אוהד שרגאי- תופעה שצריך להוקיע מהתחרות כבר

GM1988

Well-known member
אוהד שרגאי- תופעה שצריך להוקיע מהתחרות כבר

בלתי נסבל הפאתוס שהוא מביא איתו בכל פעם. בחילה- זה מה שיש לי להגיד.
הקהל כבר לא מצביע לו והשופטים ממשיכים לחרטט.
בפרק האחרון הוא אפילו שכח את המילים של השיר מרוב שאין לו חיבור אמיתי עם הטקסט.
מעבר לזה שהוא לא עובר מסך בשיט. איך אפשר לשלוח דבר כזה לאירופה?

babyface19

New member
לגמרי. עוד ב"כוכב נולד" לפני 11 שנים לא סבלתי אותו.

גם אני לא מבין מה הוא עושה שם. הוא לקח למתמודדים ראויים יותר מקום בנבחרת.
איזה מזל שאני לא אראה על הבמה בנווה אילן, כשאהיה נוכח בגמר ה"כוכב הבא".
מספיק סבלנו מ"יצירת המופת" שלו, שעשתה לנו בושות במגרש הביתי באמצעות המוציא לפועל בביצוע על הבמה, הפרוטקציה הגדולה של ומירה ירדני ושות' , מרמרת.

babyface19

New member
לא משנה מה אתה תראה בשבועיים האלה בתוכנית....

שורה תחתונה : הוא לא בגמר תודה לאל, בהתאם למידע שיש לי מחבר, שהיה בנווה אילן בצילומי אירוע חצי הגמר.
&nbsp

Uri04

New member

מה קרה למורן אהרוני? יש לו מידע למה היא לא עלתה בסוף? ז"א - מה היה התירוץ של ההפקה? הבנתי שהיתה לה בעיה במיתרי הקול, אבל האם זה אומר שהיא לא יכלה לשיר ובגלל זה העיפו אותה?

babyface19

New member
טוב, ליקטתי כרגע מידע .....

היא הגיעה לאירוע חצי הגמר יום אחרי שהייתה ברמב"ם בגלל בעיות במיתרי קולה. הייתה דרמה סביבה, ולפי מיטב הבנתי לא מן הנמנע שיעשו "גלגל הצלה" עקב הדרמה סביבה.

Uri04

New member

אז זה בעצם עוד לא הוכרע? הפיינל 4 לא סופי?

ותודה על המידע...

babyface19

New member
תראה....

זה שיש קהל באולפן שאח"כ מדווח עובדות מהצילומים, לא אומר שבעובדות הן בהכרח המציאות.
כשדיווחתי כאן יום למחרת צילום אירוע חצי הגמר (להלן האירוע שכך הוגדר ע"י ההפקה בפני הקהל באולפן) ממידע שחבר היה בצילומים לא אומר, שההפקה לא יכולה לערוך את מה שקרה , ואז אולי במידת צדק כלשהי לפחות כלפי מורן אהרוני במסגרת הלו"ז שיש לפניה היא יכולה לערוך /להוסיף אירוע "גלגל הצלה" (למשל בין מורן אהרוני ומתמודדים שהודחו לפניה בסמיכות להדחה שלה) ואולי נקבל חמישיית גמר (ולא רביעייה ,כפי שהורגלנו אליו בשנים האחרונות).
דבר אחד בטוח: גם אם יהיה כזה אירוע , מקור המידע שלי, קרי חבר שלי ,שהלך לשם עם שתי בנות העשרה שלו, אז הוא לא יכול ללכת אליו. בכל זאת, בן אדם עובד ביומיום, כך שמה שיקרה (אם יקרה ) מעבר לאירוע הצילום לפני יותר משבוע, שהוגדר "חצי גמר", כבר ספק אם יהיה לי מידע לגביו.

Uri04

New member
אוי, אתם רעים

כן, הוא זמר תיאטרלי... אבל הוא לא כזה נוראי. ותכל'ס הוא יודע לשיר, צריך פשוט לנקות אותו מחלק מהמניירות.
אני חושב שזה היה ברור מלכתחילה שלא היה לו סיכוי, וכל ההשתתפות שלו העונה הזאת היא כדיי להחזיר אותו לתודעה. אולי זו לא ממש הדרך לה הוא קיווה לחזור לתודעה, אבל ברור לו כבר שהוא אוהד לא אהוד (מוכרח לציין שהביקורת שהוא קיבל השבוע מאחד השופטים: "הקהל לא יודע איך לאכול אותך" היתה אכזרית ומיותרת).
אז נכון, הוא לא כל כך מתאים לאירוויזיון, למרות שאני חושב ששנה שעברה היו צריכים לשלוח אותו שר את "הום" במקום את התופעה הלא ברורה הזאת מרדימי.

ממש לא נראה לי אכזרי - נראה לי שהכוונה הייתה "זה לא אתה, זה

הם" - כלומר, אתה מעולה - הם פשוט לא מבינים/חשוכים/וואטאבר.

Uri04

New member
דווקא לי זה נראה שהוא התכוון

(נראה לי זה היה הראל סקעת, או אולי סטטיק) שאם הקהל באולפן לא מצליח לאכול אותו, אז מה הקהל באירופה אמור להרגיש. וזו לא הפעם הראשונה שהם אומרים לו משהו כזה במילים יפות יותר או יפות פחות. אני חושב שגם היעדר העלייה של האחוזים מהקהל בזמן הביצוע עם רייכל היא זו שגרמה לו להתבלבל ולהיכנס לבלק אאוט.
זה פשוט סיר של לחץ אטומי, וזה יכול לשבור גם את הזמר הכי וותיק והכי משופשף.

GM1988

Well-known member
הוא לא זמר טוב

בטח שלא "אומן".
אולי בשלולית של הכוכב הבא עם כמה שופטים מוגזמים הדבר הזה נקרא "אומנות", אבל באירופה זה לא יעבור

הוא לא עובר מסך בכלל
שר עם סמ"ך מציקה ומניירה פאתוסית דוחה
איכ.. איך אפשר לאהוב את זה?

קיצר, שילך כבר הביתה.

צIIת Kuss

New member
לי יש בעיה אחרת איתו - אני חש מאוים מהגבריות שלו

אני מעדיף שזמר יהיה יותר רגיש, רך, ענוג ואצל אוהד שרגאי יש כזו גבריות מתפרצת שגורמת לי תחושת איום. למה הוא חייב להיות כל כך גברי ומאצ׳ואיסטי? לא מתחבר בקיצור.

בנוגע לזה שהוא הפסיק שיר עם רייכל באמצע - זה מוכיח כמה שהוא לא מקצועי ואינו ראוי לייצגנו באירוויז. שלום וביי.

אה, אבל לגבי החלק הראשון אין לו שום בעייה לתקן את זה.

הוא בסך הכל צריך לצבוע לג'ינג'י ולחבוש כובע בייסבול, ואתה שלו.

למעלה