Europe Shine A Light: המופע המאחד של אירופה

AdiNH

New member
ולמרות הכל

ישראל קיבלה יצוג מכובד מאוד לאורך כל התוכנית , עדן אלנה פתחה את יצוג ה41 מדינות , גלי עטרי שרה הללויה בעברית אנגלית והולנדית( בפי אירוויזיון הילדים) על רקע נופי ירושלים עיר הבירה ונטע שקיבלה במה לשיר חדש. רוב המדינות קיבלו דקה וחצי מקסימום.

גלי עטרי דוחה עם כל היחס שלה....

... היא גרמה בעיות מהיום הראשון לליהוק, ומאז מייחסת את הזכייה לעצמה בלבד, והכי גרוע שכולם משתפים איתה פעולה ומנגנים לחליל שלה. היא סירבה כל מגע עם חברי חלב ודבש האחרים. מי שזכה באירוויזיון 1979 הייתה להקת חלב ודבש, שעדיין קיימת ב-75% מההרכב המקורי שלה, ולא גלי עטרי סולו. דוחה.

צIIת Kuss

New member
זה כמו להגיד שאלפא ביתא זכו באירוויז 78

גם אם לחלב ודבש היו סולואים בניגוד לאלפא ביתא, הם עדיין היו להקת ליווי - הא ותו לא. לחלב ודבש ללא סולנית ראשית אין שום תוחלת ומשמעות. מדובר בלהקה עם מטרה אחת בלבד: ללוות את הסולן הראשי. ובניגוד לסולן הראשי הם לא עומדים בזכות עצמם, שכן ללא סולן ראשי אין להם קיום. משכך גלי עטרי זכתה בדיוק כמו שיזהר כהן זכה, על אף שאת השניים ליוותה להקה.

kerens323

New member
שתם לב למשהו???

כשעדן אלנה עלתה עם השיר שלה הראו את מפת ישראל השלמה סוף סוף האירופאים למדו משהו.. לטוב או לרע (תלוי בדעה) וגם כשהאירו את ירושלים וכתבו שזה בישראל זה מרגש כי בשנים עבדרו זה לא היה מובן מאליו (לפני שנתיים לא הזכירו את ירושלים בחלוקת הנקודות אלא רק את ישראל למרות שלוסי איוב חילקה את הניקוד משם אלא אמרו הלו ישראל מהבחינה הזו מסתבר שבאמת ההולנדים הם הכי פרו ישראלים .. ציינתי רק עובדה ואני לא הבעתי את דעתי הפוליטית האישית כי זה לא הפורום והמקום לזה ואני לא סובלת פוליטיקה בכללי....רק שמתי לב שהאירופאים השתנו לטובה אחרי הרבה שנים שהחסירו את השטחים במפה

אז איך היה לדעתכם?

אני שמתי לב שאני מתמוגגת מכל רגע של דיודטו על המסך... לגבי השיר Love Shine a Light - בלגיה לא השתתפה, וארמניה לא הייתה צריכה להשתתף... היא and that Voda chick גרועות אבל ממש.

ארמניה מזעזעת, זייפנית! בכלל לא זמרת. את זותי מוודה אני מתעב היא בלתי נזבלת. כמו כן זה עם החולצה השחורה ב1:41 לא יודע מאיפה (סרביה?)שר בטון אחר בסולם אחר ובתווים אחרים ובקיצור אאוט עוף טיון או במילה אחת מיותר. גם סמנטה מיותרת. היום גיליתי שכבר 11 פעמים היא ניסתה להשתתף באיר.אללהיסעדה. אה וגם הגיאורגי מיותר בקולאז' הזה. כל השאר היו טובים. קראתי היום שהבלגים לא השתתפו בוידאו כי הם לא אוהבים את השיר. על זה נאמר- לא את! דיאודעטו זמר נפלא. יש לו קול מיוחד. חזק ויציב ויפה ועם יכולות טכניות גבוהות. הוא נהדר. הנה פיי עמורה בקולוסיאום:

גם ליטא לא היה משהו

ולגבי סמנתה - בכלל לא נתנו לה לשיר לבד. חבל שנתנו לשתיים האחרות.

babyface19

New member
נכון, ליטא לא משהו , אפילו מצחיק כמביך קצת, ובאמת לא הוגן

שלסמנטה לא נתנו לשיר לבד. עדן שלנו השתלבה יפה בזה (אגב,לאחת המלוות של קתרינה הזוכה עם השיר הזה בדבלין 1997 היה שיער בדיוק כמו לעדן),ושמתי לב גם שללסלי רוז יש אחל'ה קול בקטע הרוקיסטי, גם בכיוונה של קתרינה , המבצעת המקורית. לדעתי, אם הייתה מוגרלת לסמי 2 ולא לסמי שהראשון שבו ישראל הוגרלה, אז משם היה לה קל יותר להעפיל לגמר (לעולם לא נדע את זה). אני דווקא את השיר שלה. &nbsp הכי פיפי ששפכה אותי מצחוק היא הסולנית של go_a האוקראינית, שרה את השיר ממיטתה כשהיא חובקת את החתול/ה שלה, ושלא לדבר בסוף קליפ על קתרינה בעצמה חובקת הכלבלב הלבקן שלה. &nbsp ובושה לבלגים, אז מה אם אתם מפורסמים כאלה? תכבדו את המעמד. בושה.

אני מתעבת את השיר של לסלי.

היא דווקא התחבבה עליי - במיוחד אחרי שביצעה את בולט פרוף. לגבי הבלגים - לדעתי הם פשוט לא מסוגלים להשתתף בשיר אופטימי וחיובי. הם היו קורסים לתוך עצמם. אז בחייאת "שחרר אותם".

babyface19

New member
אנטוניו דיודאטו חודר לנשמה ומפלח את הלב מאותו יום שלישי ....

עם ביצוע שלו (וכל סוג של ביצוע) ל"FAI RUMORE".\בשבוע בתום הערב הראשון של סן רמו שבו הועלה הקליפ הרשמי , 4 ימים לפני זכייתו הרשמית בפסטיבל. איזה כיף ש-EBU אישרו לו ולאיטליה לא להקליט ולהגיש גרסת 3 דק' כשידעו מראש שהם מבטלים את התחרות , ושאיטליה בסגר שבו אתה לא יכול לזוז בכלל (אפילו ס"מ אחד מהבית שלא לצורך) עקב התפרצות הנגיף שם, כמו אש בשדה קוצים, ואז הייתי חושש לביצוע לייב עם כ-30 שניות פחות, כמו שקרה למספר שירים איטלקיים שנהרסו מאותה אדפיטציה מתבקשת (נו, מישהו צועק לי איטליה 2017?). &nbsp במקרה שלו יוצר השיר (הוא בעצמו) ידע מה הוא כותב אלו מילים יוצק ללחן המדהים.

למעלה