ישראל בוחרת שיר לאירוויזיון 2020

Uri04

New member
האבה האבה?

דווקא ממש אהבתי בזמנו את השיר הזה. הופתעתי מההתרסקות שלו, והזמרת (סטלה מוואנגי או משהו) היא בכלל ראפרית, אז אולי שלחו אותה עם השיר הלא נכון.

כן, אני מבין למה אתה חושב ככה לגבי פאקיר ליבי, ולדעתי גם השיר הזה הולך להתרסק בגמר.

DH1212

New member
השיר הנכון ניצח

מבחינה ווקאלית, דווקא SITS היה נשמע הכי טוב - אבל מה הפלא? עדן היא זמרת סול-אר-אנ-בי והשיר יושב עליה הכי טוב
&nbsp
מבין כל המקפיצים, רוטס נשמע הכי טוב, ולא היה אכפת לי שיזכה.
&nbsp
עכשיו לעניין פקר ליבי - עדן לא נשמעה הכי טוב בשירים המקפיצים. בחלקים מסויימים בפקר ליבי היא נשמעת מאוד חלש ודק, ודווקא חלק מהריקודים לא עבדו עבורי.
&nbsp
זה לא מפריע לי, כי יש לה עכשיו חודשיים לטחון חזרות מהבוקר עד הלילה ולעבוד על השירה-ריקוד. הולך להיות פיצוץ.

DH1212

New member
מילה על הקדם עצמו:

אני חייב להגיד שממש נהניתי! בלי המון פרסומות, בלי הרבה חפירות מיותרות, שירים, ריקודים, שמח - מה צריך במדינתנו הקשה?
&nbsp
קובי צוחק על עצמנו היה מושלם. ושפיטה מלכה כהרגלה. שפיטה לאירוויזיון 2021 בעיקר וביחוד אם איסנלד תזכה.

tapuzzo

New member
אם טמירה לא שמה סטיפה עבה, מקום 14 מ-13 בסמי בדוק.

היו המון תשדירי שירות, צריך לממן את עובי הסטיפה.
איזה בלונדה 1.90מ' ולידה שוורצעסית הולנדית אסלית מקריאות את העולות.
מגיעים ל-9. טמירה מחייכת לעצמה מלטפת את החתול הלבן ומסתובבת על הכסא,
על השולחן אישור ההעברה מהחשבון באיי הקורונה.
איזרעאעאללל!

DH1212

New member
נחכה ונראה. וטמירה רוצה את האירוויזיון קרוב אליה

תהיה בטוח שלא סטפה אחת תהיה שם, מזוודת סטפות יישפכו בשביל שהכוכב הבא ישאר בערוץ 12.

החלק הכי יפה בשיר

זו החצי דקה האחרונה. אז מתחיל קצב אחר ממה שהיה עד כה. זה אפריקני, אותנטי, זה מרגש ומעורר והכי חשוב זה אמין. חבל שהקטע הזה מגיע בסוף. עד אז מדובר בטראש בלתי נסבל(מלודיה מלודיה קונצרטיה קונצרטיה איכס!), אם כי קליט אמנם אך קלישאתי להחריד.
ממליץ ליוצרים לעשות ריוואמפ דחוף, להכיל את הריקוד היפה כבר מהדקה השניה ולהפוך אותו למרכז השיר.
עדן עצמה מקסימה. זמרת טובה, ונהדרת על הבמה. מגיע לה בימוי מקצועי יותר. מקווה בשבילה שיהיו שינויים, הן בשיר והן בהופעה.
&nbsp

TA2020

New member
אני עדיין חושב שאם היינו שולחים אותה שנה שעברה

היא הייתה זוכה!

למעלה