הפרכת האבולוציה

Lu Tze

New member
זה מה שאמרתי,

אני לא עומד לבקש מאנשים לא להגיב למשהו, אבל כמובן שאף אחד לא מחוייב לתת תשובה. לדעתי אנחנו נטפלים לטפל פה, אני גם לא מבין מה הטעם בכל החוקים האלה (כן, פחות או יותר התחייבתי אליהם, ואני לא חוזר בי), בוא פשוט נתחיל לדבר ונראה מה יצא מזה, טוב?

ובכן Lu Tze נבנה את תיאוריית

האבלוציה יחד בצורה מסודרת מהתחלה ועד הסוף ואז נדון עליה סדר הדברים לקוחים מתוך דברי צבי ענבל אם יש לך הערות בקשר לסדר וכדומה נוכל לדון א. אבולוציה מולקולרית – היווצרות של החלבונים, חומצות הגרעין ושאר (עשרות?) הכימיקלים הנדרשים לחיים, וחייבים להיווצר בשלבים הראשוניים לפני הווצרות התא הראשון. ב. היווצרות התא הראשון, הפשוט – התאספות של מספר גדול מאד של כימיקלים החייבים להיווצר כל אחד לחוד, להחזיק מעמד עד למפגש ביניהם ליצירה של התא הפרימיטיבי. (בחזקת נס, לפי דעת הרבה מדענים) אם לא נוצרו המולקולות, לא יוכל להווצר תא פרימיטיבי. ג. היווצרות של יצורים רב-תאיים מהתא הפשוט. התפתחות הרביה המינית, צמחים אאוקריוטיים וכו'. אם לא נוצרו החיים הראשוניים לא יוכלו להיווצר יצורים כלל. ד. התפתחות של יצורים מפותחים עם תכונות יחודיות לכל אחד. הופעת מחלקות, סדרות, ומינים. (Speciation) – ללא תהליך זה העולם היה מאוכלס ע"י מיקרואורגניזמים פרימיטיביים בלבד. ה. הופעת תודעה אצל בעלי חיים מפותחים, והשיא: המוח האנושי. נקודה נוספת האם אתה מסכים עם זה: · אם אחד השלבים איננו אפשרי – כל התיאוריה לא אפשרית, כיוון שנזקקים לכל השלבים יחד, בזה אחר זה. דבר נוסף זכותך או זכותי לא לדון בנושא מסויים כי אין לך/אין לי ידע מספיק בו לדוגמא אם אתה חושב שלא למדת מספיק במושא האבלוציה המולקולארית אז זכות להעדיף להתחיל מדרגה אחרת באבולוציה ובהמשך נוכל לדון איתך או עם משהו אחר בינתיים כתבתי את סדר הדברים שמאמיני האבולוציה מאמינים שהיה אם יש לך הערות אתה מוזמן לכתוב. וכן בהמשך נדון על השיטה של האבולוציה בהתפתחות והברירה הטבעית

כתבתי לך פעם שלפי הידוע לי

השערת האבולוציה מתחילה שהיה מרק קדמון אם אני זוכר טוב כתבת לי שהיום חושבים אחרת או שאמרת זאת לגבי נושא אחר מה כוונתך? ואם יש לך קישור לכך

Lu Tze

New member
מצטער, אבל אין לי זמן לזה :)

חשבתי שמה שאתה רוצה לעשות זה פשוט להציג סתירות באבולוציה ולבקש ממני להסביר אותן, אבל אם אתה רוצה להתחיל מנקודת אפס, אני מצטער אבל לוח הזמנים שלי בזמן הקרוב פשוט לא מאפשר לי. יש לי בגרויות ומתכונות ואני לא יכול להקדיש לזה זמן, אלא אם זה יהיה נקודות ספציפיות. לכן, אני פורש :) מתנצל על אי ההבנה והצלחה עם IZIMAN. בנוגע להיווצרות החיים, מקור המידע שלי בנושא זה הוא לא האינטרנט, אבל אני בטוח שאם תלך לאייל הקורא או לידען ותחפש שם "היווצרות החיים" או "מרק קדמון" תקבל את המידע שאתה מבקש.

גוססי

New member
הערה:

יש לבצע הפרדה בין שאלת היווצרות החיים (אבולוציה מולקולרית) לבין התפתחות המינים (תיאוריית האבולוציה של דארוין על תיקוניה המודרנים), שכן זו האחרונה אינה תלויה בשאלה כיצד נוצר התא החי הראשון.

erez zon

New member
אתה מדבר איתי על חד צדדי?../images/Emo6.gif

עכשיו חנקת אותי מצחוק........רגע...תן לי להירגע....... אוקי...אתמול הצעתי לאופיר ב"נטעים" שיכנס לגוגול ויחפש "אבולוציה",אז תפתח רשימה ארוכה מאוד של מאמרים מדעיים וחומר מקצועי בנושא...אם תחפש מי הם המתנגדים היחידים לתאורית האבולציה,תמצא מכנה משותף מאוד מעניין כן....בוא אני כבר אגלה לך
הם כולם אנשים דתיים שרק המילה "אבולציה" מעבירה בהם צמרמורת(וזה כולל את "המדענים" שלכם כביכול...כמו מנחם בן נתן אביעזר,משה קאפח ועד ליצנים המבקרים את הביולגיה למרות שאין זה כלל תחום התמחותם
) אתר "חופש" מביא מאמרים אשר נכתבו ע"י אנשי מקצוע,מדענים הכותבים בתחומים בהם הם מתמחים בלבד.שים לב מהיכן לקוחה הכתבה הזאת שהבאתי ממגאזין מדע יוקרתי המידע על האבולוציה הוא כ"כ מפורט,כל תחומי המדע מאשרים כי התאוריה נכונה. לא אוהב את אתר "חופש"?כנס לאתר הידען,למדור ידען האבולוציה,וראה כמה האבולוציה היא עובדתית.

חבר

1. אין צורך להכנס לדקויות, ספק אם תוכל להבדיל בין "האב הקדמון" לקוף כשאתן לך תמונה של שניהם. 2. מצאו, ואני אתן לך את הקישורים לכך. בקשר לשאר גיבובי הפאניקה הדתית, שעשעת אותי מאוד.

חבר

היה שם מצלימה? הצג לי תמונות (לא שחזורים...) גם אני יכול לשחזר לא לחינם אמר חוקר האבולוציה המפורסם דובצנסקי מודה: "למעשה כל המאובנים שנמצאו הם קטועים ועל-פי-רב מתפתים החוקרים לספקולציות" Klotz, J.W. (1970) "Genes: Genesis and Evolution". Concordia Publishing House, St. Louis, p. 371. גם HODEN אמר על גולגולת של האדם הניאדטראלי ניתן לשחזר פרצוף של שינפנזה כמו גם פרצוף של פילוסוף. אז מה שייך להבדיל בתמונה אני ראיתי תמונה של נסיון שחזור של אותה גולגולת והפרצוף כל כך שונה שלא שייך בכלל לחשוב שזא אותה גולגולת פשוט מאוד כשיש לך גולגולת אתה מעצב את החיצוני שלה איך שבא לך אז אתה ידכול לדמות למה שאתה רוצה. ובקשר לשיעשעת אותי מאוד- הזלזול שלך לא מצריך תגובה המשך דיון כאן

Lu Tze

New member
אני מצטער שאני מתערב

(בדיוק אחרי שיצאתי מהדיון), אבל אני חייב לומר משהו, אם אכן מהגוגולת של האדם הניאנדטלי ניתן לשחזר גם פני אדם וגם פני שימפנזה זו לא הוכחה ששני המינים דומים עד כדי כך שאפילו אם החוקרים יתקלו בחולייה מקשרת בין האדם לאב הקדמון הכי קרוב לקוף-אדם הם לא יזהו אותו ככזה?

זה נורא משעשע...

שמישהו בכינוי "וינסטון סמית'" קורא לאדם אחר "חבר"... לא למדת כלום, אה?

למעלה