לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1057510,575 עוקבים אודות עסקים

פורום מייקל ג`קסון

הגעתם לפורום של מלך הפופ, הרוק והנשמה! ברוכים הבאים לפורום של מלך הפופ מייקל ג'קסון אני אביגיל ואני מנהלת את הפורום  לפני שאתם נכנסים ומשתלבים, מוטב שתקראו את חוקי הפורום שלנו, כדי שלא יהיו אי הבנות, וכולנו נוכל לגלוש באוירה נעימה ומייקלית אחרי שקראתם () אתם מוזמנים לפתוח דיונים, לשאול שאלות ולהתעדכן בכל מה שקשור למייקל ג'קסון ולקריירה שלו  הפורום והמהות שלו מתבססת על כבוד האדם,אנחנו נשמח אם תכבדו את חבריכם והם יכבדו אתכם חזרה. דאגו לנסח את ההודעות שלכם בצורה הולמת ושקולה. 
הודעות שיעברו את גבול הטעם הטוב יימחקו.. חברי הפורום סבורים שמלך נשאר מלך, ועדיין לא הגיע האדם שהצליח להגיע לאיכויות ולהישגים שמייקל הגיע אליהם במהלך הקריירה המפוארת שלו שתהיה לכם גלישה נעימה אביגיל

אודות הפורום מייקל ג`קסון

הגעתם לפורום של מלך הפופ, הרוק והנשמה! ברוכים הבאים לפורום של מלך הפופ מייקל ג'קסון אני אביגיל ואני מנהלת את הפורום  לפני שאתם נכנסים ומשתלבים, מוטב שתקראו את חוקי הפורום שלנו, כדי שלא יהיו אי הבנות, וכולנו נוכל לגלוש באוירה נעימה ומייקלית אחרי שקראתם () אתם מוזמנים לפתוח דיונים, לשאול שאלות ולהתעדכן בכל מה שקשור למייקל ג'קסון ולקריירה שלו  הפורום והמהות שלו מתבססת על כבוד האדם,אנחנו נשמח אם תכבדו את חבריכם והם יכבדו אתכם חזרה. דאגו לנסח את ההודעות שלכם בצורה הולמת ושקולה. 
הודעות שיעברו את גבול הטעם הטוב יימחקו.. חברי הפורום סבורים שמלך נשאר מלך, ועדיין לא הגיע האדם שהצליח להגיע לאיכויות ולהישגים שמייקל הגיע אליהם במהלך הקריירה המפוארת שלו שתהיה לכם גלישה נעימה אביגיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום מייקל ג'קסון - האגדה - מלך המוזיקה והריקוד!
בשנת 29.8.1958 הוא נולד ועם השנים הפך לאמן הפופ המצליח בכל הזמנים - בכל המובנים
ב25.6.09 נדם ליבו אבל לא נדם המסר שהוא השאיר לכולנו וכך גם המורשת שלו!
אנחנו כאן כדי לדבר,לשתף,להבין,ללמוד ולתת כבוד למייקל ג'קסון. הצטרפו אלינו למסע חייו!
המשך >>

לצפיה ב-'שיחת טלפון בין מייקל לקרובת משפחה '
שיחת טלפון בין מייקל לקרובת משפחה
<< ההודעה הנוכחית
29/07/2009 | 14:02
140
18
לא ברור לי איך הכל יוצא עכשיו.. כאילו אין אף אחד שיגן על הפרטיות של מייקל? שיחה מצחיקה על ג'וסף מייקל מדבר על כך שאבא שלו רצה להלוות ממנו כסף אבל הוא העדיף לתת את זה לאמא שלו במקום.. מייקל מחכה את הקול של ג'וסף... מצחיק, עצוב, מרגיז על העובדה שמישהו הקליט את השיחה.. כבר לא יודע מה לחשוב.. זה נשמע מיקל משנות ה 80 ...

http://www.youtube.com/watch?v=ifEcedw63CY&feature...

מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'חלק 3'
חלק 3
30/07/2009 | 00:32
17
1
לצפיה ב-'החלק השלישי יותר מידי אישי'
החלק השלישי יותר מידי אישי
30/07/2009 | 09:02
12
3
דיי עצוב. זה ברור שהוא היה מאוהב בדיאנה רוס
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'אני מסכימה עם DirtyDiana1 ובכלל'
אני מסכימה עם DirtyDiana1 ובכלל
30/07/2009 | 15:10
11
2
כל הקטע הזה של השיחות טלפון ממש אישי ולא לעניין.אני מבינה את זה שזה ממש מעניין וגם אני נכנסתי וצפיתי בזה אבל הרגשתי ממש רע אח"כ כי זה באמת להכנס לקרביים של בנאדם...אני מבינה שאנחנו לא עושים את זה מתוך רוע,להפך,אנחנו מנסים לדלות כמה שיותר פרטים על החיים של הבנאדם היקר הזה,אבל בואו נכבד אותו.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'גם לי הרגיש רע שהשיחה הזו פורסמה...'
גם לי הרגיש רע שהשיחה הזו פורסמה...
30/07/2009 | 16:02
10
2
היה לי מעניין לשמוע, ורק גרם לי לאהוב אותו יותר.., אבל לחשוב שכל מני אנשים שישמעו את זה יקחו את זה לכיוונים שונים במחשבות... לא יודעת.

מי זו glenda שהוא מדבר איתה? היא לא התנגדה לפרסום, או שזה הודלף..?
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'גלנדה זאת ידידה ממש טובה של מייקל ומי שהקליט '
גלנדה זאת ידידה ממש טובה של מייקל ומי שהקליט
30/07/2009 | 23:46
9
3
את השיחות האלה היה בעלה של גלנדה כי הוא חשד שהיא מנהלת רומן עם מייקל...

והסיבה שהקלטות האלה "שוחררו" לפי מיטב הבנתי זה בגלל שהם היו ראיות במשפט שהתנהל נגדו להראות שמייקל נשאר בתול עד החתונה ושהוא מתעניין בנשים ולא בגברים, ילדים ושאר השטויות שפרסמו עליו..
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'ראיות?'
ראיות?
31/07/2009 | 00:44
8
2
וואלה? אני רק מקווה שלא יפרסמו את התמונות המדוברות שכל כך פגעו והשפילו את מייקל
בשביל מה לעזאזל היו צריכים לדעת אם היה בתול עד החתונה? ואם אהב גברים אז מה? הם ממש מטומטמים.מה כאילו אם היה עדיין בתול אז הוא לא עשה שום דבר ואם לא אז זהו הוא אשם? מה הקשר?
סורי זה פשוט מוציא אותי מדעתי!
ולפי איך שהם מדברים היא ידידה או משהו ולא נראה לי אשתו של אחד האחים ...אהבתי איך הוא כל הזמן אומר לה Girl חחח חמוד
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'כן'
כן
31/07/2009 | 11:57
6
1
הבנתי מה שאמרת,פשוט בגלל שרשמו לפני כן שהיא כביכול גיסתו,אז אמרתי שהיא נשמעת יותר כמו ידידה טובה(כמו שאמרת) מאשר האשה של אחד האחים...
דרך אגב טוב שהוא הקליט וזה נלקח כראיה,בלי כוונה יצא משהו שטוב שעזר להוכיח שהוא לא הומו ...
ואני מסכימה איתך לחלוטין,למרות שהוא ידע לאן הוא נכנס כדי להאבק על חפותו  כל העניין מופרך לגמרי כי מה אם הוא לא היה מפורסם ולא היו הקלטות וכו אז בן אדם ישר יאושם?
בכל מקרה כמו שאמרת,העולם ראה שאין בסיס לכל זה ולמרות הסבל הוא הוכיח את צדקתו
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'השיחת טלפון הזו עם מייקל גם מראה ש....'
השיחת טלפון הזו עם מייקל גם מראה ש....
31/07/2009 | 12:12
3
2
"הילד הסודי" הוא לא של מייקל....
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
31/07/2009 | 16:15
2
2
אפילו שכחתי מזה...כאן כי הוא אמר שהוא בן 33 אז  זה לא יכול להיות.
ולפי דעתי זה גם מוכיח שהוא באמת אהב את ליסה ואם הוא התחתן אז הוא כבר כן עשה את מה שעשה איתה,הוא לא היה ישן במיטה נפרדת ממנה.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'נכון rainbow21..לשמוע את השיחה הזו גרם לי...'
נכון rainbow21..לשמוע את השיחה הזו גרם לי...
31/07/2009 | 18:50
1
3
לרגשות מעורבים כי מצד אחד זה מאוד אישי ואיש מאיתנו לא היה אוהב אם היו מצטטים לנו לשיחות כנ"ל לגבי מייקל ומצד שני זה עשה לי טוב, כי הרגשתי מייקל "אחר" לא אותו מייקל שהייתי רואה בטלויזיה או קוראת בעיתון מסתבר שמייקל היה מתנהג אחרת בפני התקשורת וזה הזכיר לי את מה שליסה סיפרה אצל דיאן סוייר ב2005 כשהיא פגשה את מייקל בפעם הראשונה " הוא הושיב אותי והתחיל לומר לי אני יודע שאת חושבת ככה וככה ואני לא הומו וקילל ...." היא חשבה לעצמה "וואוו הוא בנאדם נורמלי"
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'לדעתי אם הוא היה בנאדם מן השורה בכלל לא היו '
לדעתי אם הוא היה בנאדם מן השורה בכלל לא היו
31/07/2009 | 19:31
1
2
מגישים נגדו כתב אישום.

לתביעה לא היה כלום!! ואת זה אני אומרת על סמך קריאה של תמלילי בית המשפט. הכול היה ערימה של שטויות, ראיות שלא מוכיחות כלום ועדויות של אנשים שאמינותם מוטלת בספק רב.

לדעתי אם מייקל לא היה מייקל ג'קסון לא היו מגישים נגדו כתב אישום ובטוח שכתב האישום לא היה מגיע למשפט על בסיס כזה רופף.

אבל היה דבר אחד טוב מזה שהכול הגיע למשפט. מייקל טיהר את עצמו. אומנם עבר גיהנום אבל אחת ולתמיד הוכיח שהוא חף מפשע. כל מי שגם לאחר המשפט חושב שהוא אשם רואה רק את מה שהוא רוצה לראות או פשוט לא יודע להסתכל על ראיות ולהסיק מהן מסקנות.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'לדעתי (ולצערי) המשפט הזה פגע בו תדמיתית.. '
לדעתי (ולצערי) המשפט הזה פגע בו תדמיתית..
31/07/2009 | 21:06
2
כמובן שלא בפני המעריצים שלו - אנחנו תמיד ידענו מאז ומעולם שהכל ערימה של שטויות ומדובר בשקרים זולים וחסרי בסיס, אבל לדעתי מי שלא ממש הכיר את מייקל ג'קסון כמו מעריציו או מי שלא גיבש עליו דיעה ראה את המייקל שהתקשורת רצתה שיראה...

כמובן שאין מאושר ממני שהוא יצא להילחם על חפותו והוכיח לעולם שהוא זכאי - אבל לדעתי בסופו של עניין אני חושב שהיחידים שהיה אכפת להם מזה או שזה השפיע עליהם הכי הרבה הם אנחנו המעריצים ומעגל האנשים הקרובים למייקל.
אני חושב שכל השאר או שאמרו לעצמם " נו טוב, זה מייקל ג'קסון ויש לו כסף אז הוא הצליח להתחמק מזה בגלל הכסף והשם שלו.. אבל אם זה היה בנאדם פשוט... בלה בלה בלה" ,  או שפשוט נשארו אדישים לעניין..

אנשים לפעמים מתנהגים כמו עדר.. מה שהם רואים וקוראים זה מה שנכון.. בלי להסתכל לעומק, בלי לנסות לברר ולראות כמה האיש תרם, איך הוא מתנהג, שפת הגוף שלו, הדרך בה הוא מתבטא.. אבל לא, יותר קל לגבש דיעה שכבר הוכתבה מראש

וזה מה שמצער אותי.. שאפילו שהוא הוכיח שהוא זכאי עדיין אנשים נותרו אדישים וציניים אליו!

איבדנו מלאך שלא בטוח שהיה מגיע לנו לזכות בו מההתחלה...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'חלק 4'
חלק 4
31/07/2009 | 23:13
1
2
http://www.youtube.com/watch?v=UsH7QLNVnNY
לא מדברים הרבה,כמעט ולא שומעים כלום...אבל הוא אומר כמה דברים על ג'ו המני**אק(סליחה אבל זה מה שהוא) ועל אחיו
בכל אופן,כל יום יוצא עוד חלק? מה זה את הכל ישימו ברשת?אלה דברים כל כך פרטיים.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'וואו, איך שהחלק הזה מסתיים...'
וואו, איך שהחלק הזה מסתיים...
01/08/2009 | 15:11
2
GLENDA: "I'm sure you'll be perfect. You've put a lot in to this (concert), it's gonna be perfect."
MICHAEL: "yeah, i know, but if i was just..."
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'כתבת פוקס קטי קוריק קבלה הצעה ממיקל'
כתבת פוקס קטי קוריק קבלה הצעה ממיקל
29/07/2009 | 14:10
31
13
בתוכנית של דויד לטרמן לפני יומיים היא התארחה ואמרה שבשנת 2001 מייקל רצה לצאת איתה לדייט ועשה זאת דרך רבי שמואלי.. היא דברה המון דברים טובים על מייקל ואמרה שזה מאד החמיא לה.. אבל נאלצה לצערה הרב לדחות את ההצעה כי היא הייתה בקשר עם מישהו.. היא היום בת 50 כמעט.. מוזר, הטעם של מייקל זה בלונדיניות מלאות ומקומטות... ? ראו דבי ראו והאמא של עומר בטי (ויתכן גם של בלנקט אם השמועות נכונות..?) הנה תמונה של קטי שאגב יהודיה כשרה..
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-''
29/07/2009 | 14:11
4
לצפיה ב-'תיקון כתבת CBS'
תיקון כתבת CBS
29/07/2009 | 14:25
4
זה מאד מסביר את העצב שיש לה בעיניים בכל פעם שהיא מדברת על מייקל בחדשות הלילה
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מייקל תמיד אהב נשים שגדולות ממנו'
מייקל תמיד אהב נשים שגדולות ממנו
29/07/2009 | 14:32
2
הגיוני האמת....
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מה רע בבלונדיניות מלאות...? '
מה רע בבלונדיניות מלאות...?
29/07/2009 | 15:03
4
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
29/07/2009 | 15:19
1
2
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גידול!!!!!!
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'אתה גידול...'
אתה גידול...
29/07/2009 | 16:11
2
אחחח מייקי מייקי...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'לא אמרתי שרע ההיפך'
לא אמרתי שרע ההיפך
29/07/2009 | 15:24
1
2
The more the merrier

לפחות בקטע של בלונדיניות מלאות לי ולמייקל יש את אותו הטעם.. אבל למה סבתות ודודות לעזאזל?

מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'דיאנה רוס לא ממש עונה להגדרה'
דיאנה רוס לא ממש עונה להגדרה
30/07/2009 | 19:17
לצפיה ב-'איזה טיפשה איך היא סרבה למייקל?????'
איזה טיפשה איך היא סרבה למייקל?????
29/07/2009 | 15:22
5
2
לצפיה ב-'הכי הזוי שמתברר שהיא סרבה בגלל'
הכי הזוי שמתברר שהיא סרבה בגלל
29/07/2009 | 15:28
4
2
לארי קינג הזקן והמעוות שמזקיר לי שורש ג'ין-סאנג רקוב שהרגע השתין עליו כלב....   למרות שהוא דיי הוגן כלפי מייקל.. היא כנראה בקטע של יהודים בלבד...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'*מזכיר'
*מזכיר
29/07/2009 | 15:29
לצפיה ב-'היא יצאה עם קינג באותו הזמן'
היא יצאה עם קינג באותו הזמן
29/07/2009 | 15:30
1
1
לצפיה ב-'היא העדיפה את לארי קינג על פני מייקל?!?! '
היא העדיפה את לארי קינג על פני מייקל?!?!
29/07/2009 | 15:42
1
טוב... איש איש והטעם שלו....
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'זהו ההסבר היחיד שיניח את נפשי.....'
זהו ההסבר היחיד שיניח את נפשי.....
29/07/2009 | 15:49
1
לצפיה ב-'פחחחחחח'
פחחחחחח
29/07/2009 | 15:37
13
7
לפחות היא נראית הרבה יותר טוב מדבי רו שלדעתי מייקל מעולם לא אהב!! ואמא של עומר בטי נראית ממש זקנה

מייקי היה צריך להתחתן עם טטיאנה :) --->
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'טטיאנה בגישדורים עד היום על המשיח'
טטיאנה בגישדורים עד היום על המשיח
29/07/2009 | 16:36
12
3
היא היתה צריכה לצבוע לבלונד, אולי היה עוזר לה.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'חחח אבל בכל זאת הם נראו טוב ביחד'
חחח אבל בכל זאת הם נראו טוב ביחד
29/07/2009 | 16:43
9
4
לפי השמועות היא הייתה די אובססיבית לגביו..טוב אפשר להבין אותה חחח
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מי זאות שבתמונה איתו?'
מי זאות שבתמונה איתו?
30/07/2009 | 17:20
8
לצפיה ב-'Tatiana Thumbtzen'
Tatiana Thumbtzen
30/07/2009 | 17:53
7
3
היא הייתה הבחורה בקליפ The Way You Make Me Feel וגם הופיעה עם מייקל במספר הופעות ב BAD TOUR עד שהיא נישקה אותו על הבמה ופיטרו אותה!
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'חחח, אי אפשר להאשים אותה...'
חחח, אי אפשר להאשים אותה...
30/07/2009 | 18:09
לצפיה ב-'מה רציני?'
מה רציני?
30/07/2009 | 18:43
4
2
פיטרו אותה? טוב לפחות הספיקה לנשק אותו אותו טוב לפני
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-''
30/07/2009 | 19:08
3
1
באמת אי אפשר להאשים אותה.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'זה אפילו מתבקש'
זה אפילו מתבקש
30/07/2009 | 19:14
2
1
אבל חשבתי שהם היו זוג ...לא יודעת היו מתאימים.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'יש אנשים שטוענים שהם אכן היו זוג'
יש אנשים שטוענים שהם אכן היו זוג
30/07/2009 | 19:18
2
אבל הוא גילה עליה משהו שהיא הסתירה ממנו (כנראה בגידה), וזרק אותה.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'היו כל מיני שמועות'
היו כל מיני שמועות
30/07/2009 | 19:19
2
שהיה ביניהם משהו אבל אי אפשר לדעת מה נכון ומה לא. גם לדעתי הם נראו זוג יפה!
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
31/07/2009 | 09:24
לצפיה ב-'ולעלות 20 ק"ג '
ולעלות 20 ק"ג
29/07/2009 | 20:24
2
אבל מה שכן אין על מלאות.. עדיף על הגועל הצנום המתהלך על  המסלולים היום...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'ולעלות 20 ק"ג '
ולעלות 20 ק"ג
29/07/2009 | 20:25
אבל מה שכן אין על מלאות.. עדיף על הגועל הצנום המתהלך על  המסלולים היום...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'לא רק בלונדיניות'
לא רק בלונדיניות
29/07/2009 | 16:01
5
מה עם דיאנה רוס וליסה מארי פרסלי?
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מה הבעיה עם מלאות? '
מה הבעיה עם מלאות?
29/07/2009 | 16:45
לצפיה ב-'ברת מזל'
ברת מזל
30/07/2009 | 18:41
1
טוב לפחות הייתה נאמנה למי שיצא איתה...(לארי קינג?!)
היא מקומטת בסדר לגילה חחח זאת אומרת בזמנו כנראה הייתה יפה.
מה שכן ,תמיד היה לו איזשהו קשר ליהודים
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'חבל שאין לי ווליום בעבודה!!'
חבל שאין לי ווליום בעבודה!!
29/07/2009 | 15:21
2
אם זה נכון זה חמור מאוד!!

מה עם קצת פרטיות לבן אדם?
פתאום הכל דולף החוצה...

מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'דר מורי ימח שמו גרם לפרינס לראות את מייקל מת!'
דר מורי ימח שמו גרם לפרינס לראות את מייקל מת!
29/07/2009 | 16:00
7
1
בראיון שנתנה השפית של מייקל בדירה החדשה, היא ספרה שמידי בוקר היא הייתה מכינה למייקל ארוחת בריאות של גרנולה ומיץ תפוזים.. באותו בוקר שחור הרופא ימח שמו נשאר כל הבוקר בחדר של מיקל (כנראה בנסיון לטשטש ראיות) ורק לקראת הצהריים ב 12 הוא יצע בצקות ואמר לה לכי לקרוא לפרינס! הוא התעקש שפרינס יהיה עד לכך שהוא כביכול מנסה להחיות את מייקל.. הוא גרם לילד בן 12 לטראומה לכל החיים.. פאריס התחילה לבכות ופרינס נשאר המום וחשב תחילה שזו בדיחה של אבא והרופא..

הוא חייב אבל חייב למות ביסורים..

http://news.yahoo.com/s/ap/20090729/ap_en_ce/us_michael_jackson_chef;_ylt=Ar9oTfc_S6MBX_BTLUcsCeZxFb8C;_ylu=X3oDMTM5djdlMW1tBGFzc2V0A2FwLzIwMDkwNzI5L3VzX21pY2hhZWxfamFja3Nvbl9jaGVmBGNwb3MDMQRwb3MDMQRwdANzZWN0aW9uc19jb2tlBHNlYwN5bl90b3Bfc3RvcnkEc2xrA2phY2tzb25jaGVmcg--

X3oDMTM5djdlMW1tBGFzc2V0A2FwLzIwMDkwNzI5L3VzX21pY2hhZWxfamFja3Nvbl9jaGVmBGNwb3MDMQRwb3MDMQRwdANzZWN0aW9uc19jb2tlBHNlYwN5bl90b3Bfc3RvcnkEc2xrA2phY2tzb25jaGVmcg

.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'לינק בעייתי הנה הראיון'
לינק בעייתי הנה הראיון
29/07/2009 | 16:01
1
1
LOS ANGELES – On the day Michael Jackson died, his personal chef says her first hint of something amiss was when his doctor didn't come downstairs to get the juices and granola he routinely brought the King of Pop for breakfast each morning.

Kai Chase, a professionally trained chef hired by Jackson to maintain a healthy food regimen, recalled in an interview with The Associated Press the singer's final days. She also spoke about the role of his personal physician, Dr. Conrad Murray, who is now the focus of a manslaughter investigation.

Chase said Tuesday that she had gotten used to seeing Murray coming and going from the mansion. The doctor usually arrived about 9 or 9:30 p.m. and would go upstairs to Jackson's room, and she said she would not see him again before she left — sometimes late in the evening — but understood he was staying the night.

In the morning, when she arrived for work, Chase said she would see the doctor coming down the steps carrying oxygen tanks. When Murray didn't come downstairs the morning of June 25, "I thought maybe Mr. Jackson is sleeping late," Chase said.

"I started preparing the lunch and then I looked at my cell phone and it was noon. About 12:05 or 12:10 Dr. Murray runs down the steps and screams, 'Go get Prince!' He's screaming very loud. I run into the den where the kids are playing. Prince (Jackson's oldest son) runs to meet Dr. Murray and from that point on you could feel the energy in the house change.

"I walked into the hall and I saw the children there. The daughter was crying. I saw paramedics running up the stairs."

At that point, Chase said, the small group that was gathered — the children, their nanny, a housekeeper and Chase — held hands and began to pray. As paramedics raced up to the room, Chase recalls, "We were all praying, 'Help Mr. Jackson be O.K.'

"Then everyone was very quiet."

At about 1:30 p.m. she said security guards told her and other staff to leave the property because "Mr. Jackson was being taken to the hospital."

When she came outside, she said, ambulances were in the courtyard and a crowd had gathered.

Chase, 37, who has cooked for other celebrities and comes from a show-business family, was hired by Jackson in March, let go in May, then returned on June 2. She said the pop star's focus was on fresh, healthy food for him and the children.

She said she prepared meals for the family and occasionally for Murray. She said Jackson was in training for his upcoming shows in London and told her: "You have to take care of me."

On most days, she said, Murray would bring Jackson the special fruit juice drinks Chase prepared for him, followed by granola with almond milk. For lunch, Jackson would eat with the children from a menu that included such things as spinach salad and chicken.

Murray sometimes joined them for dinner, which might be a seared ahi tuna. She said the doctor conferred with her about the 50-year-old pop singer's food and made sure that he ate.

The only oddity was the oxygen tanks. Chase said she never asked about the purpose of the oxygen and she saw no sign that Jackson was on drugs or was in failing health.

"Normally in the morning, he would bring oxygen tanks from upstairs downstairs, one in each hand," she said.

Authorities searched Murray's Las Vegas home and medical office Tuesday as part of an investigation that included raids last week of his clinic and storage in Houston.

With toxicology reports pending, investigators are working under the theory that the powerful anesthetic propofol caused Jackson's heart to stop, a law enforcement official told The Associated Press. Murray told investigators he regularly administered the drug to help Jackson sleep, and had done so sometime in the early morning of June 25, according to the official, who spoke on condition of anonymity because the investigation is ongoing.

Propofol is supposed to be administered only in monitored medical settings by trained personnel; the official told AP that Murray left the bedroom and returned to find the star unresponsive. Police have said Murray is cooperating and have not labeled him a suspect, and his lawyer, Edward Chernoff, has said the doctor "didn't prescribe or administer anything that should have killed Michael Jackson."

Like Murray, Chase said she was hired to accompany Jackson to London for his comeback concerts and the request was personally made to her by his 12-year-old son, Prince Michael II.

"Prince said, 'Daddy wants me to tell you he wants you to go to London with us,'" she recalled. "I said, 'Tell your daddy that I'm pleased and honored."

She said she had already filled out paperwork and submitted a copy of her passport to the Jackson staff and expected to leave for London on July 3.

On June 23, she said Jackson told her: "I'm packed and I'm ready to go." Two days later, he was dead.

It was the end of her dream job and an idyllic time in Chase's life, a time that had begun in March with a call from Jackson's assistant, Michael Williams. She was told that "a client" wanted her services as personal chef but she was not told the client was Jackson until she was hired.

"I couldn't believe it," she said. "I asked him if I was on 'Candid Camera.' I said, 'Am I being punked?'"

She said Jackson had seen her resume which included jobs cooking for Macy Gray and Jamie Fox as well as catering a fund raiser for President Barack Obama. She said he also knew she was from a multiracial background and her godfather was Redd Foxx.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'המשך'
המשך
29/07/2009 | 16:02
1

But before she started she had to pass muster with three other people: the Jackson children.

"I came to the house and the first people I met were the kids. They started interviewing me," she said. "They told me: 'We're into healthy eating."

When they approved her, she went to work and "We developed a really great bond."

Most days, she said, Jackson made a point of having both lunch and dinner with the children, Prince, 11-year-old Paris; and 7-year-old Prince Michael II, known as Blanket, and each meal was preceded by Paris saying grace. After weeks of healthy food, she said she wrote Jackson a note with a suggestion:

"I said, 'What about doing comfort-food Saturdays? We could do barbecued chicken and corn on the cob, maybe Mexican food or soul food.'" She said he loved the idea, but as the concerts approached, healthy eating returned full time.

"He said, 'I'm a dancer,' and he wanted food that would not make him cramp up while he was dancing."

She now treasures little notes she received from the children and from Jackson and a present he gave her.

"One day he handed me a little gift bag and said, 'This is for you from me and the children.' He had given me an iPod Touch because the children told him I still had a Walkman. It had the 25th anniversary 'Thriller' album loaded on it."

She said she has visited with the children since Jackson's death and they are doing well. "They have so many cousins to play with."

As for Chase's future, she said Jackson encouraged her to write a cookbook and she has written one tentatively titled, "Fit for a King." It includes recipes she cooked for Jackson and the story of the time she worked for him.

"He was an inspiration to me," she said.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מה??איזה מנוול.......אם זה נכון......'
מה??איזה מנוול.......אם זה נכון......
29/07/2009 | 16:17
2
1
צריך להרוג אותו.
בייסורים.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'ימח שמם'
ימח שמם
29/07/2009 | 17:47
לצפיה ב-'מי הבא בתור שידבר? האינסטלטור שלו?'
מי הבא בתור שידבר? האינסטלטור שלו?
29/07/2009 | 18:07
1
1
שיספר באיזה נייר טואלט הוא היה משתמש??

מגעיל אותי כל הקטע הזה..ובטח גם משלמים להם על זה

שיתנו לו לנוח כבר לעזאזל
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'השפית רואיינה אישית ע"י האסושיאטד פרס'
השפית רואיינה אישית ע"י האסושיאטד פרס
29/07/2009 | 18:26
2
והם לא משלמים על ראיונות.

אחד מאחיו של ג'קסון ולה-טויה התראיינו לצהובונים בריטיים תמורת תשלום נכבד. ג'ו ג'קסון התראיין ל-ABC (אם אני לא טועה, או אחת הרשתות הגדולות האחרות בארה"ב) וקיבל תשלום עקיף - על סרטונים של המשפחה, שמסר לערוץ. התשלום על פי השמועה היה 200,000 דולר. כמדומני שכך גם הגיעו התמונות המשפחתיות של ג'קסון ל-OK (או "הלו" או מה שזה לא היה).
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מה שחבל באמת הוא'
מה שחבל באמת הוא
29/07/2009 | 17:43
22
2
שגאוויון חי ומייקל במ -והכל התחיל בשרשרת של חוסר מזל-כשדברים רעים קורים הם באים בצרורות.

כל מי שדאג לעשות למייקל איכשהו משהו רע ולפגוע בו,כדי לקבל משכורת או סתם בשביל הסיפוק מלהכאיב לאנשים אחרים ומקנא מגיע לו לחיות הרבה זמן אבל בייסורים- ועם תמונות של מייקל וילדיו מול הפנים מחייך ומחבק אותם.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'את מאחלת מוות לילד? '
את מאחלת מוות לילד?
29/07/2009 | 18:28
19
1
ועוד ילד שניצל מסרטן?

הייתי מציעה להזהר בהתבטאויות כאלו.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'לא, היא מאחלת מוות למישהו'
לא, היא מאחלת מוות למישהו
29/07/2009 | 18:37
3
שעשה רע והרס חיי אדם אחר בשביל כסף.
האמת גמאני תמיד אמרתי לא להאשים את הילדים, זה אשמת ההורים אין מה לעשות.
רק שמה, עכשיו ה"ילד" הזה..  הוא כבר בן 20
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'הוא כבר לא ילד והייתי מאחל לו סרטן חוזר'
הוא כבר לא ילד והייתי מאחל לו סרטן חוזר
29/07/2009 | 18:38
9
1
ומוות ביסורים לו ולאמא הבהמה שלו
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'תשובה לשניכם '
תשובה לשניכם
29/07/2009 | 18:49
8
1
זה שהוא לא ילד כיום זה לא מעלה ולא מוריד. הוא היה ילד בעת העלאת ההאשמות, ואתה מאחל לו מוות (ועוד ביסורים) על דבר שעשה בעת היותו ילד. הוא גם לא קיבל כסף, למיטב זכרוני.

שנית, יתכן שהוא אמר אמת. ולו בגלל הספק הזה, הייתי נזהרת מלהתייחס אליו - ואל המשטרה! -  בצורה כזו. אני בטוחה שגם אתם לא מעוניינים שילדים יימנעו מלדווח על פגיעה בהם, מחשש שיתנכלו להם. אנחנו, כחברה, לא מעוניינים בכך.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'יתכן גם שאת Zונה אז?'
יתכן גם שאת Zונה אז?
29/07/2009 | 19:31
7
לצפיה ב-'לא הבנתי. שמא תסביר? '
לא הבנתי. שמא תסביר?
29/07/2009 | 19:45
6
לצפיה ב-'ההשוואה שלך לא ממש הגיונית '
ההשוואה שלך לא ממש הגיונית
29/07/2009 | 21:57
4
1
אבל אני מבינה מה אתה רוצה לומר בבסיס.   למעשה, גם אם מניחים שארוויזו שיקר, זה לא היה משום שהוא "המציא" משהו תלוש - נהפוך הוא. משפחת ארוויזו ידעה שהיו האשמות כאלו בעבר, שכן השמועות על הקירבה של מייקל לילדים נפוצו עוד בשנות השמונים. ניתן לטעון שמשפחת ארוויזו ניצלה את השמועות האלו, מתוך הנחה שאנשים יאמינו להם *בגלל* עברו של מייקל. אבל, בדיוק מאותה סיבה, ניתן לומר שאין עשן ללא אש.

אישית, אני לא יודעת מה הלך שם. אני עדיין בדעה - אותה כתבתי כאן לפני יותר משבוע - שג'קסון לא עשה בחוכמה, בלשון המעטה, כאשר המשיך להתערועע עם ילדים ולישון אתם באותו חדר או באותה מיטה, לאחר שכבר הועלו האשמות נגדו בעבר.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'אין כאן עניין של חוכמה'
אין כאן עניין של חוכמה
29/07/2009 | 22:08
1
1
מייקל נשאר מייקל, אדם מדהים שלא מעניין אותו מה חושבים כל השאר הוא לנצח נשאר תמים עם כוונות טהורות.. למה שהוא יתחיל לשנות את דרך החיים שלו רק בגלל שרוב האנשים הם אטומים ובעלי מחשוות מעוותות שבכוח מוצאים עוותים בכל דבר טהור ותמים.. הוא מרגיש בנוח עם ילדים כי הם תמיד קיסלו אותו כמו שהו ולא ביקרו אותו.. זה מה שאהיה מיודח במייקל התמימות והטהורות הזו שכולם מאבדים כבר בגיל 13 היום...  הילדים היו הדבר שמייקל חי ונשם עבורו.. להפסיק להתרועע עם ילדים זה היה כמו להפסיק לנשום ולהכנס לעולם של בדידות מוחלטת מוקפת בבוגרים רודפי בצע וחרסי כל רגש.. אף אחד פשוט לא יכול להבין את זה מלבד מייקל ואולי חלק מהמעיריצים שלו שניסו להכיר אותו באמת...

עזבי, לא כייף להתוכח איתך.. את נחמדה מידי..

מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-''
29/07/2009 | 22:48
1
אפשר להנות מחברת ילדים, בלי לעשות דברים שגורמים למבוגרים מהשורה להרים גבות ולחשוד. כמו לישון איתם. והוא עשה זאת לא פעם ולא פעמיים. גם לאנשים תמימים יש עורכי דין, יועצים, אנערף, שיודעים להגיד להם "סטופ - זה עשוי להיות נזק לתדמית שלך, לקריירה, ואף תהיה חשוף לתביעות". ואנשים שפועלים בהגיון, יודעים להקשיב להם.

מעבר לזה, אני חושבת שהאידאליזציה שמייקל עשה לילדות (childhood) ולילדים, לא היתה מאוזנת או בריאה. אומרים שהוא עשה את זה בגלל החסכים בילדות שלו, וזה הסבר שאני מקבלת. (אגב, היה ממש קורע לב לקרוא את עדות השוטר - אם היא אכן הפרסום נכון - על כך שבחדר השינה של מייקל לאחר מותו נמצאו דפים עליהם כתב "ילדים הם תמימים" ו"ילדים הם מתוקים". לי, לפחות, זה נראה כמו מישהו שמאוד סבל בילדותו, שהמסר שהוא קיבל מסביבתו היה בדיוק הפוך, וכעת הוא מנסה "לשדר" לעצמו את המסרים שלא שמע אז).

אבל דחילק, באיזשהו שלב אדם אמור להתאפס, ולו בעזרת אנשי מקצוע. להשאר ילד נצחי זה לא דבר טוב. התבגרות היא חלק חשוב, בלתי נמנע, ומספק, של החיים.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
30/07/2009 | 14:12
1
אני חולקת עלייך בנקודה הזו, אבל נסכים שלא להסכים.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'ילד שמייקל הציל אחרת לא היה לו שום סיכויייייי'
ילד שמייקל הציל אחרת לא היה לו שום סיכויייייי
29/07/2009 | 18:50
6
1
הילד הוא זה שבגללו נהרסו למצייקל החיים אחרי באשיר המקולל.
הרי הילד העיד נגד מייקל.........נכון שצריך להיזהר בהתבטאויות כאלה.....וייתכן שאפילו המלך מייקל האלוהי לא דיבר כמוני מעולם....אבל ידוע שכאשר מישהו כואב ומלא בצער אין לשפוט אותו או להתייחס אל דבריו.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'רגע רגע רגע....'
רגע רגע רגע....
29/07/2009 | 20:16
5
1
.הילד הזה שמראיםב ראיון של באשיט- זה ששם על מייקל את הראש והחזיק לו את היעד- זה הילד שהעיד על מייקל לרעה?!
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'כן, זה הילד'
כן, זה הילד
29/07/2009 | 20:22
4
לצפיה ב-'אבל אבל!!!'
אבל אבל!!!
29/07/2009 | 21:21
1
חשבתי שהילד הזה חושב שמייקל הציל אותו?!....
ושמייקל נתן לו כל כך הרבה?!
מה לעזאזל?!
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'זה הילד דיאנה??? אני בשוק!!!!'
זה הילד דיאנה??? אני בשוק!!!!
30/07/2009 | 13:55
2
לצפיה ב-'כן, זה גאווין ארביזו'
כן, זה גאווין ארביזו
30/07/2009 | 15:04
1
1
חתיכת כפוי טובה! ההורים אשמים
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'כפוי טובה...'
כפוי טובה...
30/07/2009 | 15:31
1
זו מילה עדינה..
המיץ של הזבל של השונאים שלנו יותר טוב ממנו!!

איך הוא עשה למייקל דבר כזה???
למה??
בגלל בצע כסף?!  בטוח הוריו הם אלו שלחצו עליו..אבל הוא לא היה צריך להכנע מסכת השקרים והעלילות הללו
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'הצעת פשרה לריב:'
הצעת פשרה לריב:
29/07/2009 | 22:44
1
אולי את תמותי?
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'גאווין וכל משפחת ארויזו וצ'אנדלר חייבים למות '
גאווין וכל משפחת ארויזו וצ'אנדלר חייבים למות
29/07/2009 | 22:17
1
1
אבל מה למות, מוות ביסורים איטיים וקשים.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'|כן'
|כן
29/07/2009 | 22:46
1
וגם כל מי שלא חושב ככה...

כפרע אני על מייקל יא מלך אין אין עלייך נשמהההההההה!
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'לשמוע את הקול של מייקל...'
לשמוע את הקול של מייקל...
29/07/2009 | 17:46
1
1
מצד אחד זה עושה לי טוב...
מצד שני אני מרגישה כאילו אנחנו פולשים לו לפרטיות יותר מידי..
אני בטוחה שהוא לא היה מרוצה שכל העולם שומע את זה עכשיו..
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'בינתיים לא שמעתי'
בינתיים לא שמעתי
29/07/2009 | 23:18
1
אני לא מבינה מי החליט לחשוף את זה?
אחד מה"חברים" המדהימים והנאמנים שלו?
אולי אותה קרובת משפחה????
ובקשר לדברים אחרים כמו תמונות של הילדים שככל הנראה המשפחה משחררת -מייקל היה מאשר את זה???.
לגבי קטעי וידאו ששוחררו,קשה לי להאמין שמי שראה/רואה את הסירטונים האלו,יכול להכחיש איזה בן אנוש/אבא מדהים (שאני מאחלת לכל ילד) מייקל....
בטוח מוריד להרבה צינים את האף :)
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'לפי דעתי זאת שיחה פרטית '
לפי דעתי זאת שיחה פרטית
29/07/2009 | 18:16
1
1
ואנו לא צריכים לשמוע אותה.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'גם התוכן לקראת הסוף לא הולם חחח'
גם התוכן לקראת הסוף לא הולם חחח
29/07/2009 | 18:26
לצפיה ב-'זה באמת מדהים לשמוע אותו'
זה באמת מדהים לשמוע אותו
29/07/2009 | 18:57
10
2
חחח קלטתם את הקטע שהוא אמר שהוא זרק נעליים על ג'ו ג'קסון? פעם ראשונה שאני שומעת אותו מקלל!!

Music4Life אני בהחלט מסכימה- ג'ו היה צריך למות במקום מייקל. הוא שקרן מטונף! זבל של בנאדם (אם אפשר לקרוא לו בנאדם בכלל)
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'כיף שמסכימים אותי תודה לך dirty diana1'
כיף שמסכימים אותי תודה לך dirty diana1
29/07/2009 | 19:11
3
1
אני לא מתביישת להגיד על ג'וסף שאמן והיה מת..כי וואלה המציאות היא מה שהיא, הוא נהג להתעלל נפשית ופיזית במייקל, מבחינתי, בנאדם כזה, מגיע לו מוות...הוא הרס למייקל את החיים
ועוד הוא "מתגאה" בזה שהוא האיש ש"בנה" אותו חה חה...ממש...אולי הוא נתן לו דחיפה אבל מייקל בצעמו אמר שאבא שלו סתם מבזבז כסף והוא לא איש עסקים מבריק, שהוא עשה לו את ההתחלה, אבל משם מייקל כבר הפך לאיש עסקים בעצמו שניהל את עצמו, אז שילך להז*** שישב בשקט ולא ישקר שקרים לכל העולם. הזבל הזה למה הרע בדר"כ מנצח, למה
כמוה אימרה "צדיק ורע לו, רע וטוב לו"....כמה שזה מקומם אותי אתם לא יודעים.....
טוב שלמייקל יש שכל והוא לא נכנע ליצור הזה שנקרא "אבא שלו"

וכן חופשי זה היה מצחיק שהוא סיפר שהוא זרק עליו נעל, חחחחחחחחחחחחחחחחחחח, אני מעריכה את האומץ שיש למייקל ככה לצאת נגד אבא שלו, הוא היה בסה"כ עדיין ילד קטן וחלש. האחים שלו אמרו לו
שהוא משוגע שהוא עושה את זה, אבל אני מסתכלת על זה כגבורה. סליחה אבל כמה שנים הוא יכול לאכול מהאבא המסריח הזה חרא יש גבול, וזכותו להשיב מלחמה, כמה שהוא יכול....
כל כך מכעיס אותי....
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'*שמסכימים איתי'
*שמסכימים איתי
29/07/2009 | 19:13
לצפיה ב-'חחחחחחח הקטע האחרון הרג אותי מצחוק'
חחחחחחח הקטע האחרון הרג אותי מצחוק
29/07/2009 | 20:49
2
בוידאו הראשון. אם מייקל היה יודע שכולם שומעים את זה עכשיו הוא היה ממש מסמיק מבושה....  
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מסכימה גם'
מסכימה גם
30/07/2009 | 18:49
1
הוא עשה נכון שיצא נגד אביו ולא כמו אחיו ...מה משוגע ,הוא אבא שלך הוא לא צריך  להתעלל בך.וזה הרג אותי לראות בראיון אחר את הוריו של מייקל עם ג'רמין והוא עוד מסכים עם אבא שלו,שלא יודע על מה מייקל מדבר.תגידו אתם רציניים?! הוא אח שלכם אתם צריכים להגן עליו במיוחד שהוא יותר קטן מכם.
והאימרה הזו...כל כך נכונה והרבה פעמים אני משתמשת בה וחושבת כמה שהיא נכונה עד כדי ציניות,כאילו בשביל מה יש אנשים טובים ? כדי שלרעים יהיה טוב?
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'גל=גם'
גל=גם
30/07/2009 | 12:47
לצפיה ב-'אין לגו'זף קשר עם הילדים של מייקל?!'
אין לגו'זף קשר עם הילדים של מייקל?!
03/08/2009 | 00:16
3
1
אז אני מבינה שהוא לא גר עם קת'רין?
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'הוא גר בלאס וגאס'
הוא גר בלאס וגאס
03/08/2009 | 10:03
2
1
והילדים עם קת'רין בלוס אנג'לס,הוא אמר בלארי קינג שהוא לא בקשר רציף עם הילדים.
שוב,נראה לי אחד מהתנאים של דבי רואו למשמורת של קת'רין.
טוב שהוא נמצא רחוק ממנו,ילדים צריכים סביבה אוהבת ולא להיות עם בן אדם שהיה הופך אותם למכונת כסף
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'יש לך במקרה קישור לראיון הזה? תודה מראש.'
יש לך במקרה קישור לראיון הזה? תודה מראש.
03/08/2009 | 21:41
1
לצפיה ב-'בבקשה....'
בבקשה....
03/08/2009 | 22:30
1
חלק ראשון:
http://www.youtube.com/watch?v=I_QwC6-603E
בצד יש את שאר החלקים
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'Music4Life-קבלי תיקון קטנטן לדברייך היפים'
Music4Life-קבלי תיקון קטנטן לדברייך היפים
30/07/2009 | 14:08
1
1
ג'ו ג'קסון ימ"ש היה חרא גדול...
ולא קטן. (כמו שכתבת)

נב

הוא עדיין חרא. (בעבר, הווה ועתיד)
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מייקל צודק :)'
מייקל צודק :)
30/07/2009 | 17:39
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/07/2009 | 20:03
5
1
חלק ראשון- מייקל לא נשמע פה כזה תמים כמו שחושבים חחח תראו עד הסוף! , החיקוי של ג'ו הורס!
חלק שני- גדול איך שהוא מספר שהוא אמר לאבא שלו שאם הוא ימשיך להרביץ לו הוא לא יופיע יותר!!
כיף ממש לשמוע אותו ולא התאפקתי אבל הוא בטוח היה שונא את זה שהקליטו אותו בסתר ופירסמו...
וההקלטה היא משנות ה-90 המוקדמות...כי הוא אומר שהוא מעל 30...אחר כך שהוא בן 33...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מייקל המלךךךךך'
מייקל המלךךךךך
29/07/2009 | 21:47
4
1
מייקל מאוד תמים מבחינת הטוהר ואהבה הנקייה שיש לו בלב מבחינת הנתינה שלו - הכל ללא תנאים ללא סייג
אבל הוא רק בן אדם בשר ודם כמו כולנו , ברור שהוא לא היה תמים מבחינה של טיפשות חוסר יכולת לפתוח את הפה ולהגן על עצמו.
מייקל היחיד במשפחה שיצא על אבא שלו כמה פעמים כבר כשהיה ילד קטן......לעניות דעתי כל ההופעות של מייקל בתקשורת לא הראו את מי שהוא באמת מהבחינה של אדם שיש לו יכולת לדבר ולהגן על עצמו בחוצפה אולי אחת הסיבות לכן היא שהוא יצר סביבו תדמית מסויימת ולא יכל לשבור אותה ואולי הוא גם לא רצה מעבר למה שכן עשה....

כי כל אחד אחר היה כמו שור נלחם בתקשורת מייקל נשאר שלם עם עצמו והמשיך להיות ולהישאר מי שהוא - אולי גם בשל העובדה שלא משנה מה תמי רק נוספו לו מעריצים....תמיד הלכו שבי אחרי הטוהר וההילה הנדירים שאפפו אותו.

כי אף אחד אחד לא היה יכול להישאר כ"כ מושלם וה' ועדיין להיות צנוע ועם רגליים הכי בקרקע שאפשר.....

פעם טענו שכל אדם שמגיע איכשהו לגדולת האלוהות מת ממשהו....

סופר-מן ניסה להגיע לשמיים וקיבל מה שקיבל
בניניי התאומים היו גבוהים מידי ונפלו
היו כל מיני השוואת משונות

ומייקל היה ה' על פני האדם - כנראה שה' הגורל המזל ידעו שאחרי ה-50 יווספו למייקל עוד איזה 3 מילארד מעריצים ואז הוא יהיה  הופך להיות האדם הכי האוהב בעולם והכי נטהור בעולם שהיה אי פעם במייוחד במעמד שלו (הכל זאת כבודם של הטהורים ויפי הנפש שלא במעמד זה צריך להישמר) היה הופך להיות במעמד גבוהה יותר מכל דת אחרת שאנשים בעולם אוהבים - ולכם לקחו אותו מוקדם מידי.....אל תקחו את זה ברצינות סתם עוד דרך להראות את הנפש של מייקל ומי שהוא בעיניי.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-' '
30/07/2009 | 14:04
1
1
נכון מייקל באמת היה וישאר יחיד במינו
ממש התברך בכל מכל
כשרון
מראה
וטוב לב.

באמת מלך אמיתי ולכן כל כך עצובבבב....
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'איים באד יש לך מסר נוסף.'
איים באד יש לך מסר נוסף.
30/07/2009 | 15:59
לצפיה ב-'אמנם לא מסכימה איתך שהוא אלוהים..'
אמנם לא מסכימה איתך שהוא אלוהים..
30/07/2009 | 14:18
1
1
אבל לא רחוק מדרגה של מלאך על פני האדמה..
מה גם שיש הרבה בדברייך-ולדעתי התרגום של מה שניסית להסביר הוא-
שמייקל אכן היה בדרגה כ"כ גבוהה וכ"כ נערץ..וזה רק הלך לגבור..

לדעתי הוא מת (גם בגלל) עין הרע וקנאה.

אני מקוה שמי שהיה לו חלק אפילו עקיף בגרימת מותו
של המלך להרקב למוות בייסורי תופת.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'שיירקב*'
שיירקב*
30/07/2009 | 14:18
לצפיה ב-'WOW מדהים'
WOW מדהים
29/07/2009 | 21:45
לצפיה ב-'ההקלטה הזו מאד מעניינת היא חושפת בפנינו מייקל'
ההקלטה הזו מאד מעניינת היא חושפת בפנינו מייקל
29/07/2009 | 23:00
1
2
שונה. לא איזה gullible אלא אדש שקול מאד אחרי ומודע לממתחש סביבו.. ממש לא פרייר ילדותי כמו שכולם חושבים... זה מחזק את הסיפורים עליו כאדם בעל צד של איש עסקים קשוח ולא מתפשר.. זה מיקל מתנהג בטבעיות כאשר הוא מניח שהוא בסביבה אנונימית ללא מצלמות או מקרופונים.. מעניין מי צוטט לשיחה.. מי זו הגלנדה הזו? לפי פורום KOP היא אשתו של אחד האחים יתכן וראנדי...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'כלנדה'
כלנדה
30/07/2009 | 00:43
2
אני הבנתי שזאת אמא של אחד הילדים שמייקל היה איתו בקשר ובעלה הקליט את השיחות מבלי שהיא ידעה עליהם.
שים Glenda surfaced בגוגל
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך '
מסכימה איתך
29/07/2009 | 23:02
1
2
לדעתי זה ממש לא בסדר שהעלו את השיחה הזאת לאינטרנט. זו שיחה פרטית.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'כן אבל'
כן אבל
30/07/2009 | 00:34
2
תודי שזה מסקרן ואי אפשר לעמוד בפיתוי

לפחות  לא עושים על זה כסף , כמו שכל אחד שפגש את מייקל לשנייה עושה
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'איך לא פירסמו את הקלטות האלו באף מקום??'
איך לא פירסמו את הקלטות האלו באף מקום??
30/07/2009 | 09:27
2
הרי הצהובונים היו חוגגים על זה...או שפיספסתי משהו?!

וזה באמת נשמע כמו מייקל
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'ממש מתלבטת אם להיכנס לזה או לא.. דעות? ):'
ממש מתלבטת אם להיכנס לזה או לא.. דעות? ):
30/07/2009 | 17:59
17
לצפיה ב-'למה לא..?'
למה לא..?
30/07/2009 | 18:12
16
2
בגלל שלא היה צריך לפרסם את זה..?

זה כבר פורסם, אז לפחות שאנחנו נראה את זה ולא סתם אנשים או כאלה שנהנים לשנוא...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'פרסמו, אבל עדיין לראות את זה זה ממש להידחף '
פרסמו, אבל עדיין לראות את זה זה ממש להידחף
30/07/2009 | 18:27
15
2
לחיים שלו
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-''
30/07/2009 | 19:36
13
1
אני מבינה אותך.לי זה עשה רע כי גם ראיתי איזה מתוק הוא כבנאדם (אוףףףףף) וגם כי הרגשתי שאני חודרת לפרטיות של בנאדם בלי זכות.אני מאוד קנאית לפרטיות שלי ואם היו מפרסמים שיחות אישיות שלי הייתי מרגישה רע.אני ממש מקווה שאיפה שמייקל לא יהיה,הוא מרגיש את האהבה הגדולה שלנו אליו וסופסוף הוא לא מרגיש לבד
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'בדיוק.. אני סקרנית מאוד אבל לא רוצה לחדור לו'
בדיוק.. אני סקרנית מאוד אבל לא רוצה לחדור לו
30/07/2009 | 19:44
12
2
לפרטיות
BTW, בלי קשר, כששאלתי אם מישהו יכול לשלוח לי שירים של מייקל אמרתם שעדיף לקנות אלבום ואמרתי שאם אוהב את השירים אני אקנה- אז התחדשתי בBAD :)
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'תתחדשי '
תתחדשי
30/07/2009 | 23:03
1
לצפיה ב-'תודה :) ^^'
תודה :) ^^
30/07/2009 | 23:42
לצפיה ב-'או! יופי! תתחדשי!!! '
או! יופי! תתחדשי!!!
31/07/2009 | 01:56
לצפיה ב-'משהו קטן-היה לך ספק בכלל לגבי אם תאהבי? '
משהו קטן-היה לך ספק בכלל לגבי אם תאהבי?
31/07/2009 | 01:57
7
לצפיה ב-'כן, היה ספק, אבל אני מכורה לדירטי דיאנה אז '
כן, היה ספק, אבל אני מכורה לדירטי דיאנה אז
31/07/2009 | 02:15
6
זרמתי... מה גם שזו מתנה שאחי החליט לתת לי, אז בכלל
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'טוב.. אז לנו לא היה ספק שתאהבי.. זה מייקל '
טוב.. אז לנו לא היה ספק שתאהבי.. זה מייקל
31/07/2009 | 09:02
1
כאילו דההההה !  
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'תמיד יש ספק, לא הכרתי את רוב האלבום '
תמיד יש ספק, לא הכרתי את רוב האלבום
31/07/2009 | 10:32
אבל אם אחי משלם... XD
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'חחח ספרי לי על זה '
חחח ספרי לי על זה
31/07/2009 | 14:42
3
אחד האלבומים הטובים שלו!!! והשיר DIRTY DIANA מדהים ;)
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'זה האלבום היחיד שאני מכירה במלואו, אבל כן'
זה האלבום היחיד שאני מכירה במלואו, אבל כן
31/07/2009 | 18:28
2
1
בפני עצמו הוא מעולה, אני ממש שמחה שקניתי אותו :):)
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'או יותר נכון שאח שלך קנה לך '
או יותר נכון שאח שלך קנה לך
31/07/2009 | 21:15
1
לצפיה ב-'נו, הוא הבטיח לפצות אותי אחרי הבר מצווה שלו'
נו, הוא הבטיח לפצות אותי אחרי הבר מצווה שלו
01/08/2009 | 02:25
על שנים של הזנחה בימי הולדת..
זהוזה [איך קוראים לך?]- לאט לאט, אין מה לתכנן מעכשיו :)
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'יפה לך, תתחדשי!עכשיו...'
יפה לך, תתחדשי!עכשיו...
31/07/2009 | 22:28
אחרי שרכשת את BAD הצעד הבא,
תזכירי לי מה עוד מהאלבומים חסרים לך?!;)

INVINCIBLE חובה לרכוש, אגב!
(את תאהבי, ואל תקשיבי לביקורות חיצוניות!)
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-''
30/07/2009 | 19:41
אני מבינה אותך.לי זה עשה רע כי גם ראיתי איזה מתוק הוא כבנאדם (אוףףףףף) וגם כי הרגשתי שאני חודרת לפרטיות של בנאדם בלי זכות.אני מאוד קנאית לפרטיות שלי ואם היו מפרסמים שיחות אישיות שלי הייתי מרגישה רע.אני ממש מקווה שאיפה שמייקל לא יהיה,הוא מרגיש את האהבה הגדולה שלנו אליו וסופסוף הוא לא מרגיש לבד
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'חלק 4'
חלק 4
31/07/2009 | 17:48
4
1
אני ממש מרגישה פושעת אבל לא יכולה להתאפק!

http://www.youtube.com/watch?v=UsH7QLNVnNY&feature...

מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'אין רע בלשמנוע את זה! חבל שאין יותר חלקים...'
אין רע בלשמנוע את זה! חבל שאין יותר חלקים...
31/07/2009 | 19:21
3
1
זה הי המזה מעניין

אני מבינה מאוד למה תרגישו רע, גמני איפשהוא מרגישה שאני חודרת לפרטיות שלו שממילא לא משמ היתה לו...כי הוא מדבר איתה שם דברים ממש ממש אישיים ומדבר בצורה אחרת מהצורה בה הוא
מתראיין, הוא הכי אמיתי שיש, בלי צינזורים וזה מאוד מאוד מעניין ומסקרן. זה כבר יצא ופורסם, זה לא אנחנו אשמים, זה לא אנחנו עשינו את זה, הוצאנו את זה החוצה..והפיתוי גדול מידי, מה לא נשמע
כבר הרבה שמעו את זה..אז...מזה משנה אם עוד כמה ישמעו, בתכלס מזה כבר משנה הפרטיות שלו נפגעה ככה או ככה.

זה נורא מעניין איך שהוא מדברת, מה שהוא אומר ומספר...הכל אמת. זו היא האמת האמיתית. ושהוא מקסים בעיניי
מגעיל אותי נורא לשמעו מה האחים שלו עשו, אבא שלו עשה...שכבו ככה עם בחורות לידו וגם אבא שלו...איכס זה מגעיל. רק בגלל שהם היו מפורסמים והיתה להם תהילה והם יכלו להשיג המון בחורות, זו דרל להתנהג להשפיל נשים ולהייחס אליהן ככה ותךראו את מייקל, כזה תמים, מלאך, חמודי, בחיים לא יעשה מה שהם עושים...הוא נגעל מהם עד עמקי נשמתו. רק רצה מערכת יחסים אמיתית, לדעת מזה מערכת ילחסים נורמלית מבלי שירצו אותו בשביל הכסף, שרק יאהבו אותו, אמר שהוא הבנאדם הכי בודד בעולם למרות שיש לו מליוני אוהבים...עדיין זה בדידות...כל כך עצוב...מייקל אשכרה היה טוב מידי לעולם הזה
תראו לי עוד בנאדם שהיה כזה טהור, כזה טוב לב, כזה בלי "אגו גברי מגעיל", כזה בנאדם שרוצה אהבה ולא איזה מניאק נצלן עם אינטרסים. אין דברים כאלה, וואי טוב לב/תמים כמו מייקל לא יכול לשרוד בעולםהזה, פשוט לא יכול, כי יאכלו אותו חי בלי מלח.

הוא אמר שהוא רוצה לדעת מזה מערכת יחסים אמיתית לפני שמת, והוא לא גילה את זה לפני מותו...
עצוב נו...אין מילה אחרת.

כואב ברמות מטורפות.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'את צודקת'
את צודקת
31/07/2009 | 22:49
2
1
אנחנו מגלים הרבה דברים על מייקל מהשיחה הזאת ונחשפים ממש למחשבות והרגשות האמיתיות שלו וזה מקסים!
גם אני ממש אהבתי את זה שהוא נגעל מההתנהגות של אחיו ושל אבא שלו. ושהוא אמר לבחורה שג'קי התכוון לשכב איתה שלא תלך איתו כי הוא יפגע בה! איזה מתוק!

לגבי מערכת יחסים אמיתית- לפי דעתי הוא כן חווה מערכת יחסים כזאת, עם ליסה מארי.
הוא היה נראה מאוד מאושר איתה והרבה קרובים שלו אמרו שהיא הייתה אהבת חייו...אז לא יודעת אם אהבת חייו אבל מערכת יחסים אמיתית בטוח הייתה שם.
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'השיחה הזו '
השיחה הזו
31/07/2009 | 23:22
1
1
נחשפה במשפט?
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת בוודאות אבל'
אני לא יודעת בוודאות אבל
01/08/2009 | 10:48
1
אמרו פה שהשיחה שימשה כראיה במשפט...
מייקל ג`קסון >>
לצפיה ב-'איך אפשר לעשות את זה זה הורג אותי בא לי למות '
איך אפשר לעשות את זה זה הורג אותי בא לי למות
01/08/2009 | 16:48
23
ולבוא למייקל ולחבק אותו ולבקש סליחה בשם האנושות שגרמו לו צער רב כל כך
מייקל ג`קסון >>

הודעות אחרונות

12:59 | 15.07.14 Golden crown
11:58 | 20.06.14 thriller night

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ