קפטן אמריקה, לוק קייג', ספיידר-וומן, סנטרי ואיירון-מן, לפי הסדר) כשהגליון של קייג' היה המעניין ביותר, אולי אף בכל האירוע.

Ms. Marvel 2: Civil War: גליונות 6-10. לא קראתי. זכתה לביקורות חיוביות למדי, אם זה מעניין אותך. אם בא לך לקרוא על כלבה בוגדנית שמוכנה לדפוק את חבריה הקרובים בשביל רגשי חיבה מטוני סטארק ומקום גבוה בהיררכיה החדשה, זו הסדרה בשבילך.

Civil War: גליונות 1-7. המיני סדרה המרכזית. התחלה טובה מאוד עם נפילות כואבות וכואבות פחות לאורך הדרך. למרות זאת, לדעתי שווה קריאה, לא משנה מה איכות הסיפור.

Heroes for Hire 1: Civil War: גליונות 1-5. קשת הפתיחה של הסדרה. בכיכוב קולין ווינג, מיסטי נייט, בלאק קאט, שאנג צ'י, טרנטולה, האמבאג ופאלאדין. כן, בעיקר קבוצה של נקבות (כולל שאנג צ'י). עם אמנות של בילי טוצ'י (Shi) וכתיבה של ג'ימי פלמיוטי וג'סטין גריי. לא קראתי, כך שאין לי דיעה על התוכן. אני רק יודע שהם מציעים את עצמם להשכרה כדי לצוד גיבורי-על לא רשומים.

Frontline 1: גליונות 1-6 של המיני סדרה שמתמקדת בנקודת המבט של העיתונאים בן יוריך וסאלי פלויד. ואת סיפורו של ספידבול לאחר האסון שהצית את חוק הרישום והמלחמה. מכיל 2-3 סיפורים בכל גליון. לא קראתי, אבל שמעתי ביקורות מעורבות.

Frontline 2: גליונות 7-11. החלק השני של המיני סדרה. לא קראתי.

Civil War: Thunderbolts: גליונות 101-105. הקבוצה של הנבלים-שהפכו-לגיבורים (אבל אף אחד לא מאמין לזה באמת) מצטרפת לצידו של טוני סטארק במלחמה. לא קראתי.

Civil War: Amazing Spider-Man: גליונות 532-538. אחת הדמויות שהושפעו הכי הרבה מהמלחמה. פיטר פארקר עובר שינויים רציניים ואחת ההחלטות הקשות בחייו מסתיימת רע. כמו ההקדמה לאירוע, גם הסיפור הזה הרבה יותר טוב מקשתות קודמות של JMS. יש פה כמה טעויות עריכה שמעידות על מי שעומד מאחורי הסדרה, אבל בסה"כ יותר טוב מהאירוע המרכזי. גם האירוע החשוב בחייו של פיטר בשנים האחרונות מתרחש בעיקר פה ופחות ב-CW.

Civil War: X-Men: גליונות 1-4. לא קראתי, אבל מרבית התגובות והביקורות טענו שזו הסדרה הכי תלושה מהאירוע.

Civil War: Fantastic Four: גליונות 538-543. ה-FF מתפרקים בגלל השטויות של ריד ריצ'ארדס וחבריו טוני סטארק והאנק פים. בן גרים המשתמט עובר לארץ הקרואסון. וסו וג'וני מצטרפים למחתרת וזוכים לקבל את אחת הזהויות הסודיות הכי ביזאריות אי פעם. אבל חלק מזה אפשר לקרוא בסדרה המרכזית. אלא אם אתה מעוניין בהסברים המפגרים של האיש הלכאורה הכי חכם בעולם.

Punisher War Journal 1: Civil War: גליונות 1-4. עוד סדרה שהתחילה את דרכה במלחמה. האם יש הצדקה להמשך קיומה לאחר מכן? לדעתי לא, אבל אף אחד לא מקשיב לי. לדעתי רצוי היה להשאיר את פרנק קאסל בעולמו המעוות והמושלם ב-MAX תחת ידיו המסוקסות של גארת' אניס. למעט הגליון ה-4, הסיפור היה משעמם. בגליון 4 אפשר לראות איזה חברים טובים נבלי דרג ג'-ז' של מארוול כשהם עורכים הלוויה לעמית שנפל. מבחינת קאסל הסדרה המרכזית הרבה יותר חשובה, כי מראים מה קורה כשאתה מצרף לקבוצה שלך את האדם הכי פסיכופת באזור ואז מנסה לעשות עיסקה עם פושעים עלובים.

Civil War: Young Avengers & Runaways: גליונות 1-4. מפגש בין, ניחשת נכון. הראנאווייז והיאנג אוונג'רס. לא קראתי ושמעתי תגובות חיוביות ושליליות כאחד. הערה: לא נכתב ע"י כותבי הסדרות המקוריות.

Civil War: Captain America: גליונות 22-24. הסדרה של מנהיג מתנגדי חוק הרישום. לא קראתי, אז אין טעם להמשיך.

Wolverine: Civil War: גליונות 42-48. אחד הכותרים הטובים של האירוע. התחיל בינוני, המשיך טוב. יש כמה רגעים הזויים, אבל סיפור סבבה. אם מצליחים להתגבר על האמנות של הומברטו ראמוס, ההנאה מובטחת. גם פה יש זווית של המלחמה שהתעלמו ממנה בכל מקום אחר.

Civil War: Peter Parker, Spider-Man: גליונות 28-34. לא קורא, אין לי מושג. בטח מתאר מה עובר על פיטר אחרי כל הבלאגן בחייו.

X-Men Universe: אקס-פקטור #8-9, Cable & Deadpool #30-32. לא קראתי אף אחד מהם, אבל לרוב התגובות עליהם חיוביות. לא יודע לגבי אקס-פקטור, אבל קייבל מתנגד לחוק כמו חבריו באקס-מן ודדפול ימכור את עצמו לכל המרבה במחיר, כך שהיחסים ביניהם לא בכי טובים. לא שבד"כ הם טובים.

War Crimes: מכיל את הוואן שוט תחת אותו שם ומיני סדרה בת 5 גליונות בשם Underworld. הוואן שוט בסדר, אבל לא חייבים לקרוא. קינגפין מציע עסקה לכל אחד מהצדדים במלחמה ממקום מושבו בכלא. התיאור של המיני סדרה השנייה אומר שזה סיפורה של דמות משנית שמופיעה בוואן-שוט ומקדים אותו. נראה לי שאפשר לוותר.

Black Panther: Civil War: גליונות 19-25. בלאק פנתר ואשתו הטרייה סטורם יוצאים למסע דיפלומטי ברחבי תבל ובארה"ב, מבתסכים עם החוק החדש (סטורם הרי אזרחית אמריקנית ונדרשת להירשם, טצ'אלה מתעצבן כמובן). אם מצליחים להתגבר על בכתיבה המעצבנת של רג'י האדלין וחילופי הציירים התכופים, הסיפור מציג נקודות פוליטיות מאוד חשובות וראויות. אבל לא חובה.

Civil War Companion: מאגד כל מיני חוברות עם מידע על דמויות, על היוצרים וכל מיני דברים שאפשר למצוא בהקלדה קטנה אחת בגוגל.

Civil War: Iron Man: גליונות 13-14. המניאק הגדול בכל הסיפור. חייבים לאהוב אותו בגלל זה. לא קראתי.

Civil War: Marvel Universe: מכיל את Choosing sides (וואן שוט), The Return (וואן שוט), The Initiative (וואן שוט) ו-She-Hulk 8. הראשון הוא וואן שוט שמתמשק בחמש דמויות משניות שנאלצות לבחור צד (דה...) כמו איירון פיסט, ונום (מאק גרגאן), US אייג'נט, אנט-מן החדש והווארד הברווז. חוץ מהאחרון, כולם הקדמות לכותרים חדשים או כיוונים חדשים של סדרות רצות. אם אתה לא אוהב אף אחת מהדמויות, אפשר לוותר. השני מציג את חזרתה של דמות שהייתה מתה במשך כ-30 שנה וסיפור נוסף מציג את התלבטותו של סנטרי לגבי הרישום, סיפור שמוצג גם הניו אוונג'רס באופן אחר לגמרי ונכתב טוב יותר. לא משהו. השלישי מהווה הקדמה גם הוא לסדרות/הרצות חדשות כמו אומגה פלייט, ת'אנדרבולטס, מייטי אוונג'רס וכו'. אפשר לוותר.
הגליון של שי-האלק מציג את ג'ן וולטרס כתומכת בחוק הרישום וחברה בצד של טוני סטארק מצד אחד ובעבודתה כעו"ד מייצגת את חברי הניו ווריורס הנותרים במאבק לשמירה על שמם וזכויותיהם. אפשר לקרוא, אבל לא חובה.

קומיקס >>
לצפיה ב-'המומלצים שלי'
המומלצים שלי
02/07/2007 | 23:39
1
2
סיביל וור כי חייבים

יותר טובים מהסיביל וור:
ספיידרמן
פרונטליין חלק 1

נחמדים שכיף לקרוא
וולברין התחיל משעמם, נמשך מצוין, ונגמר סתם. אני ממש לא אוהב את הצייר, אבל ראמוס הוא מסוג "תאהב או תשנא".
פרונטליין חלק 2 - פחות טוב מהראשון, ומתמשך יותר מדי...
ניו אבנג'רס - חוברות נחמדות, לא חובה.
Road to Civil War - ספיידרמן עשוי טוב. הFF בנוי באופן מרגש, אבל אחרי שיודעים את התוצאות, הסיפור לא מחזיק לבדו.
קייבל ודדפול

גלולת שינה:
ת'נדרבולטס
אקספקטור

את הרב שם קראתי, או שלפחות התחלתי, אבל אני לא זוכר יותר מדי, או שסתם אין לי לאן להכניס אותם.
קומיקס >>
לצפיה ב-'הטיי-אינס של X-FACTOR מצויינים'
הטיי-אינס של X-FACTOR מצויינים
<< ההודעה הנוכחית
03/07/2007 | 01:32
2
אפילו שבאמת לא מיועדים למי שלא קורא את הסדרה בקביעות.
קומיקס >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
03/07/2007 | 14:41
2
תודה לכולם על התגובות.

פראיירים! חסכתם לי זמן!

אני מתכוון... תודה מקרב לב.
קומיקס >>

הודעות אחרונות

16:43 | 05.12.19 אורחים בפורום
04:24 | 19.11.19 slinahuang19
13:18 | 16.11.19 אורחים בפורום
21:50 | 14.11.19 אורחים בפורום
03:41 | 02.11.19 slinahuang19
19:49 | 31.10.19 אורחים בפורום
14:34 | 06.10.19 liorp200
17:44 | 02.10.19 אורחים בפורום
15:42 | 10.08.19 zivelca
11:35 | 04.08.19 אשל6
07:11 | 23.04.19 Hadar169
16:29 | 05.03.19 אורחים בפורום
15:04 | 05.02.19 NuddelmanSarit

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ