מדלי נגד בגר: אחד מ-4 השירים האלה ייצג את ישראל

E u r o b o y

New member
מדלי נגד בגר: אחד מ-4 השירים האלה ייצג את ישראל

ארבעת השירים שמתוכם ייבחר השיר של עדן אלנה לאירוויזיון 2020 ברוטרדם:

1.
Roots
מילים ולחן: נתן גושן וסתו בגר

2.
Feker libi
מילים ולחן: דורון מדלי ועידן רייכל

3.
Savior in the sound
מילים ולחן: אורן עמנואל, טליה לונדונר, אורי אבני

4.
Rakata
מילים: גל ג'ו כהן, איל ישי, צליל קליפי, ערן קאשי
לחן: גל ג'ו כהן, איל ישי, צליל קליפי

סטילהוק

New member
מי שחושב ש 4 השירים האלה באמת נבחרו באקראי מתוך 248 שירים

מי שחושב ש 4 השירים האלה באמת נבחרו באקראי מתוך 248 שירים לא מבין מהחיים שלו. תהיו בטוחים ששום דבר בבחירת 4 השירים הספציפים האלה לא מקרי ולא אקראי. אני רק מקווה שהבחירה הזאת באחד מהם תשתלם, ובתקווה שזה יהיה שיר שרוב הצופים יעדיפו ויתחברו אליו, ולא שיר שהשופטים וההפקה רוצים שייבחר, מה שלצערי זה לא יהיה המצב, כי מכתחילה יש לצופים רק 30% כוח בהצבעה על בחירת השיר, בעוד שלשופטים יש כוח לא פרופורציונלי של 70% מול הצופים בבית.

dosfer

New member
יופי שייבחר השיר, יגיע האירוויזיון, יסתיים ואז הקדם יחזור

אושרררררררררר אני לא מאמין שזו פאקינג שנה אחרונה של הכוכב הבא לאירוויזיון
&nbsp
אין מאושר ממני

צIIת Kuss

New member
הסיפור המרכזי איננו מדלי אלא רייכל

עידן רייכל כותב שיר לאירוויז. אני חוזר: עידן רייכל כותב שיר לאירוויז.

מדהים המהפך שהאירוויז עשה, היישר אל תוך המיינסטרים הישראלי. שיר בעל ניחוח אתיופי-אמהרי-אתני מעולם לא היה באירוויז (היו שירים עם השפעות קאריביות מצרפת אבל פה זה נגמר), כך שצפוי לנו חידוש. יש כאן בשורה. מחדשים לנו.

ונסיים בידיעה איתה פתחנו את ההודעה: עידן רייכל כותב שיר לאירוויז. זהו אינו חזיון תעתועים, זוהי איננה פאטה מורגנה, זהו איננו אילוז׳, זוהי איננה הזייה. עידן רייכל. כן כן, עידן רייכל כותב את השיר לאירוויז. ואם זה לא ברור אז הנה עוד פעם: עידן רייכל כותב את השיר לאירוויז.

DH1212

New member
אתה מבין למה עדיף עדן על אור? לא בטוח שרייכל היה נרתם בשבילו

tajci

New member
זה באמת מטורף

לאנשים יש זיכרון קצר. לחובבים יש טראומות משנים נוראיות שלאף אחד לא הזיז מהתחרות...
רק בגלל זה הייתי רוצה שקשת וטדי ימשיכו לבחור את הנציג/שיר. הם שינו את כל ההתיחסות והגישה ביחס לאירויזיון. ויש גם תוצאות שאי אפשר להתווכח איתן. היה עדיף שהכסף המיבורי של כאן ילך להפקות מקור/ תוכן איכותי ולא למשחקי אגו וארגון מביך של משלחות עם מסיבות בבית חב"ד...

E u r o b o y

New member
מהשמועות ברשת לגבי השירים של מדלי/ רייכל ובגר/ גושן

אומרים שהשיר של סתיו בגר ונתן גושן הוא חזק מאוד וכנראה הטוב מכולם. לגבי מדלי/ ריכל אומרים שכנראה מדובר בבלדה עוצמתית, שני השירים משלבים אמהרית. ממה שראיתי שכתבו, שניהם מתחילים שקט ומתעצמים

בלי לשמוע נראה לי שאני במחנה בגר/ גושן, אבל לכו תדעו. מניח שהמלחמה תהיה בין שני השירים האלה, אלא אם כן השניים האחרים יפתיעו. בל נשכח שעדן מרשימה יותר ווקאלית בבלדות - מה שמגדיל לכאורה את הסיכוי של מדלי/ רייכל. יהיה מעניין.

צIIת Kuss

New member
האם אחד השירים מתאר הליכה בכפר?

נסיון לאתר אהוב? הבאת שושנים צחורות? כי אם לא, אז לא שווה.

חששתי מזה אגב - שהשיר החזק לא יהיה של רייכל. אבל דורון מדלי אמר היום ברדיו שהשיר אופטימי קצבי וקופצני, כיוון שלפי מחקר שערך, שירי ישראל המצליחים הם כאלה המביאים שמחה ישראלית. אז איך זה מסתדר עם בלדה? נראה שהשמועה ששמעת לא נכונה או לא מדויקת.

Uri04

New member
לא רואה מצב שרייכל בפנים והשיר לא נבחר

אני מניח שהשיר של בגר וגושן יהפוך ללהיט של אלבום הבכורה של עדן.

תנחומיי לשאר יוצרי שירי הקש, אבל היי - הם לפחות יקבלו חשיפה.

למעלה