יש שיר במלודי שבהתחלה לא ספרתי ועכשיו הוא לגמרי ווינר

dosfer

New member
יש שיר במלודי שבהתחלה לא ספרתי ועכשיו הוא לגמרי ווינר

השיר "Bulletproof" של דוטר.

שמעתי אותו כמה פעמים ודי התמכרתי, יש לו וויב של ניצחון, אם היא זוכה שבדיה בקלות המנצחת, לפחות כרגע!

E u r o b o y

New member
היא ראשונה בהימורים בשוודיה ויש לה שואו אדיר. מצב גדול שתיקח

dosfer

New member
בשבדיה אוהבים את ה"וואן גאי פרפורמנס" והיא מצטיינת בזה

הלייזרים, הלהעיף את השיער, המשחק עם האור בידיים
&nbsp
זה באמת מעביר תחושה של ניצחון ושל הופעה יוקרתית למרות שהיא נשענת על משחקי תאורה בלבד!
&nbsp
אם היא תזכה היא בהחלט יכולה לאיים על ניצחון גם באירוויזיון

סטילהוק

New member
בוקר טוב קולומבוס

כבר אמרתי שאם דוטר זוכה במלודי היא גם תזכה בהליכה בתחרות האירוויזיון. ובעיקר אם כל שאר השירים השנה יהיו כמו אלה שכבר נבחרו.

מקסימום היא ואולריקה הנורבגית יילחמו ראש בראש על הזכייה בגמר.

babyface19

New member
אני מקווה שאתם זוכרים איך זה עובד בשבדיה , נכון?

צוותי השופטים הבינלאומיים יכולים בהחלט לסנדל את הצבעת הקהל, כפי שקרה בשנים האחרונות , כולל העובדה שגרמו לראשונה במלודי ששיר ה"הגלגל" ייצג את שבדיה באירו'.

אז ככה, אני קרוע בין שתי הדיוות של הסמי השני, אנה ודוטר, שיתכן מאוד שלאחר שניחשף לשירי סמי 4 נכריע קודם כל שזה יהיה בין שתיהן מאבק הניצחון במלודי.
אם לומר את האמת? כל אחת בולטת בסגנונה שלה, ואצלי זה מוכרע על חוט השערה כמו שהוכרע הקדם הנורבגי לטובת דוטר. עם זאת, לא אהיה עצוב אם אנה תיקח עם העיבוד השלאגרי שלה ,ותעשה לעצמה תיקון על מה שקרה ב-2010.

נ.ב
לכו תדעו , אם מקרה של שתיים רבות ושלישית לוקחת, ופתאום האנה פארם תפגיז כאחרונה מבצעת בסמי האחרון. בחמישי דוגמיות אחרונות של דקה לעונה זו , ואז נקבל כיוון כללי ברור חד כשמש.

E u r o b o y

New member
אני דווקא חושב שהשיר של דוטר הוא שיר שופטים בינ"ל מובהק

בקהל נראה לי שאנה תהיה יותר חזקה מדוטר, אבל מספיק שדוטר תדורג ראשונה אצל השופטים ושניה או אפילו שלשיית בקהל והיא לוקחת.

כאמור, נחכה למחר כדי לראות מה מחכה לנו בחצי הגמר הרביעי, אבל כרגע מסתמן שהקרב הוא בין דוטר לאנה. אוהב מאוד את השירים של שתיהן וממש קרוע ביניהן: מצד אחד רוצה את דוטר וההופעה המחשמלת שלה לשיר הממכר הזה, מצד שני רוצה את אנה כדי שהעוול יתוקן ותעלה לגמר ברוטרדם (וגם השיר מעולה)

babyface19

New member
דבר אחד בטוח: לא משנה מי מהן תיקח....

לא רוצה לקבוע מוקדם מדי, אבל זאת עוד שנה ששבדיה תדורג בטופ 5 האירו' לפחות אם לא בטופ 3.
אגב, ללא שום קשר למה שיקרה בגמר, אני מציע לאנה ללכת חיש מהר לשיננית שלי , שהייתי אצלה השבוע בתור החצי שנתי שלי אצלה, לסדר את שיניה. שמת לב על השיניים הלא מסודרות שלה? מה זה?!

dosfer

New member
דווקא לא הבנתי מה עפים על אנה

לא אהבתי את השיר שלה בכלל, איך היא בכלל פייבוריטית לניצחון?

babyface19

New member
העיבוד השלאגרי של השיר, ואנה הבוגרת מהאנה ההיא לפני 10 שנים.

אגב, לא אתפלא בכלל , אם היא זאת שניצחה את הסמי השני.

dosfer

New member
נשמע כמו שיר קאונטרי מיושן ועלוב של שאנייה טווין

אני המום שהיא בכלל עלתה לגמר ולא עפה
&nbsp
היא מזכירה לי את שרלוט רק פחות טובה, זה בול שיר ששרלוט הייתה יכולה לשיר רק ששרלוט הייתה מביאה אותו עם עיבוד יותר פופי

babyface19

New member
חחחח.....אז אני ממש הפוך ממך....

כלומר הייתי המום , אם הייתה פחות מהטופ 2 באותו מקצה.
פגז של שיר.

DH1212

New member
מלבד הלייזרים שמפציצים לה את השדיים והכ*ס

מה כבר יש בבלדה המיושנת הזאת שצועק ניצחון?
אם כבר בלדת-כוח-אירוויזיון-צ'יזית אז דנמרק 2017, וגם זה זכה במקומות האחרונים.

dosfer

New member
שיר יכול ליפול ולהצליח על הופעה בלבד

ההופעה כאן לוקחת שיר בינוני+ ופשוט משדרגת אותו ונותנת לו וויב ניצחון.

ותמיד אבל תמיד הופעה של "וואן גאי פרפורמנס" שנשענת על טכנולוגיה/אורות תמיד תיראה מהפנטת יותר, מחוברת יותר לצופה בבית ובעיקר בעיקר תשדר יוקרה כי כמו שאומרים LESS IS MORE אבל כאן הLESS מגובה במחשבה מודרנית להופעה מהפנטת!

הלייזרים עושים את כל ההופעה ובמיוחד שזה נראה כמו כתם אדום של ירייה אבל הhא עדיין מחוסנת עם השיריון ולמה זה אדום? כי היא אומרת בשיר "אני לא חסינת כדורים" מה שמסמל את הדם שניתז למרות השריון המנצנץ שלה

DH1212

New member
נחיה ונראה. לא חושב שהם יפרצו את תקרת הזכוכית של עצמם

dosfer

New member
שמעתי את השירים של חצי מהמדינות שמתחרות השנה

אף אחד מהם לא יכול לזכות ו80% מהם לא ראויים בכלל לעלות לגמר
&nbsp
זו רשמית שנת האירוויזיון הכי עלובה בעשור האחרון!
&nbsp
כך שגם שבדיה יכולה לזכות השנה או אפילו ישראל עם שיר קצבי ומעניין, בכל שנה אחרת לא הייתי חולם בכלל על ניצחון, אולי רק ב2018 כי טוי היה באמת להיט

סטילהוק

New member
וגם את הלב שהיא מחזיקה ביד שיורד אליה בקרן אור מהתקרה בסוף

בקיצור הופעה מושלמת לארוז את זה כמו שזה ולקחת לרוטרדם. לא לשנות כלום בהופעה. היא פשוט מושלמת כמו שהיא. ממצב של שכיבה למצב של עמידה וריקוד מהבפנט עם כל האלמנטים והמוטיבים של הופעה מנצחת.

dosfer

New member
והיא מחזיקה את השיר ממש טוב, חשבתי שהיא תזייף אבל לא

היא מבצעת את השיר מעולה, כולל את קטע ה"JUST SHOOOOOOOOT" שהיה יכול לצאת לה שם זיוף היא מצליחה להחזיק בצורה יפה!

נחמד נחמד, שיר שמתאים לה בול! ואהבתי את המילים בפזמון

"כשאתה אוסף את הצבא שלך
פשוט תירה בי באמצע
איפה שהלב שלי אמור להיות
המקהלה שרה לנצח, נחה בשלווה"

נליאו

New member
אם שבדיה בוחרת בדוטר היא יכולה להשתוות לאירלנד במספר הזכיות

שיר מצויין וממכר שייכנס ישר למקום הראשון שלי, השירים שנבחרו עד כה מחווירים לעומת bulletproof.
נכון שנבחרו רק 11 שירים אבל מדובר בשבדיה שבשנים האחרונות לא משנה מה היא שולחת, היא תמיד מסיימת בטופ 10 ועם שיר כזה היא מועמדת רצינית לזכייה שביעית.

dosfer

New member
לא הייתי ממהר להכריז עליה כזוכה, קודם שתזכה במלודי

אחר כך נוכל לדבר על זכייה באירוויזיון
&nbsp
עוד יש מדינות שלא חשפו את שיריהן שיכולות להפתיע

למעלה