בלגיה חושפת: השיר לאירוויזיון 2020

E u r o b o y

New member
בלגיה חושפת: השיר לאירוויזיון 2020

והנה הגיעה תורה של
בלגיה
לחשוף את השיר שלה לאירוויזיון 2020 ברוטרדם

המדינה שהכריזה ראשונה על מי שייצג אותה, ההרכב Hooverphonic, תחשוף היום את השיר שיבצעו בחצי הגמר הראשון ב-12 במאי (כן, מול ישראל
ועדן אלנה בחצי הגמר הקשוח שצפוי)

בשעה 08:25 שעוננו צפוי השיר להיחשף
בתחנות הרדיו בבלגיה, כך שמהר מאוד נזכה לשמוע אותו ולהתרשם. האם זה יהיה השיר המנצח של אירוויזיון 2020 שיעביר את התחרות בשנה הבאה לבלגיה מהולנד השכנה?

לבלגיה

dosfer

New member
הווו נשמע מעניין ביותר
הבלגים יכולים להפתיע

נשמע בבוקר

צIIת Kuss

New member
זהו למעשה רגע השיא של עונת הקדמים 2020

אני מצפה לשמוע את זוכה האירוויז, לא פחות. את השיר שיביא לבלגיה את זכייתה השנייה. כן כן, שמעתם נכון, הציפיות שלי בשמיים.

אני מצפה לשיר רדיו שקט עם נגיעות רוקיסטיות קלות. משהו מתקדם ופרוגרסיבי יחסית לעולם האירוויז והכי חשוב מקצועי ומקצועני. לא אתפשר כאן על איכות. קדימה, בואו ניתן לרגע הקסום הזה להתרחש. אזרו כוחות, הנה זה מתחיל.

צIIת Kuss

New member
אהההההההההההההההההההההההההההה

שיר רדיו שקט

נגיעות רוקיסטיות קלות

מתקדם יחסית לאירוויז

מקצועי ומקצועני

לא יודע אם זה זוכה אירוויז אבל אני בהחלט מסופק.

יצירת מופת

בהשוואה לצרפת שעדיין לא התאוששתי ממנו לאחר שבערב צפיתי בקליפ והאזנתי שוב לשיר ונשארתי מזועזע. אחכ קראתי שבצרפת כבר כמה חודשים יש שביתה של עובדים בכל מקום, כולל רשויות ממשלתיות, וחשבתי שאולי רשות השידור הצרפתית לא מתפקדת ולכן פנו לשבדים. אבל כמובן שזה לא תירוץ לדבר הנורא הזה. נראה כאילו עשו בכוונה, כאילו יצרו במכוון פח אשפה שעומד על מגדל אייפל ושר .. לא יודע זה נראה כמו פרודיה. לא ייאמן שזה אמיתי. שאשכרה זה השיר של צרפת.
אניווי אז בלגיה נשמע שפוי יחסית ובכלל. זה אכן שיר שפוי, אבל, זה שיר פשוט עם לחן רזה שנשמע כאילו נכתב ב 10 דק', הקול של הזמרת לא מעניין. ההפקה דווקא מכובדת. אני כותב לאחר האזנה אחת בלבד מהטלפון. בבית אאזין שוב. יש לי הרגשה שיגדל עליי ושאפילו אוהב. יש משהו מנחם בשיר בזה. שנוגע בלב. בכל אופן תודה בלגיה. אחרי צרפת הייתי זקוק לנחמה, גם אם זו לא יצירת מופת.

DH1212

New member
חביב ביותר

אם זה היה אירוייזיון מלא בשירי מסיבה הייתי אומר שזה תפנית מרעננת.
אבל זה די ממשיך את הקו של הבלדות היחסית שקטות שנבחרו עד עכשיו.
&nbsp
מצד אחד בעסה שעדיין אין משהו מעניין מצד שני זה רק מחזק אצלי את התחושה שישראל הולכת להפציץ השנה.

dosfer

New member
טוב די כבר, דיי, צריך לשנות את האירוויזיון לGRAVEVISION וזהו

מוזיקה של לוויות, דיי כבר עם החרא הזה!
&nbsp
אפילו בלגיה מאכזבת

Uri04

New member
חביב אבל לא להיט... אני מת עליהם

אבל השיר הזה נשמע כמו שיר בונוס בסוף האלבום, ולא שיר שאמור להיות התפוח אדמה הלוהט של התחרות.

אני בטוח שהיא תישמע מעולה בלייב, האמת. תחזית: עולה לגמר, מסיים באחד המקומות האמצעיים.

וואוו כמה חרשתי על Hooverphonic - Mad About You

לא מאמינה שהם באירוויזיון השנה.
מדהים איך הסגנון באירוויזיון השתנה.
אם הייתי שומעת את השיר Release Me בלי הקישור מכאן לא הייתי מאמינה שהוא שיר שמייצג את בלגיה באירוויזיון.
דעתי על השיר: 100% איכות.

LZ88

New member
כל האירו' הזה השנה משעמם

יש כמה שירים סבירים ומטה, הרוב המוחלט פשוט פח

dosfer

New member
אני שוקל לא לצפות, אני חושב שישראל יכולה לנצח השנה

זה האירוויזיון הכי גרוע בעשור האחרון
&nbsp
אם יביאו לעדן שיר טוב זה ניצחון מוחץ לישראל

dosfer

New member
קודם צריך לשמוע את השיר ואיך היא מבצעת אותו בלייב

אחר כך אפשר לחלום
&nbsp
ואם ישראל תנצח השנה אני לא רואה איך יקיימו כאן אירוויזיון.. הרי גם ככה כאן בחובות בגלל האירוויזיון שהיה רק בשנה שעברה בתל אביב!
&nbsp
אז עוד אירוויזיון?? אין תקציב, אלא אם כן יעשו אותו בירושלים ככה יוכלו למכור יותר כרטיסים ויוכלו לכסות את ההוצאות

dosfer

New member
שמעתי את כל השירים במלודי עד כה

אף שיר לא ינצח אני חושב ששבדיה תתרסק השנה

סטילהוק

New member
אם השירים ימשיכו להיות כמו אלה שנבחרו עד עכשיו הקרב יהיה

בין שבדיה לנורבגיה.

DH1212

New member
לא.

אף אחד לא יצ'פר את המיושנות הזאת. לא של נרווגיה ולא של שוודיה. מעריצי האירויזיון יכולים לעשות הייפ כמה שבא להם אבל לאדם בחוץ שבא לתחרות אלה שירים מיושנים, נוסחאתיים וצפויים.
&nbsp
אם ישראל מביאה יציאה מקפיצה ואתנית עם לחן ממכר האירויזיון הזה בידים שלנו.
כן נארח, לא נארח, בקצב הזה אין לנו כל כך תחרות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
שימשיך ככה.

למעלה