כל 16 שירי Festival Da Canção 2020 זמינים להאזנה

babyface19

New member
כל 16 שירי Festival Da Canção 2020 זמינים להאזנה

כמה חיכיתי לזה.

דעתי לאחר האזנה אחת

טוב אז הגעתי הביתה, הדלקתי מחשב, ראיתי שפורסמו שירי דה קנסאו, לחצתי פליי, ונתתי להם להיות ברקע בזמן שאני עסוק בבית בכל מיני דברים. ובכן, לא היה שיר אחד שריגש אותי. שלא לדבר על יותר מזה(פילח את ליבי, חנק את גרוני, עצר אותי מעיסוקיי). אין כאן שיר אחד מדהים. אבל גם אין שירי פח תודה לאל. בכל זאת דה קנסאו. בעצם יש אחד. לא זוכר איזה לא הסתכלתי על שמות. יש שירי אמצע הדרך כאלו. חלקם מעושים, בעצם רובם, ומעט .. לא יודע, לא בטוח אם אמיתיים, אבל .. סבירים? נגיד. בקיצור אני מאוכזב מאוד מדה קנסאו השנה. אשתקד למשל היו שניים מעולים(קונאן וסורמה), אחד מרגש ומפלח לב( קה אוקיאה), ועוד כמה באמת יפים. השנה, אין אפילו אחד שעונה להגדרות הנ"ל. אפילו לא אחד. אחד שבא לי לחזור ולהאזין לו שוב. זהו. כל זאת לאחר האזנה אחת בלבד. אולי בהמשך בהאזנות נוספות אם יהיו, אתאהב באחד מהם. קשה לי להאמין אבל נבר סיי נבר.

Brady

New member
טופ 2:

Throes + The Shine - Movimento
Blasted - Rebellion
מת על שניהם.

טובים:
Filipe Sambado - Gerbera amarela do Sul
Elisa Rodrigues - Não voltes mais
Bárbara Tinoco - Passe-Partout
Dubio feat. +351 - Cegueira
Jimmy P - Abensonhado

גם חביבים:
MEERA - Copo De Gin
Kady - Diz só
Luiz Caracol & Gus Liberdade - Dói-me o país
Tomás Luzia - Mais real que o amor

לא כ"כ (לא סבלתי):
Elisa - Medo de sentir
Judas - Cubismo enviesado
Ian Mucznik - O dia de amanh
Cláudio Frank - Quero-te abraçar

צIIת Kuss

New member
בעידן היוטיוב אין טעם להאזין לשירים אלא מספיק להאזין לזה עם

מספר הצפיות הגבוה ביותר שהרי הוא גם זה שינצח. וכך עשיתי, האזנתי לשיר עם מספר הצפיות הגבוה ביותר. פייר? נחמד. לא התעלפתי אבל חמוד כזה. נו שיהיה.

babyface19

New member
נשאלת השאלה: האם זה עם מספר הצפיות הגבוה ביוטיוב מייצג את...

כלל המעריצים מתוך פורטוגל או את כלל המעריצים מרחבי היבשת ומעבר לה?
אני לא זוכר אם ההצבעה שם היא 50% שופטים ו-50% צופים , או שרק צופים, אבל אם זאת האפשרות הראשונה , אז קח בחשבון ששופטים יכולים תמיד ל"סנדל" את הצופים , כדי שפיבוריט שלהם יזכה.

למעלה