לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1816618,166 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

אחרי שהחלום הפך למציאות - והאירוויזיון חזר לישראל, הגיע הזמן להיערך לשנת 2020! 
אירוויזיון 2020 ייערך ב-12,14 ו-16 במאי ברוטרדם, הולנד 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

אחרי שהחלום הפך למציאות - והאירוויזיון חזר לישראל, הגיע הזמן להיערך לשנת 2020! 
אירוויזיון 2020 ייערך ב-12,14 ו-16 במאי ברוטרדם, הולנד 

לצפיה ב-'צרפת מוותרת על הקדם והולכת על בחירה פנימית,והלוואי ויבחרו בה'
צרפת מוותרת על הקדם והולכת על בחירה פנימית,והלוואי ויבחרו בה
<< ההודעה הנוכחית
30/11/2019 | 21:38
8
246
https://eurovoix.com/2019/11/30/france-destination-eurovision-dropped-as-internal-selection-confirmed-for-2020/
היא מוותרת על הקדם בגלל תוצאות מאכזבות בשנתיים האחרונות. וכוונתי לבחור ׳בה׳ הכוונה בזמרת הנהדרת indilia ,אם יש אמן צרפתי שיכול
להביא את הנצחון השישי לצרפת בתחרות זאת היא,אני יודע שהציעו לה בעבר לנסוע לתחרות אך היא סירבה אך זה היה לפני בערך 5 שנים ,כדאי לנסות שוב,היא הופיעה לא מזמן בדה וויס פולין כאורחת עם שיר חדש והתוצאה לפניכם

אירוויזיון >>
לצפיה ב-' '
30/11/2019 | 22:05
1
106
עצוב מאוד. הדסטיניישן הפך להיות בשנתיים האחרונות הקדם האהוב עליי אחרי דה קנסאו.
הוא הנפיק לנו שירים יפהפיים. מזכיר את מאלו, נאסי,  מדאם לה פה, לה ברסייר,  שיר הקוקיה, או לה לה, סימון, ליסבון ג'רוזלם, שרה קליבוט, מדאם מונסייר-מרסי ובילאל כמובן, ואלו רק בשלוף מהזכרון.
באסה
אגב גם עם אלבניה יש צרות. הייתה שם רעידת אדמה, ולא ברור עדיין אם יתקיים פסטיבלי קנגס. השלישי האהוב עליי
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'שירי הדסטיניישן האהובים עליי '
שירי הדסטיניישן האהובים עליי
01/12/2019 | 20:13
79
בעקבות החדשות העצובות על מותו של הדסטי, ובעקבות תגובתי הספונטנית, מצאתי את עצמי הולך להאזין. הראשון היה אולהלה של מזי. זה שיר שאהבתי מהאזנה ראשונה ונשאר איתי בראש עד היום. וממנה המשכתי והאזנתי לעוד שירי דסטי אהובים. כלכך הרבה שירים יפים. שנהרסו אגב עם הופעות גרועות. וזו הבעיה בדסטי. הבימוי הסטייג'ינג הצילום, כל מה שקשור לויז'ואל טלויזיוני הצרפתים גרועים. כלומר תכלס צריך רק אחד מוכשר שידע להעמיד הופעה. אז במקום למצוא במאי ראוי מבטלים. סתומים. בטח מאפיה מושחתת כמו בכל מקום. אבל במוזיקה הם היו נהדרים. כמעט כל שיר בדסטי גרסת אולפן היה טוב עד מעולה. הנה שישה נבחרים אבל בהחלט יכולתי להוסיף עוד עשרה לפחות.
כואב הלב. עכשיו נקבל שיר אחד בלבד טוב ככל שיהיה לא יסב את אותה הנאה כמו עשרות שירים מעולים. אגב כל אחד מהשירים כאו עדיף בעיניי על ז'השרשה המאוס של עמיר שהיה לו יותר מזל משיר(במבחן התוצאה- מה שפחות מעניין אותי אגב. אני עם המוזיקה. תמיד).
ועוד אגב, לא כל ההופעות היו גרועות. נזכר עכשיו בליסבון ג'רוזלם שהיה קסם על הבמה(בסמי הראשון. בשני נהרס). אז מוסיף גם אותו.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'החלטה נכונה בקשר לקדם, פחות אוהב את הזמרת'
החלטה נכונה בקשר לקדם, פחות אוהב את הזמרת
30/11/2019 | 23:08
86
למרות שאהבתי את שתי הבחירות בשנתיים האחרונות, ההפקה היתה מזעזעת. החל מההחלטה לצלם מראש את החצאי גמר ולשדר במועד אחר, שיטת הדירוג הבעייתית וכמובן השערוריה של השנה שעברה(הפערים בין הקהל לשופטים ההזויים). 
שנה שעברה הרמה היתה נמוכה. לפני שנתיים הקדם היה נפלא עם המון שירים שאני עדין ממש אוהב(במיוחד מקס קינמון, מעוז, ג'ון דה גירל, לוקה ועוד). 
מקוה שילכו על שם גדול יותר. אני ממש חם על סילמאן. הוא הפנטזיה הכי גדולה שלי בהקשר הצרפתי(ואחד השמות הכי לוהטים ופופולאריים שם כרגע). הבחירות הישירות בצרפת הביאו לנו את אמיר ואלמה, שהביאו תוצאות נהדרות. מקוה שימשיכו באותו קו...
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'החלטה מעולה באשר לביטול הקדם שם - זה לא מה שהיה בעבר ....'
החלטה מעולה באשר לביטול הקדם שם - זה לא מה שהיה בעבר ....
01/12/2019 | 10:39
84
כשנבחרו שם שירים באמצעות קדם.
בקושי ל- 3 שירים בשנתיים האחרונות מהפורמט הזה אני מאזין. 3 מתוך 36 זה כבר אומר משהו, לא ככה?

והלוואי שיבחרו בINDILA - לא מפסיק לאלבום בגרסת הדלוקס שהיא שיחררה לפני חצי שנה.
אני מכיר את שירי הזמרת כבר 5-6 שנים.
אני מאמין שעם שיר הנכון עבורה , אז צרפצ בהחלט תחזור על הישגו של אמיר ב-2016.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'אני חושב שהכישלון של MERCI, למשל, לא שייך לזכייתו בקדם'
אני חושב שהכישלון של MERCI, למשל, לא שייך לזכייתו בקדם
01/12/2019 | 21:06
1
105
גם במידה והיה נבחר בבחירה פנימית, היה מגיע לאותה תוצאה.
בקדם ההופעה הייתה מינימליסטית, אפשר היה להתמקד בשיר ובפשטותו. הם שינו מעט את ההופעה באירוויזיון ושילבו את הקהל בהופעה. זה פשוט לא התאים, ודגל הגאווה הסתיר את הצמד לפחות חצי דקה.
יש החלטות שהן החלטות של בימוי שהן בעייתיות מאוד. צרפת צריכה להתרכז בשירים ובהופעות ולא לחפש איך לבחור שיר כל הזמן.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מסכים לגבי ההשקעה בהופעות'
מסכים לגבי ההשקעה בהופעות
02/12/2019 | 08:27
59
הבימוי של אמיר היה זוועה. זה הרגיש כל כך חובבני שהייתי בהלם. הוא יכל לזכות, אבל זויות הצילום הלא מחמיאות היו מביכות.
ובלי קשר אני ממש חושב שמדינות הגמר צריכות להופיע בחצאי הגמר(גם אם הן עולות אוט'), יש לזה משמעות ממש חשובה בניסיון כלים ובזה שהקהל יצפה בהם לפני הגמר. 
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'צרפת חושבת שליברליזם הוא גימיק לגיטימי באירוויזיון'
צרפת חושבת שליברליזם הוא גימיק לגיטימי באירוויזיון
02/12/2019 | 18:32
71
משל ליברליזם ושמאלנות אירופאית הם גלגל אוגר ענקי, כדור פורח, שיפודים ומה לא.

שנה שעברה צרפת ניסתה להטיף לנו מוסר על פליטים, והשנה צרפת מטיפה לנו על קבלת מיניות פלואידית שמשחקת על גבר אישה.

בין אם אתה מסכים למסרים האלה או לא, אנשים לא צופים באירוויזיון שיחנכו אותם ויטיפו להם מוסר. שיר שנכתב על אג'נדה פוליטית לא יגיע לטופ 10 וגם לא לטופ 5.
אין להם כבוד לתחרות הזאת, גוף השידור שאחראי עליהם מנצל את האירוויזיון ניצול ציני לפזר מסרים ליברלים ושמאלניים ולכן הם חוטפים קשה.

שצרפת תשלח שיר לאירוויזיון ולא מסר פוליטי אנשים ירצו להצביע להם.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מסתבר שלא רק indilia התארחה בדה-ויס פולין,גם מחמוד ודאנקן '
מסתבר שלא רק indilia התארחה בדה-ויס פולין,גם מחמוד ודאנקן
03/12/2019 | 16:44
89
שילוב באמת מעניין בין דאנקן,מחמוד ו indilia באותה התוכנית.

אירוויזיון >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ