רוטרדם תארח את אירוויזיון 2020!

E u r o b o y

New member
רוטרדם תארח את אירוויזיון 2020!

התחרות תיערך ב-AHOY ארנה ברוטרדם ב-12,14 ו-16 במאי 2020

צIIת Kuss

New member
לי יש רק תקווה אחת (וכן היא מאוד צפויה)

שגם בבמה שלהם יהיה אלמנט זז. תודה לאל הבמות בישראל הצליחו תמיד להשפיע על האירויזיון שבשנה העוקבת, כך שגם באמסטרדם 80 וגם בשטוקהולם 00 היו בבמות אלמנט זז משמעותי. אף אחד לא ירצה לשבור את המסורת הזו ולכן אני לא מודאג. יהיה אלמנט זז גם שנה הבאה.

צIIת Kuss

New member
וניתן להתרשם מהאלמנט הזז (המהמם) גם מהאינטרבל אקט:

נראה שלא רק הישראלים, אלא גם ההולנדים אוהבים אלמנטים זזים באירוויזים אצלם. אם לא יהיה אלמנט זז באירוויז 2020 לא יודע מה אעשה עם עצמי.

Willo the Wisp

New member
ובואו לא נשכח את הצרפתים

שהיו הראשונים לבנות במה מבוססת אלמנטים זזים, ב-1959.

צIIת Kuss

New member
גם הציגו את כל הזמרים בתחילת המופע תוך שימוש באלמנט הזז

גם באירוויז האחרון שהצרפתים ארחו, ב-78 היה אלמנט זז משמעותי. פייר? אני כבר מת לדעת פרטים על הבמה של 2020. זה יהיה תחילתו של עשור חדש, שנות ה-20 המפוארות, הפריחה של מוזיקת הג'אז, צ'ארלי צ'אפלין, גסטבי הגדול, ואני משער שפלוריאן וידר לא יהיה זה שיעצב את הבמה. אני מקווה שהמעצב שיבחר יפעל כשורה ובכך ימנע מקללת פולסא דנורא.

rtz2

New member
לפני כן תעשה על בקשצ'אבה בהונגריה

לידיעתך, יש אירוע לא פחות חשוב בהונגריה בין 24 ל- 27 באוקטובר. csabai kolbaszfesztival, פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה בעיר בקשצ'אבה בהונגריה

babyface19

New member
כצפוי-מכרז כה מיותר(אפילו שלפי התקנים של EBU יש לערוך אותו)

כל העיתונאים ההולנדיים שדיברת איתם ביום הגמר, כולל ידידה טובה שלי, שהיא אחת מהם, אמרו לי שכל מכרז שיערך עם ערים נוספות לצד רוטרדם הוא כה מיותר.
&nbsp
בקיצור, הבחירה הנכונה והמתבקשת.DONE.

אינני בטוח שחובה לערוך מכרז

זו החלטתם של הגוף המארח להחליט מה הכי טוב, וה-ebu שיאשר שהכל עומד לפי דרישות הבסיס.

babyface19

New member
אז זהו שלא - EBU מחייב לפי התקנים שיהיה מכרז לפחות בין שתי..

ערים. זה בתקנון שלו.

rtz2

New member
בקשצ'אבה תארח את פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה

שכחתם לציין שלפני שרוטרדאם תארח את אירווזיון 2020, יהיה בהונגריה בבקשצ'אבה, פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה, csabai kolbaszfesztival, בין התאריכים 24 ל- 27 באוקטובר 2019, יותר מחצי שנה לפני האירוח של רוטרדאם !!!

למעלה