הסיכוי שבכלל ייערך אירוויזיון השנה הולכים ופוחתים

סטילהוק

New member
הסיכוי שבכלל ייערך אירוויזיון השנה הולכים ופוחתים

הסיכוי שבכלל ייערך אירוויזיון השנה הולכים ופוחתים, תראו מה קורה באיטליה:

וירוס הקורונה הגיע לאיטליה: 79 נדבקו, 2 מתו, עשרות אלפים בבידוד

איטליה: ראש הממשלה הודיע על הטלת סגר באזורים הנגועים בקורונה
https://www.mako.co.il/news-world/2020_q1/Article-85784bbb62f6071026.htm

ראש ממשלת איטליה הודיע כי הוטל עוצר על האזורים הנגועים בקורונה במדינה, אחרי 17 מקרי הדבקה חדשים ו-2 אנשים שמתו במהלך השבת. מספר הנדבקים במדינה עד כה זינק ל-79 בני אדם

Uri04

New member
נו חלאס עם זה

זה לא קשור לפורום, זה מעצבן ואתה אובססיבי.

סטילהוק

New member
מה לא קשור לפורום? אם האירוויזיון ייערך השנה או לא?

אז לאיזה פורום זה קשור בדיוק אם לא לפורום אירוויזיון? לפורום מקרמה?

Uri04

New member
הוא יתקיים כסדרו ולא יבוטל

ובאף מקום חוץ מאשר במוח הקודח שלך לא שוקלים בכלל ביטול של האירוע.

דיי לפזר פניקה!

schweine

New member
הקורונה תגמר ברגע שיתחיל קיץ במזרח שזה גג חודש-חודש וחצי

בחיים שלי לא ראיתי מדינה שמחכה שוירוס יגיע אליה כמו ישראל!!
&nbsp
אם האולמפיאדה ביפן לא בסכנה (למרות הכתבות היום בוואלה) , האירווזיון בהולנד לא בסכנה.

סטילהוק

New member
היא לא תיגמר

נגיף הקורונה: 60 מיליון איש לא יוצאים מהבית
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/427562

טרגדיות הקורונה: עשרות מיליונים בסגר, אחיות נשלחות לטפל ונדבקות, התאבדויות ושרפת בניינים. שרית שי קוראת: להטביע את נסיכת היהלום

הדיווחים הכותרתיים סביב מגפת הקורונה מסתירים לא מעט טרגדיות אנושיות עליהן שוחחנו עם שרית שי, מומחית לסין ומרצה בארץ ובסין, שאומרת "מתברר שהייתי אופטימית מוקדם מדי".

"שמחתי לראות שבשנחאי חוזרים לשגרה, אבל מסתבר שהשלטונות לא מאפשרים לחזור לשגרה. יש מקומות שחזרו לעבודה ומספקים שם מסכות למי שחוזר לעבודה, אבל לצד זה יש מקומות שלא מאפשרים את זה ונראה שיש חלוקה לאזורים, לפי אזורי הדבקות. יש מקומות שבהם נקנסים על יציאה למקומות בילוי. גם בעל המסעדה וגם המבקר נקנסים. זה נראה שיש משהו גדול הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים".

בהמשך דבריה מתייחסת שי לסרטוני השריפות שלטעמה חלקם לא רלוונטיים אך חלקם כן רלוונטיים. ולהערכתה בשל מחסור בשקים, ואולי רצון להימנע מהידבקות, שורפים בניינים ישנים עם המתים שבתוכם. מדובר בבניינים שאינם רבי קומות ובהם חיה אוכלוסיה מבוגרת. "כנראה שמעדיפים להעלים שם ראיות".

עוד היא מספרת על סרטונים שמגיעים אליה מסין ובהם בני אדם קופצים מחלונות ומתאבדים, אירועים שלפי שעה קשה לאמוד אותם.

"הסוף לא ייעלם באפריל ואין לנו איך לעזור", אומרת שי ומתייחסת גם לתפילה ההמונית שהתקיימה אתמול בכותל המערבי: "התפילה בכותל סוקרה בכל החדשות בסין. מאוד מודים לנו על כך. חשוב לחזק אותם".

באשר לאופן בו מטופלת הסוגיה בישראל יש לשי לא מעט ביקורת. לדבריה הציבור בישראל חש מבולבל מההוראות הסותרות והראיונות המגומגמים של מקבלי ההחלטות והמומחים. עוד היא מציינת כי אנשים שביקרו בסין נכנסים לישראל דרך מוסקבה, פולין, בנגקוק ומקומות נוספים.

עוד היא תוהה אודות אניות סיניות שעוגנות בנמל חיפה "איפה האנשים שהיו עליהן?". היא מספרת על מידע לפי אניות שנמנעה מהן הכניסה לנמלים מסוימים הגיעו לנמלים בישראל ואנשיהן עולים על ספינות קטנות ונכנסים לישראל. את המידע הזה ביקשה לאשש במשטרה וברשויות אך לפי שעה לא קיבלה תשובה מוסמכת.

ומה אודות אניית הקורונה, 'נסיכת היהלום'? גם לגביה נשמעת שי נחרצת ביותר: "כמה שיותר מהר צריך להוציא את האנשים משם. אני לא יודעת איפה אפשר לשים אותם בבידוד, אבל את האנייה הזו צריכים להטביע. היא לא יכולה לצאת לסיורים בעולם. המקום הזה נגוע. תקראו לי פסימית, אבל תתחילו להיות עירניים".

"התחלתי לחשוב שכמו שבודקים חום בשנחאי ובלונדון שיבדקו גם ברכבת שלנו. אנשים משדה התעופה נוסעים ברכבות ולא ברכב. כך גם לגבי צוותי אוויר, אני יודעת עד כמה זה לא נקי", אומרת שי ודוחה גם את הטוענים שחופשה בארץ תיתן מענה: "מי שמתכנן לנסוע לחופשה בבית מלון בארץ תחשבו שוב, מלון לא יותר נקי מספינה או מטוס. נעשו על כך לא מעט בדיקות. אתם רוצים מקום בטוח, קחו אוהל וסעו ליער או לגדת נחל זורם ותעשו יום כיף עם המשפחה. אם אתם רוצים לבקר במלונות שהיו בהם תיירים מסין או ממזרח אסיה, לשיקולכם".

סטילהוק

New member
מי אמר לך שהאולמפיאדה ביפן לא בסכנה? יפן המוקד השלישי בעולם

ושים לב לזה: בשל הקורונה: המסעות לפולין יעצרו בעקבות הנגיף
https://www.srugim.co.il/422943-בשל-הקורונה-המסעות-לפולין-יעצרו-בעקבו

האם יבוטלו המשלחות אל מחנות ההשמדה בפולין? על פי פרסום ערוץ 12 השר רפי פרץ הוציא הנחיה כי המשלחות יעצרו, וזאת על רקע התפשטות הקורונה באירופה

schweine

New member
בישראל מגזימים כמו שרק בישראל מגזימים.

עוד חדוש חודשיים זה יחלוף.

E u r o b o y

New member
אתה חייב להפסיק עם מבזקי הקורונה, אם כבר אז רק ויקטור קרונה

זה לא קשור לנושא הפורום ואין כל חשש לקיום האירוויזיון, אז בבקשה די

babyface19

New member
לגבי לוגו המלודי - לידיעתך, זהו אינו לוגו חדש....

הוא קיים משנת 2016, כך שלא נראה לי שלפני 4 שנים חשבו על נגיף הקורונה.

סטילהוק

New member
אני יודע, הם החליפו כמה פעמים כבר את הלוגו שלהם

התכוונתי שזה הלוגו החדש. קורונה (כתר) היה תמיד הלוגו של המלודי גם לפני 2016.

למעלה