שלב הכיסא היה ממש מעפן

שלב הכיסא היה ממש מעפן

כמעט כולם די כשלו בו - אור נתן עוד ביצוע שנשמע כמו כל הקודמים (פרט לסניוריטה), גאיה אכזבה בעברית, דוראל אכזב בבחירת השיר (אבל עדיין נשמע מעולה), עדן זהר סיוון בחרה שיר שלא מתקדם לשום מקום, וללי הייתה מעולה בהתחלה אבל כשלה אחרי הריקוד.

3 הפתיעו לטובה דווקא - רביב, לואי, ועומר אליהו (אבל רביב ולואי אבסולוטית ועומר רק ביחס לעצמו).

עדן אלנה היחידה מהצפויים שהייתה מעולה ממש (גם כתריה בשנה שעברה הפתיעה לטובה כששרה בעברית).

אלה לי ומורן שמרו על רמת הביצועים שלהן בעבר - את שתיהן אני לא אוהבת במיוחד.
אוהד שרגאי שר שיר מרגש במיוחד והוכיח שאין לו ממש מה לתרום לשירים כאלה - הוא רק מלווה אותם - לא תורם ולא מזיק. אולי באמת מקומו הוא כזמר ליווי שכזה.

אז האם זה בעייתי שאור שר כל שיר (בעברית) באותה צורה? קשה לומר - הרי בסופו של דבר באירוויזיון שומעים רק שיר אחד - הם לא יידעו שהוא פשוט שר כך תמיד. או שישלחו אותו עם שיר באנגלית (עם או בלי אלה לי).
מה שכן, אם ישלחו את עדן אלנה, נדע שלפחות אפשר לסמוך עליה לתת את המקסימום שלה - כי היא תמיד עושה את זה - ושהביצוע יהיה איכותי ויציב.
ואם את גאיה - אז באנגלית בבקשה, ורצוי עם שיר ברוח שירי ליידי גאגא.

Uri04

New member

הדבר היחידי שמדליק נורה אדומה אצל אור זה שהוא אמר שהוא שונא לשיר באנגלית ובסניוריטה הוא סבל ורק רצה שזה יגמר כבר.
עכשיו, לי אישית אין בעיה שישראל תשלח השנה שיר ב-100% עברית, אבל הוא חייב חייב להיות ממש טוב. כזה שגורם לאנשים להתלהב ולקפוץ כמו "סולדי", או להתרגש כמו בשיר של סלבדור. בלדה מעפנה באנגלית זה משהו שממש יוכל לקבור את אור ואת הסיכויים שלו בגמר (אם בכלל יעלה לגמר), כי אם אור לא יהיה מחובר לטקסט - עדיף כבר לא לשלוח אותו עם שיר באנגלית.

מאוד אהבו את "מילים" של הראל סקעת.

אם הוא לא היה מזייף הוא היה מגיע למקום גבוה.
אפשר לשלוח את אור עם כזה.

Uri04

New member
ספציפית אני לא חושב שהסגנון מתאים לו

הוא פחות סנרמו/שנסונים וכאלה. יותר אד שירן (בלי שום קשר לצבע השיער. יש להם סגנון דומה) אבל בעברית.

GM1988

Well-known member
אבל "בייביפייס" עדכנה ש

אור לא בגמר, וזה בין אלה לי, עדן וגאיה. הדיון הזה כבר לא רלוונטי.

נא להכניס את המידע בכותרת לגוף ההודעה, ולסמן

רגע, אולי לא הבנת נכון? אתה מדבר על ההודעה שבה היא אמרה שהוא כן בגמר, אבל גילתה שהוא בגמר רק בסוף ההודעה?

סטילהוק

New member
לפי מה שהבנתי...

לפי מה שהבנתי עשו לאור גלגל הצלה שהחזיר אותו כמו את מרדימי ישירות לגמר.
אני אף פעם לא אבין איך מי שעברו את כל הדרך עד הגמר ולא הודחו מעולם יכולים להפסיד למי שהודח ברבע גמר ולא עבר אפילו חצי גמר כדי להגיע לגמר, אלא הוצנח ישירות מהרבע גמר לגמר אחרי שהודח ברבע גמר. רק ישראל יכולה להמציא כזה פטנט מטומטם. וראינו כולנו את התוצאות. וזה לא שהכתובת לכישלון הזה לא היתה רשומה על הקיר באותיות לבנה זוהרות ענקיות.

Uri04

New member
אני לא יודע מה היה לפני שנתיים. לא חושב שצפיתי

זו השנה הראשונה שאני אשכרה צופה בתוכנית הזאת באופן קבוע (לא יודע למה אני עושה את זה לעצמי). על איזו קומבינה מדובר?

אגב, זה מאוד מקובל בתוכניות ריאליטי כאלה "להדיח" את המתמודד הכי פופולארי, לגרום לצופים להתקף לב קל ואז להחזיר אותו באיזה גלגל הצלה/טוויסט מפתיע. זה גם מחזק את האהדה של הקהל לאותו מתמודד כי עכשיו הוא גם אנדרדוג וכולם אוהבים אנדרדוגים, וגם מחזק את היחס של הצופים להפקה שכאילו עשתה מעל ומעבר כדיי להחזיר את המתמודד האהוב. מניפולציה שקופה.

סטילהוק

New member
נטע היתה משהו מיוחד, יוצא דופן, וכך גם הלהיט הענק שכתבו לה

כי עם שיר אחר לא בטוח שהיא היתה זוכה. ראינו את השירים הפחות מוצלחים שהיא הוציאה אחר כך.

Uri04

New member
מי סיפר לך על זה?

ואיכס אם זה נכון. יש גבול כמה אפשר לזלזל באינטליגנציה של הצופים.

כל כך שמח שאנחנו נפרדים השנה מהתוכנית המזוויעה הזאת.

babyface19

New member
וואלה!בייביפייס עדכנה? ברוך שעשני גבר !

לו רק היית מקיש על שם היוזר שלי ליד הודעה שלי אז לא היית כותב עדכנה.
אגב, בהודעה שלי מתחתי לגבי אור, ולבסוף כתבי שהוא בגמר.

למעלה