מלטה 2020: Destiny - All Of My Love

צIIת Kuss

New member
זהו זה. DONE. יש לנו את זה. זוכה אירוויז

אני באופן אישי הייתי מעדיף את שוויץ כזוכה, אבל זו השנה של מלטה. בהצלחה!

צIIת Kuss

New member
ואני גם אשים כאן כוכבית*

מלטה או בולגריה או שוויץ

הזוכה יהיה אחד משלושתם, עם עדיפות עליונה למלטה בגלל הזמרת המטריפה ועוצרת הנשימה.

מבחינת השיר: בולגריה או שוויץ
מבחינת הקול: מלטה

לכן: מלטה או בולגריה או שוויץ

Laaaa2

New member
לא יקרה, ולא יקרה ו...

לא יקרה מותק.
&nbsp
בטח עוד שבועיים תכתוב שאתה מת על פקר ליבי ושהוא המועמד לניצחון.
המאניה דפרסיה המוזיקלית שלך ידועה לציבור :)

Rori90

New member
מאוד אשמח אם בולגריה תזכה, שיר מהמם הביאו השנה

רק שקשה לי להאמין ששיר בסגנון כזה יזכה שנתיים ברצף (שיר שקט)

פעם ראשונה שמעתי היום את בולגריה, שוויץ ומלטה

(ותודות ללוסי שמעתי לפני את צ'כיה)...
&nbsp
שוויץ יהיה פלופ
מלטה נחמד - טופ 10 אפשרי לגמרי
בולגריה מדהים!

dosfer

New member
בסוף החלטנו על משהו קטן בחצר של ההורים

משהו משפחתי, אז לא תהיה בעיה, עוד כמה חודשים

דעתי לאחר האזנה אחת

דסטיני חמודע עם כל הכבוד לפוזת הדיווה השחורה עם הקול הגדול את צריכה גם שיר טוב מעבר לשופוני ווקאלי. זה שיר מיותר ולא מעניין והצעקות שלך בסוף רק מורידות ממנו יותר. אין מצב שאני מאזין שוב עד הסמי.

זה לגמרי שיר שנכתב כדי להפגין את היכולות הווקאליות שלה

והוא עושה את זה היטב, ולכן יגיע לאן שיגיע.

צIIת Kuss

New member
הגיע הזמן שתחשוף על מי אתה שם את הז'יטונים השנה

מי לדעתך היא הזוכה? או שמא אתה מעדיף להמתין לחשיפת כלל המזמורים בטרם תקבע?

כבר כתבתי.. יש כמה שירים עם ווינר וויבס

איטליה, דנמרק, שבדיה ונורווגיה.
אם אני צריך לבחור אחת, אז איטליה זוכה.
הולנד ושווייץ אולי יסיימו טופ 5 או 10 אבל קשה לי להאמין שינצחו כי שניהם לא שלמים, שניהם לוקים במחסור מלודי.
שבדיה דנמרק ונורווגיה יסיימו טופ 10. את שלושתם אנחנו מכירים בלייב. אבל דיאודעטו מעולה במיוחד בלייב, והשיר עצמו מרגש מיד עם האזנה ראשונה. המלודיה מצויינת למרות המבנה הקלישאתי. אני כמובן שנאתי אותו בסן רמו כי זה שמאלץ מיושן והעדפתי את טוסקה(!), רנקור או אלודי או גבאני, ואני עדיין חושב שעדן של רנקור זה פיספוס השנה. זה מאסטרפיס שאני חורש עליו כל יום ונהנה כל פעם מחדש. אבל, אחרי שדיאודעטו ניצח ויוטיוב השמיע לי אותו בהפתעה מצאתי את עצמי מתרגש(קליימקס), והבנתי את הבחירה של האיטלקים. כך שלדעתי השנה זה של איטליה.
&nbsp
**וכל זאת כמובן בהנחה שרוסיה ואזרבייגאן לא יפתיעו עם ג'וקר.

צIIת Kuss

New member
מעניין, אין בינינו הלימה כלל וכלל

הדבר מדבר בעד עצמו, שכן השנה לא פשוט להצביע על זוכה אחד ויחיד אלא יש ליתן אפשרויות בכמויות. באשר לדנמרק, שבדיה ונורווגיה - אני אפילו לא אגיב. באשר לאיטליה - יצער אותי הדבר אם דווקא השנה תנצח עם שיר שאינו חזק כמו זוזין או אהבה כבירה שהיו יכולים להיות זוכים אדירים.

גרנדה אמורה זה פיספוס היסטורי

חד משמעית היה צריך לנצח.
אבל אין השנה שיר ברמה הזו. יש ווינר ווייבס אבל שלא מעידים על איכות או מקוריות או חדשנות או בשורה, אלא על טריק בעיבוד, בשירה, בהפקה. דיאודעתו מהארבעה שציינתי הוא היחיד שאפשר לכנות-איכות. למרות כל הביקורת שלי עליו.
חייב לציין שחבל לי מאוד על הולנד ושווייץ. שני שירים טובים שהיו יכולים להיות מעולים ומופלאים לו רק היו משקיעים קצת יותר במלודיה. אין יותר חשוב ממלודיה. אין. לא משנה כמה העיבוד יהיה מיוחד והזמר מדהים והטקסט מרגש, אם המלודיה בפני עצמה לא יצירתית מיוחדת מעניינת מרתקת כל השאר יכולים להרים שיר אבל לא להפוך אותו למסטרפיס.

צIIת Kuss

New member
נסכים שלא להסכים

עבורי השיר השוויצרי השנה איננו אלא יצירת מופת נשגבת, שלמה ואלמותית. שירת מלאכים נוגה, העוטפת את הקוסמוס בליטוף משכר ומפזרת אבק כוכבים בכל הנקרה בדרכה.

כנראה. נסכים

שלא להסכים. כל מה שכתבת תכלס הייתי רוצה לכתוב בעצמי על השיר השוויצרי. אבל לצערי בלתי אפשרי. זו יצירה לא שלמה. חסר לי עוד לחן. עוד קטע מלודי , אני מדבר על הלחן הבסיסי כן? , שייתן לי קליימקס, שירגש אותי שיחנוק את גרוני שהדמעות יזלגו. זה ממש לא קורה. אפילו לא קרוב.
השיר הזכיר לי בהתחלה את הולו טוק. זה שיר הפתיחה של הסדרה הגשר. שיר שמאוד אהבתי בזמנו לפני כעשור והאזנתי לו המון. יש להם את אותו feel.. אפל, דארק.. אז ניגשתי שוב לאחר שנים להאזין לו שוב. אני שם אותו פה מניח שאתה מכיר. אפשר ממש להבחין בהבדל בין לחן מופלא שלם ומושלם לבין לחן מאולץ ולא גמור. כייף לך שאתה אוהב כך את שוויץ. הייתי רוצה גם. זו באמת הייתה יכולה להיות יצירת מופת. אבל לא. זה פיספוס.

mati020202

New member
זה נהדר ולמרבה המזל זאת לא בלדה,לטעמי- היא תתמודד על הניצחון

טופ 5 לפחות

Laaaa2

New member
הקליפ זה מיקס של אלן ווקר ודנקן לורנס?! מה נשמע?

השיר חמוד לרדיו ותו לא. לא זוכה ולא נעליים.

למעלה