לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1249412,494 עוקבים אודות עסקים

פורום חופש

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום אתר חופש www.hofesh.org.il, העוסק בכפייה דתית. זהות יהודית חילונית. יציאה בשאלה. כפייה דתית. חופש מדת. מטיפים חרדיים. יש אלוהים? הקשר בין דת ומדינה. מדינת הלכה. פטור מהצבא לבחורי ישיבות. כשרות. נישואין אזרחיים. ברית מילה. בכל הנושאים האלה ובנושאים רבים אחרים עוסק אתר חופש. מטרת פורום חופש היא לשמש במה לכל מי שרוצה להגיב לנושאים המועלים באתר, או להתבטא בנושאי אתר חופש. טוב, האמת שזו לא המטרה היחידה. יש, כמובן, גם סיבות אגואיסטיות. אתר חופש הוקם בגלל שלוש סיבות עיקריות: סיבה אחת היא מקרים לא מעטים שבהם צעירים חילוניים הפכו לחרדים לאחר שמטיפים חרדיים השתמשו בשקרים, הפחדות וכל מיני טריקים מלוכלכים כדי לשכנע אותם. סיבה שנייה – החשש של מקימי האתר שאם הציבור החילוני לא יתעורר, ומהר, מדינת ישראל תהפוך בטווח הלא רחוק למדינת הלכה, ולא הרבה זמן אחרי זה תפסיק להתקיים. הסיבה השלישית – הכפייה הדתית. מטרת האתר הייתה להגביר את המודעות לנושאים האלה ולהניע את הציבור החילוני לפעול. מטרת הפורום היא לעזור בכך. מספר הערות: 
1. הפורום אינו מחליף את האתר, ומנהלי האתר אינם מתחייבים לקרוא את ההודעות שנכתבות בפורום (אתר חופש מנוהל ומתוחזק כולו בהתנדבות ומנהלי האתר די קורסים מהעומס גם כך). לכן אם יש לכם תלונה או תגובה למנהלי האתר אנא שלחו אותה גם ל- webmaster@hofesh.org.il. אם כתבתם מאמר מעניין או יש לכם תגובה שתרצו שתופיע באתר, כנ"ל (שלחו אותה לאתר חופש).
2.יש לשמור על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים באתר חופש ובפורומים של תפוז.
3. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה.
4. הפורום אינו לוח-מודעות, ולכן כל פרסומת, בעיקר שיווקית, תימחק ללא הסבר.
5. פורום חופש נועד לדיונים בנושאים המתפרסמים באתר חופש ואין מטרתו לשמש כבמה להחזרה בתשובה. הודעות שרובן ככולן הטפה להתחרדות ימחקו לאלתר.
כמו כן הודעות שנוסחם מתעסק בשאלות שהן דיסציפלינות שקריות כגון מדע הבריאתנות, ימחקו לאלתר. 
6. יש להמנע מדיונים לגופם של משתתפים בפורום זה או בפורומים אחרים.
7. אין לפתוח שרשורים שאינם עוסקים בנושאים הקשורים לחופש. הודעות כאלו תמחקנה.
    כמו-כן משתמשים ותיקים יכולים להעלות נושאי |א-ט| אם ורק אם הם רלוונטים למשתתפים הקבועים
    בפורום (כמובן שדיונים בפורום יכולים לחרוג מתחום החופש אך לשרשורים חדשים שאינם עוסקים
    בחופש יש בוודאי פורום אחר רלוונטי).
8. אני שב ומדגיש, אין לדון על גבי הפורום בנוגע למדיניות ניהול הפורום. הסתייגויות בנוגע לניהול יש
    להפנות למנהל הפורום במסרים אישיים בלבד.
9. והיה והחלטת להעלות טענה מדעית - יש לגבות את הטענה על ידי קישור או הפניה למקורות לבקשת
    כל משתמש אחר.
ולסיום – תודה לטל שבלעדיה הפורום הזה לא היה קיים. שיהיה לכם יום נעים להתראות בפורום אילן

אודות הפורום חופש

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום אתר חופש www.hofesh.org.il, העוסק בכפייה דתית. זהות יהודית חילונית. יציאה בשאלה. כפייה דתית. חופש מדת. מטיפים חרדיים. יש אלוהים? הקשר בין דת ומדינה. מדינת הלכה. פטור מהצבא לבחורי ישיבות. כשרות. נישואין אזרחיים. ברית מילה. בכל הנושאים האלה ובנושאים רבים אחרים עוסק אתר חופש. מטרת פורום חופש היא לשמש במה לכל מי שרוצה להגיב לנושאים המועלים באתר, או להתבטא בנושאי אתר חופש. טוב, האמת שזו לא המטרה היחידה. יש, כמובן, גם סיבות אגואיסטיות. אתר חופש הוקם בגלל שלוש סיבות עיקריות: סיבה אחת היא מקרים לא מעטים שבהם צעירים חילוניים הפכו לחרדים לאחר שמטיפים חרדיים השתמשו בשקרים, הפחדות וכל מיני טריקים מלוכלכים כדי לשכנע אותם. סיבה שנייה – החשש של מקימי האתר שאם הציבור החילוני לא יתעורר, ומהר, מדינת ישראל תהפוך בטווח הלא רחוק למדינת הלכה, ולא הרבה זמן אחרי זה תפסיק להתקיים. הסיבה השלישית – הכפייה הדתית. מטרת האתר הייתה להגביר את המודעות לנושאים האלה ולהניע את הציבור החילוני לפעול. מטרת הפורום היא לעזור בכך. מספר הערות: 
1. הפורום אינו מחליף את האתר, ומנהלי האתר אינם מתחייבים לקרוא את ההודעות שנכתבות בפורום (אתר חופש מנוהל ומתוחזק כולו בהתנדבות ומנהלי האתר די קורסים מהעומס גם כך). לכן אם יש לכם תלונה או תגובה למנהלי האתר אנא שלחו אותה גם ל- webmaster@hofesh.org.il. אם כתבתם מאמר מעניין או יש לכם תגובה שתרצו שתופיע באתר, כנ"ל (שלחו אותה לאתר חופש).
2.יש לשמור על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים באתר חופש ובפורומים של תפוז.
3. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה.
4. הפורום אינו לוח-מודעות, ולכן כל פרסומת, בעיקר שיווקית, תימחק ללא הסבר.
5. פורום חופש נועד לדיונים בנושאים המתפרסמים באתר חופש ואין מטרתו לשמש כבמה להחזרה בתשובה. הודעות שרובן ככולן הטפה להתחרדות ימחקו לאלתר.
כמו כן הודעות שנוסחם מתעסק בשאלות שהן דיסציפלינות שקריות כגון מדע הבריאתנות, ימחקו לאלתר. 
6. יש להמנע מדיונים לגופם של משתתפים בפורום זה או בפורומים אחרים.
7. אין לפתוח שרשורים שאינם עוסקים בנושאים הקשורים לחופש. הודעות כאלו תמחקנה.
    כמו-כן משתמשים ותיקים יכולים להעלות נושאי |א-ט| אם ורק אם הם רלוונטים למשתתפים הקבועים
    בפורום (כמובן שדיונים בפורום יכולים לחרוג מתחום החופש אך לשרשורים חדשים שאינם עוסקים
    בחופש יש בוודאי פורום אחר רלוונטי).
8. אני שב ומדגיש, אין לדון על גבי הפורום בנוגע למדיניות ניהול הפורום. הסתייגויות בנוגע לניהול יש
    להפנות למנהל הפורום במסרים אישיים בלבד.
9. והיה והחלטת להעלות טענה מדעית - יש לגבות את הטענה על ידי קישור או הפניה למקורות לבקשת
    כל משתמש אחר.
ולסיום – תודה לטל שבלעדיה הפורום הזה לא היה קיים. שיהיה לכם יום נעים להתראות בפורום אילן
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'עכשיו קראתי בוואלה שיש הפגנת חרדים בירושלים'
עכשיו קראתי בוואלה שיש הפגנת חרדים בירושלים
<< ההודעה הנוכחית
06/06/2009 | 19:46
97
8
נגד פתיחת הקניון לחניה בשבת.
שמחה וששון....!
להפגין מותר?
וחוץ מזה, הם מתנהגים כתושבים רק כשנוח להם.
לשרת בצבא,לא משרתים.
ונותנים להם בממשלה רק בגלל הקולות
שהם מביאים לגועליציה.והכל כסף.
הלוואי ויפזרו אותם כמו שפיזרו אתמול את המגינים בניעלין.
אלף מפגינים, תארו לכם.
הם מתרבים כמו זבובים.
והכל בכוח.
הבעיה שמפחדים מהם ונותנים להם.
שיילכו כולם ל...
ועוד יש אנשים "מסורתיים" שמגיבים לטובתם.
איך זה? עדיין שבת. מה הם נכנסים לאינטרנט בשבת?
ככה הפרצוף שלהם נראה.
חופש >>
לצפיה ב-'דנדוש אם לא אכפת לך אני חרדי'
דנדוש אם לא אכפת לך אני חרדי
07/06/2009 | 00:52
19
1
ואני חייל שמשרת את המדינה ויש איתי עוד קבוצה של 250 חברה כמוני חרדים שמשרתים בצבא ויש עוד הרבה הרבה בדרך כנס לשרשור שלי הראשון החיצוני ותראה שמה
חופש >>
לצפיה ב-'איש יקר אתה חלק מהחברה '
איש יקר אתה חלק מהחברה
07/06/2009 | 10:40
18
1
ולצערקי אתם מהווים מיעוט על גבול הזניח תסכים איתי ?
חופש >>
לצפיה ב-'אם יסגרו את הברז לש"ס'
אם יסגרו את הברז לש"ס
07/06/2009 | 11:58
17
1
אז הוא כבר לא יהיה במיעוט, כי הם יבינו שאין ברירה, וזה רק יהיה לטובתם, למרות שמנהיגי החרדים מנסים להציג כאילו זה שנאת ישראל, בדיוק להיפך, מי שרוצה לסגור להם את הברז בעצם רוצה את טובתם שלא יחיו בעוני ובורות לנצח אלא שיצאו מהגטו
חופש >>
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
07/06/2009 | 12:14
כל הנושא של חוק טל היה אידיוטי מיסודו, פשוט לסגור להם את הברז וזהו, הם יבינו לבד כבר. הנה מישהו שמבין טוב מאוד את תחמנותם.
חופש >>
לצפיה ב-'תוריד מהלקסיקון את ש"ס '
תוריד מהלקסיקון את ש"ס
07/06/2009 | 13:53
15
מאחר והבעיה אינה רק בש"ס אלא בכול אותן מיפלגות יעני דתיות שלמעשה גורמות לכלל אזרחי המדינה נזק
לטטו הארוך גם אם בטווח הקצר ציבור הבוחרים שלהם מקבל את שהם הבטיחו ...

להשתמש במילים יפות ונישגבות כמו שיחרור מהגדו וביעור הבורות ....
בוא נשיםא ת הדברים על השולחן ...לא מתאים לי שאחרים אינם ממלאים את החובות שלהם כמוני
ומצד שני מקבלים את אותן זכויות ואף יותר !!!
חופש >>
לצפיה ב-'ש"ס ואגו"י הם עיקר העיקרים של הבעיה'
ש"ס ואגו"י הם עיקר העיקרים של הבעיה
07/06/2009 | 14:26
14
אח"כ גם הדתיים הסרוגים, אבל לולא מפלגות החרדים לא היה צורך להמשיך לתת להם פטור גורף ולשפוך עליהם כסף כאילו מגיע להם משהו.
כשייבשו להם את מקור הכסף אז חלק קטן אמנם ימשיכו לחיות במאה שערים אך הרוב לא יוכלו להמשיך לסבול את זה, כבר ראינו שיותר חרדים יוצאים לעבוד כשאין להם ברירה, וגם מביאים פחות ילדים.
הפוליטיקאים המושחתים החילונים הרי ימכרו את נשמתם תמורת כיסאות, ואם כולנו נצביע אז לש"ס ואגו"י יהיו רק כמה מנדטים והשפעתם תרד פלאים. וכמובן, לא להתחתן ולהיקבר דרך הרעבנות, לא לחתוך בולבולים, ואם כן אז דרך מוהל רופא חילוני, לחזק את הרפורמים, ולהביע מחאה כנגד הפנאטים
חופש >>
לצפיה ב-'לא, עיקר הבעיה הם הפוליטיקאים החילונים...'
לא, עיקר הבעיה הם הפוליטיקאים החילונים...
07/06/2009 | 15:04
1
שבוגדים בלא להניד עפעף בתשתית הרעיונית של הציונות ומוכרים את זכויות האזרח של כל תושבי ישראל - החילונים והדתיים כאחד - בעבור נזיד העדשים של השלטון.
חופש >>
לצפיה ב-'בדיוק...'
בדיוק...
07/06/2009 | 16:15
לצפיה ב-'ילללה מילחמה ....'
ילללה מילחמה ....
07/06/2009 | 16:07
11
ואחר כך המיזרחיים אלו המסורתיים
ואחר כך האנשכנזים .....אלו עם המשקפיים העיגולדים ....

נו באמת ...

הבעיה היא אצלנו האנשים החופשיים שמפולגים בתוכינו בין שמאל הזוי לימין מטורף
ובמקום לתת כוח למפלגת מרכז עם אג'נדה כללית אנו מציביעם לפי ביטחון  ומפקירים את המדינ
בידיהם של עסקנים חראדיים ( הטעות במקור ) שעושים מה שכול אדם עם היזדמנות היה עושה ....מרוויחים .
חופש >>
לצפיה ב-'לא הבנתי במה אתה חולק עלי?'
לא הבנתי במה אתה חולק עלי?
07/06/2009 | 17:28
2
אני מצביע למימד, עם אג'נדה ברורה של איכו"ס וגם אג'נדה חברתית ומדינית ונגד כפיה דתית, אם כל הנמנעים היו עושים כמוני אז היו חכ"ים חיוביים בכנסת, ואם לא להם אז אפשר להצביע למר"ץ שהם לא קיצונים כמו שמנסים לצייר אותם
חופש >>
לצפיה ב-'חולק עליך בגישה '
חולק עליך בגישה
07/06/2009 | 19:17
לא על התוכן ,
כמי שמגיע מהשמאל ....והיה במרץ שעוד הייתה רצ כמי שהיה לא מעט שנים באגודת הילל והיה אחד מפעילי השטח הבולטים של שינוי ( ז"ל )
אני טוען שהיום אנו צריכים מפלגה כמו קדימה למרות הכול בכדי להוזיז ענינים כי אחרת אתה מדבר על להכניס עוד סוג של מיפלגה קטנה
שבכדי להשיג משהו תצטרך להתפשר ולסחוט ...ואז מה השגנו ...
חופש >>
לצפיה ב-'מימד הם בעד גביזון-מדן'
מימד הם בעד גביזון-מדן
07/06/2009 | 20:21
זאת אמנה גרועה מיסודה שדוגלת בכפייה דתית באיצטלה של "שינוי", זאת אמנה בזויה לחלוטין שצריך להוקיע בגלל הנאיביות והחוסר טעם שלה. כבר ידענו מספיק "אמנות" בין דתיים לחילונים, כולם הסתיימו בזה שהחילוני(בדרך כלל שמאלני) משכים ל"כפייה בהסכמה".
חופש >>
לצפיה ב-'אתה צודק בעיקרון בקטע של הפילוג'
אתה צודק בעיקרון בקטע של הפילוג
07/06/2009 | 19:53
7
אבל עכשיו יש מפלגת מרכז, מפלגת אור.
חופש >>
לצפיה ב-'נו באמת ...'
נו באמת ...
08/06/2009 | 00:18
6
ירון הוא חבר אישי .....אני אוהב את האיש הזה ועשינו לא מעט לילות יחד ....הינו יחד בשינוי בימים הטובים
צר לי זו לא מפלגת מרכז וכולם יודעים זאת באופטופיה כן בפרקטיקה רחוק מהמציאות .
חופש >>
לצפיה ב-'אטז איזו מפלגה זאת?'
אטז איזו מפלגה זאת?
08/06/2009 | 12:44
5
שמאל או ימין? ולמה אתה חושב כך?
חופש >>
לצפיה ב-'לא שמאל ולא ימין '
לא שמאל ולא ימין
08/06/2009 | 13:13
4
אבל גם לא משהו שניתן להגדיר בדיוק כמו שינוי ותראה לאן זה הלך
חופש >>
לצפיה ב-'למה?'
למה?
08/06/2009 | 14:20
3
יש די הרבה תקפות לאידיאולגיות של אור:אנטי-קלריקאליות, חילוניות, "הדרך השלישית". הכל זה מוטיבים ידועים, אבל הם בהחלט צריכים להכניס את עצמם חזק למרכז המדיני כי אחרת תהיה להם בעיה לקבל קולות(ללא מצע מדיני בטחוני תהיה להם בעיה חמורה עם שאר הדברים). עם מרכז מדיני, מפלגת מרכז יכולה לקחת גם שלושים מנדטים וזה לא יהיה כל כך חריג. כי ברצינות, לאנשים נמאס מהמריבות האינסופיות בין שמאל לימין.
חופש >>
לצפיה ב-'אני מדבר מתוך כאב ..'
אני מדבר מתוך כאב ..
09/06/2009 | 06:54
1
במיקצועי אני מומה שיווק ומיתוג
כול דבר אותו תתחיל באנטי יעלה כאש בשדה קוצים ואז ידעך מול המציאות והנה ראה את שינוי ....
הבאנו 6 מנדטים ....
אחר כך 15 ....
אתה קולט  אש בשדה קוצים ואז ....דעיכה .....מוחלטת ....
ובשבילי אובדן ....מניח שבשביל רבים אחרים

ליברמן רוכב במידה מסויימת על גל האידאולוגי קשוח ומצד שני על נושא החילוניות ( במקרה דנן עקב יוצאי חבר העמים לשעבר )
והוא מקבל את הקולות על בסיס מוצק הרבה יותר מחיבור ערב רב של אנשים ללא מצע ביחוני, ללא מצע חינוכי למעט םלוראליזים ודמוקרטיה
אני טוען שאור אינה בשלה עדיין להיות מפלגה באמת , אני טוען שאור צריכה לשבת עם אנשים שזה המקצוע שלהם ולבדוק איך עוטפים
את ה"מוצר" והופכים אותו למותג תוך כדי פילוח מדוייק של קהלי יעד ולא להיות םם חלומות באספמיה ....30 מנדאטים ....
חופש >>
לצפיה ב-'זהו'
זהו
09/06/2009 | 23:16
שכאן דווקא יש מגמה הפוכה מה"אנטי", לפי מה שראיתי.
ליברמן שקרן ותחמן, הוא עושה מה שקרוי "חילוניות-דמה", הוא לא באמת דוגל בחילוניות, הוא רק זורק עצמות לציבור הרוסי. והוא מאכיל את הבוחרים שלו לוקשים(כמו "ברית הזוגיות"). בקשר ל"קשיחות" זה סתם מיתוג, אין לו באמת עקרונות חזקים. מה שכן, הוא חתך טוב לCENTER, ורכש לא מעט קולות. בקשר לקולות שהוא מקבל, יש לו בסיס לא קטן, אך בבחירות הבאות הוא יפול. יש לזה סיבה ברורה וחדה(מפילוח האוכלוסייה שהצביעה לליברמן אפשר לראות שני קיצונים, דתיים שונאי ערבים ואפילו חרדים ואתאיסטים רוסים שחשבו שהוא בעד חילוניות) בקשר ל30 מנדטים, פחות או יותר קהל היעד של מפלגת מרכז בישראל(לפחות כך לפי כל הסטטיסטיקות).
חופש >>
לצפיה ב-'שינו סדר היום הציבורי'
שינו סדר היום הציבורי
09/06/2009 | 08:02
והפנמה ש - הבטחון הוא חזות הכל - זהו בלוף שמאכילים אותנו כבר שנים, רבות צריכים לעשות את ההבדל.
מספר נתונים שפורסמו ע”י הלמ”ס הדליקו נורות אדומות אצל יוזמי ומקימי מפלגת אור. ( וגרמו להם לקום ולעשות מעשה ).
לפני כחמש עשרה שנים כל תלמיד עשירי במערכת החינוך היה חרדי.
היום כל תלמיד רביעי הינו חרדי.
צאו וחשבו תוך כמה זמן יתפוגג החינוך הממלכתי הרגיל שכבר היום הינו במיעוט ( מתחת ל-50% ). ואינני אומר שהוא מציאה גדולה.
החינוך החרדי למי שאיננו יודע הינו אנטי ציוני ( רק המשיח לטעמם רשאי להקים מדינה לעם ישראל, ( אה  שכחתי, גם להוריד את בית המקדש בנוי מן השמים ).
המגזר הערבי גם הוא (עקב הזנחה ואזלת יד מתמשכת  של המדינה ) מושך לכיוון איסלאם קיצוני ואנטי ציוני.
הממלכתי דתי חותר במוצהר למדינת הלכה. (כמאמר המשורר”מדינת הלכה הלכה המדינה” ).
ברור כי בעידן הכפר הגלובלי כאשר צריך לקיים יחסי מסחר בין לאומיים ,מפעלים שאי אפשר להשביתם בשבת, משטרה,צבא, (מה, נביא שכירי חרב מתאילנד ? ) אין שום דרך לקיים מדינת הלכה.
ארבעת הוקטורים הללו ( חינוך ממלכתי, ממלכתי דתי ,חרדי וערבי ) המושכים כל אחד לכיוון אחר יגרמו לקרע שספק אם ניתן יהיה לאחותו.
לכן חייבים הם להתמזג ולהשתלב אל תוך מערכת שתחייב את כולם מעבר לתכני הליבה הרגילים (חשבון, עברית, אנגלית, היסטוריה, גיאוגרפיה ) גם חינוך לדמוקרטיה, הומניזם, ליברליזם ופלורליזם (לא ניכנס במסגרת זו לפרשנות של האיזמים הללו ).
העשרה זו של תכנים תקנה ( במשך הזמן כמובן ) לכל אותה אוכלוסיה הסמוכה אל שולחן המדינה, כלים בסיסיים להתחיל לדאוג לעצמה ולחיות חיי כבוד עצמאיים (כלכלה כבר אמרתי ? ).
אותם איזמים יביאו גם ( שוב במשך הזמן ) להפנמה ובסופו של דבר להזדהות עם המפעל הציוני ומדינת ישראל. ( שוויון בנטל הבטחון אמרתי ? ).
כאן המקום לנתון נוסף של הלמ”ס .
תוך עשר שנים רק שלושים אחוז מחייבי הגיוס יתגיסו בפועל במידה ותימשך המגמה הקימת. מי מתנדב לשאת את כל האחרים על גבו ? ( לי הספיקו שלוש שנים שירות חובה ועשרים וחמש שנות מילואים ).
עוד נתון שאמנם איננו רשמי אבל מסתובב במסדרונות אומר כי בעוד שנים מספר ( לא יותר מעשרים ) יקרוס המערך הסוציאלי בישראל באופן טוטאלי.
מה לכם חלוקת ירושלים, החזרת שטחים, הפרטה, ריכוזיות משק, כלכלה ובטחון, ביטחון וכלכלה, מנטרה שמתעלמת מהשבר הפנימי בחברה הישראלית שאוכל אותנו מבית.
אם לא יחול שינוי דרסטי בקיפאון ובקיבעון המחשבתי של חלקים גדולים מהעם ( אצל הפוליטיקאים זה כנראה בלתי הפיך ) לא יהיה מי שיחלק או יחזיר, יעבוד או יעביד, או ישא בנטל הבטחוני.
כדי למנוע את הקריסה הזאת וכל מי שמתבונן סביבו רואה שהיא כבר החלה, ( והמפלגות הגדולות מתעניינות רק בהדבקות לכיסא ) קמה מפלגת אור.

חופש >>
לצפיה ב-'העסקנים החרדים'
העסקנים החרדים
07/06/2009 | 02:03
רוצים להפגין הפגנת כוח מול ניר ברקת. בפעם הבאה יהיה יותר חמור, בדוק.
חופש >>
לצפיה ב-'הם לא יותר מציבור אלים'
הם לא יותר מציבור אלים
07/06/2009 | 08:30
1
שעושה בושה גדולה למחנה הדתי.
חופש >>
לצפיה ב-'גם בן לאדן עושה בושה למחנה הדתי'
גם בן לאדן עושה בושה למחנה הדתי
07/06/2009 | 09:27
למה הדתיים לא מטפלים בו?
חופש >>
לצפיה ב-'אני מרחמת עלייך'
אני מרחמת עלייך
07/06/2009 | 08:57
11
שאת שונאת כ``כ את אחים שלך. כן. הם אחים שלך. ואם הם לא היו נלחמים על צביון יהודי בארץ היית מוצאת את עצמך מתחתנת עם גוי. אפילו בלי לדעת. אני לא בעד אלימות ולא בעד איך שההפגנות שלהם נראות. אבל אני נגד הפרת הסטטוס קוו בירושלים.
חופש >>
לצפיה ב-'הם לא אחים שלי, זה בטוח'
הם לא אחים שלי, זה בטוח
07/06/2009 | 09:33
2
אין לי שום דבר משותף איתם, לא היה ולא יהיה.
חופש >>
לצפיה ב-'אני מצטער לתקן אותך, אבל יש לכם משותף'
אני מצטער לתקן אותך, אבל יש לכם משותף
07/06/2009 | 10:03
1
הארנק שלך.
שירות הסדיר והמילואים שלך.
החשמל שלך.
המים שלך.
ויש הרבה.

כמו הרבה דברים בחיים מדובר במערכת יחסים של תן וקח. אבל עם החרדים יש ייחוד, אתה נותן והם לוקחים.
חופש >>
לצפיה ב-'אם זה לא היה עצוב זה היה ממש מצחיק'
אם זה לא היה עצוב זה היה ממש מצחיק
07/06/2009 | 20:20
היי, חשבתי שאני המצאתי את הבדיחה הזאת של ה"מערכת קח ותן - הם לוקחים ואתה נותן"
חופש >>
לצפיה ב-'הם לא אחים של אף אחד כאן. ומה יקרה אם היא '
הם לא אחים של אף אחד כאן. ומה יקרה אם היא
07/06/2009 | 10:45
תתחתן עם גוי? פגיעה בטוהר הגזע השמי?
חופש >>
לצפיה ב-'צביון יהודי?'
צביון יהודי?
07/06/2009 | 11:33
2
אין שום קשר בין המטורפים האלה לבין הדת היהודית.
חופש >>
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 12:10
1
"ציביון יהודי" זאת כזאת ססמא שחוקה ומנוצלת עד תום, ומה הבעיה בציביון יהודי חילוני?
חופש >>
לצפיה ב-'צביון יהודי חילוני שמכיר בערכים הדתיים'
צביון יהודי חילוני שמכיר בערכים הדתיים
07/06/2009 | 12:18
האמיתיים - זה האידיאל מבחינתי. בלי כפייה דתית ובלי שנאת הדת (כרגע יש סלידה מהדת כי רוב הציבור החילוני מאמין, בבורותו, שהדת היהודית היא מה שמייצגים האברכים המטורפים האלה). כשהציבור החילוני יבין שאת הדת היהודית מייצגים בצורה הטובה ביותר זרמים אחרים, המצב יהיה הרבה יותר טוב לכולנו.

הערה: הכותב חילוני אתאיסט לגמרי.
חופש >>
לצפיה ב-'בואי נרד מרחמים זה לא מכבד איש ...'
בואי נרד מרחמים זה לא מכבד איש ...
07/06/2009 | 14:03
אני אל חושב שיש פה שינאה, נוטה לומר שיש הרבה תיסכול
כל שכן כעס על העובדה שירושלים נוכסה לחרדים ולנו כאנשים חופשיים אין הרבה מה לומר בעניין ...

סטטוס קוו שאינו שמרת את הציבור
חייב להשתנות ולא יגרום ליורת נזק מאשר תועלת
אני לא מבין האם עלי כאדם חופשי ( מסרב למילה חילוני )
אין לי הזכות לירושלים בה אוכל לבקר בשבת ולשמירה על רכבי ?
זו אינה בירתי ?
חופש >>
לצפיה ב-'את הגזענות המטונפת שלך תשאירי לעצמך'
את הגזענות המטונפת שלך תשאירי לעצמך
07/06/2009 | 18:16
ורצוי שתקראי ותשנני את בראשית פרק א' טוב טוב, בורה גזענית שכמותך

את צריכה להתבייש עצמך
חופש >>
לצפיה ב-'מה לעשות'
מה לעשות
07/06/2009 | 20:32
אם אח שלי ירביץ לי, יקרא לי נאצי, וינסה בכוח לגרום לי רע (כי הוא מאמין באמונות חסרות בסיס), זה יגרום לי "לא לחבב אותו" בלשון המעטה.

החרדים משניאים את עצמם על החילונים. לא רק שהם משתמטים מהמחוייבויות למדינה ושהם מנצלים את החילוניים פיננסית, הם עוד פוגעים בחופש של שאר אזרחי המדינה ולא מקבלים את השונה. אז לפני שאת מבקשת מאיתנו לא לשנוא אותם, תבקשי מהם לא להשניא את עצמם.

זה לא הצד החילוני שמנסה לגרום למלחמת אחים בישראל, זה החרדים שמנסים כל הזמן למתוח שוב ושוב את הגבול. וכאשר מתישהו חילוני מתעצבן ואומר "די!" אז טוענים עליו שהוא "שונא את האחים שלו כל כך".

פשוט עולם הפוך...
חופש >>
לצפיה ב-'אל תדביקי לנו אחים'
אל תדביקי לנו אחים
09/06/2009 | 09:28
לחילונים יש יותר שפה משותפת עם יפנים\סינים\אינדיאנים\אינדונזים . מה שתבחרי מאשר עם חרדים.
הקשר עם החרדים עובר בתלוש המשכורת והכפיה הדתית.
חופש >>
לצפיה ב-'הפגנת החרדים'
הפגנת החרדים
07/06/2009 | 08:58
4
לידיעת כל הקוראים החרדיים לא מתעסקים באנטרנטאני אמחל לכל עם ישראל שיהיו מתורגלים בהפצה ובאחדות כמו החרדים
אם זכור לכם שהתגלתה הבעיה עם הרמדיה והיו צריכים להודיע לכולם לא לתת לילדים את המטרנה
איך ידעו בציבור החרדי????????????????????
אלא העברה והתארגנות מהרגע להרגע והפיצו את זה ע"י החסידים שקיבלו הוראה יצאו לבתי הכנסת והעבירו את המסר לציבור
אם כן חלילה להלעיז עךיהם שהם קוראים בשבת את ההודעות באינטרנט
חופש >>
לצפיה ב-'הרבנים אסרו את האינטרנעט המשוקץ'
הרבנים אסרו את האינטרנעט המשוקץ
07/06/2009 | 09:35
3
גם ביום חול אזור לחרדי שמכבד את רבניו לגלוש באינטרנעט, קל וחומר באתר חילוני ומשוקץ כמו תפוז.
מלבד זאת - תאמין לי שאני מכיר כמה דתיים שגולשים גם בשבת...
חופש >>
לצפיה ב-'אסור*'
אסור*
07/06/2009 | 09:39
לצפיה ב-'צר לי לבשר לך, '
צר לי לבשר לך,
07/06/2009 | 09:44
אבל דתיים שגולשים בשבת הם לא בדיוק דתיים...
חופש >>
לצפיה ב-'משוקץמה ההבדל בין האתר לרחוב שאתה '
משוקץמה ההבדל בין האתר לרחוב שאתה
07/06/2009 | 10:19
מסתובב בו כול יום
חופש >>
לצפיה ב-'--'
--
07/06/2009 | 09:07
36
סליחה אבל עם כל הכבוד, השנאה מדברת מתוך גרונך וחבל.
כולנו יהודים, וחרדי שלא משרת בצבא החוק מקנה לו את הזכות לעשות זאת.
כל ה'השתמטות' הזאת מעוגנת בחוק....
מאיפה שנאת החינם הזאת נובעת? לא יודע.
מה שבטוח, שהיא קיימת אצלך..
ואני לא שמח לומר זאת...

בתקווה לאיזון.
חופש >>
לצפיה ב-'מה הקשר'
מה הקשר
07/06/2009 | 10:27
3
אנחנו כבר מזמן לא מדינת חוק, השופטים מפחדים להירצח על ידי החרדים ולכן זה עבר מבחן בג"ץ.
חופש >>
לצפיה ב-'--סליחה טעות'
--סליחה טעות
07/06/2009 | 11:48
1
לצפיה ב-'אז איך הרבה פעמים השופטים פוסקים '
אז איך הרבה פעמים השופטים פוסקים
07/06/2009 | 13:03
1
לא לטובת החרדים? איך? אה בעצם יש כאלה פחדנים ויש כאלה לא. נכון?
חופש >>
לצפיה ב-'בדיוק ידידי'
בדיוק ידידי
07/06/2009 | 14:41
יש גבול ל"שמאלנותם" של שופטי בג"ץ
חופש >>
לצפיה ב-'אכן מעוגן בחוק '
אכן מעוגן בחוק
07/06/2009 | 14:07
30
ויש צורך אמיתי לשנות את החוק
או לפחות להחיל על אותם שאינם מעונינים לעשות צבא גם אלו מתל אביב לצורך העניין
שירות של שלוש שנים בזק"א, בתי חולים, וכיוצא בזה ...מי שלא יעשה צבא או שירות לאומי
לטעמי לפחות לא מגיעות לו שום זכויות .
חופש >>
לצפיה ב-'Dont push it'
Dont push it
07/06/2009 | 15:32
29
4
יש מספיק כאלה שלא יכולים לשרת בצבא, ושירות לאומי זה ממש לא אופציה. יודע למה שירות לאומי זה לא אופציה? אחת הסיבות היא שאין שם את האפשרויות הנרחבות שיש לעומת הצבא, ולכן, אתה לא יכול לדרוש מכל כך הרבה אנשים לעשות את אותו דבר, כי בסוף תגלה שעמותות השירות לאומי זורקות בני שירות על ימין ועל שמאל.
חופש >>
לצפיה ב-'זו תהייה אופציה אם יעשו את זה מסודר '
זו תהייה אופציה אם יעשו את זה מסודר
07/06/2009 | 16:12
28
יש צורך באנשים בבתי חולים
יש צורך באנשים במוסדות בריאות ממשלתים
יש צורך באנשים לטיפול בחופים ציבורים
יש צורך באנשים לטיפול בזקנים
יש צורך באנשים ...שימלאו חובה למדינה לפני קבלת זכויות ......
חופש >>
לצפיה ב-'תחושת הבטן שלי אומרת שיש לי '
תחושת הבטן שלי אומרת שיש לי
07/06/2009 | 19:22
26
אי אלו שנות לימוד ותארים יותר ממך אבל לא ברור לי מה הקשר ...

1. בבתי החולים יש מחסור ...בהכול ...ואותם בורים ( תפסיק לזלזל באנשים אם אתה רוצה שיכבדו אותך ) יכולים לעשות את השינוי
לאותו זקן במיסדרון שצריך שיתנו כוס מים .....

2. לגבי החופים ....(בני נוער בהגדרתם הם עד 18 ..מ18 סתם לידע כללי הינם בוגרים ...) אכן שייכים לרשויות המקומיות
אבל זה לא מונע מהחברה להגנת הטבע וגופים נוספים לנקות ולטפח , אגב בנתנתיה הופעלה סיירת חופים של בהני נוער
ונושא ההטרדת לתיירות כל שכן גניבות התיקים ירד ביותר מ85% ....

3. זקנים ....אתה חמוד ...מי דיבר על לטפל ...אני מדבר על לעשות את כול המטלות השחורות שמונעות מהצוות המקצועי
לתת טיפול מקצועי ...החלפת סדינים אינה דורשת תואר במדעי המדינה ו/או הבנה באנטומי, להגיש את הארוחות ולנקות כול אחד יכול .....

4. כן אני יודע ...חלק מהזמן שלי אני מתנדב בעבור נוער שוליים ומכיר את כול הנתונים ....גם את הביזון שנקרא עונשים לא מספקים ....
אני יכול לצפות שבנות ילכו לצבא אם נוכל יחד לעשות את השינוי ולא לטעון לאני ואפסי עוד ומשם להתקדם לכיוון חברה מתוקנת
בה כול הפריטים הינם פריטים מועילים ולא טפילים ובהגדרת הטפילים אני מתכוון גם למטרידנים ...
חופש >>
לצפיה ב-'אני מסכים עם רוב מה שכתבת חוץ מכמה'
אני מסכים עם רוב מה שכתבת חוץ מכמה
07/06/2009 | 19:36
25
כמו לדוגמה, שאף בן נוער לא יסכים לטפל בלכלוך של זקנים, ולו רק מהסיבה שהם לא בנויים לזה.
אל תשכח שיש הרבה ריחות לא נעימים ולפעמים יש נזילות, של שתן במקרה הטוב..

לגבי החופים. בפעם האחרונה שבדקתי, רשות הטבע והגנים הוא גוף ממשלתי, ושכזה, לא יכול להפעיל בני שירות אלא רק מתנדבים שבאו מרצונם החופשי (בני שירות כידוע, מקבלים שכר של 800 ש"ח בחודש).

בקשר ל-1. הדבר היחידי שאני רואה שאפשר להתנדב בו, וזה בתנאי שעברו הכשרה קלה, הוא להרים חולים ממיטה למיטה ולהזיז את המיטות, וזה בעיקר לבנים, שכן, אין הרבה בנות שיוכלו להרים חולים במשקל של מעל 90 קילו (ולצערנו, ככל שהזמן מתקדם, אנשים רק נהיים שמנים יותר..). ואני לא מזלזל באנשים, אבל רוב מי שבא במקרים האלה לבתי חולים, הוא בר ועם הארץ ברפואה. אפילו מי שיעבור באופן פרטי קורס עזרה ראשונה במד"א ידע יותר.

מה שאני כן ממליץ, וזה לא שירות לאומי, הוא פשוט לתת לאותם בני נוער להתנדב, ודגש על להתנדב, שזה לא יהיה 8 שעות כל יום, במקומות כמו מד"א (בשלב מסויים יוכלו גם להיות חובשים ואחר כך פארמדיקים), במשטרה (ולא לפסול אותם מלהחזיק נשק אך ורק שהם לא שירתו בצבא. באף מדינה בעולם לא פוסלים אדם מלהחזיק נשק כי לא התגייס), בשירותי כבאות והצלה אפשר לתרום הרבה בעבודות שטח. אבל כל אלה יוכלו להיות אך ורק בתנאי שהחוקים ישתנו ויאפשרו גם למי שלא שירת בצבא להתקבל אליהם ולתרום.
חופש >>
לצפיה ב-'כלומר אתה מסזכים שצריך להסדיר את העניין '
כלומר אתה מסזכים שצריך להסדיר את העניין
08/06/2009 | 00:15
24
אם וכאשר זה יויוסדר ותסכיםא יתי שזסה לא הויכוח בינינו
ישבו אנשי מקצוע ויחליטו לאיזה כיוון ולאן זה הולך .
חופש >>
לצפיה ב-'אני לא סומך על אנשי מקצוע לבדם'
אני לא סומך על אנשי מקצוע לבדם
08/06/2009 | 00:19
23
צריך יותר מזה
חופש >>
לצפיה ב-'ומה אתה עושה בשביל העניין ?'
ומה אתה עושה בשביל העניין ?
08/06/2009 | 07:35
22
לצפיה ב-'לא משהו מיוחד'
לא משהו מיוחד
08/06/2009 | 12:48
21
כי אני לא רואה את עתידי במדינה הזו. כל עוד נשאר מדינה מליטניסטית שבשביל כל דבר חייבים צבא, לא מתאים לי.
חופש >>
לצפיה ב-'יש לך אזרחות אחרת?'
יש לך אזרחות אחרת?
08/06/2009 | 13:13
7
מה שיש לישראל למכור זו מלחמה, רוב תעשיות ההייטק זה דברים שקשורים לנשק, בהמון מודעות דרושים להייטק רוצים יוצאי יחידה 8200, לארה"ב כבר אין אינטרס לתמוך בישראל, הם ממשיכים לממן לנו את הצבא בגלל שיש לנו פצצות אטום והם לא רוצים שיהיה כאן בלגאן.
חוץ מביטחון יש לך בישראל אפשרויות כמו: שיווק רשתי, דת ומיסטיקה, הלוואות בריבית, פשע, שיווק ומכירות, שירות לקוחות, או ללמוד וללמד, עם הספר, כולם כאן מוציאים תארים ומעבירים קורסים בנושאים שונים, ובללמד אני מתכוון ללמד תלמידים בבתי ספר או אחרי צבא, וזה גם רק אם אתה טוב בתחום, או שתפתח קורס איך להזרים את השפע וכו'
אם לא אלו, אז תתרגל לעובדה שתהיה עובד זר במדינתך, ז"א אבטחה ניקיון וכו' לא שמשכורת של מורה או משרת לקוחות רחוקה מזה....
חופש >>
לצפיה ב-'גם לא שמשכורת של שוטר רחוקה מזה'
גם לא שמשכורת של שוטר רחוקה מזה
08/06/2009 | 13:37
6
במדינת ישראבלוף..

וכל הדברים שאמרת פה שיש לישראל להציע, זה לא משהו שאני רוצה. אני מעדיף - ארצות הברית.
חופש >>
לצפיה ב-'גם אני מעדיף, וכך רוב האנשים'
גם אני מעדיף, וכך רוב האנשים
08/06/2009 | 20:03
5
האם יש לך סיכוי להגר לשם?
רק אם יש לך אזרחות או שאתה גאון ברמה מטורפת, אם לא, אז אל תבנה על זה שיקבלו אותך במקומות יותר טובים מישראל
חופש >>
לצפיה ב-'אפשר דרך מקצוע'
אפשר דרך מקצוע
08/06/2009 | 20:15
4
פסיכולוג שאני מכיר הוציא שם את התואר השני והדוקטורט שלו, קיבל עבודה, עבד כמה שנים (הכל באופן חוקי), וכשהציעו להוציא לו גרין קארד (תושבות קבע) הוא סירב ואמר שהוא רוצה לחזור לארץ.
חופש >>
לצפיה ב-'היום זה הרבה יותר קשה ממה שהיה '
היום זה הרבה יותר קשה ממה שהיה
08/06/2009 | 20:27
3
לפני 10 שנים, רק אם זה מקצוע דרוש שם, ויש לך מזל או קשרים, יש להם מספיק מובטלים גם ככה
חופש >>
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
08/06/2009 | 21:37
2
רפואה, פסיכולוגיה, טייס, אלה שלוש מקצועות שאני יודע בוודאות של 99% שצריך.
חופש >>
לצפיה ב-'טוב, זה מקצועות שהרוב לא מצליחים'
טוב, זה מקצועות שהרוב לא מצליחים
08/06/2009 | 21:55
1
לעבור, גם אם הם מתקבלים  לקורס טייס, פסיכולוגיה או רפואה, ואם יש לי מקצוע כ"כ מכניס, אני לא צריך לעזוב את הארץ. זה כמו להגיד, אם אתה מיליונר אז אתה יכול להגר לארה"ב, זה ברור שמי שיש לו כסף יכול לגור איפה שבא לו, אתה יודע כמה שנים קשות עוברות עד שאתה הופך לפסיכולוג/רופא מן המניין?
זה מה שדיברתי קודם על גאון, אני מכיר אחד כזה, (והוא עוסק במחקר פסיכולוגיה באונ' בארה"ב על חשבון מלגות וחי טוב) מתוך מאה בערך שרוצים להגר אבל לא יכולים....
חופש >>
לצפיה ב-'מי אמר קורס טייס בצבא? אפשר אזרחי'
מי אמר קורס טייס בצבא? אפשר אזרחי
08/06/2009 | 22:09
בארה"ב זה זול ונגיש לכל אחד.
לגבי פסיכולוגיה, זה דורש המון כוחות נפשיים, אבל למי שיש קצת כסף ויכול ללמוד, זה משתלם. חוץ מזה, שיש מלגות.
לגבי רפואה, נכון שהרוב במקצוע הזה הם אנשים אמידים, אבל עדיין, אם רוצים - יכולים.
חופש >>
לצפיה ב-'כלומר אתה תבוסתן ...'
כלומר אתה תבוסתן ...
09/06/2009 | 06:57
12
אז בשביל מה לנהל איתך דיון ...
סע חביבי המפתחות בפנים
רק זכור שלונדון לא מחכה לך וארה"ב יודעת להיות מאד רעה .....לפטריוטים בשלט רחוק
חופש >>
לצפיה ב-'אני לא תבוסתן'
אני לא תבוסתן
09/06/2009 | 16:38
11
המדינה הזאת תבוסתנית.
אתה מדבר ממרום גילך. אבל אתה מראה רק בורות. אתה מוזמן ללכת לפורום "חובבי תעופה" ולראות לפחות 6 אנשים הצליחו להיות טייסים בעולם הגדול וכיום מרוויחים שכר ורואים מקומות שאתה רק יכול לחלום לראות. כמובן שהם גם עבדו קשה מאוד עד שהגיעו לזה (ובקשה אני מתכוון שקיבלו מהיד לפה).

אז תפסיק להפחיד אותי בשיטות הישנות האלה. המבוגרים בדרך כלל מכירים רק כשלונות ולא מוכנים להכיר בהצלחות של אנשים בחו"ל.
חופש >>
לצפיה ב-'אתה בהחלט תבוסתן ששוגה בהזיות '
אתה בהחלט תבוסתן ששוגה בהזיות
09/06/2009 | 17:23
10
1. מרום גילי ..אני בסה"כ בן 42 ...עומד בזכות עצמי לאחר לא מט כישלונות והצלחות ....מי שלא נכשל לא מצליח
2. בעניין בורות ....הרשה לי לגחך
3. בעניין של חובבי תעופה .... 6....סיפורי הצלחה ....מקומות ש...... זו לא תחרותמי משתין יורת רחוק
    ראיתי עולם, אני מחזיק באי אלו רשיונות שרבים היו חולמים להחיזק כפועל יוצא של עבודות אותן ביצעתי בארץ ובחו"ל
    כך ש6 מקרי הצלחה ....לא עושים לי כלום אני כמיר אלפי מקרי הצלחה פה בארץ ווד בחו"ל מה הקשר ?
4. עניתי על השטות הזו כבר קודם

לסיכום אתה קשקשן שפוחד מהצל של עצמו ולא מבין ששללא כישלונות אין הצלחות כל שכן אם אתה תפוסתן פה זה לא הולך להשתנות שם
אין קיצורי דרך מי שמצליח פה יצליח גם בחו"ל וההיפך ....

תבוסתן הינו אדם שעושב את מדינתו לא בגלל אידיאלים אלא בגלל חוסר אידיאלים ...ומחשבה שאינה אל הזייה ששם טוב יותר
אמרו חז"ל הדשא של שכן ירוק יותר רק בגלל זווית המבט שלך אליו .....

ואחרון חביב ...המדינה תבוסתנית לאנשים תבוסתנים כמוך ...אני מאד אוהב אתה מדינה ומוכן להילחם בה עבור האידיאלים שלי ....אתה ....פשוט בורח מהתמודדות .
חופש >>
לצפיה ב-'תפסיק לתקוף'
תפסיק לתקוף
09/06/2009 | 17:37
5
אני לא חייב לך כלום.

ביום שתלמד לדבר בגובה העיניים ולא תרים את האף לכזה גובה שהוא יכול להישבר בו, יהיה מה לדבר איתך.

רק תיזהר, כי כשהבדואים ניסו להתנפל על אדם שעצר בכביש לים המלח, בהם במקרה נפלו על אורן סמדג'ה. אתה גם עלול ליפול על מישהו שלא תדע איך יפגע בך קשה.

ואני אישית סיימתי לדון איתך. אז תעשה טובה ואל תטרח להגיב לי. ובמקום גוססי הייתי מרחיק אותך מהפורום, כי אתה רק פוגע פה באנשים ודורך עליהם ובאמת מראה כמה האתאיזם זה דבר רע.
חופש >>
לצפיה ב-'נפגעת קח פנדל ....'
נפגעת קח פנדל ....
09/06/2009 | 18:05
4
אם אינך יכול לשארת את החום על תיכנס למטבח אמרו חכמים ....
ואתה לא רק שמדבר שטויות עוד מעז לבוא ולחלק עצות ממרום מושבך במטוס הראשון שיתאפשר לך
לכאלו שעושים עשו ועוד יעשו עבור היושבים פה במדינה הזו.....עצותיש למכביר מעשים ...מאחר וחלקך אינו בעושים
הרשה לי לומר לך בכל הכבוד בגובה הענינים ושאר סופרלטיבים שאתה מנסה להשתמש בהם בכדי לבסס את השגותיך התבוסתניות
אל תבלבל לי בקומקום ....אם וכאשר תעשה עבור המקום והאמונה שלך משהו מלבד "אני הולך"  או אז יהיה לנו שיג ושיח ... תבוסתן

אני יכול לספר לך סיפור דומה על אדם שהלך בנתניה נויסו לשדוד אותו אלא מה האדם הזה היה אלוף הארץ שלשו שנים בקמי ( קרב מגע ישראלי ) אז ?
דוגמא טיפשית לחלוטין ...

מאחר ואתה לא מנהל הפורום כאמור אינך בעושים אלא במקשקשים בקומקום אינך יכול ליעץ לו מה לעשות , ובטח ובטח שלא לומר שאני מוציא שם רע לאתאיזים
מתוך סיבה נורא פשוטה אני לא מגדיר את עצמי כאתאיסט אלא כאדם חופשי ...ועכישו אתן לך טיפ הכוונה של אדם חופשי הוא אדם חושב גם אם דעותיו
אינן כוס התה שלך ....

מתי אתה עוזב ....
או שאת כמו אותו "בריון" תחזיקו אותי אני הולך להרוג אותו .....
חופש >>
לצפיה ב-'סתם ידיעה בקשר לק.מ.י'
סתם ידיעה בקשר לק.מ.י
09/06/2009 | 18:18
3
לפני שאתה חושב לשקר, חשוב שתדע, שאין אליפויות בק.מ.י ולא מתקיימים תחרויות. ואת זה אני יודע בתור מתאמן שם.
חופש >>
לצפיה ב-'רוצה לספר את זה לאלי אביגזר ז"ל ?'
רוצה לספר את זה לאלי אביגזר ז"ל ?
09/06/2009 | 23:34
2
לאימי ז"ל ?
לאביב זילברשטין ז"ל ?
השניים הראשונים הינם אלי שהתאמן אצל השני ממציא השיטה  ופתח דוג'ו משלו בשוק בנתניה
השלישי אחד האנשים שהתחרו יחד איתי במסגרות שונותכמו אצל דניס הנובר, אליפות ישראל בקרב מגע ועוד ...

שקרן ....רחוק מזה
ואם אתה מתאמן בק.מ.י הינך בושה לכולנו מאחר ומדובר בשיטה ציונית אמיתית שכוללת בתוכה לא רק הגנה עצמית
אלא ציונות , ערכים ובעיקר היכולת להתמודד בלי לבכות על חלב שנשפך ..ולא מתאים לך תבוסתן .
חופש >>
לצפיה ב-'אין לך מושג מה זה ציונות'
אין לך מושג מה זה ציונות
09/06/2009 | 23:45
1
ומה הקרבתי, אז שלא תעז לדבר איתי על תבוסה.

ובקשר לאימי. הקרבות שאימי ארגון היה לאימונים בלבד.
ואלי קוראים אלי אביקזר ולא אביגזר. שנית, לא יודע מה איתך, אני רק יכול להגיד לך שבק.מ.י אי אפשר לארגון קרב כי מלמדים בפירוש שכל סיטואציה מתחילה בהגנה עצמית ולא קרב מגע. הקרב מגע מגיע רק אם לא הצלחנו לנטרל את היריב ולברוח. ולכן אי אפשר לבצע קרבות.
שלישית, גם ק.מ.י מלמדים לברוח ולהתרחק מקרב אם אפשר, ואתה יכול לקרוא לזה אפילו תבוסה, אבל גם בתבוסה יש מן החוכמה. כי להיכנס לקרב שאתה תמות בו או להישאר במדינה שבה אין לך עתיד, זה תבוסה וטמטום.
חופש >>
לצפיה ב-'תיארת את עצמך היטב ....'
תיארת את עצמך היטב ....
10/06/2009 | 00:07
אינ לא צריך לדעת מה הקרבת מאחר ואני לא משחק איתך מי משתין רחוק יותר
כמיש טען שהוא מפסיק להגיב לי מסתבר שאתה לא יודע לקבל תבוסה טוב...אתה חוזר לקבל עוד ועוד .....
לא נורא ...אוליזה יעיר אותך ויזכיר לך מהי המדינה הזו ואיך ניתן לשנות בה דברים כדי שיהיה לכולנו טוב
אם את זה הצלחתי ....דייני .

לגבי ק.מ.י ....קישקושים ...34 שנים אני מתאמן ...היתי מדריך והתחרתי בגאווה בלא מעט תחרויות דרך דניס
ונשאתי תמיד את הסמל של אימי על לוח ליבי , תורת החיים שהאיש היקר הזה הנחיל לי תלווה אותי את ילדי ואת ילדיהם
הגנה עצמית אך גם התקפה שצריך ...והתחרויות בהחלט אורגנו בסגנון חופשי לבחינה של היכולות של התלמידים .
חופש >>
לצפיה ב-'אהמ.. אנשים שעוזבים את מדינתם'
אהמ.. אנשים שעוזבים את מדינתם
09/06/2009 | 18:37
3
מה תאמר על עולים חדשים שבאו לארץ ממזרח אירופה או אפריקה כי שם באמת היה להם יותר גרוע, הם גם תבוסתנים?
לפעמים, המדינה שנולדת בה, משתנה ללא היכר ואתה נמצא בסכנת חיים, כמו שקורה באפריקה, או בהודו למי שנולד ברחוב, ואין ברירה אלא להגר אם אתה רוצה לחיות מעבר ללשרוד, או לפעמים רק בשביל לשרוד אתה חייב לעזוב.
אני בכלל לא אומר שזה המצב בישראל, אבל אנשים לא תמיד עוזבים בגלל חוסר באידיאלים, לפעמים באמת הרבה יותר טוב במקום אחר.  אם למשל יקום בישראל מחר משטר קומוניסטי דיקטטורי שיעלים את המתנגדים או משטר דתי חרדי דיקטטורי, או איסלאמי שיקבל את היהודים רק בתור בני חסות שגם ידאג להחזיק קצר ולהשתיק כל מי שלא מסכים איתו, זו כבר לא תהיה אותה המדינה ולא אותם אנשים, אז לפעמים אין ברירה.
מה שכן, המצב ברוב העולם יותר גרוע מישראל, ובארה"ב, כמובן שקשה למהגרים ואף אחד לא מחכה לך שם, כך שאני מעדיף להישאר ולנסות לשנות כאן את מה שאפשר לחיוב
חופש >>
לצפיה ב-'תבדיל ...בבקשה ...'
תבדיל ...בבקשה ...
09/06/2009 | 23:25
2
אלו שמגיעים למדינה שאמורה להיות שלהם ....על פי ההגדרה ....אינם תבוסתנים ...
אלא כאלו שמגיעים לביתם לאחר 2000 שנות גלות על פי אמונתם , אנשים שהולכים עם אמונתם אינם יכולים להיות תבוסתנים .....
הם לא תמיד חכמים או עושים את הדבר הנכון אבל מפה ועד להשוות אותם ליצור שאומר בפה מלא אני עוזב כי כולם חרא .....
ואני הולך למקום בו הכול חרא כך שאשתלב בו ואיש לא ירגיש בי ...מי שמגיע ואומר אני אשיא לכם עיצות אבל אני לא בקו הראשון ..
יש הבדל ....תסכים איתי  ?
?
חופש >>
לצפיה ב-'יש הבדל אבל קטן'
יש הבדל אבל קטן
10/06/2009 | 00:29
1
למה אתה חושב שבאו ממזרח אירופה? כי שם היה עוני והיה רע להם, ומדובר גם על הרבה אנשים שבכלל לא יהודים משני הצדדים, וגם היהודים ממש, לא בדיוק חלמו דווקא על המקום הזה, בשביל הרבה מהם ישראל זו תחנת מעבר לארה"ב, או פשוט מקום יותר טוב מעולם שלישי כמו בריה"מ או אפריקה.
הוא עוזב מתוך אשליה ששם יהיה לו יותר טוב, וברוב המקרים זה לא כך באמת, במיוחד לא היום כשמקשים מאוד על מהגרים כי יש להם מספיק מובטלים אמריקאים ואירופאים שרוצים לברוח מאירופה המוסלמית לארה"ב.
וד"א יש יהודים בחו"ל שמחזיקים את ישראל, בין אם בהשפעה  על הממשל "הלובי היהודי", או בתרומות כספיות לישראל, ושכנוע יהודים לבוא לישראל
חופש >>
לצפיה ב-'באו ממזרח אירופה בגלל עוני'
באו ממזרח אירופה בגלל עוני
10/06/2009 | 14:01
או בגלל שרדפו אותם עד מוות?
חופש >>
לצפיה ב-'מי נכנס לאינטרנט בשבת???'
מי נכנס לאינטרנט בשבת???
07/06/2009 | 09:58
2
לצפיה ב-'amirrohker , אתה'
amirrohker , אתה
07/06/2009 | 20:06
1
כתבת פה בחג השבועות, אין הבדל בין לכתוב בשבת או בחג, אתה נוהג בצביעות.
חופש >>
לצפיה ב-'אני לא מבין ...איך בן אדם שהןא '
אני לא מבין ...איך בן אדם שהןא
08/06/2009 | 05:44
לא יודע יכול להיות גם
צבוע ?
כי אז סתם הוא יקנה צבע ,אבל אם הוא לא יודע שהוא צריך צבע אז הוא לא קונה צבע ...
מה לא מובן ??
חופש >>
לצפיה ב-'גועל נפש של אנשים'
גועל נפש של אנשים
07/06/2009 | 13:09
1
לכאלה אנשים אין סליחה ואין מחילה המשטרה צריכה להתחיל לטפל בהם יותר בתוקף שיחטפו מכות שיכנסו לכלא להרבה זמן שילמדו אחת ולתמיד במדינת ישראל לא תהיה כפיה דתית. חבורה של דגנרנטים מסריחים.
חופש >>
לצפיה ב-'תראו זה נושא מואד רגיש אצל החרדים'
תראו זה נושא מואד רגיש אצל החרדים
07/06/2009 | 12:10
1
עוד פעם אבל זה לא אומר שצריך לעשות את ההפגנות האלימות הללו אפשר להגיע להסדר גם בדיבורים בכול זאת הם ואנכנו מאותה מדינה וגם לחילונים יש זכות לחנות
את הרכב שלהם ביום השבת כן זה ממש לא עושה נזק באילת למשל או ב'ש לכול אדם מגיע הזכות לבחור ויש כאלה שבוחרים לשמור שבת ויש כאלה שממש לא מתחברים לזה
ומאמינים בדרך שלהם אז ממש לא צריך להגיע לפסים אלימים ולהתעמת סתם רק אנכנו סובלים בסופו של דבר כולם בני אדם ולכולם יש צרכים משלהם ואני ממש לא מצדיק אותם על זה והם צריכים לשבת עם ראש העיר ולהחליט מה ולמה וירושלים זו עיר רגישה מאוד אז צריך לקחת הכול בחשבון .
חופש >>
לצפיה ב-'ומה זה הסדר?'
ומה זה הסדר?
07/06/2009 | 14:01
לצפיה ב-'שלום אדוני המפגר'
שלום אדוני המפגר
07/06/2009 | 12:13
אומנם אני לא חושב כלל להתייחס לדברי ההסתה והבלע שהשמעת כאן... אך אנחנו עדיין קצת אנוששים לגבי אנשים כמוך ולכן אני אולי אתייחס לחלק ממה שהזכרת כאן!
אז ראשית כל שתדע לך לגבי מה שהזכרת שאנחנו אזרחים רק מתי שבא לנו... אז סיבוב קטן בגוגל כבר יכול להוכיח לך שכן יש גיוס לצה"ל גם במגזר החרדי ומההיכרות שלי אישית עם המגזר הזה רובם ככולם מתגייסים לאחר חתונה ושלא נדבר על חובשי הכיפות הסרוגות שכולם נמצאים בקרבי וכל התיכונסיטים שלא סיימו בגרות וכל גולת הכותרת שלהם זה.. שהם גרים בצפון תל אביב לצערי מתייסים להיות גובניקים או נהגים וכל שאר פינוקים למינהם ושלא נדבר על התרומה הכללית של החרדים למדינה אם זה בענייני ייבוא וייצוא או בעסקי הבורסה למינהם שההכרח לא יגונה והם על כל פנים המרכיב הבסיסי שנמצא ברוב התחומים... (ובכלל כל הנושא שהם לא מתגייסים זה מותר על פי חוק! ולא החרדים המציאו את החוק הזה אלא המששלה "החילונית" וזה לא כולל רק בני"ש אלא ישנם רבים סטודנטים אחרים שלא מתגייסים מתוקף היותם עדין תלמידים!) ע"כ בעניין הצבא!

זה שנותנים להם כל מה שהם רוצים בכנסת זאת פשוט מאוד עובדה שהם רוב ואין מה לעשות!! בכל מקום שתופס בו מקום חוק הליגיטימציה "הרוב קובע" אם ממשלת "שינוי" "קדימה" "ליכוד" "ומרצ" יתנו יד אחת אני מאמין שהם גם יוכלו לחוקק מה שבא להם רק שהבעיה במגזר החילוני שכל אחד דואג למקום שלו ולקהילה שלו...

ציטוט מדבריך:
הלוואי ויפזרו אותם כמו שפיזרו אתמול את המגינים בניעלין.
אלף מפגינים, תארו לכם.
הם מתרבים כמו זבובים.

אני הייתי חושב להתייחס לטקסט הנ"ל אולי בצורה של הבנה וסלחנות כי אם נתבונן טוב במה שכתבת נראה שהינך מדבר מתוך כעס פנימי מצטבר וגורר אלימות ודיעה שלילית, כי אם בדעתך לפתור בעיה ע"י אלימות הרי שאתה צריך לראות מהיכן זה נובע כיון "שאצלנו הבני אדם" אנו נוהגים בדרך כלל לפתור בעיות ע"י שיחה ובדרכי נועם "הפגנות ואלימות אין זאת דרכינו כי אם הדרך להביע את מחאתינו" וחס וחליליה לא לפתור ע"י זה את הבעיה...

וכמובן שאף אחד לא נכנס לאנטרנט בשבת... כיוון שכולנו חכמים וכולנו נבונים וכולנו יודעים את התורה... אלא מה שכן... בדרכה הגיאונית של התקשורת דווח שתתקיים ההפגנה זה הכל!

אשמח לשמוע את תוגבת ע"י מסר או במייל ahron1988@nana.co.il

חופש >>
לצפיה ב-'החרדים מכל המגזרים המציאו דת חדשה שכולנו'
החרדים מכל המגזרים המציאו דת חדשה שכולנו
07/06/2009 | 12:37
1
צריכים להיות כפופים לה, הם מיעוט אבל מי שמחזק אותם ונותן להם מנדטים הם אותם חסרי השכל המסורתיים שמחזקים אותם, הדת וההתחרדות של הציבור בארץ צריכה להדליק נורה אדומה אין עיר בפריפרייה שלא סובלת מהעניין אין מקום שלא תראה קבוצות בריונים שמתחרדים אבל נשארים פושעים בחסות הדת.

וכן אל תעלבו דת משה היא לא מה שכולנו ציפינו לה יש בוסים ולצערי הממשלות שלנו נותנות יד להישתלטות העויינת שלהם.

חופש >>
לצפיה ב-'באתר חופש נדלקה נורה אדומה'
באתר חופש נדלקה נורה אדומה
07/06/2009 | 20:35
כבר מלפני המון זמן, אבל נראה שהתופעה מחמירה. ש"ס ויהדות התורה ממנות החזרה בתשובה והורסות כל פינה בארץ.
חופש >>
לצפיה ב-'הבנת מה שכתבת?'
הבנת מה שכתבת?
07/06/2009 | 12:52
לצפיה ב-'עוד אחד'
עוד אחד
07/06/2009 | 15:02
שעוזר לתפוז בשיווק.
חופש >>
לצפיה ב-'מתי תבינו שכל קיומנו כאן בא" הוא בגלל התורה'
מתי תבינו שכל קיומנו כאן בא" הוא בגלל התורה
07/06/2009 | 16:06
4
ולא הצבא =כוחי ועוצם ידי כל פעם אחרי מלחמה אפילו שאנו ניצחנו באמת מרגישים תבוסה למה למה....בגלל שאנו תולים את הכח בנו ולא באלוקים שבלעדיו גם לא היינו מגיעים לכאן זה תחילה הגאולה שה" מקבץ אותנו
ולדבר הבא מתרבים כמו זבובים מה תאמר על זה שלערבים יש פי כמה עלינו מה יקרה אז תחשוב שאנו מתמעטים בשנים האחרונות גם החרדים כבר לא מביאים ילדים כמו פעם ...ננסה לחשוב מה יהיה שאנו ניהיה פחות ממה שאנו עכשיו זה לא חכמה לדבר ולתת אשמות באויר
חופש >>
לצפיה ב-'איזו בורות.'
איזו בורות.
07/06/2009 | 17:02
לך תגיד את השטויות הרבניות האלה למשפחות החללים של כל המלחמות!
מדהים איך תלמידי הישיבה למיניהם שלא עושים כלום חוץ מלגרבץ בחדר סגור וללמוד אוסף של משפטים במקום לשרת בצבא או לעבוד, יודעים איך לתרץ את זה.
אין לעובדה הזאת תירוץ!
חופש >>
לצפיה ב-'בן אדם, אתה חייב להוריד עם הדפי גמרא'
בן אדם, אתה חייב להוריד עם הדפי גמרא
07/06/2009 | 18:12
הריאות כבר נסתמו לך מרוב שהסנפת יותר מדי .
חופש >>
לצפיה ב-'נשק התורה'
נשק התורה
07/06/2009 | 20:14
כל פעם שהעם היהודי סמך על כח התורה שיציל אותו הוא נחל תבוסה, כנראה שאויבינו לא כל כך מתרגשים מהנשק רב העוצמה שנקרא "תורה", רק כשהעם היהודי החליט לקחת את גורלו בידיו והחליף את סוג הנשק מתורה לטנקים, הוא גבר על אויביו.

מדוע ברכתו של אלוהים שברך את אבותינו כמה וכמה פעמים, "שנרבה כחול אשר על שפת הים" וככוכבים, מעולם לא התקיימה?
חופש >>
לצפיה ב-'"גם החרדים כבר לא מביאים ילדים כמו פעם"'
"גם החרדים כבר לא מביאים ילדים כמו פעם"
07/06/2009 | 20:32
איפה חוק הלפרט שיושיע אותנו?
חופש >>
לצפיה ב-'הם מעוותים אפילו את הדת שלהם.'
הם מעוותים אפילו את הדת שלהם.
07/06/2009 | 16:59
הם יצאו להפגנה בשבת ועברו על לפחות 4 איסורים של ההלכה, ממש דתיים, אה?
הם חוטאים, הם לא עושים כלום למען המדינה הזאת (צבא, מיסים, משהו?), רק מפגינים כוח, מנסים לכפות על כולם את הדת והאמונה ומגעילים את הציבור הדתי, המסורתי והחילוני כאחד.
מבחינתי הם לא יותר מטפילים שצריך לגרש. מזהמים.
הם בושה לדת, למדינה וללאום היהודי.
חופש >>
לצפיה ב-'מה חדש???'
מה חדש???
07/06/2009 | 16:52
כשהם שרפו את ירושלים ודקרו בן אדם במצעד הגאווה ביקשו מהקהילה "לא לצעוד בעיר שלהם" ואלפי חילונים שתקו ונכנעו להתנהגות המוטרפת של החרדים.

עכשיו זה מפריע לך? איפה היית כשהם רמסו זכויות אזרח של אנשים אחרים באמצעים לא חוקיים?

מצטערת, אין לי אפילו דמעת תנין אחת להזיל על החילונים שניזכרו עכשיו שזה בעצם לא הוגן לתת לחרדים לפגוע להם בקדושת זכותם לחנות ליד הקניון בשבת. מי שלא חושב שיש לי זכויות אזרח, לא ראוי לזכויות חניה, תנו, תנו לחרדים עוד כוח, ופעם הבאה שהם ידקרו איזה הומו תמשיכו לשבת לכם בבית בשקט ותגידו "הם צודקים" ואח"כ תתפלאו כשהם ידקרו איזה חונה-חניון-חילוני או איזו חולצה-חצי-שרוול-חילונית (רק עניין של זמן...)
חופש >>
לצפיה ב-'למה אתה חושב שאותם'
למה אתה חושב שאותם
10/06/2009 | 21:18
'מסורתיים' מגיבים לטובת החרדים ולא לטובת עצמם?
חופש >>

הודעות אחרונות

14:30 | 20.02.15 הר תבור2
04:04 | 17.02.15 trilliane
17:21 | 08.02.15 הר תבור2
21:50 | 01.02.15 אורחים בפורום
21:45 | 01.02.15 אורחים בפורום
16:23 | 28.01.15 שם מקורי 19

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ