לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1824318,243 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אירוויזיון

לצפיה ב-'ישראל בוחרת שיר לאירוויזיון 2020'
ישראל בוחרת שיר לאירוויזיון 2020
<< ההודעה הנוכחית
03/03/2020 | 01:56
69
2750
עשרה חודשים מאז אירוח האירוויזיון בארץ וחודש אחרי גמר הכוכב הבא בו זכתה עדן אלנה ונבחרה להיות נציגת ישראל לתחרות ברוטרדם, הגיע היום לבחור את השיר שתבצע באירוויזיון 2020 

הערב ייערך הקדם הפרטי של עדן אלנה בערוץ כאן 11 ובמסגרת משדר "השיר הבא לאירוויזיון", ישראל תבחר את השיר החדש שלה לתחרות שיהיה אחד מארבעה שירים שבחרה הוועדה המקצועית: 

Savior In The Sound 
(אורן עמנואל, טליה לונדונר, אורי אבני)

Roots 
(נתן גושן, סתיו בגר) 

Rakata 
(גל ג׳ו כהן, איל ישי, צליל קליפי, ערן קאשי) 

Feker Libi 
(דורון מדלי ועידן רייכל) 

משדר "השיר הבא לאירוויזיון" בהנחיית לוסי איוב יחל ב- 21:30 בכאן 11. לאחר השמעת ארבעת השירים, תיפתח ההצבעה באפליקציית כאן. 

השיר הזוכה ייבחר לאחר שקלול נתוני ההצבעות של הוועדה המקצועית (50%), הצבעת הקהל המוקדמת (10%) הצבעות הקהל במשדר (30%) ונתוני ההצבעה מעמדות שיפוט (10%)

במהלך הערב יופיעו משתתפי "הכוכב הבא" במחרוזת שירי אירוויזיון, נציג ישראל לאירוויזיון 2019 קובי מרימי, להקת שלווה בגרסה מיוחדת לשיר "Toy" והפתעות נוספות.

ישראל תתחרה תחילה בחצי הגמר הראשון ברוטרדם ב-12 במאי, בתקווה שתהיה אחת מעשר המדינות שיעפילו לשלב הגמר של התחרות ב-16 במאי. 

איזה שיר ייצג את ישראל ברוטרדם והאם האירוויזיון יחזור לארץ בשנה הבאה? 
לישראל

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הימור שלי'
הימור שלי
03/03/2020 | 02:18
396
רוצה שרק אתה ינצח
אך פקר ליבי ינצח גם בג`וריז וגם בטלווטינג,כך שפקר ליבי הוא הנציג.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'כל השירים ראויים!!!'
כל השירים ראויים!!!
03/03/2020 | 05:56
300

רקטה -מעולה
פקר ליבי -טוב מאוד
רוטס- טוב
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'פקר ליבי או רק אתה אחד מהשניים'
פקר ליבי או רק אתה אחד מהשניים
03/03/2020 | 06:48
246
עדיפות שלי לפקר ליבי כי אני אוהבת מקוריות, אבל גם רק אתה סבבה לגמרי.
נראה לי שללא ספק אחד מהשניים ייקח תלוי בהופעה.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'כולנו יודעים מה השיר שינצח הערב: פקר ליבי '
כולנו יודעים מה השיר שינצח הערב: פקר ליבי
03/03/2020 | 07:36
9
412
אמנם הבלוגרים מתעלפים מכל השירים אולם בל נשכח שמדובר בשירי טראש חסרי ערך מוזיקלי ווטסואבר. מדלי הוא המומחה מספר אחת בארץ, יחד עם סטטוס ובלי-על, ביצירת מוזיקת הטראש הזאת שמאוד מצליחה כאן בשל האופי הילידי של תושבי המדינה. מדלי יודע באופן גאוני (שגם מכניס לכיסיו זוזין רבין) לפנות למכנה המשותף הנמוך ביותר ואז לרדת עוד קצת. מבחינת גאונות של הבנת הקהל דורון מדלי הוא דודו טופז של זמננו (מינוס האירועים במישור הפלילי כמובן). תוסיפו לזה את ההילה של עידן רייכל והא לכם המזמור המנצח!

וכעת לאחר הניתוח האליטיסטי אפנה אליכם, פשוטי העם, בשפה שיותר מובנת לכם:

פקר ליבי - אין אין זה שיר סוף הדרך עם האפריקה הזה והמעוואלים בפזמון חבל על הזמן, משהו בן זונה. בטח שזה זוכה מה קרה לכם? משהו משהו אין אין סוף הדרך.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לא ברור לי מה מטרת ההודעה'
לא ברור לי מה מטרת ההודעה
03/03/2020 | 09:53
286
לבקר את השיר? את הבחירה הארטיסטית? ההתהלהבות הישראלית?

נשמה, אתה בפורום אירוויזיון. רוצה מוזיקה איכותית? שמע מוזיקה קלאסית. אני לא צוחק.
וכן, הפח של מדלי הרבה יותר טוב מזוכי עבר כמו הירוז, ראנינג סקארד ואונלי טירדרופס.
לא ברור לי מה מפריע לך כל כך.  זה אירוויזיון.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'איך אפשר לא לנצח עם מילים כמו Tonight is our story'
איך אפשר לא לנצח עם מילים כמו Tonight is our story
03/03/2020 | 11:26
258
we celebrate the glory על רקע מוסיקה מיושנת ומעפנה + מילים באפריקאית מומצאת בשיר?
קשה לי להאמין שזה לא לוקח מקום ראשון בקדם, אם לא באירוויזיון, אם לא בוורלדוויזיון, אם לא ביוניברסוויזיון (שם אולי תהיה טיפה תחרות מצד השיר הספרדי, אבל בואו, לנצח את הספרדים זה לא אתגר קשוח במיוחד).
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לא, השיר TOY מה זה "איכותי" ו"בעל ערך" ממש דליה רביקוביץ''
לא, השיר TOY מה זה "איכותי" ו"בעל ערך" ממש דליה רביקוביץ'
03/03/2020 | 12:33
6
210
את זה גם בל נשכח!

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'TOY ניצח בזכות הקליפ + הלופר בקליפ.'
TOY ניצח בזכות הקליפ + הלופר בקליפ.
03/03/2020 | 12:48
5
194
כך שבמובן מסוים אפשר לומר שמדלי נקלע לסיטואציה...
לשלוח שוב את טוי, כמו שגם בגר וגם מדלי מנסים לעשות, רחוק מלהיות הימור בטוח.
זה מזכיר קצת את מה שקרה לקווין סמית' - הוא עשה את "מוכרים בלבד", שהיה מעולה, אבל לא הבין מ-ה בו היה מעולה, והתמקד בהמשך בחלקים הלא נכונים (כמו בדיחות הקקי ב"דוגמה"). אותו דבר קורה פה למדלי. טוי לא ניצח בזכות הבלגן אלא למרות הבלגן (שבסופו של דבר גם לא היה גדול כמו בפקר ליבי) ובזכות הלופר. מדלי מתמקד בחלקים הלא נכונים. ורייכל כנראה מנסה לפענח את העניין הזה שנקרא אירוויזיון בלי להבין בו יותר מדי, אז התרומה שלו (ויש תרומה, כי החלקים האתיופיים הם באמת החזקים יותר) לא מספיקה כדי להתגבר על הנזק של מדלי.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'התגובה הייתה לגבי "שירי טראש חסרי ערך מוזיקלי"'
התגובה הייתה לגבי "שירי טראש חסרי ערך מוזיקלי"
03/03/2020 | 12:56
4
147
והציניות סביב הנושא. שירי טראש תמיד יהיו באירוויזיון, זה חלק מהקטע. שירי איכות לא בהכרח מצליחים. לא נראה לי שיש חוקים בזה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הנקודה היא שלטוי כן היה ערך, גם'
הנקודה היא שלטוי כן היה ערך, גם
03/03/2020 | 13:05
3
137
מוזיקלי וגם ויזואלי (לופר + קליפ) - רק שלשיר שכתב מדלי לא היה קשר אליהם. ולהגיד "גם טוי היה טראש אבל הוא ניצח, אז בוא ניתן למדלי עוד שיר" זו טעות, כי טוי ניצח בזכות החלקים של-א היו טראש וכ-ן היה להם ערך (לפחות מבחינת מקוריות אירוויזיונית) ול-א בזכות הטראש שמדלי תרם.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'בשירי טראש הוא התכוון לכל השירים לאו דווקא של מדלי'
בשירי טראש הוא התכוון לכל השירים לאו דווקא של מדלי
03/03/2020 | 13:39
2
106
ודרך אגב אני מסכימה איתו, רק חושבת שאירוויזיון זה לא המקום לצפות לאיכות סטייל ביאליק, אלתרמן, רחל המשוררת, רביקוביץ' וכהנה...
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני הגבתי להערה שלך, שגם טוי היה טראש, לא לשלו שה-4 טראש.'
אני הגבתי להערה שלך, שגם טוי היה טראש, לא לשלו שה-4 טראש.
03/03/2020 | 13:51
1
124
אני מסכימה שכל 4 השירים האלה הם טראש (אבל לא כל השירים לאירוויזיון מאז ומעולם, ויש באירוויזיון גם איכות), ושגם החלק של מדלי בטוי הוא טראש. מה שאני אומרת זה שזה שמה שדורון מדלי כתב בטוי היה טראש - זה לא רלוונטי, כי טוי זכה בזכות החלקים של-א היו טראש, ול-א בזכות מדלי. הלופר היה מסעיר. הקליפ היה מסעיר וברמת הפקה גבוהה בצורה שלא נראתה באירוויזיון בעבר. ושניהם היו איכותיים ומקוריים (לפחות בעולם של האירוויזיון), ול-א טראש.
זאת גם הסיבה שנטע נבחרה מלכתחילה - בזכות אותו לופר שהימם מדינה שלמה, ואחר כך יבשת שלמה (+אוסטרליה).
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אז זה גם יכול לקרות בכל שיר טראש אחר'
אז זה גם יכול לקרות בכל שיר טראש אחר
03/03/2020 | 17:53
43
בטוי זה היה הלופר והקליפ, בפקר ליבי/ רק אתה/ ווטאבר  זה יכול להיות ההופעה/ המראה של עדן/ הבימוי/ המוצא שלה/ שירי בלדה מעייפים לעומת שיר קצבי.
הבוטם ליין - הכל יכול לקרות באירוויזיון. אין חוקים אחידים וזה כל הכייף!
בואו נפרגן לעדן וכן גם לכותבי כל ארבעת השירים.

בהצלחה לעדן המקסימה בכל שיר שייבחר

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'דירוג'
דירוג
03/03/2020 | 10:45
2
375
1. Feker - הפתיחה מקסימה, הHABIB ALBI מרים (יותר מרקטה) גם אם אין לו קשר לחיים חח וחצי הדקה האחרונה מעולה. זה סלט של דברים, אבל זה הכותב, מערבב כל מיני חלקים קליטים בשביל שרמת הדופמין במוח לא תרד לשניה. הפזמון לגמרי ניינטיז מיושן, גם אם חביב (מינוס המילים הגרועות) ולא אתנגד לקצת שינוי שם
עדן היא זמרת סולידית וקלאסית, והשיר הזה נותן לזה ביטוי - הוא לא אובר קצבי ולא אמין - וגם קצת מערבב דברים אחרים בשביל שלא נשתעמם. 
2. Roots - הפזמון לקח לי עוד שמיעה לחבב גם את שאר החלקים. זה השיר הכי "בוגר" נגיד ואין לו חלקים שיכולים להביך או להחשב קרינג'יים/מיושנים (אני אישית אוהב גם כאלה, כל עוד הם נעשים טוב). זה משהו שצריך לראות בלייב.
3. Rakata - אז זה הפייב... החלקים המזרחיים + הבית השני - טובים, אבל השיר כולו בינוני ולא מחזיק. חלק מהליריקס מביכים ובסה"כ זה לא באמת כיף או מרים *בשבילי* ואני לא מדבר בשם צופי האירו. ה2 הראשונים יותר מרימים מבחינתי. אגב זה נשמע לי הכי דמואי, מקווה שירוומפו את זה
4. Savior - מתחיל נחמד, מעיק כבר באמצע. יש מספיק כאלה 

FEKER/ROOTS בשבילי
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'כמה מפתיע שיש לנו בדיוק אותו דירוג חחחחח'
כמה מפתיע שיש לנו בדיוק אותו דירוג חחחחח
03/03/2020 | 16:11
1
134
לצפיה ב-'הלם!'
הלם!
04/03/2020 | 10:08
19
לצפיה ב-'דעתי על השירים ועל הקדם שלא אראה כי יש באיירן שאלקה:'
דעתי על השירים ועל הקדם שלא אראה כי יש באיירן שאלקה:
03/03/2020 | 16:10
195
אני חייב להגיד שזה תמיד היה הרצון שלי – קדם קטן של 4-5 שירים טובים ומגוונים.
במקרה של עדן באמת מדובר בשירים טובים ואני אוהב את כולם.

מקום רביעי
Savior In The Sound
בלדה חמודה ונעימה. לא מספיק בולטת אבל עדן משדרגת אותה.
בעיני זה שיר שיכול להצליח אבל מבין כל שירים הקדם הוא הכי פחות מוצלח באופן יחסי.

מקום שלישי
Rakata
מבין שעפים על זה כי זה הכי "זול וטוב".
הכי טוב בשיר זה "LOVE IT LOVE IT LOVE IT".
זה הכי ארמניה וטורקיה של לפני 15 שנה ומי היה מאמין ששירים כאלה יהיו אי פעם בקדם ישראלי שמתעקשים בו על עברית וירושלים.

מקום ראשון ושני ממש צמודים ולא אכפת לי מי מהם יזכה:
מקום שני:
Roots
אסכם את זה במשפט אחד: הגרסה "הבוגרת" של "ננה בננה" במובן הטוב של המילה.
מגניב לאללה, מדהים, מרתק ומרקיד.

מקום ראשון:
Feker Libi
הדבר היחידי הלא טוב בשיר הזה זה מדלי כי ברור מה רייכל כתב ומה מדלי כתב ויש הבדל עצום בין הקטעים הללו.
השיר מאד קליט (מיושן בקטע טוב), שילוב השפות מדהים (הורג אותי חובבים "שקשה" להם עם הרבה שפות אבל מתים על אוקראינה 2007), השיר מרקיד ומאד מתאים לעדן.
יש בשיר הזה משהו וינרי ומאד מעניין.
בתור חובב עלק אתני של האירו אני עף על זה.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני בדילמה בין roots לפקר ליבי'
אני בדילמה בין roots לפקר ליבי
03/03/2020 | 16:25
182
שניהם טובים באותה רמה, וגם סוג של משלימים אחד את השני.
לא יודע.. מצד אחד פקר ליבי הוא מאד אביצ'י סטייל בפזמון שאני מאד אוהב, וזה עדיין סאונד שהולך טוב ומהנה.
מצד שני, roots שיר מעט אחר ויש בו את החלק מקורי משל עצמו, פלוס הפזמון המדליק שעושה את מה שצריך (בתקווה שיש גם דרך לחקות את זה בלייב).

עם שאר השירים פחות התעסקתי. שמעתי פעמיים ובחרתי ללכת עם מה שנשמע הכי טוב ברושם הראשוני.

אבל מה לבחור- אין לי מושג.
כמובן שעם כל זה שיש דילמה, אני נוטה יותר לפקר ליבי.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יאללה דירוג עדן'
יאללה דירוג עדן
03/03/2020 | 17:08
206
4. Savior in the sound- האמת, בלדה ממש יפה שמזכירה לי את אוסטרליה 16', שעדן לגמרי יכולה לקחת אותה לאלבום הפרטי שלה. אבל היא פשוט לא מספיק מעניינת, ולא מספיק מוציאה מעדן את המקסימום. אני חושב שזה גם יכול להצליח לא רע בתחרות, הג'וריז יעוף על זה ועל הקול של עדן, והקהל אפילו יפרגן בצורה נאה. אבל מרגיש לי שאחרי קובי מרימי, כולנו צמאים למשהו קצבי ומרענן, ולקחת כמה שפחות סיכונים.

3. פקר ליבי- בשמיעה הראשונה הזעזעתי. זה הרגיש לי כמו בליל שפות, מבולגן ומיושן. הבתים מועתקים מהאבה האבה. זה גם מאוד סופי מרינובה וסלובקיה 10'. הפזמון הזכיר לי ברמת המביכות שלו את קרואטיה 11'. קיצר, זה הזכיר לי המון שירים שלא הצליחו. עם זאת, איך שהוא עם הזמן- השיר הזה גדל עליי. הוא נחרט בראש ולא יוצא, ואני מוצא את עצמי שומע אותו שוב ושוב.
במידה וזה ייבחר, אני ממש יכול לדמיין את זה עושה קיינו- הצלחה מטאורית בקהל, וקטילה סופנית בג'וריז.

2. Rakata- זה דיי בתיקו עם פקר ליבי. שיר חתונות קליט ומעולה, שאין לי ספק שמארבעת השירים יצליח הכי הרבה בישראל. עם זאת, אני מרגיש שזה קצת צפוי ומיושן מדי, ואין בו ערך מוסף שמוביל למיצוי מהיר מדי (לפעמים אפילו תוך כדי השיר). מרגיש לי כמו משהו שהג'וריז לא יפרגנו לו. זה מזכיר לי יותר את לה לה לאב ואפרודיזיאק, ופחות את פואגו או לוקה האני שהיו בעלי יותר אוריינטציה מערבית. צריך לזכור שעדן גם לא רקדנית, ושזה שיר שלא מראה, ולו קצת, את יכולותיה הווקאליות.
עם זאת, זה שיר טוב, והלוואי ויוסיפו/ישנו איזה פארט בשיר שינצל יותר את יכולותיה הווקאליות, ושעדן תפתיע בפרפורמנס.

1- Roots- הכי אהבתי משמיעה ראשונה. מרגיש לי שגם עדן הכי אהבה והתחברה אליו מבין ארבעת השירים. זה השיר שבו עדן הכי ממצה את יכולותיה הווקאליות, וכן גם מוציאה הכי הרבה אישיות החוצה. מרגישים שהוא נתפר עליה. יש בו כאב, יש בו מסר, יש בו כיף, יש בו משהו עדכני וניקי מינאז'י. המילים והמלודיה הכי טובים מבין הרביעייה. יש לו הוק זכיר, ורגע מטורף שתופס אותך לא מוכן. בקיצור, בעיניי הוא המוצלח ביותר ובעל סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר הן בג'וריז והן בטלווטינג. ממש מעניין לראות איך ההופעה שלו תהיה.

הימור: פקר ליבי או רקאתה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מתרגש'
מתרגש
03/03/2020 | 17:38
1
166
אחרי האכזבה מהשנה שעברה, הקדם הערב ממש מעורר בי ציפייה.
מודה שלא עינין אותי לצפות בכוכב הבא. אבל נותר בי רק לקוות, ששנה הבאה הרף יישאר גבוה מבחינת איכות השירים. עדין חושב זאת טעות לתת לכאן לקיים קדם. ולבזבז כסף ומשאבים מיותרים, כשגוף כמו טדי מעונין ועושה עבודה נהדרת. נכון שיש הרבה דברים לשפר, אבל זאת המתכונת הכי מוצלחת עד היום (ובעיקר עם הישגים).
אחרי שחרשתי על כל השירים, אני חייב להודות שמדובר באחד הקדמים הכי איכותיים בתולדות המדינה!!!
למרות שמדובר רק בארבעה שירים, כולם עשויים להיות בחירות ראויות. כמי שזוכר היטב את הזלזול וההזנחה בהליך הבחירה/קדמים מגוחכים ואיכויות הפקה/ תקציב מזעזעים/ בחירות נוראיות - כששמות כותבים/ יוצרים כל כך חזקים משתתפים השנה - זה כמו חלום רטוב שהתממש...או במילים אחרות, לא זכור לי כזה עינין וחוסר החלטיות שלי לגבי השיר שהכי מוצלח!!!
מודה שבניגוד לדעת הרוב, רקאתה ממוקם אצלי רק במקום השלישי. אוהב את הקטע המזרחי שלו. אבל הוא מרגיש לי פחות מעניין. היה מתאים לשלוח משהוא כזה בעשור הקודם.
ההתלבטות שלי היא בין רוטס לפקר ליבי. 
רוטס בשמיעה ראשונה הרגיש לי מוזר בגלל הדרופ. אבל אחרי שראיתי את סרטון החזרות וצפיתי בהסבר של סתיו בגר(המהמם) על מאחורי הקלעים של כתיבת השיר - הוא נראה לי כמו בחירה ממש מוצלחת. התמכרתי אליו והקטע בסוף ממש סוחף ומהנה. מענין איך זה ייראה וישמע לייב. 
פקר ליבי, אולי בגלל היוצרים יצר אצלי הכי הרבה ציפיות. פאקינג עידן רייכל וזוכה אירויזיון שעם כל הביקורות עליו - יודע את העבודה...נכון, יש לי קצת סלידה מהקטע האפריקאי הסטריאוטיפי(זה תקף לשלושת הפייבוריטים שלי), אבל זה כבר דיון אחר. 
פקר ליבי זה השיר שבשמיעה הראשונה הכי הלהיב אותי. וקטע הסיום חרפן אותי. הוא פשוט מדליק בטירוף(ובהופעה טובה יכול להיות קטלני). הוא קליט מאוד, הפתיחה סוחפת ומעניינת גורמת לרצות להמשיך להקשיב. והפזמון כיפי. אני לגמרי מבין את ההשוואה הקלה להאבה האבה מנורבגיה, שהתרסק בסמי. הבתים עם הניחוח הקאריבי באמת קצת מורידים, מזל שהם קצרים ולא נמרחים כמו בשיר הנורבגי. אם בלייב עדן תדע לסחוף, אז זה השיר שאני הכי אשמח שייצג אותנו. ולדעתי יכול להתברג בטופ. 
יאללה, בהצלחה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'סוף סוף מישהו מפרגן'
סוף סוף מישהו מפרגן
03/03/2020 | 17:58
127
נכון השירים בשמיעה ראשונה נשמעו לי ממש מלהיבים ובשמיעה שניה פחות אבל זה הרבה יותר טוב ממה ששלחנו בשנה שעברה והרבה יותר טוב מהרבה שירים שמדינות אחרות שלחו.
בהצלחה לעדן בתחרות עם עצמה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אישית לדעתי '
אישית לדעתי
03/03/2020 | 18:24
159
רק אתה השיר הכי שלם וצריך לזכות.
בפועל אני חושבת שפקר ליבי או רק אתה יזכו.
מקווה שלא רוטס, כי ממש חוששת מהסיכוי שלא יעלה לגמר.
Savior in the sound הכי יפה בעיניי, אבל מתפתח לאט מדי בשביל האירוויזיון לדעתי.
בסך הכל כל השירים לא רעים - חבל רק שהם היו צריכים להיכתב בכזה לחץ של זמן, אחרת הם היו יכולים להיות יותר מלוטשים וטובים ממש. אבל מי יודע? אולי כבר בשבוע הזה עשו קצת שינויים ושיפרו אותם. בעיקר הייתי רוצה לראות ניצול טוב יותר של היכולות הווקאליות של עדן, לצד הורדת חלקים מעצבנים משירים מסוימים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'המחשבות שלי (פרצוף כועס לחלק מהחובבים)'
המחשבות שלי (פרצוף כועס לחלק מהחובבים)
03/03/2020 | 18:59
191
ערב טוב ושמח במיוחד (אחרי ערב מבאס קודם - בחירות וכאלה).
הרבה זמן לא כתבתי, אבל הרימו לנו זמרת אש וקדם מצוין (מדבר על השירים. מקווה שההופעות בהתאם).
באמא של כולנו - בואו נגיד תודה לאלוהיי הקדם הזה. כל אחד מהשירים מצוין לכשלעצמו. לא יכול לסבול יותר את ה'מכור' / 'עוד פעם מדלי' / 'היה זמן קצר מדי לבחירת השירים' ועוד ועוד...
השנה אנחנו פאקינג צריכים להיות גאים בזמרת (ראשית, זמרת מצוינת וניכר שכאדם היא נפלאה), במוצא הזמרת (כן כן... אותי זה מרגש), בתהליך ('כאן' לוקחים בעלות ויש שת"פ עם טמירה וחבריה) ובעיקר בסגנון (כן כן, 3 שירים מעולים ועוד שיר אחד שאני קרוע עליו, אבל פחות מתאים).
מדברים על זה שההגרלה היתה מכורה? שמדלי בכוונה אחרון? רבאק - כמה מרמרת?

יש תחרות השנה ויש 3 (כנראה) מתמודדים חזקים במיוחד ואילו שמות: רייכל התותח, בגר התותח, נתן גושן התותח.... היינו כחולמים??????? שמות מובילים במוסיקה הישראלית...
וגם 'האלמונים' הביאו יציאות חזקות.

וההימור שלי?
התלבטות בין רקטה ופקר ליבי. מקווה שהשופטים יצ'פרו גם את roots, כי מגיע להם...
ואם יידחקו אותי לפינה - רקטה ייקח. יש לי תחושת בטן שבשמיעה ראשונה, זה יעשה את זה לקהל ולחלק מהשופטים.

אבל הפעם, אני אהיה שלם עם כל בחירה מאחד מהשלושה ואפרגן כל עוד אני יכול.
תודה ישראל! ככה עושים אירוויזיון.

בהצלחה לכולנו
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אז כנראה שזה מה שהולך להיות '
אז כנראה שזה מה שהולך להיות
03/03/2020 | 19:34
302
רקאתה יזכה מקום ראשון בקהל 
פקר ליבי יזכה בשופטים 
הוועדה תבחר בפקר ליבי בהפרש זעום 

וזהו זה פקר ליבי 
למרות שהלוואי ורקאתה ייבחר 

אבל! אם רקאתה נבחר אז הם חייבים לשדרג לו את המילים 
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אחרי כמה האזנות כל השירים גדלו עלי וסה"כ אני מרוצה מההיצע'
אחרי כמה האזנות כל השירים גדלו עלי וסה"כ אני מרוצה מההיצע
03/03/2020 | 21:22
197
בהשוואה לקדמים הפרטיים האחרים שהיו לנו במאה הנוכחית, הקדם הזה טוב בפער.
אני יודע שההנחה היא שפקר לבי הולך לנצח בזכות השחיתות המדלסטית, אבל אני הולך לזרוק ניחוש נועז ולהמר על ניצחון של רקאתה. למדנו כבר שנפלאות דרכיה של טמירה ואין לדעת לאן היא מכוונת. בתי הקברות מלאים באנשים שכתבו ״חובי בטוח מודח ראשון בגמר בכוכב הבא״, "הגמר מכור לדיאנה", "זה סגור של מרגי" ו"בטדי מתלבטים בין אור לאלה לי", ואין דבר כזה הימור בטוח כשמדובר בטמירה וחבר מרעיה. מה גם שהפעם התאגיד מעורב בבחירה באופן ישיר.
בכל מקרה אני בספק אם לשני השירים האחרים יש סיכוי כלשהו, המושיע במצלול הכי פחות קומפטטיבי ושורשים אולי נישתי מדי, אבל בכל מקרה אצביע לפי טעמי ולא באופן טקטי.

דירוגי הסופי והמנומק:
  1. שורשים - השיר המועדף עלי, בכפוף לביצוע החי. טוב, מיוחד, זכיר ובעל ערך מוסף. בהאזנה ראשונה זה לא ממש נשמע לי כמו משהו שמחובר לפרסונה המוזיקלית של עדן, אבל אחרי כמה האזנות אני חושב שהיא מכניסה אליו הרבה כוונה ונשמה.
  2. רקאתה - זה נשמע כמו שיר שנכתב במקור לעדן בן זקן. הכי נוסחתי כאן אבל עדיין שובב, חצוף וכיפי.
  3. פקר לבי - גדל עלי מאוד, זה מהנה ומופק היטב. סבבה מבחינתי שזה ינצח, אבל שמתי אותו שלישי בגלל הגיבוב המוגזם אפילו בשביל מדלי והניחוח הקולוניאליסטו-בידור לתיירים לבנים שעולה ממנו.
  4. המושיע במצלול - יושב טוב על עדן ושיר לא רע סה״כ, אבל לא ממש מחזיק שלוש דקות. לא חושב שזה יבלוט בין 16 שירים נוספים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לא סתם כתבתי לבדוק את הקשר של מדלי לשופטים.'
לא סתם כתבתי לבדוק את הקשר של מדלי לשופטים.
03/03/2020 | 21:54
242
ג`ורדי כתב עם מדלי את השיר פאוץ` ו`אם אתה גבר` לנועה קילר ועוד שורה של שיתופי פעולה איתו.
ואת הראל סקעת ודאי מדלי מכיר מקרוב עוד כשהיה מנהל אמנותי בכוכב נולד
שם סקעת התגלה בעונה השניה,הוא כתב לו את לעוף לפסטיגל,המאה ה 21,אהבה מסובבת הכל ואהבהזאת אהבה, `נשמות טובות `אומרים שאף היה רומן בניהם בתחילת הקריירה של סקעת.
זה היה ברור לחלוטין שמדלי מכיר היטב את השופטים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לא מאמינה! רוטס היה טוב יותר מרק אתה.'
לא מאמינה! רוטס היה טוב יותר מרק אתה.
03/03/2020 | 22:12
246
הלבוש והריקוד ממש גרעו מהביצוע.
ברוטס הם היו בול, והזמרת ששרה את הפזמון נשמעה טוב ולא מציק.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'Roots - חד משמעית'
Roots - חד משמעית
03/03/2020 | 22:13
1
245
Rakata נפל במבחן הלייב ולא הרשים כמו באודיו - לא ווקלית ולא בימתית.
רוטס הייתה הופעה מחשמלת והפזמון שרד את מבחן הלייב בהצלחה!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'סגור עכשיו, זה האחד'
סגור עכשיו, זה האחד
03/03/2020 | 22:25
181
לא שחשבתי שפקר ליבי יהיה יותר מהקשקוש המבולגן שהוא, אבל עכשיו אין לי ספק.
אם הייתי פרו-רקאתה לפני המשדר, הלייב הרים את רוטב כמה וכמה רמות מעלה.
אי אפשר להשוות.
מקווה מאוד שיצביעו נכון, הן הקהל והן השופטים (שנשמע שרוטס יכול להוביל שם טפו טפו טפו)
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני מזועזע מההופעה של רקאתה, ישראל עושה רומניה '
אני מזועזע מההופעה של רקאתה, ישראל עושה רומניה
03/03/2020 | 22:14
278
הלבוש המזעזע
הריקודים הלא טובים
כבר לעדן נגמר האוויר

היא הייתה צריכה לבצע אותו ראשון.. היא עוד שנייה מתה שם!

טוב זה או רוטס או פקר ליבי
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'עדן מעתיקה מרוקסן ועושה לרקטה את מה שרוקסן עשתה לcheery red'
עדן מעתיקה מרוקסן ועושה לרקטה את מה שרוקסן עשתה לcheery red
03/03/2020 | 22:18
2
116
לצפיה ב-'אני המום, המום והמום.. היא כנראה אוהבת את פקר ליבי'
אני המום, המום והמום.. היא כנראה אוהבת את פקר ליבי
03/03/2020 | 22:25
250
היא גם אמרה שהיא אוהבת שיר כלשהו באיזה ראיון

עכשיו הבנתי איזה..
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אשכרה'
אשכרה
03/03/2020 | 22:33
51
לצפיה ב-'אני מת!!! פקר ליבי זוכה! נקודה, ישראל בטופ 5!! '
אני מת!!! פקר ליבי זוכה! נקודה, ישראל בטופ 5!!
03/03/2020 | 22:22
6
358
פשוט מקסים!!! טוב היא הרסה את רקאתה בכוונה

היא לגמרי עשתה רוקסן! (רומניה השנה..)

רואים שהיא אוהבת אותו יותר! זהו.. מדלי? כל הכבוד! עשית את זה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'זה הכל כי היא לבשה מה שרצית...'
זה הכל כי היא לבשה מה שרצית...
03/03/2020 | 22:24
5
271
ממש לא התאים לרק אתה...
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני אוהב גם את פקר ליבי פשוט הוא נשמע באודיו מבולגן'
אני אוהב גם את פקר ליבי פשוט הוא נשמע באודיו מבולגן
03/03/2020 | 22:28
4
241
אבל על הבמה הוא באמת מביא שואו..

הבדל עצום, מה שאומר שאסור לשפוט שיר לפי אודיו בלבד, הופעה יכולה לשנות הכל!

אבל זה שהיא בכוונה הרסה את רקאתה זה לא בסדר.. אבל נו טוב..

ואני בטוח שהיא עשתה את זה בכוונה כי את פקר ליבי היא שרה מעולה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'כן זה היה שקוף שהיא לא הביאה את כל כולה ברקאתה'
כן זה היה שקוף שהיא לא הביאה את כל כולה ברקאתה
03/03/2020 | 22:38
3
169
היא גם אמרה בראיון לפני שהיא בכתה ולא התחברה בהתחלה לשיר הזה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'חחח מה? זה כמו שנטע בכתה בגלל טוי'
חחח מה? זה כמו שנטע בכתה בגלל טוי
03/03/2020 | 22:43
2
157
אבל כאן זה ההפך אולי הבכי שלה יעזור לה להשיג את פקר ליבי ולא את שיר אהוב הקהל
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'טוי הוא עדיין כתם נוראי של שיר. ניזכר לעד כמדרדרי התחרות.'
טוי הוא עדיין כתם נוראי של שיר. ניזכר לעד כמדרדרי התחרות.
03/03/2020 | 23:10
1
128
לא פלא שנטע לא מצליחה מאז להוציא אף להיט.
הגימיק מיצה את עצמו ברגע שהיא סיימה לעשות קולות תרנגולת.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-' יו קרעת אותי עכשיו מצחוק'
יו קרעת אותי עכשיו מצחוק
03/03/2020 | 23:13
103
הגימיק מיצה את עצמו ברגע שהיא סיימה לעשות קולות תרנגולת
חחח...כל כך נכון
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'טוב, פקר ליבי או רוטס, אין מה לעשות.'
טוב, פקר ליבי או רוטס, אין מה לעשות.
03/03/2020 | 22:22
286
אהבתי מאוד את הריקוד האתיופי בפקר ליבי.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אוי הפסקת שירותים, מרדימי.. '
אוי הפסקת שירותים, מרדימי..
03/03/2020 | 22:29
1
214
ביי אתה לא מעניין
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'זה היה רגע של חסד שהוא בעצמו הפסיק את השיר'
זה היה רגע של חסד שהוא בעצמו הפסיק את השיר
04/03/2020 | 16:00
22
אמרתי זה לא יכול להיות שהוא נעמד באותה פוזה ואותה נימת התבכיינות כמו באירוויזיון והולך לחפור עכשיו 3 דק על איימ סאמואן.. אויש

לא שההמשך שיפר את זה עם שיבוץ המילים ללחנים השונים, קובי עדיין מאד כבד בשירה שלו ובמראה ובעמידה שלו על הבמה.

במילים אחרות- הוא לא מעניין, מאד אובר דה טופ במובן הכי לא מחמיא של המילה.

קיצר, ביי.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'גם אני חושבת רוטס או פקר אבל יש לעבוד על הנוכחות הבימתית'
גם אני חושבת רוטס או פקר אבל יש לעבוד על הנוכחות הבימתית
03/03/2020 | 22:32
3
238
משום מה בכוכב הבא אני זוכרת אותה יותר מרשימה אולי זו הבמה?
כמו כן הרגשתי שאני צופה בשנות השמונים.
לא יודעת אם זה טוב או רע.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'שנות השמונים זה תמיד טוב'
שנות השמונים זה תמיד טוב
04/03/2020 | 16:05
2
22
ולגבי הנוכחות- עדן היא לא כוס הטי הכי הכי, אבל היא הפתיעה עם הריקודים ובמיוחד עם השירה, הפלירטוטים היכן שצריך וכו.
אבל חסר שם עוד כמה פינות לאוורור שהיא צריכה להשתחרר בהם ולהיות יותר דינמית וחסרת מעצורים.

אתמול זה היה מעולה, אבל אפשר יותר טוב.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הפלירטוטים היו גרועים ומזעזעים. היא צריכה לוותר עליהם לגמרי.'
הפלירטוטים היו גרועים ומזעזעים. היא צריכה לוותר עליהם לגמרי.
04/03/2020 | 17:55
1
7
לצפיה ב-'אני אהבתי'
אני אהבתי
04/03/2020 | 18:30
18
המקומות הפחות טובים זה כשהיא נמרחת במקום, מה שמשדר בוסריות.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'Roots חייב לזכות. יושב עליה בול.'
Roots חייב לזכות. יושב עליה בול.
03/03/2020 | 22:33
284
שיניתי את דעתי לגמרי.
זה הדיר שהכי פחות אהבתי מהאודיו, אבל ההופעה בלייב היתה הכי טובה, יושב בול על עדן ועובר מעולה עם הזמרת הנוספת. פגז!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'טוב דירוג לאחר ההופעות:'
טוב דירוג לאחר ההופעות:
03/03/2020 | 22:48
338
4. רקטה- זה פשוט לא יושב עליה בלייב. נאף סייד
3. מציל בצליל- שיר חמוד באמת, כמובן שלא מתאים ולא עומד בקצב של השאר
2. רוטס- אני לא אוהב את זה בשום צורה אבל עדיף על 2 הקודמים.
1. פקר ליבי- מעולה. זו הפרעת קשב לדור של הפרעות קשב. ההופעה הכי מרימה ומעניינת, אמנם אפריקה נכנסת כאן קצת באילוץ אבל אני חושב שזה השילוב הכי חזק של שיר, הופעה, ביצוע ווקאלי וערך מוסף.
מרגיש לי שלא משנה מה נבחר נעלה לגמר וזו תחושה טובה
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'בולשיטטט כצפוי '
בולשיטטט כצפוי
03/03/2020 | 22:55
256
מכור מ-א' ועד ת'. 

הימור: יעלה לגמר, יתרסק בגמר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'באסה. אוהב את השיר אבל הגיע לroots'
באסה. אוהב את השיר אבל הגיע לroots
03/03/2020 | 23:03
230
פקר ליבי אחלה שיר, ממש אוהב. אבל בעיניי הוא לא עבר במבחן ההופעה. יצטרכו לעשות שם מקצה שיפורים רציני, בהנחה שיהיה אירוויזיון....
Roots פספוס רציני בעיניי. יכול היה להגיע גבוה מאוד באירוויזיון.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יש!'
יש!
162
אהבתי משמיעה ראשונה, שיר מהמם!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'fucker libi - נו כמה לא צפוי, עם שיפוט מופרך וחסר שקיפות '
fucker libi - נו כמה לא צפוי, עם שיפוט מופרך וחסר שקיפות
1
255
כמו שרק רשות הדרדור יודעת לבצע, משדר מביך, הצבעה עוד יותר מביכה, והשירים - מה נגיד, "להיטים" אחד אחד. טקסטים שבלוניים עם חריזה הכי משמימה שמועתקת ישירות משירים קודמים (האדון מדלי והאדון רייכל העתיקו חריזות מבלקן ביט בוקס גלורי, סטורי.. תביעת זכויות היוצרים הבאה בדרך?). הרקדנים מביכים. הצבע הצהוב להקיא יותר מהננה בננה, פיגוע המוני לרשתית העין יותר מהקורונה.
והגרוע מכל שם השיר. כל בר דעת יבין שפקר יהפוך לפרודיה ש
  fucker 
 למותר לציין שהשופטים נועדו רק כמסך עשן כשהתוצאות נקבעו מראש. מאות נקודות חולקו בלי שום שקיפות, בלי הבנה מה האחוזים, בלי פיקוח חיצוני על עיבוד הנתונים, כמה הצביעו סה"כ, ולמה העלימו את נקודת השיפוט של גאולה ואסף.
באמת שום דבר לא היה ברור במשדר הזה למעט התוצאה הצפויה שלו.
אחרי שעידן רייכל הופיע באירויזיון הקודם, וגם מדלי, ושניהם בשת"פ צמוד עם טמירה, באמת לא היה צפוי שהם אלו שגם יזכו עם שיר מופרך בעליל שהאמירה "קרנבל מוגזם" הייתה אנדרסטייטמנט המאה. השיר לא מציג את היכולות הקוליות, הריקוד שלו מזויע , המוזיקה האתיופית ששודכה לו לא קשורה לכלום . הפאדיחה הזו תירשם כולה על עידן רייכל כשעדן המסכנה לא תעבור את החצי. בעצם אולי ישלמו מספיק שוחד כדי לעשות לה גוד טיים בגמר. ונתנחם במקום 20 בגמר. 
איזה שיר נוראי. שתי מילים שלמות בעברית. מביך. פשוט עצוב, עלוב, כושל ומביך.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לא מובנים דברייך..סוף כל סוף הרוב מרוצה מהבחירה!'
לא מובנים דברייך..סוף כל סוף הרוב מרוצה מהבחירה!
04/03/2020 | 05:53
18
לצפיה ב-'הג'וריז הולכים לקבור את זה קשות בסמי'
הג'וריז הולכים לקבור את זה קשות בסמי
03/03/2020 | 23:05
285
לא משנה מה יקרה בטלווטינג, מהמר שזה 15-18 אצל הג'וריז בסמי
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'תסלחו לי אם אעשה העתק הדבק לתגובה שלי לגבי שיטת המיני קדם'
תסלחו לי אם אעשה העתק הדבק לתגובה שלי לגבי שיטת המיני קדם
03/03/2020 | 23:08
250
התגובות האיומות שרוקסן מקבלת בסרטון הם עדות לכך ששיטת מיני קדם היא שיטה גרועה ופסולה מיסודה,בשביל מה להתבזות כך? לא עדיף שהזמר ויועציו הקרובים יבחרו את השיר ואיתו יסעו תחרות?בשביל מה כל ההשקעה המיותרת? הרי גם כך הפייבוריט של הזמר ינצח,הוא ידאג להבליט אותו ואם שיר אחר יאיים עליו אפשר להרוס את סיכויו,אני לא אשכח איך ב 2007 טיפקס ממש ביקשו לא להצביע בעד שיר מסויים שהתחרה במיני קדם שלהם[סאלם-סאלמי?] בסופו של דבר גם במיני קדם שלהם נבחר השיר שרצו,לא שזה עזר להם בהלסינקי.
כניראה רק ירדנה פיספסה שיר שרצתה לנסוע איתו לתחרות ו`בן אדם` נבחר על פני הפייבוריט שלה `היא רוקדת` אבל הבחירה נעשתה באמצעות... מדגם של מינה צמח.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'שימו לב למשהו מוזר מעמ היוטיוב של התאגיד '
שימו לב למשהו מוזר מעמ היוטיוב של התאגיד
03/03/2020 | 23:09
1
303
בעמוד הרשמי של התאגיד ביוטיוב העלו את הביצוע של roots תחת הכותרת השיר הישראלי לאירוויזיון 2020 , לפני שהחלו להקריא את תוצאות ההצבעה, שבה זכה השיר של דורון מדלי.
בנתיים הכיתוב נמחק מהביצוע. מצרף צילום מסך שימו לב לשעה למעלה.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הרמה הייתה כ"כ נמוכה. זאת העתקה של העתקה של העתקה של..'
הרמה הייתה כ"כ נמוכה. זאת העתקה של העתקה של העתקה של..
227
מהרגע שאתה שומע אותו אתה מיד מקבל בראש 5 שירים אחרים.
מתעלה עליו רק fucker שבו המעברים כל כך לא קשורים שברור שהוא לא רק מזכיר 5 שירים אלא הורכב מהעתקת חמישה. אחד מהם בטח איזה פופ כושל אתיופי בשביל הסיומת. 
מהמר שרשתות הרדיו יתעלמו קשות מהשיר הזה, יותר נוראי אם זה רק אפשרי מהמרימי. איזה שיר זול ומעייף.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'זה נשמע לי נורבגיה 2011.'
זה נשמע לי נורבגיה 2011.
1
212
אבל אולי זה רק אני.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'האבה האבה?'
האבה האבה?
03/03/2020 | 23:32
153
דווקא ממש אהבתי בזמנו את השיר הזה. הופתעתי מההתרסקות שלו, והזמרת (סטלה מוואנגי או משהו) היא בכלל ראפרית, אז אולי שלחו אותה עם השיר הלא נכון.

כן, אני מבין למה אתה חושב ככה לגבי פאקיר ליבי, ולדעתי גם השיר הזה הולך להתרסק בגמר.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'השיר הנכון ניצח'
השיר הנכון ניצח
03/03/2020 | 23:16
5
252
מבחינה ווקאלית, דווקא SITS היה נשמע הכי טוב - אבל מה הפלא? עדן היא זמרת סול-אר-אנ-בי והשיר יושב עליה הכי טוב

מבין כל המקפיצים, רוטס נשמע הכי טוב, ולא היה אכפת לי שיזכה.

עכשיו לעניין פקר ליבי - עדן לא נשמעה הכי טוב בשירים המקפיצים. בחלקים מסויימים בפקר ליבי היא נשמעת מאוד חלש ודק, ודווקא חלק מהריקודים לא עבדו עבורי.

זה לא מפריע לי, כי יש לה עכשיו חודשיים לטחון חזרות מהבוקר עד הלילה ולעבוד על השירה-ריקוד. הולך להיות פיצוץ.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מילה על הקדם עצמו:'
מילה על הקדם עצמו:
03/03/2020 | 23:18
256
אני חייב להגיד שממש נהניתי! בלי המון פרסומות, בלי הרבה חפירות מיותרות, שירים, ריקודים, שמח - מה צריך במדינתנו הקשה?

קובי צוחק על עצמנו היה מושלם. ושפיטה מלכה כהרגלה. שפיטה לאירוויזיון 2021 בעיקר וביחוד אם איסנלד תזכה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אם טמירה לא שמה סטיפה עבה, מקום 14 מ-13 בסמי בדוק.'
אם טמירה לא שמה סטיפה עבה, מקום 14 מ-13 בסמי בדוק.
03/03/2020 | 23:19
3
255
היו המון תשדירי שירות, צריך לממן את עובי הסטיפה.
איזה בלונדה 1.90מ' ולידה שוורצעסית הולנדית אסלית מקריאות את העולות.
מגיעים ל-9. טמירה מחייכת לעצמה מלטפת את החתול הלבן ומסתובבת על הכסא,
על השולחן אישור ההעברה מהחשבון באיי הקורונה.
איזרעאעאללל!

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'נחכה ונראה. וטמירה רוצה את האירוויזיון קרוב אליה '
נחכה ונראה. וטמירה רוצה את האירוויזיון קרוב אליה
03/03/2020 | 23:20
1
234
תהיה בטוח שלא סטפה אחת תהיה שם, מזוודת סטפות יישפכו בשביל שהכוכב הבא ישאר בערוץ 12.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'חחח הרגתם אותי '
חחח הרגתם אותי
03/03/2020 | 23:46
127
כל כך נכון
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחח
03/03/2020 | 23:46
123
לצפיה ב-'החלק הכי יפה בשיר'
החלק הכי יפה בשיר
03/03/2020 | 23:29
327
זו החצי דקה האחרונה. אז מתחיל קצב אחר ממה שהיה עד כה. זה אפריקני, אותנטי, זה מרגש ומעורר והכי חשוב זה אמין. חבל שהקטע הזה מגיע בסוף. עד אז מדובר בטראש בלתי נסבל(מלודיה מלודיה קונצרטיה קונצרטיה איכס!), אם כי קליט אמנם אך קלישאתי להחריד.
ממליץ ליוצרים לעשות ריוואמפ דחוף, להכיל את הריקוד היפה כבר מהדקה השניה ולהפוך אותו למרכז השיר.
עדן עצמה מקסימה.  זמרת טובה, ונהדרת על הבמה. מגיע לה בימוי מקצועי יותר. מקווה בשבילה שיהיו שינויים, הן בשיר והן בהופעה.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אם איסלנד זוכה נשלח את שפיטה '
אם איסלנד זוכה נשלח את שפיטה
04/03/2020 | 05:54
1
136

היא הייתה מעולה אתמול
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני עדיין חושב שאם היינו שולחים אותה שנה שעברה'
אני עדיין חושב שאם היינו שולחים אותה שנה שעברה
06/03/2020 | 09:37
15
היא הייתה זוכה!
אירוויזיון >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ