Melodifestivalen 2020: דוגמיות חצי גמר 4

E u r o b o y

New member
Melodifestivalen 2020: דוגמיות חצי גמר 4

בשבת זה ממשיך - הקדם השוודי הראשון לעשור הנוכחי,
Melodifestivalen 2020
, שבסופו נדע מי ייצג את שוודיה באירוויזיון ברוטרדם.

המסורת המשובדת נמשכת: גם היום, יומיים לפני מופע חצי הגמר, יפורסמו דוגמיות קצרות של השירים שיתחרו במוצאי השבת הקרובה על שני הכרטיסים הבאים לגמר הגדול של הקדם השוודי בשטוקהולם ב-7 במרץ.

ב-14:30 ייחשפו דוגמיות סטודיו קצרות של השירים המתחרים
ב-22:00
יפורסמו קטעים מהחזרות של האמנים על הבמה

מכל חצי גמר יעלו שני השירים שהגיעו לשני המקומות הראשונים ישירות לגמר, ועוד שניים יעלו לשלב ההזדמנות השנייה. 4 שירים מתוך 8 שיגיעו אליו יעלו לשלב הסופי, כך שבגמר יתחרו 12 שירים על ייצוג שוודיה באירוויזיון 2020 ברוטרדם

אחרי שלושת חצאי הגמר הקודמים, בהם כבר הבטיחו את מקומם בגמר The Mamas, Robin Bengtsson, Anna Bergendahl, Dotter, Mariette ו-Mohombi, הגיע תורם של 7 המתמודדים האחרונים להתחרות על שני כרטיסים ישירות לגמר בשטוקהולם:

7 השירים שיתחרו בחצי הגמר הרביעי ב-Malmö:

Frida Öhrn – We Are One
William Stridh –Molnljus
Nanne Grönvall – Carpool Karaoke
Victor Crone – Troubled Waters
Ellen Benediktson & Simon Peyron – Surface
Jakob Karlberg – Om du tror att jag saknar dig
Hanna Ferm – Brave

קטעים מהחזרות מ-Malmö והאזנה לדוגמיות:
[URL]http://svt.se/melodifestivalen/[/URL]

עונת מלודי מרגשת ומשובדת במיוחד לכולנו

צIIת Kuss

New member
יש לי רק בקשה אחת מחנה פרם:

אל תאכזבי אותי, אל תאכז אל תאכז אל תאכזבי אותי. יש כאן כמה שמות מסקרנים וזה ככל הנראה יהיה הסמי החזק ביותר.

אני שמח לראות כאן גם את ידידי הוותיק ויקטור, שכידוע לכם שנה שעברה אני והוא התיידדנו בשבוע האירוויז.

dosfer

New member
התיידדתם בחדר צדדי?

כי אצלכם ידידות זה משהו אחר...

צIIת Kuss

New member
נפל לך המצחיק.

יש לך מזל שאתה עומד להתחתן בקרוב אחרת לא הייתי עובר לך על ההערה הזו בשתיקה.

dosfer

New member
אני לא מכיר כאן אף אחד חוץ מויקטור ההוא משנה שעברה

שגם לא עפתי על השיר שלו..
&nbsp
אבל אתם אומרים שזה סמי חזק, נו טוב.. נראה

babyface19

New member
האנה פארם משנה שעברה עם ליאמו

הם היו פינליסטיים מראש עוד מהסמי השני (עלו אז ביחד עם מאלו מסמי זה).

babyface19

New member
ננה גרונבל יצגה אותם באירו' 1996 עם ההרכב One More Time

זכתה במקום השלישי.
כמובן שהיא השתתפה בעוד כמה תחרויות מלודי עם השנים.

babyface19

New member
הא, ואיך אפשר לשכוח את Ellen Benediktson?

פיינליסטית מראש במלודי 2014 (היתה אחת משתי העולות בסמי שלה), שנה אחרי שהייתה ניצבת בחזרות לאירו' 2013, כשהיתה מבצעת דמה בחזרות המקדימות לחזרות האמתיות ב-2013.
השתתפה גם במלודי 2015 והודחה מבלי להעפיל לגלגל (סיימה מקום חמישי בסמי, כלומר העפילה לסיבוב הצבעה שני באותו סמי) .

dosfer

New member
טוב שמעתי את כל השירים במלודי וזו דעתי

אם "חסינת כדורים" לא נבחר, שבדיה לא עולה לגמר, אני אתחנן שיתרסק המטוס שלהם ב"נ
&nbsp
תודה!

babyface19

New member
טוב, אחרי ששמעתי את דוגמיות הסמי האחרון, התמונה ברורה מאוד

זה מאבק ראש בראש בין אנה לדוטר, שמשאירות אבק לכל היתר.
אני אוהב מאוד את אנה הבוגרת עם השיר שלה והעיבוד השלאגרי שלו בחלקו, אבל אצל דוטר זה לא רק השיר זאת גם הופעה כובשת, ולכן גם נראה לי שהיא תיקח, אבל יהיה 'מרחץ דמים' ביניהן בהצבעה, ויתכן מאוד שזה יוכרע על חוט השערה , בדומה לנורבגיה.
&nbsp
לדעתי, איך שלא נסתכל על זה: לא משנה מי מהן תיקח, אני צופה שנה נוספת לשבדיה עם טופ 5.
&nbsp

צIIת Kuss

New member
סמי חצוף

פרידה מסמורטטת, וויליאם מעייף, נאנה דולפת, ויקטור מעצבן, אלן וסימון עושים סאנה ושמפה, יאקוב מחרטט והאנה מזייפת. המלודיפסטיבולן מוכתר רשמית כקדם הגרוע של השנה. אפילו במולדובה יש דברים יותר ראויים. לפח!

סטילהוק

New member
היחידה שאולי מגיע לה לעלות לגמר מהסמי החלש הזה זו האנה

וגם היא רק כברירת מחדל. באמת שאני לא רואה כאן אף שיר שיכול לתת בכלל פייט רציני לדוטר. ואם שבדיה לא תבחר השנה בדוטר זה יהיה פספוס השנה עבורה.

E u r o b o y

New member
אני מספיק Brave לומר: שוודיה תשלח השנה זמרת לאירוויזיון

ואני לא חושב שזו בהכרח תהיה האנה פרם, אני פשוט מכור לפזמון של השיר שלה מהרגע שהפעלתי את הדוגמית
נראה שהקרב בגמר הולך להיות בין דוטר לאנה ברגנדהל, וזה הולך להיות מעניין מאוד!

וזה מה שחשבתי על הדוגמיות של חצי הגמר האחרון (וואו, זה עבר מהר)

Frida Öhrn – We Are One
עוגיות ושעועית על סטרואידים
לא הבנתי מה היא רוצה עם השיר הזה שמנסה להיות הכל בערך. כאילו היא מחפשת להיות עוצמתית ועלק-שלאגרית כי היא חשה מנצחת במלודי. ושם השיר שלך זה הכי מאלמו 2013, אז תתקדמי

William Stridh –Molnljus
בגרסת הסטודיו זה נשמע משעמם וכנראה שלא ימשיך לשום שלב, אבל ההופעה נראית טובה. משהו בווייב מזכיר לי קצת את דארין, אפילו לא יודע למה. אהבתי את זה אבל זה קצת מרגיש כמו פילר, כיאה לשיר מספר 2

Nanne Grönvall – Carpool Karaoke
אין, אני פשוט מטורף עליה
כמה אנרגיה יש לה על הבמה, היא פשוט טורפת אותה, גם אם זה עם שיר פחות טוב, שכמובן ממש לא משתווה לשיריה הענקיים מ-2005 ו-2007. מעניין אם השוודים יעלו אותה הלאה, מגיע לנו קצת כיף בגמר

Victor Crone – Troubled Waters
אחרי "סערה" אתה משתדרג ל"מים סוערים"? המחווה הזו לאביצ'י נשמעת הכי עדכנית ומחוברת לימינו עד לשלב הזה של החצי, ויכול להיות שההצלחה היחסית של ויקטור באירוויזיון תעשה את שלה והוא יתפוס מקום באחד השלבים הבאים

Ellen Benediktson & Simon Peyron – Surface
יו נו, ציפיתי פה למשהו רוקיסטי ונותן בראש וקיבלתי את הדבר הזה. זה נחמד אבל מרגיש לי שזה נשאר במקום כזה. ההתחלה נשמעת בעלת פוטנציאל ומהר מאוד זה הופך לסתמי, מקווה שזה ממריא

Jakob Karlberg – Om du tror att jag saknar dig
לא נשמע כמו שיר שימשיך לאנשהו אם להודות על האמת, למרות שאהבתי את זה (וגם את ההופעה המרהיבה המסתמנת, לא ייאמן איך בימוי משדרג שירים). ואחרי שאמרתי את זה - נראה לי שזה לא ממש בולט ודי נשכח ברצף השירים

Hanna Ferm – Brave
אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
התמכרות קשה לפזמון. זה לא נשמע כמו ווינר במלודי, אבל בהחלט כמו שיר שאחרוש עליו הרבה ויימאס לי ממנו מאוד מהר. ברור שהיא עושה דירקט, השאלה מי יצטרף אליה

babyface19

New member
מסאנה עד אנה זה נשמע אחל'ה חרוז, אבל נראה שנצטרך לומר .....

מסאנה עד דוטר.
לא זכור לי רצף ארוך של 5 שנים ברצף שבו שבדיה שלחה זמר לאירו'.

E u r o b o y

New member
זה עדיין יכול להיות מסאנה עד אנה, לא פוסל בכלל זכייה שלה

אני חושב שהקהל השוודי יעדיף את אנה על פני דוטר, נראה שהשופטים הבינלאומיים יעדיפו את דוטר.השירים של שתיהן נדבקים למוח, ההופעות שתיהן טובות - של אנה סוחפת ומרגישה יותר ווינרית ושל דוטר מהפנטת. יהיה מעניין

למעלה