שאלה לאלה שלמדו אנימציה בחו"ל

Spongebob10

New member
שאלה לאלה שלמדו אנימציה בחו"ל

היי!
אני מעוניין ללמוד אנימציה בחו"ל , ההעדפה הראשונה שלי היא צפון אמריקה (ארה"ב או קנדה) אבל המחיר כרגע לא ריאלי, ידוע למישהו פה על תכנית מלגות לסטודנטים זרים שם?

התכנית השניה אם לא אצליח בשום דרך לחסוך ללימודים באמריקה היא לנסות באירופה, צרפת,דנמרק,גרמניה ומדינות מובילות אחרות, ששם כמחזיק דרכון אירופי יש לי מחירים אטרקטיביים מאוד.
השאלה היא אם יש נניח בצרפת מוסדות בהם הלימודים מועברים באנגלית?
אני יודע שלמשל GOBLINS מעבירים רק תארים מתקדמים באנגלית.

תודה מראש!

אתינט

Member
מנהל
מומלץ לפנות פה >

יש הרבה שלמדו בחו"ל במקומות שונים: קנדה בעיקר, ארה"ב ועוד.
אני מכירה שמות אבל לא רוצה לענות במקום אף אחד.

זה בהחלט נכון לחשוב בכיוון של חו"ל אם אתה צעיר ורציני.

בפייסבוק של איגוד מקצועות האנימציה יש הרבה שעוקבים מחו"ל ומגיבים לפוסטים אז פרסם פה > https://www.facebook.com/groups/animationunion/

.

אתינט

Member
מנהל
ואתה באמת מתכוון לשבת מאחורי מחשב ?

הצעירים (פחות או יותר) שנוסעים ולומדים בחו"ל עובדים אח"כ מאחורי דסק - מבצעים אנימציה או מידול וכדומה. השאלה אם זה מה שאתה רוצה לעשות עכשיו ?
&nbsp
לא ראיתי שאלה שלך בפייסבוק של האיגוד - יש תמיד תשובות ל"שאלות חו"ל"
אז תשאל שוב ללא היסוס. נכון לעכשיו יש כמה ישראלים בקנדה .
&nbsp
אפשר לשאול ב - Frame by Frame זה לימודים און-ליין והמורים שם ישראלים.

Spongebob10

New member
השאיפות שלי הרבה מעבר

בגדול יותר מעניין אותי כיוון הדו מימד לטלוויזיה ...הכיוון עליו חשבתי הוא סטוריבורדינג או עיצוב דמויות.
והשאיפה היא להתקבל לאולפני אנימציה גדולים שעוסקים בקרטונס כמו ניקלודיאון או dhx .
וfbf לא ממש יעזור לי ...איכות הלימודים שם לא קרובה למוסד איכותי בחו"ל, מה גם ששם אני "קרוב לצלחת" וזה חלק אולי בין החשובים ...המטרה היא להשאר בחו"ל ולעסוק בזה כי בואי נודה באמת, ישראל רחוקה שנות אור מהאולפני אנימציה בחו"ל

אתינט

Member
מנהל
חו"ל

אכן. "תשאף להגיע לירח, במקרה הכי גרוע, תיפול ליד כוכבים" :)
&nbsp
הפניתי ל וfbf - לבירור מידע על חו"ל, אם יתנו.
תעדכן אם קבלת תגובות מהפייסבוק. מקסימום אתן לך שמות של אנשים בהודעה פרטית.

Spongebob10

New member
ניסיתי לדבר עם אנשים.

הפנו אותי מהפייסבוק אבל האנשים שהפנו אותי אליהם לא מגיבים ..אם אפשר אשמח לקישורים בהודעה..תודה :(

אתינט

Member
מנהל
ועד שיגיעו הקישורים, אם וכאשר

אני לא ממליצה לך להמתין לתשובות בארץ. אם אתה בכיוון של חו"ל אז תכניס את "חו"ל" אליך הביתה במאה אחוז.
&nbsp
תתחיל לחפש מידע באינטרנט ותיצור קשרים כבר עכשיו. העולם ממילא כל כך קטן.
&nbsp
ראה קישור לבי"ס גובלין צרפת - (אנגלית)
http://www.gobelins-school.com/formation/3d-character-animator-3d-character-animator
&nbsp
לא בטוח שיש מלגות על השנה הראשונה, אולי אחרי שנתיים זה יתכן. אבל אתה חייב גב כלכלי בשביל המסע הזה.
&nbsp
אם יהיו קישורים רלבנטיים, אצרף בהמשך.
&nbsp

Spongebob10

New member
מברר בכל מקום חח

יוצר קשר גם במאדים תאמיני לי :)
הגעתי אפילו לשיחה עם מל מילטון! (נפלאות הרשתות החברתיות)חח, ככל הנראה מלגה יהיה קשה או בלתי אפשרי אבל לא יזיק לשמור אותו בקשרי המייל שלי.
במקרה של גובלין שלחתי להם מייל בירורים גם ויצרתי קשר עם סטודנט שם דרך הפורום שלהם, אני מחזיק בדרכון האיחוד האירופי אז מקווה שזה יקנה לי משהו.
בינתיים כל עזרה נוספת תתקבל בברכה תודה :)

למעלה