GrandPrix2006

New member
../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif

תחרות הקדמים - הגמר הגדול
הכל התחיל לפני בערך 5 חודשים. עלה במוחי רעיון לערוך תחרות פורום שתהיה בשבילי סוג של שעון חול לקראת השחרור שלי מהצבא וברגע שהיא תסתיים אני אשתחרר. ובכן, טעיתי קצת בחישוב. התחרות הסתיימה ואני רחוק מהשחרור (עוד 3 חודשים
) אבל זה היה שווה את זה. הקדמים הישראלים נבחרו לנושא התחרות ובמשך 5 החודשים האחרונים אני וצ'אבה פחות או יותר צחקנו על כל דבר בפורום הזה (הכל ברוח טובה, כן?
) בעיקר על תחרויות הפורום. היו כאלה שקבלו את זה בשמחה, היו כאלה שלא - אבל רוב התגובות שקבלתי היו חיוביות. לא יאומן אבל בחודש הבא יבחר השיר הראשון לאירו' 2007 אז אפשר להגיד שהעברנו לכם את עונת המלפפונים בדרך לא דרך. הזמן טס וכבר הגיע רגע הגמר. וחשבנו, אני וצ'אבה, שאחרי שכבר עברנו על כל תחרויות הפורום הגיע הזמן לקצת נוסטלגיה. גייסנו מכל רחבי הפורום, חברי פורום אבודים - כאלה שנטשו אותנו בסערה, כאלה שעזבו את הפורום ולא שבו אליו. כאלה שאנחנו מאוד מתגעגעים אליהם ויש לנו שאלה אחת בשבילם: למה?
. 22 חברי פורום אבודים ישובו לקאמבק חד-פעמי כדי להגיש את 22 השירים שעלו לגמר הגדול במהלך התחרות, כל אחד בדרכו שלו. הכינו את הממחטות - זה הולך להיות מרגש ומצמרר, עם אין-סוף זכרונות חמים של האנשים שאנחנו כל כך אוהבים, אנשים שכבר לא איתנו, מה שישאיר לנו הזדמנות להצצה חד פעמית כדי לראות איפה הם היום. אז ללא עיכובים נוספים - הבה נתחיל

GrandPrix2006

New member
שיר #1 - ענבלוש לאב אפרתוש

בעע איזה עצבון..
אני צריכה להגיש שיר של פדופיליות זקנות ומסריחות. אם
אפרתי
הייתה שרה את זה על בטוח היינו זוכים. אממ.. GO EFRAT GO GO
למה עזבתי
אממ.. בעע כי הייתם נגד
אפרתי
ומההתחלה העדפתם כל הזמן את מיכל אמדורסקי... הומואים
. אוי מייייי גאדדדדדדדדד די!!!
היא מושלמתתתתתת אלוהיםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!
יואו מה הייתי עושה לה:|
כאילו אם הייתי הומואית כמוכם בעע..

GrandPrix2006

New member
שיר #2 - roniway1

כל הכבוד לחדווה עמרני !!!!!!!! היא זמרת מקסימה ונפלאה ומדהימה !! והיא מארחת מצוין והשיר שלה מקסים ונפלא ומדהים ונהדר !!!!!!! גם הפורום הזה זה פורום מקסים ונהדר !!!!!!!! וכל הכבוד גם למנהלי הפורום שעושים עבודה מצוינת !!!! כולנו סומכים עליכם בעבודה הנפלאה שאתם עושים !! ומיכלי אין כמוך !!!!!!!! נשיקות לניבוש ושירה המקסימים !!!! מיכלי מלכת הפורום שלנו , מקסימה ונחמדה ותמיד שמחה ומאושרת !!!!!! כולנו אוהבים אותך!!! ניבי לאירוויזיון !!!!!!!!!!

GrandPrix2006

New member
שיר #3 - Wild Dancer

לפניכם שיר הקדמים שאני מגיש שעלה לגמר:
01.
חדווה עמרני שנינו יחדיו מותר לפרסם אך ורק מחמאות והערות טובות כלפי חדווה וחל איסור לפרסם דברים פוגענים ושליליים. בעצם... על הזין שלי
. אני כבר לא נמצא בפורום החנוני הזה שחי מתפוזינה לתפוזינה, אני חי את החיים הטובים באמת
. לא כתבתי פה לאחרונה כי עברתי דירה, ואם כבר אז אני מעוניין לערוך מפגש פורום בבית החדש שלי!
. זה בתל-אביב, צמוד למועדון ההימורים המפוקפק (שאסור לי להזכיר את שמו). תעקבו אחרי הריח של הגראס ואל תתנו לזונות ולנרקומנים להפחיד אתכם. הדילר שלי יקבל אתכם בזרועות פתוחות
. בואו, יהיה עשן!

GrandPrix2006

New member
שיר #4 - ליאביליאביליאבי

שלום שלום שלום. מה קורה? מה קורה? מה קורה? התגעגעתם? התגעגעתם? התגעגעתם? הלילה הלילה הלילה
שמחה גדולה הלילה...
שמחה גדולה הלילה...
שמחה גדולה הלילה...
משעמם פה! משעמם פה! משעמם פה! ביי ביי ביי

GrandPrix2006

New member
שיר #5 - NylonBeat

חה חה חה.. LOL LOL LOL אני מציג שיר שקוראים לו "מלודי" :)))) איזה צחוקים הולכים פה אה? :)))) אלעד הבדיחות שלך מאוד מצחיקות.. אותך! :)))) טוב אולי חלאס כבר עם כל הסמיילים האלה?? :)))))) נו דיייייייייייייייייי!! :))))))) כו@ א#% חתי&* הו@# מז&%$# בת$% :))))))) רועי

GrandPrix2006

New member
שיר #6 - Thomas R

Hi people! I'm soooo happy to be in this lovely forum again! It's a bit cold out here in Helsinki but… ok.. al mi ani oved? Egiaa a zman leitvadot. No Thomas and no batih. Naim meod, ani Shuki from Dimona. Bezmano pahadeti she af ehad lo yekabel oti ki ani lo kol kach eropei. Mizrahi be forum eurovision aya like aravi in beytar Jerusalem. Az lo ayta li brera, I had to leithazot kedey lekabel tzumi. Hole alechem kaparot! Met miga'aguim aval ani hayav lahzor le haver sheli Tzion, tafastem oti be'emtza turnir Shesh-Besh. Ani matzig et a Sharshar sheli she hu the next shir: "Hi!" Bye Neshamot!

GrandPrix2006

New member
שיר #7 - Demeter

היי!!!! כאן תמר מפריז, אני כל כך אוהבת אתכם, את כולכם!!!! ואני מצטערת שלא יצא לי לכתוב פה בחודשים האחרונים אבל חזרתי רק כדי להגיד לכם עד כמה אני אוהבת אתכם ואת הפורום!!!!!!
ואני אעשה את זה בדרך המיוחדת שלי!!!!!!!
פורום יקר...
Va te faire enculer, Ta mere suce des ours dans la foret. Va te faire foutre! Tu es fou!? Faut péter dans l'eau pour faire des bulles, Comprend bien, tu parles à un con. Me faut retourner à la pute qui m'a accouchée. Tu es fils d'un gay et d'une pute. Sais-tu combien de temps ta mère prend pour chier? Neuf mois!
ולסיום......
Léchez mon cul!
אורוו'אר.....

GrandPrix2006

New member
שיר #8 - Gori Vatra

לצים
והרי הדירוג הסופי שלי לאחר שנה מחוץ לפורום. לפי החישובים שלי בפורום הזה יש: 236 הומואים 210 חולי נפש 199 על כדורים 159 אוחצ'ות 136 חובבי קיטש 115 זונות מסים 97 חנונים 96 מריירי מלודי 69 שומרי מסורת 56 הומואים בארון 55 הומואים בני 14 39 בני 40 פלוס 31 מתחזים 27 שהיו בכל הרש"ים 25 ששכבו עם מישהו מהפורום 14 פלקון 9 מכירים שירי אירו' מלפני 1998 7 טרנסקסואלים 5 חובבי איכות 4 בנות 2 שקבלו בפסיכומטרי מתחת ל-700 1 סטרייט 0 אנשים שישמחו לקבל אותי בחזרה אחרי כל זה
מושב לצים אוף ליין

GrandPrix2006

New member
שיר #9 - SimsY

קזינו עולמי זה שיר אח-לה. זאת אומרת שרק אח של מיקי קם הצביע לה. וראיתם איך היא כל הזמן הרימה ידיים בהופעה? מה, היא מבוקשת במשטרה או משהו? וברברה דקס... היא קרובת משפחה של דקסטר מהמעבדה של דקסטר!! נו.. מהקרטון נטוורקס שאגב, מה, זאת רשת של קרטונים? אני נגד לשלוח השנה את הראל תולעת. ואל תעשו "רררררררר", מה, אתם חתולים שמגרדים להם את הבטן? צריך לשלוח משהו יותר כמו השוודים ב-2003, פיים. אבל מה, הם משפיים? חשבתי שהם בכלל מגועש... טוב, יורוסימס שבוע 1652. מיותר לציין שזהו היורוסימס =הכי= בלתי צפוי בהיסטוריה !!! בדיוק כך. שבדיה דחקה את טורקיה מהפסגה, מה, ההלצות לא מספיק טובות בשבילה שהיא הייתה צריכה דחקה? מקדוניה ממשיכה לעלות כבר 12 שבועות. מה, זה הר אוורסט? כבר חשבתי שזה יהיה כמו שנה שעברה כשבלגיה הובילה במשך כל 33 השבועות של היורוסימס בפער שיא שהגיע ל-500 לנקודות. פער-שיא? מי פרסי? טוב פרשנתי יותר מידי לשבוע הזה זהו להפעם. היה מדהים! אבל לא של חיל האוויר...

GrandPrix2006

New member
שיר #10 - דודו טל

היי חברים, דושיפון שלכם כאן. לפני השיר אני שולח לבבות לטליוש ורמוש, אודאוד וכמובן למושי... את המלכה שלי!!! וגם ליואלי (יוני ואלי) ולאילי וקושי המנהלים היקרים
וגם ללידנוש הממוש. בן אדם... אי אפשר לשכוח את ירדנה המלכה הגדולה על הבמה באירלנד... שרה כמו מלכה... ככה זה הלך: "בן אדם,בן אדם, החזק חזק בעולם, חבקו ועשה את הטוב לכולם, שתה את הכוס ואל תותיר, ושטוף ממך, כל טעם מריר, בן אדם, בעולם, דע לוותר ולשכוח הכל, חבק העולם וצא במחול, בן אדם, בעולם..." עבדתי עליכם זאת חני. חחחחחחחחחחחחחחח דושי אצלי.

chany

New member
מזה? עופר שלח לי קישור?

דודו טל אם לא הייתי אוהבת את אמא שלך הייתי אומרת לך כוס אם אם אם אמק יא מניאק גנב רמאי שכמוך,

למעלה