ישנתי והתעוררתי, והנה מסקנותיי אחרי לילה של מחשבות

DH1212

New member
ישנתי והתעוררתי, והנה מסקנותיי אחרי לילה של מחשבות

הקרב הוא בין רוטס לפקר ליבי.
ירד לי מרק אתה - זה ממש גנרי ומנסה להיות פואגו.
אם זה ייבחר זה פשוט יהיה המשך של שוויץ, שהזה המשך של קפריסין.
צריך לשלוח משהו שלא היה, לא נשמע, לא מוכר.

אני באמת 50% 50% פקר ליבי ורוטס. שניהם מאותתים לי "תחושת ניצחון באוויר" ועם שניהם אפשר לעשות דברים מעניין על הבמה.

עדיין לא ברור לי עניין הפזמון ברוטס, ואני מדמיין שהכוונה האמיתית שהיא בכלל לא מנסה לשיר בקטע הזה אלא בכלל רוקדת באטרף ויש את הפזמון ברקע. צריך לברר אם זה בכלל אפשרי לפני שבוחרים שיר.

DH1212

New member
ומילה אחרונה

אף אחד מהשירים הוא לא "איכות" וזה בסדר. ניסינו לשלוח איכות בתחילת העשור ובסוף העשור הקודם וזה התפוצץ לנו בפרצוף. אין לי בעיה לייצא להיטים ים תיכונים נמקפיצים וזבליים לאירוויזיון.

dosfer

New member
רק
יביא לנו מקום טוב בטופ 10

זה הסגנון שהאירופאים אוהבים

וקפריסין לא הצליחה שנה שעברה בגלל הביצוע הגרוע שלה, ההופעה הלא קשורה ולמה ההופעה הייתה כל כך כהה?? זה שיר שצריך להיות עם הופעה מאוד בהירה, הם פשוט הביאו הופעה חסרת מעוף בשנה חזקה אז הם ירדו למקומות נמוכים

אבל בשנה כל כך יבשה כמו השנה הזאת שאין אף שיר שמשתווה לשיר הזה (שנבחר עד כה) השיר הזה יהיה סופר בולט ואנשים יצביעו לזה כי זה שיר המסיבה היחידי שקיים עד כה בתחרות (אני מקווה לפחות שהוא יהיה קיים ושישראל תבחר בו)

DH1212

New member
נכון, רק אתה היא בחירה בטוחה, וזו הבעיה

אני מעדיף שנסתכן ונשלח משהו אדג'י יותר.
רק אתה נהיה פרווה אחרי כמה שמיעות.

dosfer

New member
רוב האנשים שצופים באירוויזיון שומעים את השירים פעם ראשונה

באותו ערב!
ככה שזה יבוא להם בבום אחרי כמה שירים שקטים ומשעממים ויקפיץ את הקהל
&nbsp
יש מצב שגם ישימו אותנו אחרונים בסדר ההשמעה כדי לסגור את החצי גמר הראשון עם שיר מקפיץ, כי אני חושב שאנחנו השיר המסיבתי היחידי שיהיה בחצי הזה (אם ייבחר השיר הזה) כל שאר השירים זה או בלדות או שירים עדכניים מדי חסרי נשמה וייחודיות (דואה ליפה סטייל) או פשוט מוזרים

DH1212

New member
רק אתה נשמע לא מיוחד. נשמע כמו חיקוי לפואגו

למרות שאני בטוח שזה לא, ככה זה יוצא.
&nbsp
לא חושב שנכון לשלוח משהו שייתפס כחיקוי.
למרות שרוטס מזכיר קצת את טוי\באסה סבבה, בכל זאת הוא יותר מקורי מרק אתה.

dosfer

New member
רוטס מבולגן ואין סיכוי שהיא תבצע אותו ככה בלייב

היא לא תוכל לנשום..

את
היא מסוגלת לבצע בקלות בלייב כולל את קטע הצעקה לקראת הסוף..

גם כל שאר השירים נשמעים כמו יצור כלאיים של כמה שירים בשיר אחד, זה נורא!

השיר השלם היחיד שם זה
כל השאר מבולגנים מדי ולא יצליחו, צריך לבחור שיר שגם יצליח מחוץ לאירוויזיון וגם יביא לנו מקום טוב ושלא נסתכן באי עלייה לגמר, השופטים ישחטו את רוטס ופקר ליבי! לעומת זאת הם אוהבים שירים סטייל פואגו (2005/2018) ובמיוחד הקהל שבשנה כזאת יבשה צמא לשיר כזה!

וגם מה התלהבתם מפואגו?? פואגו זה לא השיר הראשון שבסגנון הזה

מי שהתחיל את זה זה טורקיה ב2003 ואז יוון ב2005 ואז יוון ב2012 וישראל ב2015 ורק אז הגיע פואגו ב2018

לדעתי השיר הכי טוב מביניהם זה "יוון 2005" אם כבר בהעתקות עסקינן, אז קפריסין לגמרי העתיקו מיוון 2005!

DH1212

New member
טוב החלטתי סופית

פקר ליבי. השיר הכי מקפיץ בחבורה.
רק אתה נשמע לי כרגע סופר גנרי ומשעמם. ניצחנו את פואגו בעצמנו לפני שנתיים - למה שישראל תשלח חיקוי של משהו שהיא ניצחה בענק?
&nbsp
&nbsp

DH1212

New member
לסיכום

פקר ליבי - טוי פוגש את וואקה וואקה
רוטס - טוי פוגש את ליטל מיקס

אם זה באמת דומה לפואגו ברמה של ריפליי,

אז מה יכול להיות יותר טוב משיר שאנחנו יודעים שגם הוא וגם ההעתק שלו עלו לגמר? עלייה מובטחת! (ועם השירים האחרים פחות...).
ואם הוא ברמה של פואגו (להבדיל מריפליי), אז בכלל היחידים שיכולים לנצח אותנו הם אלה שיבחרו בשיר של דורון מדלי! (מבחינתי יכולים לקחת את פקר ליבי אם הם רוצים) או מקסימום של סתיו בגר (גם את "רוץ" יכולים לקחת).

למעלה