מונטנגרו פורשת מהתחרות לאחר שכבר אישרה את השתתפותה

mati020202

New member
מונטנגרו פורשת מהתחרות לאחר שכבר אישרה את השתתפותה

הסיבה-בעיות כלכליות,וכידוע כניראה שגם הונגריה תפרוש.
סביר להניח שרק 41 מדינות יקחו חלק בתחרות ברוטרדם,כמו בת`א.
Montenegro: The second withdrawal from Eurovision 2020|EXCLUSIVE - Eurovision News | Music | Fun

mati020202

New member
האתר מדווח על הרכב נוסף שהולך לקחת במלודי ועוד כמה סקופים

https://eurovisionfun.com/en/2019/1...list-of-participants-of-melodifestivalen-too/
הזמרת שיצגה את ארמניה ב 2011 [ולא עלתה לגמר] ,איימי,כניראה תחזור לקדם הארמני.
https://eurovisionfun.com/en/2019/11/armenia-emmy-bejanyan-to-participate-in-depi-evratesil/
ויתכן שזהו השיר שונסה ארמוסי מתכוונת להתחרות בקדם האוסטרלי [לא רע בכלל]
ארמוסי רומזת שזהו השיר אך אין אישור רשמי לכך,היא שחררה את אלבומה החדש וציינה שאחד השירים באלבום מיועד לתחרות ,ע`פ התגובות והרמיזות-זהו השיר.
https://eurovisionfun.com/en/2019/1...e-first-song-of-eurovision-australia-decides/
esctoday.com/177862/australia-casey-donovan-and-vanessa-amorosi-vying-to-fly-to-rotterdam/

הכישלונות שלהם נבעו בעיקר מהרצון לשלוח "שיר אירוויזיוני"

בדומה לישראל אשר עברה שני תהליכים: הראשון, לחפש שיר "ייצוגי-ממלכתי-מכובד", והשני, שיר "שיתאים לקהל האירופאי". שתי ההגדרות הללו מעורפלות מאוד, ואחרי כל כך הרבה שנים, אני חושב שפשוט ההגדרות הללו לא אפשריות.

מונטנגרו שלחה כמה שירים מצויינים: ג'ולי כחלק מיוגוסלביה ב-1983, ואת השיר של NO NAME כחלק מסרביה-מונטנגרו בשנת 2005. הם עלו לגמר פעמיים - ובצדק. 9 הפעמים הנוספות בהם לא עלו לגמר - מוצדקות פחות או יותר.

הם לא השכילו להבין שיש בידיהם ליצור מוצר שיש לו ביקוש בתחרות: שיר בשפה היפה שלהם, בגדים מסורתיים ושימוש בכלי נגינה מסורתיים. יכלו להפיק אינספור בלדות בסיגנון הזה שסרביה ובוסניה הפיקו.
השירים באנגלית שניסו ליצור מיצג שווא של מדינה מחוברת לעולם המוזיקה העכשווי (אנגלית=עכשווי?) היו מגוחכים וחובבניים.

mati020202

New member
לא נרשם באתר שהסיבה לפרישה היא כשלונותיה של מונטנגרו בתחרות

אלא בעיות כלכליות של רשת השידור שלה,אך כאמור אין אישור רישמי לכך, גם לא באתר התחרות,לא בויקיפדיה ולא בשום מקום אחר, כך שאין לי מושג אם הידיעה הזאת נכונה.
הוא מציין באתר שלו שזאת ידיעה אקסלוסיבית ...

babyface19

New member
אני חושב שבמקרה הזה מדובר בפייק ניוז, אין על זה שום פרסום...

באתרים יותר רשמיים, כך שהייתי לוקח בעירבון מוגבל את מה שרשום באותו אתר ש'לינקקת' אליו.

אגב, מי שלא בטוח תשתתף ברוטרדאם 2020 היא הונגריה, שאחרי 8 שנים ברצף הקדם המפורסם שלה שכל-כך אהבנו "A DAL" כבר לא יהווה הפלטפורמה לבחירת הנציג לתחרות.
בת"א "A DAL" נחל כישלון ראשון , כשהנציג הנבחר יוסי פאפאי , שהצליח יפה ב-2017 , ויצג אותם פעם שנייה תוך שנתיים , אחרי ההצלחה עם השיר שלו שאהבתי בקייב נחל כישלון צורב, כשלא הצליח להעפיל לגמר מהסמי הראשון החלש.
ואני שואל: האם מספיק כישלון אחד של אי העפלה לגמר , כדי לוותר על הפלטפורמה, שכבר התחילה להפוך למעין מסורת? חבל.

babyface19

New member
ESCTODAY זה כבר נחשב מקור אמין ורשמי....

קיוויתי שלא להיתקל בפרסום כזה באתר האמין הזה, אבל התבדיתי למרבה הצער.
נו , שויין פחות ניקוד בטוח וגבוה לשכנה הסרבית וגם לסלובניה ,קרואטיה וצפון מקדוניה.

אם אני גם מוריד הונגריה לצורך העניין ,שלא בטוח שתשתתף ברוטרדם , ומחזיר את בולגריה ואוקראינה שחוזרות השנה, אז שוב נגיע לאותה כמות של משתתפות בדיוק כמו בת"א, 41.
במידה והונגריה לא תפרוש ותשנה השנה את פורמט הבחירה בנציג שלה, אז נגיע מקסימום ל-42 מדינות משתתפות ב-2020.

Brady

New member
מ12 לא שונא שום שיר שלהם

מת על 12, 13 ו15!
&nbsp
גם שיר מביך כמו 19 היה חמוד ועם הופעה מזעזעת בקטע חמוד
&nbsp
פרישות קורות וזה חלק מהתחרות, אבל אני דווקא מאוד מקווה שיחזרו שנה הבאה, ואם אפשר קצת יותר מפוקסים.
&nbsp

Willo the Wisp

New member
עדיין לא התגברתי על מה שהשופטים עשו למונטנגרו ב-2013

זה היה מושלם מכל הבחינות. פשע שאין עליו מחילה.
אני מעריך את מונטנגרו על זה שהם מרשים לעצמם לגוון בין crowd pleasers לשירים שהם יותר פרינג'. השיר שלהם השנה באמת היה קאלט כיפי מרוב שזה היה רע, אבל אילו הייתי מונטנגרי זה בטח היה מבאס ומכעיס אותי שזה מה שהמדינה שלי שולחת.
אגב הייתי שם וכמה שהמדינה הזאת קטנה היא פשוט מהממת.

צIIת Kuss

New member
לא אגזים אם אומר שזה הדבר הכי נוראי שאי פעם קרה לי

לפחות מאז שהכלבה שלי בת-אל נדרסה על ידי חד אופן. הרגשתי אז שעולמי מתהפ... סליחה...
... מתהפך עליי. שלא לדבר על הדבר האמיתי.

צIIת Kuss

New member
פולי! אתפוס 'תך אם תי-פולי!

בפעם הבאה שתכזיר את המקרה הזה שמעולם לא התרחש אאלץ לנקוט נגדך בהליכים חשבונאיים.

Brady

New member
בהחלט מדינה מהממת

הייתי במונט' רק יומיים וחצי ומחכה כבר לחזור לשם. ולבוסניה

&nbsp
באירו זו אחלה מדינה (מאז שחזרה; באלפיימז היא הייתה גרועה) שאף פעם אין לי מושג מה היא הולכת לשלוח. 13 זו באמת הברקה.
&nbsp

למעלה