קובי מרימי בשיר חדש

קובי מרימי בשיר חדש

הוא גם בין כותבים. לי נשמע לקחו את כל קלישאות האירוויזיון האפשריות, דחפו קצת יותר מדי השראה מ-N*Sync ציפו את זה בקיטש הודי, והנה זה... דווקא חמוד

https://youtu.be/MNZoSbbNOUg

אהיה בנאלי ואגיד את האמת: זה היה צריך להיות השיר שלו בתחרות

באירוויזיון הקול שלו היה נשמע כמו קול מהשאול, או כמו שמישהו אמר לי "קול מהמעמקים, ממעמקי הישבן". הייתה ציפיה שהטוקסידו שלו יעבוד - אבל זה עובד רק על ישראלים; באירופה זה היינו הך וחסר משמעות. הוא לא דומה לפרדי מרקיורי וגם אם כן - אז מה? אז הוא דומה.
המלווים שלו שפתאום צצו ונעמדו מולו כאילו חזרנו אל ימי "אמן" ו"חי", מי היה משוכנע שזה כל כך נכון שמכל האופציות השונות להעמדה דווקא צריך זמרי ליווי מאחוריו?
ואם משתמשים בגשר כדי שהקהל הבייתי ישתגע, אז יש דרך לעשות את זה, עם דרמה.
איזה פספוס. כמה מביך לקבל 12 נקודות מבלרוס, ולדעת באותו רגע שמשהו שם פייק בניקוד.

nit li

New member
לא רע בכלל!

נכון, זה ממש לא מה שציפינו ממנו (זאת הגרסה הטובה לביצוע הנוראי שלו לפואגו מהכוכב הבא, לא אסלח ולצערי גם לא אשכח). עדיין, זה נהדר! זה עדכני, קצבי ורקיד לי לאללה (וזה באסה, כי אני עם נקע וכל השירים הרקידים החדשים האלו לא באים לי בטוב עכשיו, הם היו יכולים לצאת עוד שבועיים ככה). אני ממש מקווה שזה לא שיר שהוגש לוועדה, כי אם כן- באסה, חבל שלא בחרנו בו, הוא בטוח היה מצליח יותר מהום. נכון, זה לא מחדש בעליל ונשמע כמו רב השירים השנה, אבל הוא עדיין נהדר!
ו... קצת מתביישת לעצמי על זה שלא שמתי לב לדמיון לביי ביי ביי על ההתחלה. הלכתי להעמיד את עצמי בפינה.

Uri04

New member
איכסוש

Willo the Wisp

New member

מה שכן זה עדיין פחות עבש ממה שהוא שר בתל אביב, וזה כנראה היה מקבל הופעה קצת יותר חצופה ושובבה מאשר הצדי-צרפתי-על-סטרואידים שיואב צפיר סידר לHome.

DH1212

New member
קובי כנראה מבין מי קהל היעד בישראל

בואו נודה על האמת, אם הוא ישחרר שירים באותו סגנון שהוא שר בכוכב הבא - לא חושב שיהיה לזה קהל.
&nbsp
בעיניי זה שעטנז לא מוצלח, אבל הוא עושה מה שהוא צריך לעשות בשביל להתפרנס מהקול שלו
&nbsp

תת רמה

מה זה הגועל נפש הזה.
בתור מי שלא מאזין בכלל למוזיקה ציונית אני לא אמור להזדעזע. ובכל זאת הקאתי. איכס

babyface19

New member
אתה מוזמן להאזין למוסיקת חאמס מהמסגד בעזה

עם זה בטוח תיהנה.

את מוזמנת להצביע מחר לנתניהו

שימשיך לרצוח מפגינים מול הגדר כמו שאת אוהבת כבשה פשיסטית עלובה

babyface19

New member
קודם כל אל תפנה אלי בלשון נקבה, כי אני גבר זכר....

אם היית קצת מתאמץ להקיש על הניק שלי ולראות מין. הבנת את זה ברוך?
דבר שני: אין שום קשר למה/למי אני מצביע בבחירות, אם בכלל.
דבר שלישי: אם ביבי בכלל מתקרב, אז החברים שלך , הטרוריסטים מעזה , הם מרצחים פשיסטים , ידידיו של היטלר, צורר היהודים שייזכר לדיראון עולם.
ולא , זה לא אומר שאני מצביע לביבי,ולא - הוא אינו טלית שכולה תכלת בלשון המעטה, אבל מבחינתי , מי שמפגע בכוונה תחילה בישראלים באשר הם באמצעות מעשה טרור ופיגועים, מגיע לו להירקב בגהנום
סליחה אתה ישראלי? אם לא , סע לחיות בבונקר עם חברך מוחמד דף,ונסה לעזור לו לכוון גראדים ו-M75.

למעלה