Melodifestivalen 2020: חצי גמר 3

E u r o b o y

New member
Melodifestivalen 2020: חצי גמר 3

אחרי ההעפלה של Anna Bergendahl ו-Dotter לגמר בשבוע שעבר, תחרות הקדם הגדולה והמרהיבה באירופה בערב נוסף במסע לבחירת השיר השוודי: Melodifestivalen 2020 נמשך

בכל חצי גמר שייערך מדי שבת, יתמודדו 7 שירים חדשים על 2 מקומות בגמר הגדול (שייערך ב-7.3) ועל 2 מקומות בגלגל ההצלה, שייערך כשבוע לפני הגמר, ושממנו יצורפו 4 שירים אל הגמר.

בסה"כ בגמר הגדול של המלודי שייערך ב-Friends Arena, יתחרו 12 שירים על הזכות לייצג את שוודיה באירוויזיון 2020 ברוטרדם - תחילה בחצי הגמר הראשון, ולאחר מכן, ככל הנראה, גם בגמר הגדול.

הערב יתמודדו 7 השירים הבאים בחצי הגמר ה-3, שייערך ב-Luleå:

Mariette – Shout it Out
Albin Johnsen – Livet börjar nu
Drängarna – Piga och dräng
Amanda Aasa – Late
Anis Don Demina – Vem är som oss
Faith Kakembo – Crying Rivers
Mohombi – Winners

בחצי הגמר השלישי יתחרו האישה והראסטות, מארייט, שזו השתתפותה הרביעית(!) בחמש שנים במלודי, פיינליסט השנה שעברה מוהומבי ועוד מספר אמנים ששמותיהם פחות מוכרים לחובב המלודי הממוצע. הדגש בחצי הגמר הזה הוא על מספר השירים בשוודית שעומד על ארבעה מתוך השבעה שמתחרים.

לצפייה בקטעים מהחזרות לחצו כאן
להאזנה לדקה מכל שיר לחצו כאן

שידור חי של חצי גמר 3 - Melodifestivalen 2020 מ-21:00, בקישור הבא:
[URL]https://www.svt.se/melodifestivalen/[/URL]

לפייבוריטים שלכם בחצי הגמר ה-3 ו...חג מלודי שמח

tajci

New member
סמי חלש ביותר

מקוה להפתעה מכיוון מרייאט - שני השירים הראשונים שלה במלודי היו צריכים לנצח. האחרון הה מביך. לפחות הסטייג'ינג השנה נראה טוב. בהצלחה. כל השאר לא מענין אותי.

babyface19

New member
טוב, כאן התוצאות לא מפתיעות בכלל....

מוהומבי לדעתי לקח בהליכה את הסמי ומארייט אחריו.
שמח ש"Drängarna" ממשיכים, ובכלל לא הייתי מופתע ,אם היו עולים לגמר כבר הערב במקום מארייט.
זה תלוי בדו קרב שיהיה להם ב"גלגל" בעוד שבועיים , אבל אני מהמר על גמר.
אני אוהב את השיר שלהם.
&nbsp
לגבי Anis Don Demina, ממש לא אהבתי שהוא ממשיך לגלגל במקום פיית', שדווקא את שירה אני מחבב.
&nbsp
לסיכום, זהו מקצה פחות טוב מהמקצה השני , ואני מקווה לקבל פיצוי במקצה האחרון בעוד שבוע.
&nbsp
נכון לרגע זה ולפני הסמי האחרון , זה מאבק בין אנה לדוטר, אבל שוב , נכון לרגע זה.

E u r o b o y

New member
שני עולים צפויים מאוד, אנה ודוטר עדיין הפייבוריטיות לניצחון

אהבתי את השירים של שני העולים, אבל הכי אהבתי את השיר של אניס בחצי הגמר הזה! שואו אנרגטי לאללה ושיר כיפי ממש (אפילו שהוא מועתק מ "Can't Hold Us"). אהבתי גם את דרנגארנה

עד כה אנה ודוטר הן המועמדות לזכייה, מוהמבי לא בתמונה וגם לא מארייט (שזה דווקא השיר שלה שהכי אהבתי. רק מה הקטע עם הגיטרה הפאתט?).

אחרי חצי הגמר האחרון בשבוע הבא נדע מה הכיוון של שוודיה השנה - בתקווה לחצי גמר חזק כמו השני

dosfer

New member
טוב מוהומבי זיין את השיר

כמה זיופים, התרגשויות, לבוש מכוער ואני רשמית שונא את מעגל העמודים הזה שלא מוסיף כלום להופעה

השנה הזאת אבודה
אני מיואש כבר

למעלה