גברה לא עבר את האודישן

GM1988

Well-known member
גברה לא עבר את האודישן

תכלס לא היה כוח בביצוע שלו. מאד נער פוסטר.. שרירים, גופיה, פרצוף חמוד, סבבה.. אבל זה לא מעניין.
גם בחירת השיר הייתה לא קשורה.. פרדי? רציני? אם כבר אתה בוחר שיר כזה ויש לך קול שלא מגיע לעוצמות כאלה ולא מספק את מה שצריך- תעשה את זה בצורה שתהיה נגישה יותר לקול, או פשוט תבחר שיר אחר.

קיצר, אודישן משעמם.

babyface19

New member
בצדק רב - עשיתי MUTE בשלט אחרי 20 שניות

היה קשה להאזין לו, ולבטח לשופטים שהיו עם אוזניות.

Uri04

New member
אה, מצויין

התחלתי לראות את הפרק בפעם הראשונה העונה, אבל לא שרדתי יותר משני אודישנים. הטימטום של אסי ורותם ומריחת הזמן, וכמה ה"שופטים" האלה מאוהבים בעצמם... היה לי קשה, מצטער. כבר לא כזה אכפת לי מי יינצח כי ברור לי שהמנצח בתוכנית הזאת נבחר עוד לפני שהצילומים בכלל התחילו, וכל השאר זה קרקס אחד גדול. אני שמח שהחוזה של התאגיד מול קשת נגמר השנה, ומשנה הבאה אולי נוכל לזכות שוב לקדם נורמאלי.

צIIת Kuss

New member
התכנית הזאת שוות ערך לנזק מוחי

הנה אסי ורותם מתפצחים מצחוק, הנה סטטיק ובן-אל מריצים דאחקה... קשה להבין איך טמטום ברמת הפיגור הגבוהה והפסיכוזית ביותר מצליח כל כך. אבל אסי רותם סטטיק ובן-אל הם לא המטומטמים, אלא אנחנו הצופים. שלא לדבר על כך שמתמודדים שאינם יודעים לשיר עוברים בקלילות... ואולי לא בדרך הישרה ביותר. בקיצור אחרי הצפייה בפרק אמש אני חש כאילו עברתי שבץ. מעניין אם אמשיך לצפות בזה.

Uri04

New member
אוי ראיתי עכשיו את האודישן שלו

הוא פשוט שחט את השיר הזה שחיטה לא כשרה ושלח את פרדי מרקורי לעשות כמה סללומים בתוך הקבר. על מה הוא חשב?
שימשיך לברמן בגיי בארים בניו-יורק לבוש בגופייה הזאת ולעבוד על השרירים שלו. נראה לי שבאיזושהי דירה שכורה כלשהי בדרום תל אביב אימרי זיו מרגיש עכשיו כמו פבארוטי.

dosfer

New member
רגע, למה בכלל לצפות בתוכנית הרי זו בחירה ישירה בנציג

עובדים עליכם בעיניים, כל התוכנית הזאת זה רק להשיג רייטינג ולתת קצת זמן מסך לאנשים שלא מעניינים אף אחד כמו רותם ואסי והשופטים העלובים

DH1212

New member
דווקא זה יפה מצד ההפקה לשמור על הגינות במקרה הזה

הייתי בטוח שההפקה תגרום לאחוזים להיות מעל 70, שהאודישן שלו יעבור אוטו טיון קדחתני והשופטים ישקרו ויחמיאו לכמה הוא נפלא ושר מדהים.
&nbsp
בסוף היה הוגן סך הכל.
&nbsp
&nbsp
לא יודע מה יותר מביך, שלא עברת או שאתה יודע שלא עברת אבל ניקי גולדשטיין כן.

dosfer

New member
ניקי מתמודד? באמת?? טוב זה רק לעשות עליו צחוקים

המתמודד נבחר כבר מלפני שהתוכנית התחילה
&nbsp
ככה זה היה מהעונה של נדב, נדב לא היה אלמוני, הוא כבר היה מוכר בתעשייה הזאת, הוא היה בערוץ הילדים, ככה עם חובי וככה עם אימרי שהיה מעורבב וקשור לכל האנשים הנכונים
ובמיוחד ככה אצל נטע שהם הודו במפורש שהם עשו הכל כדי שהיא תתמודד
&nbsp
עכשיו אני לא בטוח מי הם רוצים שיהיה המתמודד כי אני לא צופה בתוכנית, אבל ניקי זה לא, אתה יכול להיות רגוע

GM1988

Well-known member
ניקי שר פי כמה יותר טוב מגברה

עם כל זה שהוא מוכר ולא משנה כמה הוא ישיר טוב הוא עדיין יישאר אסוציאטיבית בתור חקיין וכל זה- הוא עדיין שר יותר טוב מגברה.
לגברה אין שום נשמה בקול.. שום דבר מעבר לחזות של דוגמן גופיות, ואם היו מעבירים אותו זה היה באמת מסריח מצד ההפקה.

nit li

New member
כי הוא לא היה טוב

הוא הראה שהוא יודע לשיר, אבל הוא ניסה כל כך הרבה - שזה יצא רע. ראיתי את הפרק עם בן זוגי (חולה קווין, כמו כל אדם נורמלי אחר בעולם הזה), והוא הזדעזע. יהודה גברה יודע לשיר, אבל הוא לא זמר דגול. עם שיר אחר וביצוע נורמלי הוא אולי היה מרים את המסך הזה ותו לא.

בזמני היו המוני גופיות ושרירים מהלכים, היו זמנים אני אומר...

היינו נהנים ומשתטים, בביתי או בביתו, אבל מעולם לא ביקשתי מהשרירים והגופיות לדבר או לשיר. לא איתי לפחות. "תפעיל את השרירים, לא את המוח".

למעלה