בלגיה חושפת: השיר לאירוויזיון 2020

dosfer

New member
לישראל יש סיכוי לזכות, ממש נותנים על מגש את הניצחון

זה די הזוי

סטילהוק

New member
בקישור הזה יש את זה באיכות טובה בהרבה

לא יודע למה הורידו את כל הביצועים של השיר הזה ביוטיוב ודיילימושן, כנראה כי לא רוצים שיקרה עם השיר הזה מה שקרה עם TOY שהפך ללהיט חובק עולם עם עשרות מיליוני צפיות מכל רחבי העולם עוד לפני התחרות. אך עדיין ניתן למצוא אותו ואפילו באיכות טובה מאוד של 720p בכמה אתרים קטנים יותר כמו אתר VK.com

dosfer

New member
אני חייב להגיד שזה באמת חמוד

אבל לנצח את האירוויזיון זה לא יצליח, זה לא מספיק ווינר, את המלודי אולי ינצח כי הרמה על הפנים
&nbsp
אפילו מוהומבי איכזב אותי

סטילהוק

New member
כתבתי במפורש שאם כל יתר השירים יהיו כמו אלה שנבחרו עד עכשיו

ודוטר תזכה במלודי השבדי, הקרב בגמר האירוויזיון יהיה בינה לבין הנורבגית.

אגב, אני במקומכם ממש לא הייתי בונה על זכייה של עדן, כי אל תשכחו שלתאגיד ולמדינה אין השנה שום אינטרס לזכות עם כל הפלונטר הפוליטי והגירעון הענק שיש לנו במדינה. זכייה באירוויזיון זה הדבר האחרון שמדינת ישראל צריכה השנה.

DH1212

New member
אני לא בונה על זכיה

אבל עד עכשיו הסיכויים ממש משחקים לטובתנו.
יתכן שפתאום יבוא גל של שירים פצצה וזה יטרוף הכל.
&nbsp
עד עכשיו יש לנו פוטנציאל מטורף. החבר'ה של טדי בטח רוצים להוכיח שוב את הנחיצות שלהם על מנת לשמור את הכוכב הבא.
אולי לא זכיה, אבל בהחלט טופ 3. לי יש תחושה טובה, עדן-מדלי-ריכל, כמה רע זה יכול להיות בשנה כזאת פח?

dosfer

New member
ותבין ככל שהשירים נחשפים המצב הופך להיות אפילו יותר רע

השנה הזאת פשוט נוראית! במיוחד בהשוואה ל2019 ו2018 שהיו מוצפות בלהיטים!
&nbsp
אבל עוד לא שמענו את השירים של קפריסין, יוון ובולגריה אולי הם יפתיעו ויאיימו על ניצחון
&nbsp
נראה..
&nbsp
מדלי ורייכל, נו בוא נראה מה הם הביאו לנו, אני מקווה שזו לא תהיה בלדה.

dosfer

New member
הפלונטר הפוליטי יכול להיגמר גם בעוד כמה שנים

ואנחנו יכולים לעבור עוד עשרות סבבי בחירות עד שישנו את שיטת הבחירה
&nbsp
אני גם לא חושב שנוכל לערוך שוב אירוויזיון בישראל, מאיפה הם יביאו עוד 150 מיליון??
&nbsp
אין למדינה תקציב לזה

snier 1991

New member
אני מאד אוהב את הבלגים מסורתית

שיר האירו' האהוב עליי מהשנים האחרונות הגיעו משם (לויק) וגם את מאטר אוף טיים מאד אהבתי ואת בלאנש חיבבתי. זה מאד נחמד אבל יש לו חצי דקה מתה באמצע שלא הולכת לשום כיוון.

Willo the Wisp

New member
האם שוב יזכה שיר ממדינת שפלה שמכיל את המילים Losing Game?

לא נראה לי, אבל אהבתי את השיר.
בכל מקרה אם הם לא יפשלו עם ההופעה זה יכול להיות ההישג הכי טוב אי פעם של פלנדריה המסכנה והלוזרית, אחותה השמנמנה והמגושמת של וולוניה הכוoית.
בעיני רוחי אני רואה הופעה סטטית עם תנועת מצלמה איטית אך מתוחה ועוכרת שלווה, הרבה חושך ומעט אור.

dosfer

New member
יש מצב שזה פלופ חובבים והיא בכלל לא תעלה

יש לי הרגשה

E u r o b o y

New member
וואו!
איזה שיר יפה ואיזה עיבוד!

השיר יפהפה והעיבוד פשוט מטריף! עם הופעה קלאסית ואפקטיבית זה הולך להצליח. אהבתי ממש, מהרגע שהיא פתחה את הפה בקליפ. שיר טוב באמת ואיזה כבוד ששיר כזה מגיע לאירוויזיון. פנינה פשוט, שיר רדיו מאוד מוצלח לטעמי

כמה ג'יימס בונד בשיר אחד איףף..

אחד השירים התל אביביים בתחרות השנה חחחח נשמע כמו משהו שגלגלצ יעופו עליו ככה בלי קשר, אבל בשורה התחתונה - מרדים.....zzz..... דינם כדין סנק?

למעלה