נקלעה לסיטואציה? דורון מדלי יגיש שיר לקדם של עדן אלנה

dosfer

New member
עם כמה שהעולם התקדם עדיין יש גזענות, שחורים לא זכו בעבר

אין מה לעשות לא משנה כמה השיר יהיה טוב, יש באירופה עדיין גזענות ותמיד יעדיפו שמישהו לבן יזכה

אלא אם זכרוני מתעתע בי וכבר זכה שחור בתחרות (ולא אני לא מתכוון באירוויזיון הילדעם, אלא בתחרות הראשית של הגדולים)

DH1212

New member
אז הגיע הזמן לשבור 2 קללות במכה

קללת העשרים שנה וקללת הזמר השחור.
אני באמת מאמין בעדן. זה השיר והתאגיד שאני חושש מהם.
אם יש רצון מכל הצדדים עדן יכולה גם לנצח את זה עם השיר הנכון.

חוץ מזה, מישהו האמין לפני הכוכב הבא שישראל תעלה לגמר? שאירויזיון יהיה הדיבור במסדרונות? מישהו האמין לפני נטע שהזכיה אפשרית?
הכל אפשרי. יש לנו נציגה מעולה שאוכלת את הבמה. עם השיר הנכון למה שלא תיתן פייט רציהי לכל השאר?

עכשיו לטדי יש רצון להשיג תוצאה כמה שיותר גבוהה על מנת שיהיה להם קלף מיקוח ביד. יתכן מאוד שהם לחצו על מדלי שיתן יד במאמץ. לדעתי יש מומנטום.
יש סיבה שיקיר העונה והפייבוריט לזכיה קיבל רק מקום שלישי. לדעתי יש אפשרות שכבר סיכמו עם מדלי לפני שהיא הנציגה והוא כבר התחיל לעבוד על השיר עוד לפני.

dosfer

New member
אנחנו נראה איזה שירים יציעו לה וייבחר הטוב ביותר מהארבעה

אני רק לא רוצה בושות כמו שנה שעברה
&nbsp
מקום בין מקומות 5-15 זה סבבה לגמרי לדעתי

babyface19

New member
בלי שום קשר , יש דוגמאות של יוצר לשתי מדינות באותה שנה

תומאס גיסון השבדי, מכיר ?
ב-2012 הוא היה מיוצרי השיר של "אופוריה" הזוכה של לורין , והוא כתב את שירה של ספרד באותה תחרות.
&nbsp
ג'ון לודביק מאשתקד שיצג את שבדיה, מכיר? אז לידיעתך הוא היה מיוצרי של בריטניה באותה התחרות.
&nbsp
יש עוד מספיק דוגמאות בעשור האחרון בתחרות שקצרה היריעה מלכתוב כאן, ובכלל לא עשו מזה עניין. אם מדלי עושה כזה דבר , לא צריך לעשות מזה עניין של ניגוד אינטרסים, כי זאת העבודה היומיומית שלו וזה חופש עיסוק וכו'.

schweine

New member
רק שהפעם הוא לא יגנוב לחן כמו עם טוי

האמת שעם כל השנאה שלי כלפי השחצנות שלו אני קונה עכשיו שיר שיהפוך ללהיט.
&nbsp
אנשים שוכחים שרק לפני כמה שנים אף אחד לא שם על השיר הישראלי ובשנים האחרונות השירים מצליחים בישראל שזה הכי חשוב.

דיברגנט חדש

Well-known member
תמיד שירי האירוויזיון הצליחו בישראל והיו מקום ראשון במצעד

הפזמונים, גם כאשר לא עלינו לגמר וזכינו במקום הלפני אחרון.

snier 1991

New member
באמת?

טיים, דינג דונג, סיים הארט, רק בשבילו, דר מאסט בי אנאדר ווי, אדי בטלר, טיפקס וכל אלה היו בראש מצעדי הפזמונים? זה נשמע לי כמו מצעד פזמונים מאד משונה.
&nbsp
היחידים שזכור לי שהצליח במילניום הנוכחי לפני עידן קשת זה לייט א קנדל, מיימון, מעודה וסקעת.

schweine

New member
אין ילד בישראל שלא מכיר את "מילים לאהבה" של ליאור נרקיס

dosfer

New member
האמת שאני זוכר את המילים במעומעם

וזה אומר הרבה
&nbsp
ובטח שילדים לא יזכרו הם לא מהדור הזה

DH1212

New member
מה עוד אנחנו יודעים על ישראל באירוויזיון השנה?

מוזר. עוד פחות מחודש הקדם ואין כלום בתקשורת!
חוץ מזה שדורון מדלח כותב שיר לקדם וזה שעדן מעדיפה משהו "מקפיץ, עם נגיעות אתיופיות ומרגש" אנחנו לא יודעים כלום!
&nbsp
מי עוד כותב שירים לקדם השנה? מה עוד אנחנו יודעים על ישראל השנה מעבר לעובדה שהנציגה היא עדן אלנה? עוד חודש הדדליין מתקרב!

מה זה משנה מי כותב?

בסוף ייבחרו ארבעה שירים ורק הם משנים, ואין לנו השפעה על הארבעה שייבחרו (במובן שעד שייבחרו לא נשמע אותם בכלל).

נראה לכם הגיוני שאין אפילו נציגות אחת בועידה לגילאי 20-30?

בהצלחה להתכתב עם מסת המצביעים הגדולה ביותר כשכל הועדה מורכבת מאנשים שזוכרים את פראג כבירת צ'כוסלובקיה

למעלה